Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניר

אין עוררין על נסיונך וידענותך בתחום האודיו ובהחלט היית חסר כאן בתקופה האחרונה.

ברם-

לא מבין מדוע הצלחת המוצרים של סיז וסלסטרה היא כ"צנינים "בעיניך דווקא? היכן היית כשדני שיווק בהצלחה את המוצרים האלה ומה השתנה ?

ומדוע לעזאזל אם הינך חושב ששרול מטעה כאן בנתון שעליו דעתך חלוקה עימו -מה בשם כל הקדושים אתה מכניס ארס ורוע בכך שרבים מהחברים כאן הפכוהו "ליקיר הפורום"? הוא בהחלט "אורים ותומים"בנושא ותתפלא -אף ללא משוא פנים :arrow: קל שבקלים! ואני גאה בכך שאני ידידו ומתייעץ ומתלפל עימו רבות בתחום כתלמיד עם רבו בתורה.

אם לדעתך הוא טועה, מקובל שתביע את דעתך המלומדת שתמיד מתקבלת אצלי בשמחה אם כי לא תמיד בהסכמה וזה בסדר.לשם כך נועד הפורום אבל מרגיז אותי ועוד רבים אחרים שיש כאן חתרנות בלתי נלאית של אינטרסנטים זבי חוטם ונמושות שרק פוגעים והורסים לאחרים ובעיקר לעצמם.

וכן,אני חבר של שרול ואוהבו אהבת נפש.ואהבה זו לא מסמאת את עיניי וממרום גילי אני בהחלט אבחין בצל צילה של קונספירציה מצידו אם היתה קורמת עור וגידים.

מבקש ממך בכל לשון של בקשה-אנא הישאר בתחומי זירת הויכוח בנושא שלשם כך נפתח השרשור ולא להכנס ולהכניס מתחת לחגורה שלא לצורך.יש פה מספיק שרצים .

בידידות,

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל מרגיז אותי ועוד רבים אחרים שיש כאן חתרנות בלתי נלאית של אינטרסנטים זבי חוטם ונמושות שרק פוגעים והורסים לאחרים ובעיקר לעצמם.

.יש פה מספיק שרצים .

בידידות,

ליאור

לשם שינוי, אני מסכים איתך.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור יקירי.

קודם כל לא ברורה לי ההשתלחות שלך בי, ולא ברור לי מי הם "זבי החוטם האינטרסנטים והנמושות".

בו נתחיל מהנושא המקצועי.

יש כאן יבואן בפורום, של מוצרים ספציפיים סיז וסלסטרה, שכותב על אלמנט של סיז, שמדובר על וופר 8 אינטש, מדגם RW220.

לדבריו, הוופר הזה יעבוד מצויין כחלק מסט 2 חלקים, ויכול לנגן ללא בור עד 2500HZ.

זאת, בעוד שהיצרן טוען שהספקטרום המקסימלי של האלמנט הזה, הוא 30-2000HZ.

בפועל ישנו גרף הענות שנמדד ב3 אופנים, און-אקסיס מלא, אוף 30 ואוף 60.

בכל המופעים, יש רול אוף כבר ב700 HZ, ומעל 1000HZ הגרף משתולל.

ב2000HZ, כבר יש ירידה של כ20-22DB.

בא היבואן, וטוען שזה לא נכון, ושאין בור בתדרים, ואדון אוהד גם מגבה את הנושא שהוא כותב לאחרים ש"זה מגובה בבדיקה בשטח".

צר לי, אם היבואן כותב שאין בור ב2500HZ ובפועל, בתחום הזה יש בור של 20DB לא כי אני אמרתי, אלא היצרן מציין זאת.

אז צר לי, כדאי שהוא יתעסק עם מכירות של ציוד ולא עם חוות דעת או המלצות מקצועיות.

או שירכוש מכשיר שמיעה, כי אם הוא לא שומע 20DB נפילה, הוא כנראה בתחום הלא נכון.

ועוד להגיד לי שאני כותב את דבריו מחוסר ידע? כאשר יש נתונים מהיצרן?

