Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי, אני רשמתי L8 ביחד עם טויטר של קלארוס, זה מה שהיה מורכב בזמנו אצל אליקו. לא התייחסתי ולו פעם אחת לL6 או L1/L1

PRO. תשתדל לקרוא טוב לפני שאתה מגיב, בגלל זה אני רושם ברווחים.

יפה שאתה מודה שהיה מחנה אגרסיבי, אני לא אמרתי שצורת התנהלות כזאת היא דבר טוב, נהפוך הוא, אבל מפה ועד לצאת בהצהרות

של גועל מהתופעה כשזה לא מתאים לך ולהתעלם מזה כשזה מתאים לך זה כבר דבר אחר.

אלי

אלי

אני יודע לקרוא וראיתי טוויטר של קלארוס אבל התקנה כזו מעולם לא היתה אצל אליקו.

הוא ניסה פעם אחת להפעיל L1V2 שיכול לרדת לאזור ה3 ביחד עם L8 והתוצאה לפי מה שהבנתי היתה לא רעה אבל כמובן - זה לא הייעוד של הL8.

אם הייתי כותב את זה על מידבאסים של USHER או מבוססים עליהם כמו ריינבואו ואנדיום ופרופי ואנדיום למשל - משום מה אני מאמין שלא הייתי סופג אף תגובת נגד בכלל ואתה יודע שאני צודק.

כן - תקופת האגרסיביות שציינתי מעלה היא משהו שגם אני בסופו של דבר ניסיתי לעצור אבל אחרי זה ראינו את זה שוב קורה ע"י גורם אחר בפורום שלא מוזכר כאן ואין טעם להזכיר זאת כי גם אותו גורם השתפר לאין ערוך בתגובתיות שלו ועכשיו רואים את זה ברור ובצורה מובהקת עם ציוד אחר.

אני מעולם לא התעלמתי מהגועל נפש שהיה גם מבין חברים קרובים, התעמתתי איתם על זה לא פעם ולא פעמיים וזה יופיע גם בהיסטוריית הפורום.

ובאמת - סופר דופר של ציוד אבל בין זה לבין לדעת איך להשתמש בו, כנראה שגם אחרי עשור אנחנו עדיין נמצאים בנקודת ההתחלה.

ואפרופו - אוהד

אני מציע שתתקדם עם המערכת וכשיהיו לך יותר תמונות מסתם רכיבים ותהליך ההתקנה כבר יהיה בעיצומו או לקראת סיום, תפתח שרשיר.

בשרשיר הזה אני כבר נוטה להאמין שיהיו פחות מריבות (אם יכתבו כאן פחות שטויות) וגם יהיה דיון מעמיק יותר לגבי המלצות לכוונים ושאר ירקות.

בהצלחה - פתחת את הנושא מוקדם מידי, היה ברור שיהיו כאן פיצוצים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אליקו יצא לי לשמוע את המערכת שלך וזאת אחת המערכות הטובות שיצא לי לשמוע

אבל התגובות שלך לא במקום!

אתה מעליב ועוקץ ללא סיבה וצורך ואני מבקש ממך למתן את תגובותיך.

שאלי ימתן את התגובות שלו?

תגיד לי, אתה קראת מתישהו את התגובות שלך? אתה בכלל רואה איך אתה מתבטא?:shock:

מה עם התגובות שלך בשרשור של אהובי שי? זה נראה לך הגיוני?

מאיפה העזות מצב הזאת לבוא ולקטול פה כל אחד על ימין ועל שמאל, אתה בכלל לא מבין על מה אתה מדבר.

התקנת מערכת וחצי בחייך, והפכת לי פה לאיש עובדות העולם הגדול.

חוצפן, אתה מעיר לאחרים, אבל לא מסגל זאת לעצמך.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ענק לאלי.

ואוהד אין סיבה שלא תשמע טוב אצל אליקו יש לו רכיבי הייאנד.

אבל יש טוב ויש מושלם.

אני הייתי רוצה לתת לו מגבר של KICKER ושסט של פוקאל K2P ושיוציא ממנו את מה שאני הוצאתי, שאנשים שהאוהבים מורל סופרימו ויש להם טוויטרים של סופרימו אומרים לי איפה אפשר לקנות TN52.

רצו להחליף את סופירמו על K2P וזה הגיע לרמה כזאת עד כדי כך.

