Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דן בוקר טוב - כבר היו בפורום כמה וכמה רכבים עם 8 אינטש מקדימה.

אני לא בטוח שדאבל סיז בכלל יכנס לתא מטען של הבראבו וגם אם כן - לא ישאר לו מקום לשקית קניות אחת נורמאלית.

הנפח הפנימי שאתה צריך לתיבה אטומה לסיז שכזה הינו 32 ליטר לסאב אחד - נפח פנימי אמרתי.

והנפח הפנימי שדרוש לסאב בודד בשביל תיבת פורטד לסאב הזה עומד על כ60 ליטרים!!! - שוב, נפח פנימי.

היתרון האדיר בסאב הזה הוא הדרישה המועטת שלו להספקים - גג 180 וואט זה מה שהוא מסוגל לספוג.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוהד תתחדש.

אני מקווה שהדלתות לך ישרדו, 8" זה לא צעצועים.

אני בספק אם ישמעו טוב עם מיד באס כזה בלי מידראנג, יהיה לו קשה מאוד לנגן תחומים של מעל 1500K וגם אם הוא יצליח זה יהיה קצת מרוח.

קח את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרי ברזל להתפקד!

1 :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני הייתי עושה זה :

1.נישאר עם ה-ZX650 ומוכר את המונובלוק {שהבנתי שיש לך } על מנת לעבוד 3WAY +סאב

2.רוכש מאיציק את המידריינג' משומש {וחבל כי אם הייתה הולך על כול הדיל הייתה מקבל מחיר מעולה}.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=346724

3.הייתי שואל את SROOL האם הוא מעוניין למכור את הטוויטר של הסקנדינביה {אני מאמין שכן}

4.רוכש פרוססור MS8 JBL

5.רוכש סאב מורל אולטימו SC עם סליל של 4 אום

6.התקנה מקצועית ובניות בקיק פאנל של הטוויטר +המידריינג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל יש לי שאתה זה לא אני :-P

הסט שאצל ליאור ארזה יעבור אלי ואני יעבוד אקטיבי עם 3 מגברים

2 מגברי סלסטרה RA אחד בגישור למידבאסים והשני לטוויטרים ולמידים

ואם אני לא יקבל את המחיר שאני דורש על הקיקר אני ישאיר אותו בשביל הסאב

ואולי אני יוסיף רמקולים אחוריים על הערוץ של המידים

בנתיים יש אצלי רק מגבר אחד, זוג מידבאסים ואחרי כיפור טוויטרים ומידים

יקח זמן עד שהמערכת תגיע לתוצאה סופית.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה היחידה שאני יכול לתת לך זה לתת זוית למיד באס הקרוב אליך לפחות לידית ההילוכים.

את השני תשאיר כמו שהוא.

כך הזוית בינך לבין המיד באסים תהיה פחות או יותר דומה.

אתה משתמש באלמנט גדול והוא לא יעלה גבוהה כל כך טוב, אתה צריך לתת לו את כל התנאים כדי לקבל תוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיה מעניין

סט שלושה חלקים אקטיבי שכבר ידוע לנו שבתנאים הנכונים יכול פשוט להפיל לסתות - הרכב של דני.

HU מעולה

הגברה מעולה גם כן

אבל עצה נוספת - בשביל מה להביא עוד מגבר 4 ערוצים של סלסטרה ולגשר אותו? תביא כבר מגבר אחד שני ערוצים חזק של RA במקום. כאן אני בהחלט אציע לך לשמור על רמה אחידה אם אתה הולך על סלסטרה נטו.

את המונו לסאב תשאיר לסאב ואת הקיקר תמכור - בשביל מה לכל הרוחות רמקולים אחוריים עם כזה סטאפ ברכב האצ'בק???