תגובה כזאת היא בזיון לאינטילגנציה.

לנסות לשכנע אותנו שוופר הוא בעצם מידבאס, הוא משול כפי שכבר תיארתי, שינסו לשכנע אותי שתפוז זה תפוח.

זה מבחינה מקצועית נטו.

וכן, לא מדובר על צנימים, אפשר לקרוא לילד בשמו, בתקופה האחרונה הפורום הפך להיות נחלתם של מס' עסקנים בתחום, כאשר יש סביבם חבורת חברים שהפכה פה חברים ל "אורים ותומים" לא כל בסיס.

וכל דבר מובל בצורה עיוורת אל המטרה.

לפי תגובתך, כנראה שגם אתה חלק מאותה חבורה.

הכל מציירים כדי שזה יסתדר, ומגיבים בכל שרשור, גם אם לא יודעים על מה מדברים, ופתאום כל אחד שהתקין 2 מערכות בחייו הופך להיות "גורו".

ויבואן של ציוד הופך להיות פתאום "עמוד תווך".

וכל שרשור התקנה עם 2 תמונות של איטום הופך להיות "פרוייקט" עם רצף של עשרות תגובות ב4-5 עמודים של שבחים והללים על המתקין, ועל ההתקנה, וזאת תחת שימוש סרקסטי בכינוי "מתקין על".- שהרי הגיע לזה שהרוויח אותו במקור בדרכים אחרות.

וכל זאת ועוד שכל מה שנראה לעין זההרק 2 תמונות של דלת עם חתיכת יריעת איטום.

אז אל תבוא ותצייר לי תמונה של כביכול מישהו פה משתלח.

אני חבר בפורום הזה למעלה מ8 שנים(היה כינוי אחר לפני הנוכחי), ולאחרונה זה הפך להיות תת פורום שמקדם דברים מסויימים, ולכן אני לקחתי בתקופה זו צעד אחד אחורה, כי פשוט הריח של האינטרסים מתחת לפני השטח, כבר היה בלתי נסבל.

תקרא לילד בשמו, אל תהלך סביב.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל ניר.חבל מאד. :cry:

:mm_shocke

והרשה לי ברוח יום כיפור הקרב ובא להתנצל בפניך ברוב חוצות ולבקש את סליחתך ומחילתך אם השתלחתי בך שלא לצורך ,כטענתך. לא זאת היתה כוונתי.

------------------------------------------------------------------------------------------------

אליקו,

לשם שינוי,תודה. :-P

------------------------------------------------------------------------------------------------

גמר חתימה טובה לכולנו.

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ליאור, באמת חבל מאוד שלכך התדרדר הפורום.

ויותר חבל, שקשה לאנשים לקבל את האמת הפנים, ומעדיפים להתעלם ממנה, ועוד להצדיק אותה בדרך לא דרך.

להגיב לי שאני כותב את דבריי ללא ביסוס של ידע, ואז להעלם ולא להגיב.

למה? כי זה פוגע במכירות של הסופר וופר? זה שיודע לנגן עד 20KHZ בלי עיוות?

או שזה אולי המגבר הכי טוב ביקום, שלא "רואים" כאלו אחוזי עיוות..

יש לי שאלה אליך ליאור, אני יעלה לך תמונה, תגיד לי מה אתה אומר על ההתקנה של המוצר התמונה, מבחינה מקצועית נטו:

attachment.php?attachmentid=255742&d=1315930960

רק רוצה לשמוע ממך חוו"ד לגבי ההתקנה הזאת,בבקשה.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אני לא חושב שאנחנו על אותו הגל בקטע הזה :)

למי התכוונת בציטוט שהעתקתי ממך?

צריך להעלות את זה על דפי הפורום, כי אחרי הכל למה להסתיר משהו מההנהלה?

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אשאיר את הבמה לניר הפעם - חברים, סליחה.

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אין פה עניין של במה, הפורום פתוח לכולם, וכל אחד יכול להגיב.

עובדה, לפני רגע אמרו לי שאני לא יודע על מה אני מדבר, העיקר שהגרפים לא משקרים למזלי..