עם ציוד כזה הוא היה אצל אליקו תוך שעה בפח.

כמה שטויות אתה כותב בהודעה אחת.

שיגיע היום שיהיה לך את הידע והיכולות של אלי, ותתרום כאן בפורום מאית ממה שהוא עשה, אז תבוא ותדבר ככה.

עד אז, תתרגע עם התגובות שלך.

אתה בכלל לא מכיר את האנשים.

אוהד הגיד לך שוב תתחדש.

על תקשיב לאף אחד, לך בדרך שאתה מאמין בה גם אם היא לא נכונה.

מה שכן אני אמרתי לך עוד לפני "שניר" בכלל הגיב בנושא בלי לראות עוד את הגרף שבלי מיד זה לא יעבוד כמו שצריך, יהיה לך הרבה מריחות וצרימות מעל 1400K, ובשביל לתקן את זה תצטרך מוניטור ומכשיר עם איקולייזר כמו ב-P99 בשביל לישר קו פחות או יותר.

אני לא מחבב את "ניר" כי הוא חושב שהוא יודע הכל בגלל הוותק שלו, ושנית בגלל הגישה שלו, במקום לתקן אנשים ולהסביר למה לא כדי ללכת בדרך הזו, הוא מציג את זה בצורה תוקפנית עוד לפני שהוא יודע מי האנשים שעומדים מאחורי אוהד.

האנשים שעומדים מאחורי אוהד לא יתנו לו ליפול עד שיהיה לו החיוך על הפנים, וגם אם הם לא אנשים מבינים מפחינתך תאמין לי שעד שאוהד לא יצא מבסוט הם לא יתנו לו ללכת לדרכו.

יוני.

ממתי אתה הפכת להיות פסיכולוג? אתה בכלל מכיר אותי שאתה מבצע עליי ניתוח אופי?

זה שאני תוקפני כלפי אנשים שמדברים שטויות, זה ידוע ולא חדש, ומי שמקבל כזאת תגובה כנראה שזה הגיע לו.

אני לא "חושב" שאני יודע בגלל ה"וותק" שלי.

אני יודע את מה שאני יודע, והוותק שלי רק עזר לי ללמוד לאורך השנים.

מה לעשות שהנסיון עושה את ההבדל.

ותרמתי לפורום ועזרתי לחבריו עשרות מונים ממה שאתה עשית, אז עשה לי טובה, תשאיר את הפסיכלוגיה בגרוש שלך בצד.

עליי זה לא עובד.

ומה הקטע של "ניר". לא ברור, זה כנראה בדיחה אישית(עצובה משהו).

אתה לא אוהב אותי? מצויין, אני לא אוהב בנים.

לא מתאימה לך הגישה שלי? תתקדם, אתה לא חייב להגיב.

מה גם שאתה בכלל לא מכיר אותי, אבל מה זה משנה, הנייר או במקרה הזה המקלדת סופגת הכל.

גם אצלי עם מערכת בשקל וחצי, הייתה תוצאה יותר טובה משל 99% מחברי הפורום.

וזה שאתה מגן על אוהד, רק מראה כמה אתה מנותק, אפילו חבריו,כותבים עליו שהוא מתנהג בטפשות.

והראה לי מי חבריך, אומר לך מי אתה.

אבל עזוב, מה אני מבין, רק אתמול התקנתי את המערכת הראשונה שלי..

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע ניר

אני עדיין מתגעגע למערכת שהיתה לך בפייבוריט - המפלצת... הירוקה.

מה שיצא שם משני חלקים של דוטק זה פשוט לא להאמין.

מתי זה היה? אה כן - 2001 לערך...

אוהד עם סופרימו ואקליפס 7200 לא הצליח לדגדג את זה - גם אחרי מפגש הדרום האחרון שעשיתי איתו סשן כוונים - ולא שהתוצאה הסופית היתה לא טובה או משהו זה פשוט שמה שאתה עשית שם עם הדוטק היה בליגה אחרת לגמרי של יכולת כוון והתקנה.

את זה אנשים כבר לעולם לא יכולו לשמוע או לראות (שכחתי שגם רואים כאן דברים שכאלו) ומאז בטח לא התקנת אף מערכת :wink:

היו ימים...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שאתה מודה שהיה מחנה אגרסיבי, אני לא אמרתי שצורת התנהלות כזאת היא דבר טוב, נהפוך הוא, אבל מפה ועד לצאת בהצהרות

של גועל מהתופעה כשזה לא מתאים לך ולהתעלם מזה כשזה מתאים לך זה כבר דבר אחר.