אני חייב לתת כאן פלוס פלוס רציני לאולטימו SC - אני באמת לא חושב שהסאב סיז הוא השידוך המתאים לך וזה לא שאני לא אוהב את הסאב, יש לי אחד כזה בעצמי והוא לא פחות ממדהים אבל זה פשוט לא נראה לי אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שאני ירצה לעבוד איתו גבוהה כשיש לי מידים.. :roll:

ובלי קשר ל 2 חלקים או 3 מידבאס כזה דורש בניה

אז ברור שהוא גם יקבל זווית.

עכשיו תשתקו ותהנו מהתמונות 8)

DSC07358 2.JPG

DSC07359.JPG

DSC07360.JPG

DSC07361.JPG

DSC07362.JPG

DSC07363.JPG

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Rw220 מבוסס על אלמנט ביתי שמיועד לשני חלקים, עם זווית קטנה הוא יעלה יפה מאוד, כמובן שאם רוצים להפיק ממנו הרבה יותר בתחום הנמוך כמו שהוא יודע לתת- הוספת מיד היא התשובה.

הטוויטר נשמע טוב בחיתוך נמוך יחסית, אתה מוזמן לשמוע את זה על 2.5kHz. בור אין שם.

תשמע, אני מבין שאתה מוכר את האלמנטים האלו, אבל אני מתנצל מראש אם אומר לך שאתה מדבר פשוט שטויות.

או שזה פשוט אקט שיווקי נטו.

אתה מצד אחד מציג חזות נטראלית של הדברים, שכביכול אין פה עניין של קידום מכירות.

אבל בפועל, אתה מנסה לשכנע אותנו שתפוז זה בעצם תפוח וכולנו לא מבינים כלום.

מה זה משנה בכלל אם האלמנט הזה מבוסס על רכיב ביתי כזה או אחר.

זה לא אלמנט פול ריינג', זה אלמנט וופר 8 אינטש שלא מתאים כלל לעבודה ב2 חלקים, אלא אם יש לך טוויטר ווידריינג מזהיר שיכול לעבוד ב700HZ ומעלה.

עם כל הכבוד לנסיונות ה"שטח" שלך, סיז בתור חברה מספקת נתונים הגיוניים, והטווח המקסימלי של האלמנט הזה הוא 30-2000HZ.

כאשר לפי הגרפים באיזור ה700HZ מתחיל רולאופ משמעותי, ומעל 1000HZ הגרף משתגע לחלוטין.

אז או שאתה לא מבין מה אתה רואה בגרפים, או שאתה פשוט לא מצליח להבחין בהבדל, כי אתה אומר שאפילו ב2500HZ אין בור.

או שאני לא מבין מה הולך פה.

יש גבול להחדרת המוצרים תחת העור בדרך הפורום, אבל מכיוון שמשום מה יש כאן חברים ששמו אותך ל"אורים ותומים", לפחות תדייק בעובדות, בטח כ"איש מקצוע" או יותר נכון להגיד, איש שיווק של מוצרי אודיו כאן בפורום.

לא ייתכן להגיד שזה יכול לעבוד ב2 חלקים, ושגם ב2500HZ אין בור, כאשר הגרף של האלמנט מהחברה שאתה משווק מראה אחרת לגמרי, ובטח ובטח בהתקנה מסובכת של רכב, שהזווית היא מאוף-אקסיס 180 לאוף-אקסיס 120 במקסימום, ששם בכלל הגרפים מראים שהנקודת מקס היא לא יותר מ700HZ.

שתבין, זה לא הופך את האלמנט לגרוע, זה פשוט הופך אותה להתנהג בהתאם לאלמנטים מסוגו, כפי שהוא וופר של 8 אינטש.

ללא מיד, הסט הזה ישמע זוועת עולם, גם אם תנסה לצייר את זה הכי יפה שאפשר.

קצת הגינות לא מזיק.

אודיו קינג ישראל אומר לך דברים שניבדקו בשטח

אדון אוהד, עשה לנו טובה, אם יש נושא שאתה לא בקיא בו, לפחות אל תתווכח סתם ותכתוב דברים מנותקים מהמציאות.