זה גם לא עניין של במה מבחינת התגובות, זה עניין לפעמים צריך לקרוא לילד בשמו, ולשים את הדברים בצורה גלויה.

וזה לא סוד, שפתאום HAT זה דרע'ק, מגברי טרו הם פשרה?:shock:, ושהדבר החם הבא זה רק מגברי סלסטרה, ושאני בכלל לא מבין על מה אני מדבר,שהכי מצחיק שלולא אני, בכלל לא היו יודעים מה זה סלסטרה, אבל זה כבר סיפור אחר.

העיקר לרוץ לקנות סלסטרה, ומשם ישירות למתקין הבית של היבואן, ממש ישראל את ישראל.

כל זאת ועוד בעלילה, וזה תוך כדי רמיסה של כל מה שבא ליד, כולל להכפיש בעלי מקצוע בפורום כמו יוסי ואחרים, שעשו ממנו מתקין בוטיק לאלפיון העליון וכו'.

וזה תוך כדי ש99% מהעבודות של ישראל & ישראל, זה נסיון להעתיק של העבודות שלו.

וחוסר הפרגון בפורום כבר הרקיע שחקים, ראו את נושא ההתקנת מסך של הMS8 במראת הרכב.

כלכך יפה לראות מערכות כאלו,ולשם כך הפורום קיים, אבל כל עוד זה לא עולה עם הרפליקה, זה מתאים לפמליה.

וכל שרשור רפליקה כזה שמועלה,מלווה בעשרות תגובות אוהדות, גם אם לאותו השרשור מעלים 2 תמונות של רדיודיסק.

פתאום כל התקנה של מגבר נהיית "פרוייקט מצולם".

וכל השחלה של כבל בדלת, נהית "עבודת גמר".

אנשים פתאום "רואים" לי אחוזי עיוות, SNR ואפילו בגיין פתוח המגבר לא מעוות!!, ממש אנטיתזה לחוקי האלקטרוניקה.

ושהאהובי שי מעלה בשרשור פרסומי שהוא משלם עליו לפורום, התקנה ברכב לא שגרתי, שאין בהתקנה שום פגם, אולי לא לפי טעמו של כל אחד, אבל בהתקנה משהו מהותי שלא תקין- העיקר שכותבים לי ש"אפשר להגיד על האוטו קדיש".

מה זה משנה אם זה פוגע.

העיקר שכותבים לי, לערוך חשבון נפש ביום כיפור..

אדי, שתבין שאין לי בעיה עם המוצרים של סיז וסלסטרה, להיפך אני חושב שהם לא פחות ממעולים, ומגברי סלסטרה הם בין האהובים עליי באופן אישי,אבל יש גבולות

פשוט השיטתיות הזאת של כל האמצעים כשרים היא מאוסה.

זה כבר עבר את גבול הטעם הטוב, מצטער.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר - לא במה ולא סאונד סטייג' אבל אתה עושה עבודה טובה - לזה התכוונתי, אתה לא צריך את העזרה שלי כאן.

בכל מקרה אני ביקשתי מחבר הנהלה לא לנעול את השרשיר הזה, לפחות עד שלא נראה תגובה ש"תוציא אותך קטן"... מת עליך יקירי, אל תיעלם לי.

לילה טוב - צריך לפרוש חברים (בסופו של דבר חשוב להבין שככה זה צריך להיות - בידידות, חבל).

אפרופו - יצא לי סתם ככה להביט בגרף היענות של V2L8 לא הSE - מעניין :-P וגם אז - לא הייתי משתמש בו לשני חלקים.

עוד משהו קטן - גם לי אין לא בעיה עם סלסטרה ולא עם סיז, עובדה יש לי אחד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר אני רק מקווה שמההודעות שלך הארוכות (שאני לא נוטה בד"כ לקרוא כאלה:lol: ) משהו יילך וישתנה לטובה.

ורק שתדע שזה לא נגמר רק במה שאמרת ויש עוד דברים רקובים(אבל זה כבר פחות חשוב).