אלי

מחנות?. לא עברת את הגיל הזה?(כנראה שלא).

עשה לעצמך, ואל תייחס לי דברים שלא קשורים.

כמו שכבר כתבתי, זה שאלי חבר שלי, לא אומר שאני פועל מטעמו או מאינטרס כזה או אחר.

אני כותב רק על דעת עצמי, ורק את מה שאני חושב וכך אני נוהג לאורך כל השנים.

אתה לא עונה לי ישירות, כי אתה רק תביך את עצמך יותר, במקום זה אתה מגיב לאליקו, ועל הדרך מערבב גם אותי בעניין.

ממש פוליטקאים.,

עובדתית, מעולם לה היה לי ברכב שום רכיב של אליקו.

עובדתית, מעולם לא ביצעתי שום התקנה אצל יוסי.

עובדתית, אני ודרור מאהובי שי, מעולם לא היינו קרובים אפילו ליחסים נורמלים.

אבל מה שהולך פה בתקופה האחרונה, זה בזיון.

כל שרשור התקנה של ישראל נפצח בשירי הלל, למרות שההתקנות הם בינוניות, ונסיון העתקה לעבודתיו של יוסי.

כל שרשור על ציוד של סלסטרה, הופך להיות עדת מאמינים עיוורים שהופכים לי את TRU לפשרה לדוגמא, ועוד שלל הגיגים.

כל שרשור על רמקולים של סיז, הופך לפסטיבל שבחים, שתומך באיבוד חוקי הפיזיקיה, וגם וופר יכול להפוך להיות מידבאס שצריך למכור.

אבל זה מתוך נסיון (של מערכת אחת), וזה מתוך ידיעה (מקריאה בפורומים), וזה מתוך הבנה עמוקה( כי ההוא אמר), וכל האמצעים כשרים.

מה זה משנה אם זה פוגע ביבואנים, מתקינים, בעלי עסקים וכו'.

מתחת לדפי הפורום, ניתן לכתוב הכל, גם אם זה לא נראה למישהו.

אנשים שמעולם לא ראו מגבר סלסטרה, ממליצים עליו.

אנשים שמעולם לא הגיעו ליוסי לקבל הצעת מחיר- כותבים שהוא שוחט במחירים.

אנשים שמעולם לא התקינו מערכת בחייהם- קוטלים התקנות של בעלי עסקים שזה המקצוע שלהם.

אלי, אתה פשוט מאכזב אותי, שאתה עוצם את עינייך, וחושב שהדברים יעברו ככה.

אנשים אומרים :" יוסי חוצפן, הוא מתמחר את עצמו ב500ש"ח לשעת עבודה"

וזה שטויות במיץ, מי שמחפש עבודת קאסטום- קרי אומנות, ישלם על כך מה שנראה לו.

וכל מתקין רשאי לגבות על עבודתו כמה שבא לו, שזה קשור לנושא ייחודי של בניה או קאסטומיזציה.

אבל עם זאת, ראיתי כבר את יוסי עושה מליון פעם, גם התקנות של מערכת קומפלט עם פלטה למגבר מאחורה ב800ש"ח עבודה.

וזה לאחר יומיים עבודה.

או בניות פיבר לקורות כולל פלוקינג ב1000 ש"ח.

וההתקנה נראית מליון דולר.

רבע'ק, מי הביא לפורום הזה את הנושא של פלוקינג? של סופיות כבלים? של שזירת החוטים בלפלף, של העברת החוטים דרך קדחים, של התקנות בדש בורד, השתלות מסכים.

אפילו שימוש בשולחן רוטור, ועשייה של טבעות בפלאש-מאונט.

כל אותם הדברים האלו ועוד, שמורים למישהו אחד, שכל הזמן מייעל את העבודה, יוצר ומתקדם ומקדם את התחום הזה.

רמז קטן, קוראים לו מתקין על, ולא, זה לא ישראל ג'וניור, עם כל הכבוד.

אבל אותו, ואחרים אפשר להכפיש.

ומוצרים מחברות היי-אנד כמו טרו וHAT אפשר להכפיש.

תמיד יהיה אפשר לטאטא את זה מתחת לשטיח, בהטלת האשמה על "מחנות".