אני מציע לך לראות מה כתבתי למעלה כמענה להודעות של סרול, וכן גם בגרף שצירפתי להודעה זו.

דברים שנבדקו בשטח= גרף הענות של החברה, ולא של נסיון כזה או אחר של יבואן שמשווק רמקולים.

אז מכיוון שאתה אישית הוא לא סמכות לגבי בדיקות ברמקולים, אני מציע שתשאיר את זה לחברה עצמה.

אם הם מפרסמים את זה, זה כנראה נכון.

גם אם זה לא מתסדר לך או למי שמכר לך את הרכיבים.

f-seas-lotus-reference-rw-220-l002204s_449x251_3e2b406d47085fbe88b559c466fa3fd0.jpg

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי לתגובה כזאת ממך, רק לא חשבתי שהפכת להיות פוליטיקאי.

דבר פרסום?, הצחקת אותי, הפכת את הפורום לפורום הבית למוצרי סיז סלסטרה בחסותם של לא מעט חברי פורום, שמשום מה הפכו אותך ל"אורים ותומים" בנושא אודיו.

זאת למרות שפועל, זה אפילו מתקרב לזה, כתבתי את הדברים בצורה מספיק ברורה בהודעתי הראשונית.

אתה יכול בשמחה להגיב פה, אין בזה אלמנט פרסומי, לא יווצר שום נזק שכבר לא נעשה.

אני מאוד שמח שהתגובה שלך, היא מתגוננת ואתה נוהג בהתקפה מולי בתירוץ של "חוסר ידע".

ברשותך, אני אשמח לקרוא כאן על גבי הפורום, שהרי לשם כך הוא נמצא, איך בדיוק אתה "מפריך את טענותי" כאשר אני כביכול לא מבין על מה אני כותב, כאשר את ה"חוסר ידע" שלי, אני מבסס על נתוני החברה עצמה.

יש מולך גרף הענות שנמדד ב3 אופנים, און-אקסיס מלא, אוף-אקסיס 30, ואוף אקסיס 60.

כאשר ככל שזווית האקסיס גדלה, ההענות יורדת, כך שברכב כאשר ההתקנה נעה בין אוף-180 לאוף 120 במקסימום, הגרף עוד יהיה גרוע הרבה יותר.

בוא בבקשה תלמד אותי איפה אני טועה, ואיך בדיוק אני כותב את דברי החסרי ידע?

מחכה לתגובה שלך בכליון עיניים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

לפעמים עדיף לתת לפעוט ליפול על הפנים וללמוד שמפגש עם הרצפה, יכול להיות כואב.

ויכול להיות שהוא כבר הבין את הרמז וישר חתך ימינה לכוון של סט שלושה חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי יא פעוֹט :p

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

לפעמים עדיף לתת לפעוט ליפול על הפנים וללמוד שמפגש עם הרצפה, יכול להיות כואב.

ויכול להיות שהוא כבר הבין את הרמז וישר חתך ימינה לכוון של סט שלושה חלקים.

אדי, מצידי שידפוק את הראש בקיר לא ברצפה, ויתקין את הוופר הזה בתור פול-ריינג'.

מה שהתחייסתי אליו, זה איך מסובבים את הדברים כאן בפורום לאחרונה, שוופר 8 אינטש עם רול-אוף ב700HZ, הופך להיות מיד-באס שיודע לנגן עד 2500HZ בלי מפל בהענות, ועוד אחרים אומרים על זה "אמן".

יש כאן "יס-מנים" שעוד אומרים שזה "נבדק בשטח".

ומה שהכי יפה, זה שיש נתונים מהיצרן עצמו, שאומרים אחרת לגמרי.

העיקר למכור, לדחוף מוצרים, ולהגיב בכל שרשור שיש.

אבל מה אני מבין, דבריי נכתנו מתוך " חוסר ידע".

כנראה שאם אפשר להפוך וופר למידבאס, אז כנראה שבאמת אני לא מבין כלום..

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...