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר ידידי, באמת טוב לראות אותך שוב בפורום לאחר תקופה כה ארוכה בה לקחת פסק זמן, ידיעותיך התאורטיות, הרבות

והנרחבות, באמת חסרו לנו:wink:

באמת שאני מעריך חבר טוב שכשנקרא לדגל הוא מתייצב מייד, בדרך כלל בעבר זה היה כדי להלל והפעם לקלס, חבל. עם באמת

להניח דברים על השולחן אז אולי ראוי לציין שכשיקיר הפורום היה יבואן אחר הנוטל גם חלק פעיל בשרשור הנ"ל, הכל היה בסדר

ולא ראית שוב צורך להתרעם. עכשיו פתאום אתה קופץ ומעלה האשמות כנגד אינטרסים????????? נו באמת, בפורומים אחרים

זה היה נקרא תגובה ממוננת. מה לעשות ש, SROOL שהוא גם חבר טוב שלי (אני לפחות לא מסתיר קרבה ליבואן זה או אחר)

עוזר להרבה מאוד מאנשי הפורום, ולא פעם או פעמיים אני הייתי עד להמלצות שלו על מוצרים אותם הוא בכלל איננו מייבא או

שותף לרווחים וכן תוך פירגון ליבואנים מתחרים כולל המלצות על מוצריהם במקרים רבים, בגלל זה דעותיו, שמבוססות על ניסיון

מעשי ולא על קריאת גרפים אלו או אחרים, מכובדות על חברים פורום רבים.

גרפי היענות, הנמדדים בתנאי מעבדה ולא ברכב, הם באמת דבר טוב ומועיל היכול להראות בכלליות על התנהגות של אלמנט זה

או אחר. הבעיה מתחילה כשמרכיבים את האלמנט ברכב; תדרים חוזרים, עומדים וכו' ומה לעשות האלמנט מתנהג שונה ברכב.

הדוגמא הבולטת ביותר שיצא לי להיתקל, במספר רכבים, הינו אלמנט שהן היצרן והן היבואן (וכמובן גרף ההיענות המפורסם)

מצהיר שהאלמנט מנגן "שטוח" מ0-4000000KHZ ללא רול אוף בכלל (אני מקווה שהציניות מובנת) ומה לעשות, כמספר רכבים

אותו אלמנט, בבדיקת RTA ולא, לא של פלפון אלא עם ברינגר, המיד באס ה"שטוח" בעל בור ענק של כ20DB לפחות החל

מ250-300. אז מי פה צודק? הגרף הסטרילי או מדידות עם RTA מכוייל במספר רכבים? מעבר לגרפים, טבלאות, נוסחאות יש

עוד אלמנט קטנטן והוא הרכב והאוזן.

ניר, אולי במקום להגן על יבואן זה או אחר מחבר מרעיך ולקלס מתחרים, תנסה לשתף את הפורום ולהעשיר אותו בידיעותיך הרבות

אני מאמין שזה יתרום הרבה יותר מאשר התנגחויות מכוערות בסגנון הזה.

באמת בידידות

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר, אינני מכיר אותך באופן אישי וזה חבל כי לפי ההודעות הנדירות שלך בפורום אני לומד דברים חדשים ולרוב אתה נותן לי פרספקטיבה שונה לגבי עולם האדיו.

אני שמח שאכן העלת נושא כזה על בעיות הקשורות לקטילה של התקנות החל מהסדנאות הבחירות ועד המתחיל הממוצע שרק ניכנס לעולם האודיו.

יש אפליה מסויימת שנובעת מאינטרסים כאלה ואחרים של קטילת פרוייקטים שעצם מהות צילומם ותיעודם יכולה להשפיע ולהמריץ תומכי DIY למינהם לפרוייקטים דומים בסביבת ביתם.

לגבי סרול אני חייב לציין כי הבן אדם הוא באמת באמת חבר נאמן ומשתדל לעשות הכל כדי לעזור ולפתור בעיות של כל אדם הפונה אליו בשאלה או בבקשת עזרה, מכוון למוצרים שממש לא תמיד נמצאים בכוון הרווח האישי שלו.