אלי היקר, אתה לא יודע בלהבדיל בין תופעת עדר בפורום, כמו שהיה בעבר עם מורל, ופוקל וJBL ואף HAT לבין מסחרה מגעילה כמו מה שקורא היום עם מוצרי סלסטרה וסיז, ועם ההתקנות אצל ישראל.

אם סרול כלכך טהור, אז מדוע הוא צריך לשלוח לאנשים SMS והודעות פרטיות בכדי שיגיבו עבורו?

ואם הוא כלכך מבין באודיו, למה הוא לא יכול לענות על גבי הפורום, ומתחמק בתשובה של "תתקשר אליי".

חלאס, עברתם את גבול הטעם הטוב, והאמן לי אלי, הייתי גם מאוד מתון בתגובותי, וזה היה רק על קצה המזלג.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שסיז,סלסטרה,האט וטרו חברות מעולות בדיוק כמו שאין ספק שבודדים האנשים שהידע שלהם מתקרב לרמה של אליקו וניר,על כך יעידו הרבה אנשים וותיקים שכבר כמעט לא מגיבים פה.

נכון אני יודע שקשה להתווכח עם ניר,אבל מה לעשות כמו שאדי אמר הוא אינציקלופדיה מהלכת בכל הקשור לאודיו.

נ.ב.

ניר נראה לי שאתה צריך להחליף כבר כינוי,אם אתה מבין למה אני מתכוון.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון זמן לא הגבתי בפורום אודיו והסיבה לכך שרשור כמו זה שנהפך להיות דרך כבע מידי שבוע.רוב ה"צעירים" בכלל לא מבינים ולא מכירים את ידע שיש לניר או לאלי או לאדי ,ומעטים בודדים נוספים, לתת לגולשים.המעטים הנוספים שלא ציינתי בחרו בדרך שלא להגיב כאן ולהכנס לבוץ.לדעתי הם כן חייבים להגיב .העניין הוא בחברי פורום שציינתי את שמם מקודם באמת מבינים המון בתחום אודיו.אך ורק בזכותם הבנתי איך לכוון מערכת כמו שצריך.ואני לא מדבר רק על חיתוכים דרך HU,טיימ קורקשיין שעושים אחרי משחקי פאזות ולא הפוך,או אקוולציה שהיא לרוב מיותרת.אלא משחקי פאזות ומשמעותה.לבנות "תמונה" בראש של גלי קול ואיך החיבור ,ובאיזו נקודה,ובאיזה מקום ברכב אמור להיות.כן כמובן על המשפט הזה אני הולך לחטוף כנראה מהבאים בתור להגיב,אבל לא איכפת לי ממכם. אקדים ואומר שיש לי ציוד שחלקו נרכש מאלי וזה L6 ומגבר לא פחות ממדהים BILLET4100.ועוד ציוד ברמה גבוה מיצרנים ויבואנים אחרים,אבל ,וזה אבל גדול,את הציוד רכשתי לאחר מספר שנים בתחום והבנה יותר מעמיקה איך כל אלמנט אמור לנגן,קוטר,משקל ממרבנה,חומר שממנו עשוי דיפיזר,.כמובן איך נשמע דפיוזר מנייר,נייר ספוג(זה כבר לקיצוניים :-D)קוולר,אלומיניום,או חומר היברידי זה או אחר.כמות ליפופי נחושת ועוביים שיש לספק כוח של מגבר,איכות הלחמות במגבר,פלטת כבלים,כמות כבלים ונפחים שיש במחזור השני שאחראים על שליטת דינמיקה של אלמנט.להמשיך ולדבר על סאבים.....? על חשיבות עצומה שיש למונו להציע ועד כמה זה מכריע שיהיה מונו איכות במערכת ? כי ברגע שמונו שלא מסוגל לשלוט על מערכת עם אלמנטים אוטופיה בריליום על VRXים ישמעו כמו פולסים עם V15.אבל כנראה גם רובכם לא מבין וזה נראה לו סינית,אבל זה אבני היסוד ולפני שאתם רצים ומשקיעים סכומים על מותגים כי אמרו לכם שוופר 8" כבד ינגן עד 2.5KHZ ויש הסכמה מוחלטת אז תבורכו.זה אותו דבר להגיד ש747 יכול לעשות לופ של F16 קל משקל,לא הוא לא יכול כי זה נוגד חוקי פיזיקה ואף גורם בעולם לא מסוגל לכופף אותם.

