Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במה יש לי לקנא?

אני את המליונים שלי עושה במקום אחר.

כמה שאתם לא יודעים לקרוא בין השורות - תביטו למעלה - עוד מעט אסביר.

אודיו קינג - אם באמת הייתי רוצה לתת לאוהד ליפול הייתי אומר לו "לך על זה, רעיון אדיר, סט שני חלקים עם וופר וטוויטר" אבל ההתעקשות של אנשים כאן להתנגד לחוקי פיסיקה בגלל שחבר אמר להם לקפוץ מהגג היא פשוט מהממת.

יוני - הסיבה היחידה שהמערכת שלך (זו ששמעתי) נשמעה כל כך טוב היא בגלל שאתה בניגוד להמון חברי פורום אחרים - יודע לכוון ויש לך אוזן טובה.

הייתי מת לראות אותך עם רכב וציוד יותר טובים - אתה כל כך בדרך הנכונה - ים פוטנציאל.

לגבי ניר

יש פה אנשים שהם פשוט כפויי טובה כלפיו. עד היום, אני לא מצליח לכוון מערכת אחת נכון מבלי לקבל ממנו נקודת ייחוס. רק לאחרונה (שנה אחרונה) אני הצלחתי לפתח לעצמי כלים עצמיים לכוון מערכות שחלק ענק מהידע בהן מתבסס על מידע שקיבלתי מניר.

הוא אגרסיבי, הוא מאוד מקובע לגבי הרבה נושאים בתחום הזה אבל הוא אנציקלופדיה מהלכת על שתיים ובית ספר, אוניברסיטה למען האמת לפורום הזה.

לגבי אליקו (וגם קצת לגבי דני - תיכף תבינו).

חברים - דני לא כשל, פשוט נמאס לו והוא העביר את זה הלאה.

כמו דני כך גם אליקו - הוא ממש לא מתעסק ביבואנות בשביל פרנסה, תקראו את מה שהוא כתב מעלה. הוא בכלל לא צריך את זה ולמען האמת הוא גם אפילו לא מנסה כרגע לשווק את המוצרים שהוא ייבא - את זה אני אומר לכם כמקור ראשון.

אני באמת לא מבין למה הוא צריך את כל הכאב ראש הזה כשיש לו פרה חולבת בידיים - הוא אמר לכם את זה באופן גלוי בציטוט שהעליתי.

גם דני - יש לו יופי של פרנסה, הוא החזיק את סיז וסלסטרה בשביל הכיף ומהר מאוד הכיף נגמר שם...

אליקו

זה בן אדם שנכנס לפורום הזה פחות או יותר ביחד איתי והמהירות שבה הוא למד על תורת הסאונד - מהר מאוד הוא פשוט עקף אותי והרבה פעמים כשאני מכוון מערכת מי שמתקן אותי זה הוא! רק שהוא לא מראה את הידע הזה יותר בגלל כל מה שקרה כאן.

יותר מזה - בכל פעם שקניתי מאליקו ציוד - הוא זה שבכלל התעקש על ללכת לקראתי במחיר, אני מעולם לא ביקשתי הנחה, אתם יכולים לשאול אותו.

הכעס האדיר הזה שהיה כאן כנגדי על תיקון של סאן דאון 50.4??? (שבסוף בכלל לא מקולקל מתברר - משהו בתשתית חשמל ברכב הישן שאני עדיין לא מוצא איך כמה למה ואיפה) חברים - אני קניתי את המגבר הזה דרכו כשידעתי כבר היטב שהיצרן הפסיק את ייצור הסדרה וכאשר היה מדובר במגבר שהיה מיועד להדגמות ולא מגבר חדש.

הטוויטרים L1 שלי ה8 אוהם - זה טוויטרים שהוא קיבל להתנסות ישירות מסקוט.

וכן - יבואן שהיה פעם חבר פורום פתח פורום משלו שבו עשו לאליקו "ציד מכשפות" אמיתי וחלק מאותם חברים שזרעו רעל והרס נמצאים שם עד היום - חבורה אמיתית של מקסימים שגם קראו לי "פרה-מדונה" באחד השרשירים שלהם :-D כנראה שגם פרסום לשמצה זה טוב.

אליקו לא מקנא באף אחד אם כבר הלוואי עליכם היכולות שלו.

אין כאן בעיה עם ציוד יש כאן בעיה עם כתיבה בלתי פוסקת של שטויות שמקבלת רוח גבית של תמיכה מאלף ואחת סיבות לא נכונות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אליקו יצא לי לשמוע את המערכת שלך וזאת אחת המערכות הטובות שיצא לי לשמוע

אבל התגובות שלך לא במקום!

אתה מעליב ועוקץ ללא סיבה וצורך ואני מבקש ממך למתן את תגובותיך.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת קיבלת.

מבקש מחילה וסליחה :)

צום קל וגמר חתימה טובה.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו, ממש לא רציתי להכניס אותך מפורשות אבל עם התעקשת בבקשה, כמו שאוהד אומר "על ראש הגנב בוער הכובע"

כמה צביעות אפשר בשרשור אחד? אני זוכר את התקופה בה כל מה שהיה נמכר בפורום היה HAT, טרו וסאן דאון. כולם היללו ושיבחו

אז זה היה בסדר? אז זה היה תקין? כנראה שמבחינתך כן כי לא שמעתי שיצאת נגד תופעת העדר ולו פעם אחת. כיום פתאום כל שרשור

יש לך מה לומר, בצורה צינית ומרומזת "איזה שרשור דביק", וזאת סתם דוגמא ראשונה שעולה לי בראש אבל יש עוד רבות מאוד,

מספיק לעבור על היסטורית ההודעות שלך.