למען הסר ספק לי יש מגברי סלסטרה RA ואני מבסוט מהם מאוד ואני ממש לא מתכוון להסתיר מידע זה ולא להמליץ עליהם כדי להימנע ממצב שאני מפרסם את המוצרים שלו ורק שלו, כי אני נותן חוות דעת אישית שלי.

יש לחלק תגובות לקטגוריות שונות, יש תגובה אישית על טעם וריח כמו גוון שמע או דברים לא אמפירים ויש נתונים טכנים ויבשים, לא ניתן להוכיח דברים לא אמפירים על המקלדת! לכן לדעתי הנציגים של המוצרים צריכים לגעת בדברים שהם יכולים להוכיח ואת הבירבורים על סאונד חם וקר להשאיר לאנשים "הפשוטים" כי זו מטרת הפורום לדסקס ולילמוד אחד מהשני.

הבעיה בפורום מתחילה לדעתי משרשורים של יש לי ככה וככה כסף ואני רוצה מערכת, אבל זו דעתי האישית.

יש על היבואנים שמשלמים כסף ואלה שלא משלמים כדי להיות ספונסרים אחריות גדולה!!! אלא האנשים שצריכים להזהר מאוד במה שהם רושמים כדי להיות אמיתיים ולייצג את המותג שלהם בכבוד ובהגינות.

קורא שטועים וזה לא נורא, אפילו אם הוופר הזה מתנהג בדלת באופן שונה לגמרי מהגרפים והעניין עלה בדפי הפורום צריך לתת הסבר מדוע זה ככה או לא לגעת בנושא ולתת לזמן לעשות את שלו ולהראות תוצאה מוכנה באחד המפגשים.

ישראל חבר יקר ואנחנו מכירים המון זמן, באמת שאין לי מילה רעה להגיד אליו ולא על ישראל המתקין (שניפגשתי איתו באופן אישי פעמים ספורות).

ויש לו זכות לעמוד ולהסביר על מוצריו מה שניקרא תמיכה טכנית, קבעו פה טענה כי הוופר לא עולה גבוהה ולישראל זכות להסביר על הוופר הזה כי מי יעשה את זה אם לא היבואן של המוצר, תפקיד ההנהלה להיות מקצועית ולדאוג שלא מזיינים לצרכן את השכל.

כללי האתיקה בפורום הם על אחריות המנהלים וזה תפקידם לפתור את הנושאים הטכנים ולקבוע כללים לכולם.

זה החצי שקל שלי בנושא, צום קל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר לפי דבריך אני מבין שאתה לא מכיר את ישראל היבואן.

יש משפט שאומר: אמור לי מי הם חבריך ואמור לך מי אתה!

ולפי התגובות של כל חברי הפורום שבאו לעזרתו של ישראל ניתן להבין בקלות שהוא אדם מכובד אמין וקצועי.

במיוחד חבר הפורום ליאור ''ארזה''

שיצא לי להיפגש איתו מספר פעמים ותמיד אבל תמיד הוא מוצא את המילים הנכונות ואומר את דבריו בצורה יפה רגועה מחושבת ולעולם אינו מעליב

והוכחה לכך אתה יכול למצוא בתגובות שהוא רשם בפורום.

אבל לבוא ולומר שהוא ''השתלח'' בך בדבריו זאת האשמה מגוחכת ומצוצה מהאצבע.

ומוכיחה שאתה מבין שעשית טעות ובמקום להודות בה אתה מנסה לשכנע אותנו בטעות שלך.

ויש לי משפט בשבילך שכדאי שתחשוב עליו ברצינות:

על ראש הגנב בוער הכובע!

ישראל הוא בן אדם ישר אמין ומקצועי.

הוא נמצא בתחום שנים ולעולם לא מסתמך רק על נתונים טכניים אלה בודק בעצמו.

והרבה לפני שהפכתי להיות ''לקוח'' ישראל תמיד היה שם בשביל לעזור לי בכל שאלה ובעיה שניתקלתי בה

עוד הרבה לפני שהוא נהייה יבואן סלסטרה.