כל הידע הזה ספגתי ולמדתי מאנשים אלו,אחרי כיוון מערכת ופתיחת שרשור תמיד אבל תמיד ,ציפיתי,ולרוב קיבלתי,הודעות מניר או אלי או אדי(את יאריק לא אציין כי לא היה פעיל גם ככה בפורום).מצטער אם פגעתי באחרים או שפשוט שכחתי לציין, אבל רמת ידע שלהם עצומה.לכן תגובות כלפי ניר מיותרות ומה שקורה היום נורא,ועצוב בשביל חברים חדשים,למה? כי עם ה"גורו"אים הנוכחים של פורום הם לא ילמדו כלום.תקנו אומנם מורים נהדרים אבל לא תדעו אף פעם למה קצת "חסר " לכם משהו .אלו ,זה שמגיע להם כי הם הרוויחו את השם הזה ,לקרוא להם ה"גורו" של הפורום,כבר הפסיקו לעייץ ובצדק.אני לא מכיר אותם אישית (חוץ מאלי שממנו קניתי מוצרים) אפילו לא פגשתי אותם כי לא הגעתי למפגשים,ולא כואב לי על חוסר פעילות שלהם.......יודעים למה?..... כי את שלי אני למדתי.

הוכחה נוספת,וזה תענוג אמיתי,תסתכלו על חתימה של ניר או אדי,פאק....זה כמו אולדסקול V8 עם קומפרסור (ואני חסיד של 1.8T)

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... אההמ

:-D

תודה על המילים החמות אבל קצת הפרדה לפסקאות היתה עוזרת לקרוא - קראתי את הכל אמנם אבל אני צריך להפריד בין העיניים שלי עם פטיש עכשיו :-P

בכל מקרה - יש כאן אנשים שקצת ידע מהם - הייתי מוכן להקריב הרבה דברים עבורו.

עופר רוטמן.

יאריק.

ד"ר אוגי (שביקש ממני לא להשתמש בשמו)

שלומי סאונדמן - אחד ה-אנשים שכמעט ואף אחד כאן לא מכיר או זוכר אותו.

יחיאל ואפי 4*4

גם לי יש גורויים - חבל רק שהם ברחו מכאן.

וגם תגובות של עופר דותן מאוד חסרות לי כאן על בסיס קבוע כמו גם איציק (מנהל הפורום) ואיתמר.

וכמובן לראות עוד התקנות של יוסי אבל אתם יודעים מה - אנחנו לא ראויים לזה כבר. (ולא כי זה לא בכבוד שלו - פשוט בכל פעם שהוא מעלה התקנה עושים בו לינץ').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אדי.ואתה ביניהם.וכמה שאתה צודק.לעופר בזמנו חפרתי ראש כאשר התלבטתי לגבי דואל מונו או לגשר 4CHANNEL בכדי להגביר את L6.ועל מה הויכוח? התלבטות בין דמפינג פקטור לאחר חימום של מגבר לעומת כוח. אךך......שלומי,יחיאל עם הפרוייקטים שלו ושפי...די .....אני הולך לשחרר איזו דמעה ביום עצוב שכזה.ואני לא שומר

את יוסי הכרתי לא מזמן,וכמובן ההתקנה היתה הכי פשוטה,הכי אסטתית,והכי מקצועית.אבל מה....היא עלתה לי 28987שקל......אני צוחק כמובן....שילמתי ליוסי מה שמגיע....וזה לא היה יקר כפי שאנשים טוענים פה.אתם פשוט לא מבינים כדאי לכם לגשת עליו לבקש הצעת מחיר רק בכדי להבין שהכל שפוי אצלו.

אפילו העם שלנו בצום היום על השרשור הזה :-(

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאני ירצה לעבוד איתו גבוהה כשיש לי מידים.. :roll:

ובלי קשר ל 2 חלקים או 3 מידבאס כזה דורש בניה

אז ברור שהוא גם יקבל זווית.

עכשיו תשתקו ותהנו מהתמונות 8)

ניר לפי דבריך אני מבין שאתה לא מכיר את ישראל היבואן.

יש משפט שאומר: אמור לי מי הם חבריך ואמור לך מי אתה!