אבל גם אם יבואו עוד 100 כמוני שיוכיחו לך שישראל הוא בחור אמין ומקצועי אתה תנסה לסתור אותנו בנתונים טכניים.

אז לפני שאתה מסתמך על הצהרות היצרן כדאי שתבדוק את ההצהרות של מורל.

נראה אותך מנסה לגרום לטוויטרים לנגן מתחת ל 3100 או לוופרים לעלות מעל לנקודה הזאת כמו שהיצרן טוען.

נתונים ניבדקים בשטח וכל מקרה לגופו! לכל רכב דלת פוד ותיבה יש תכונות אחרות

ולכן התוצאות יהיו שונות בכל בדיקה.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, מה קשור תגובה ממומנת?

ניר מתישהו הסתיר את העבודה שהוא חבר שלי או של יוסי?

בוא נלך על זה בצורה הזו, כי מן הסתם שאיפשהו בהודעה שלך רמזת שהוא בא לטובתי.

לי ולניר תמיד יש חילוקי דעות בנוסע מערכות, לניר בכלל אין שום חלק במערכות שלו שקשורות אלי,

אז יצא שהוא הביא דוגמא את המוצרים שלי כאלה שממעיטים בערכם ואומרים עליהם דברים שונים ומשונים בהודעות פרטיות בפורום

אנשים כמו שלומי122 ועוד כמה בודדים שקופצים על כל אחד שמחפש לקנות משהו במחיר זה או אחר באיכות זו או אחרת.

רמת הידע בסאונד שואפת כרגע לאפס, אנשים מתעסקים בזוטות, עסוקים בלהדביק דברים של שופוני מאשר דברים שפעם היו שיחות רק עליהם.

מי בכלל היה מדבר על מוצרים פעם? היינו מדברים רק על כיוונים.

במקום לזרוק דברי הלל ושבח על אחוזי עיוות שלא קיימים, גרפים לא מהעולם הזה וסאבים 2 אינצ' שעושים מהסאב 50 אינצ' לא מסוגל לעשות, כל מה שהיינו מדברים עליו היו מיקומי במה, חישובי TC, זויות במה וכו' וכו'.

זה שיש מישהו שהוא חודש וחצי בתחום האודיו ומכר כמה מגברים, אבל הנסיון היחיד שלו בכיוונים זה לעשות כל הזמן את אותו הדבר - קשה לי להאמין שזו התקדמות לאנשהו.

אני בכוונה לא כותב עם רווח בין משפט למשפט כי אני לא רוצה להראות כאילו אני כותב מלא שבעצם כתבתי 2 משפטים וחצי, זה גם מוציא את החשק מהקריאה, אנחנו לא באוניבסיטה.

זה לא סוד מה שהולך במפגשים.

זה לא סוד מה שקורה אצל ישראל.

זה לא סוד מה שקורה מתחת לפורום, בהודעות כאלה או אחרות.

זה לא סוד מי עובד פה בשביל מי.

אלי התגובה שלך ספציפית גרמה לי לכתוב הודעה מהסוג שאני בד"כ לא כותב - כי אני יודע שהיא מכוונת אלי באיזושהיא צורה.

אם לא שמת לב ניר מתנהג ככה לכל אחד.

יש לו אינספור שרשורים שהוא מקניט למשווה רמקולים של HAT כנגדם, או חברות כאלה ואחרות שייצגתי [חוץ מ TRU, טוב.. זו חברת-על] :)

אבל בנושא השיווק והסגידה פה הוא צודק.

בחייאת, דברו רציני.

יש גרף, למה להמציא? למה לעקם את האמת?

אתה יודע מה? בוא נסחף "להתפשר על בילט 6" במקום ה VA ?

אחלה התפשרות

הייתי מתפשר על אחד כזה במקום כל RA שתביא לי.

כל הסיפורים שהולכים מתחת לפני הפורום ובמפגשים, אתם חושבים שלא יודעים עליהם?

כל ה"חיילים" שקיימים פה, אם זה לטוב או לרע, בין אם זה שרול שאתמול באמצע הלילה התקשר לכל העולם ואישתו [אני יודע שאצלך זו נקודה רגישה כרגע] כדי לומר לכם לבוא להגנתו במקום להגיב בעצמו?

כשהתגובה הכי טובה שלו הייתה "אתה טועה, תתקשר אלי"

שיעמוד על דלתות ויצדיע, לתפארת מדינת ישראל.

תגידו עלי מה שאתם רוצים, תודעת שירות או לא, אני אף פעם לא שיקרתי, רימיתי,המצאתי, עיקמתי את האמת או ניסיתי להוציא דבש מאבנים.

כל מה שאני מסביר, עושה ומייעץ הכל מנסיון.

לא כל מה שאני מייעץ נראה אותו הדבר לכולם - כאילו אני עושה העתק הדבק, מוסיף כמה מילות חנופה יפות וממשיך הלאה.

טוב חלאס כבר לכתוב.

הבאתם את זה על עצמכם ושוב כמו תמיד, כמו כ-ל דיון שהיה בפורום הזה ב5 שנים האחרונות - מנסים לגרור את זה נגדי ולהוציא אותי אשם.

הפעם אני לא אשב בשקט.

אוהד - אתה חזק במשפטים הא?

הנה משפט בשבילך -

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול, טיפה אחרי שסרול כתב לניר שהוא מגיב מ"חוסר ידע"

קיבלתי SMS מסרול בו הוא מבקש לדבר איתי או להתכתב איתי מחוץ לפורום.

אין לי בעיה וסרול גם יודע שאני אוהב להחליף איתו דברים מידי פעם לפעם שכן זו הסיבה שבכלל באתי למפגש דרום האחרון (ולפגוש את אלי I שמזמן לא ראיתיו ובאמת, התגעגעתי - יש דברים שהם מעבר לפורום ומעבר לסאונד, חשוב לזכור את זה מידי פעם לפעם, אנחנו אנשים סה"כ והחברות חשובה).

ואני גם אתקשר אליו אחרי החג - כרגע, יום כיפור, לא רוצה לדבר על הדברים האלה מחוץ לפורום.

אבל מה שחורה לי זה שתגובה אחת אומרת חוסר ידע ולא באה אחריה תגובה שמסבירה למה.

סרול - תגיב.

ואני רוצה לאמר לכם משהו כאן ועכשיו

אני מת על סיז והמגברים של סלסטרה גורמים לי להזיל ריר כשאני שומע את התוצאה שלהם.

אני מת על HAT ואני לא חושב להחליף את הרמקולים שלהם בזמן האחרון ואם כן - רק את הטוויטרים וכנראה או לסקאן ספיק או לתסיסס. (או בלי טוויטרים בכלל)

ואני מאוד מעריך את הרץ ובזמן האחרון למדתי גם לכבד את פוקל.

אבל אני לא יכול כבר לסבול את מה שקורה בפורום הזה וחושב באמת, לאמר לכם שלום לתקופה - כמו שניר עושה.

אני חושב שיראל (גו'ניור) הוא מתקין ברמה מאוד גבוהה והלוואי והיו לנו רבים שכמותו.

הלוואי והיו לנו עוד סדנאות כמו ECA ובעל בית מקסים וחביב כמו יוסי שתמיד תמיד תמיד אני יודע שיש לי לאן לחזור.

הלוואי ואליקו, סרול, דרור סוויסה, שלומי - יהפכו להיות שוב ספונסרים

ומה שבאמת מרגיז זה שמשרשור התקנה - וופר 8 אינטש הפך פתאום למידבאס

גרף היענות - זה הנתונים האידיאליים שהרמקול מסוגל להפיק - הקשר בינו למציאות נראה מקרי בגלל שבמציאות התנאים הם הרבה יותר גרועים - לא ההפך... תפנימו את זה - בכל זאת יש דברים שלמדע יש בהם את הטון הקובע.

סליחה וצום קל למי שצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...