ולפי התגובות של כל חברי הפורום שבאו לעזרתו של ישראל ניתן להבין בקלות שהוא אדם מכובד אמין וקצועי.

במיוחד חבר הפורום ליאור ''ארזה''

שיצא לי להיפגש איתו מספר פעמים ותמיד אבל תמיד הוא מוצא את המילים הנכונות ואומר את דבריו בצורה יפה רגועה מחושבת ולעולם אינו מעליב

והוכחה לכך אתה יכול למצוא בתגובות שהוא רשם בפורום.

אבל לבוא ולומר שהוא ''השתלח'' בך בדבריו זאת האשמה מגוחכת ומצוצה מהאצבע.

ומוכיחה שאתה מבין שעשית טעות ובמקום להודות בה אתה מנסה לשכנע אותנו בטעות שלך.

ויש לי משפט בשבילך שכדאי שתחשוב עליו ברצינות:

על ראש הגנב בוער הכובע!

ישראל הוא בן אדם ישר אמין ומקצועי.

הוא נמצא בתחום שנים ולעולם לא מסתמך רק על נתונים טכניים אלה בודק בעצמו.

והרבה לפני שהפכתי להיות ''לקוח'' ישראל תמיד היה שם בשביל לעזור לי בכל שאלה ובעיה שניתקלתי בה

עוד הרבה לפני שהוא נהייה יבואן סלסטרה.

אבל גם אם יבואו עוד 100 כמוני שיוכיחו לך שישראל הוא בחור אמין ומקצועי אתה תנסה לסתור אותנו בנתונים טכניים.

אז לפני שאתה מסתמך על הצהרות היצרן כדאי שתבדוק את ההצהרות של מורל.

נראה אותך מנסה לגרום לטוויטרים לנגן מתחת ל 3100 או לוופרים לעלות מעל לנקודה הזאת כמו שהיצרן טוען.

נתונים ניבדקים בשטח וכל מקרה לגופו! לכל רכב דלת פוד ותיבה יש תכונות אחרות

ולכן התוצאות יהיו שונות בכל בדיקה.

כתבת הרבה אבל לא אמרת כלום :roll:

בדיוק כמו אליקו אתם רק מקנאים בהצלחה של חבר פורום שלקח עסק כושל והצליח להרים אותו.

העובדה שדני פרש ונתן לסרול את המושכות הורגת אותכם כי עכשיו הוא מצליח.

במקום שאתם ניכשלתם! (אליקו זה מכוון אליך).

וניר את העובדה שסרול וג'וניור משלבים ידיים מידי פעם זה לא דבר רע.

אתה פשוט מקנא בהם על השיתוף פעולה.

יוני אל תתיחס אני כבר התעייפתי תן לאנשים לדבר שנינו יודעים את האמת וזה מה שחשוב

אני בחיים לא שמעתי מערכת עם רכיבים כמו שלך וצליל כל כך נקי ומדוייק

אתה הבן אדם הראשון ששמעתי אצלו מערכת עם רכיבים פשוטים יחסית והגעת לתוצאה כל כך טובה

כל מי שלא שמע את המערכת שלך לא שמע מערכת טובה בחיוו :wink:

תודה על הפרגון צום קל וחתימה טובה.

אליקו יצא לי לשמוע את המערכת שלך וזאת אחת המערכות הטובות שיצא לי לשמוע

אבל התגובות שלך לא במקום!

אתה מעליב ועוקץ ללא סיבה וצורך ואני מבקש ממך למתן את תגובותיך.

דן מי שלא רוצה להירטב לא יוצא מהבית כשיורד גשם.

ילד - שב בצד ותירגע.

אתה קופץ בראש כמו דביל ועם רבע ההתקנה שעשית אין לך כאן ולו זכות כתיבה.

אתה אדיוט והדיוט מושלם (ואני לא אתנצל, כי על דברים נכונים לא מתנצלים) ואתה הולך אחרי החבר'ה כמו עיוור סומא, שכל רצונו הוא ללקק להם את החור של הת*ת. אין לי ספק שתגדל ותתבגר אתה תבין את טעויותך, ותלמד להתחבר ולשמוע לאנשים הנכונים, במיוחד לאחר שתסבול הרבה ותבין שגישה זו לחיים הינה שגוייה מיסודה.

מאחל אני לך שתביא על עצמך את המשפט האחרון בפסקתי הקודמת.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Rw220 מבוסס על אלמנט ביתי שמיועד לשני חלקים, עם זווית קטנה הוא יעלה יפה מאוד, כמובן שאם רוצים להפיק ממנו הרבה יותר בתחום הנמוך כמו שהוא יודע לתת- הוספת מיד היא התשובה.

הטוויטר נשמע טוב בחיתוך נמוך יחסית, אתה מוזמן לשמוע את זה על 2.5kHz. בור אין שם.

ניר, רוב מה שכתבת נובע מחוסר ידע.

כדי שלא ייצא דבר פרסום, אתה מוזמן להתקשר אליי ואפריך את טענותיך.

כל כך חבל שאחד כמוך הפך עצמו ל"גורו" של האודיו לרכב.

תסלח לי - אבל לא הייתי מתייעץ איתך בכלום, כי ניתן לראות שרמת הידע שלך אינה מגיעה אף לרמת הסאונד שמוציא הרמקול של הדיבורית.

תתבייש לך !

רזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש לחדד את מה שכתבתי. ניר לא כותב מחוסר ידע, אלא חוסר מידע. ואין הכוונה למידע טכני או מעשי עם האלמנטים האלו, אך אם היה מעוניין לדעת- היה מתקשר.

אקדים ואומר שאוהד כמה את הסט עם סייג שהוא יהיה מוגבל במובנים מסוימים ב- 2 חלקים אך כיוון שכוונתו הסופית היא להגיע לסט 3 חלקים במידה והוא לא יהיה מספיק מרוצה- הוא לקח זאת.

ניר לא שמע את האלמנט הזה בתור סט 2 חלקים- אני כן. דני כן. ועוד כמה חברי פורום שאמנע למציין את שמם- כן.

הוא נשמע אחלה בנקודת חיתוך בין 2 ל- 3, לא ישבנו לכוון את זה לעומק, אבל עם כמה נגיעות איקולציה באזור החיתוך- זה נשמע טוב מאוד.

קל וחומר ביחס לעלות של האלמנט, ופה בא חוסר המידע המשווע של ניר.

אם תשווה אותו לטמפו בתור סט 2 חלקים- מי עדיף? ומה אם תשווה להייבריד? ומה אם תשווה לסקנדינביה 2 חלקים?

אתה מבין שעניין עלות המוצר קובעת חלק גדול בהגדרה של טוב/לא טוב. הוא לא ינגן טוב את טווח המיד כמו מידריינג' ייעודי, והוא לא ינגן טוב את טווח המיד כמו סט 2 חלקים שעלה 5-6 אלף שקל חדש (למרות שלא השוויתי, אני בספק אך אני אלך עם הדעה הרווחת), אבל הוא ינגן את הטווח הזה טוב יותר מסטים שעולים סכום כסף דומה.

ואת זה אני יכול להבטיח לך.

אבל עם דיבורים לא הולכים למכולת.

גרף ההיענות של ה RW165 למשל. ניתן לראות שהוא מתחיל להתברבר החל מ- 650 הרץ, הנפילה החדה מגיעה ב- 1.5K הרץ בערך וב- 3K הרץ, שזה הטווח המומלץ, הוא כבר מתחיל להיעלם.

ועוד מדובר על זוויות יותר טובות ואופטימיות מזוויות התקנה סטנדרטיות של רכב!

עכשיו, אתה מוזמן להיכנס לרכב שלי ולשמוע איך הוופר הזה מנגן יפה מאוד מאוד גם שהוא חתוך ב- 4K, אלוהים ישמור, מעל הטווח המומלץ!

ואני לא חבר הפורום היחיד עם המידבאס הזה שעובד איתו בנקודת חיתוך גבוהה ולא תואמת את הגרף.

אבל בבקשה, אל תטריח אותי לפרק ולהרכיב, בוא אשמיע לך את הסקנדינביה שלי, שנקודת החיתוך המומלצת שלו היא 500 הרץ, והטווח שהוא מנגן, ע"פ היצרן הוא עד 1000 הרץ, עולה יפה מאוד ושמיע גם ב- 8-9K הרץ, ונשמע טוב מאוד גם ב- 2-3K הרץ (מעבר לזה יש פיקים וצריך איקולציה, ב- 6 מרגישים ירידה משמעותית בעוצמה).

והמידים של סקנדינביה- כתוב באתר של DLS נפח מומלץ- 1 ליטר או free air, אז למה בכל ההתכתבויות ובכל השיחות עם אנשי התמיכה שלהם בשוודיה ועם Nige שזכה עם הסט מקום ראשון ב EMMA (כבוד!) כולם מסכימים שהנפח המומלץ למידריינג'ים האלו הוא 2 ליטר? ושעל FREE AIR אין בכלל מה לדבר והמליצו לי לרכוש סט נמוך יותר עם מיד DOME ?

יש כמה חברי פורום שיכולים להסביר לי הרבה יותר טוב מאשר אני להם את דיוק הנתונים של מורל אל מול ניסיון פרקטי עם האלמנטים.

ממתי נתונים הפכו להיות תורה מסיני?

ממתי המלצות יצרן הם בגדר "ראה וקדש"?

ממתי דף נייר מחליף פרקטיות וניסיון מעשי?

לא נגעת בבעייתיות שיש לאלמנט כפי שהוצג ע"י ניר, אלא הלכת והבאת דוגמאות מאלמנטים אחרים, ולכן לא הצלחת להפריך את טיעוניו של ניר. בהודעה זו לא רק שחיזקת את הודעתי הקודמת, אלא שאת הודעתך הנוטפת ארס המציגה את ניר כ"לא מבין כלום ובעל חוסר ידע" גובלת בטמטום וחוצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים,

בגלל מספר לא רב של חברי פורום, הפורום הפך למקום מגעיל ונטול הגינות, דבר שהביא רבים מחברי הפורום הותיקים (ואני ביניהם) לנטישה.

הצעתי היא - לא להתייחס לאותם הילדים, "מתקיני העל", "הגורויים הגדולים", ואולי בכך נחזיר את הפורום למה שהיה בזמנו, שהיה כיף לקרוא שרשורים ולהתייעץ מבלי לקבל תגובות איטרסנטיות שנועדו לקרום הנאת ליקוק ת*ת לחלק מאוד קטן מהגורמים כאן בפורום.

שתהיה לכולנו שנה טובה ופוריה.

רזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חבר בפורום חדש יחסית (כשנה וחצי), אני יכול לומר כי חבל שהפורום הגיע למצב כזה.

לפני שנה וחצי כשהחלטתי לשדרג את המערכת, וזה קרה בשלבים קראתי ולמדתי המון דרך הפורום על התחום ואני עדיין לומד ממנו. יכול לומר ולציין (ומבלי להשתייך ל"מחנה" זה או אחר) כי בזמנו כשרציתי לקנות מונו דיברתי עם אליקו והוא עשה מערוף והביא איתו מגבר לירושלים כי הוא היה בסביבה על מנת לחסוך לי נסיעה מיוחדת. ותלונות על שירות קשה לי להאמין שאפשר לתת עליו.

אבל בפירוש יכול לומר כי בזמנו חבר בפורום נפגש איתי ועזר לי לכוון, ולימד אותי (שלא במסגרת המפגשים הרגילים), ואותו בחור כבר לא מופיע פה ולא כותב פה יותר.

ההרגשה הכללית נהייתה פחות נעימה וחבל שכך. בסופו של דבר כשמעלים משהו ומצפים לביקורת לא יכולים לצפות שתהיה רק חיובית. והרבה פעמים מהשלילית לומדים יותר מאשר החיובית. (וכולנו זוכרים את התצוגות תכלית השליליות בשבועות השטח בצבא).

לצערי מכיר מעט מאוד חברי פורום פה, ושמח לשמוע מקריאת השרשור על רמתם של מספר חברים פה. אבל חבל שכמו שהם העידו על עצמם שהם כבר מגיבים פחות אלא בעיקר קוראים. אני בכל מקרה אשמח להעזר בחברים אלו.

ברוח השנה החדשה נראה כי עדיף לנסות ולפתוח דף חדש, שכל מי שמתקין ועושה ידע כי הוא חשוף גם לביקורת שלילית ולקבלה ביותר הבנה. להיות פחות עוקצניים ולנסות לבוא יותר בדרך של לימוד ושיתוף - הרי בשביל זה כולם חברים פה.

הבהרה - דברי נכתבו ללא שום עקיצה או הקנטה למישהו, אלא על מנת לשקף את הדברים בעיני כמשתמש יחסית חדש פה שצמא לידע וכבן אדם שרואה מהצד את המתרחש על דפי הפורום.

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...