חיילים??? בחיאת אליקו. בתקופה ההיא עם מישהו היה נגד המוצרים האלו חצי מהפורום היה יוצא עליו, אז זה היה תקין והיום זה פשוט

מגעיל האא? גם אני יודע טוב טוב מה הולך מאחורי הקלעים וזה באמת לא נראה טוב אבל ככה להתחסד ולומר שלך אין ולא היתה יד

ורגל בזה? תעשה לי טובה...

אני זוכר אצלך ברכב L8 עם טוויטרים של קלארוס (תזכיר לי איפה הם חתוכים????), אז זה היה בסדר? נשמע טוב? לא יודע, ניר

לא יצא ולו פעם אחת כנגד הקונפיגורציה הזאת וגם אתה לדבריך לא סבלת וזה נשמע לך טוב.

מוצרים ששוקת באגרסיביות בפורום שרשור אחר שרשור אבל אני הייתי בחנות אז כשפתחת מגבר כזה וניר הביע את דעתו על איכות

הבניה שלו ועדיף שלא אמשיך והדוגמאות עוד רבות.

מוצר לא נמדד רק באיכותו וברמתו אלא גם בשירות לאחר מכן ופה נכשלת אליקו, לא בגלל תחרות לא הוגנת לדבריך ושיווק אגרסיבי

עם באמצעות הפורום או כמו שאתה טוען דרך הודעות פרטיות.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי

תבדוק טוב טוב באיזה נקודה הL8 מתחילים להתפרק - עם טוויטר שיכול לרדת ל2.5K אתה עוד עלול לקבל שם תוצאה סבירה.

עם טוויטר של קלארוס זה באמת גבוהה מידי לL8 אבל אם תביט בL6 או מידבאס קלארוס או אימג'ן אפילו אתה תראה שהרול אוף מתחיל רק להגיע מאזור ה5K הרץ מה שאומר שבמתלול של סלופ 6 בנקודת 5K הרכיבים האלה מתמזגים אחד עם השני.

ככה HAT בנויים!

סיז - לא בנויים ככה - אתה צריך מידריינג' בשביל לעבוד עם ה8 אינטש (גם בHAT שמתחיל להתפרק ב2K - במקום ב700הרץ לעומת הסיז)

ומהתנסות ביחד עם RTA - המידבאסים של HAT באמת מגיעים לשם וגם גרף ההיענות תואם את הציפיות.

שוב - תגבה את מה שאתה כותב בדברים נכונים.

בתקופה שHAT היה נמכר כאן היה כאן בהחלט "מחנה" אגרסיבי שעשה דברים דומים למה שקורים כרגע עם סיז וסלסטרה. אבל בשנתיים האחרונות זה נעלם לגמרי.

כנראה שזה צריך לחזור... אם זאת הדרך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ענק לאלי.

אליקו יצא לי לשמוע את המערכת שלך וזאת אחת המערכות הטובות שיצא לי לשמוע

אבל התגובות שלך לא במקום!

אתה מעליב ועוקץ ללא סיבה וצורך ואני מבקש ממך למתן את תגובותיך.

ואוהד אין סיבה שלא תשמע טוב אצל אליקו יש לו רכיבי הייאנד.

אבל יש טוב ויש מושלם.

אני הייתי רוצה לתת לו מגבר של KICKER ושסט של פוקאל K2P ושיוציא ממנו את מה שאני הוצאתי, שאנשים שהאוהבים מורל סופרימו ויש להם טוויטרים של סופרימו אומרים לי איפה אפשר לקנות TN52.

רצו להחליף את סופירמו על K2P וזה הגיע לרמה כזאת עד כדי כך.

עם ציוד כזה הוא היה אצל אליקו תוך שעה בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אני רשמתי L8 ביחד עם טויטר של קלארוס, זה מה שהיה מורכב בזמנו אצל אליקו. לא התייחסתי ולו פעם אחת לL6 או L1/L1

PRO. תשתדל לקרוא טוב לפני שאתה מגיב, בגלל זה אני רושם ברווחים.

יפה שאתה מודה שהיה מחנה אגרסיבי, אני לא אמרתי שצורת התנהלות כזאת היא דבר טוב, נהפוך הוא, אבל מפה ועד לצאת בהצהרות

של גועל מהתופעה כשזה לא מתאים לך ולהתעלם מזה כשזה מתאים לך זה כבר דבר אחר.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו, ממש לא רציתי להכניס אותך מפורשות אבל עם התעקשת בבקשה, כמו שאוהד אומר "על ראש הגנב בוער הכובע"

כבר הכנסת אותי בתחילת השרשור, זה לא משנה. ראש הגנב שיבער הכובע, יש לי מלא כובעים, אני לא גנב.

כמה צביעות אפשר בשרשור אחד? אני זוכר את התקופה בה כל מה שהיה נמכר בפורום היה HAT, טרו וסאן דאון. כולם היללו ושיבחו

אתה יודע מה ההבדל בין אז להיום? שאני לא אמרתי לאף אחד לעשות את זה. לא סימסתי למליון אנשים לתת הודעות בפורום ולקום ולהתגונן בשבילי. תמיד הגבתי בשם עצמי, אז קרה שהרבה אוהבים אותי ויש לי הרבה חברים. אבל לעולם לא ביקשתי מאף אחד לומר משהו עלי או על הדברים שלי בפורום.

זו נהייתה אופנה חולפת. זה ההבדל.

אז זה היה בסדר? אז זה היה תקין? כנראה שמבחינתך כן כי לא שמעתי שיצאת נגד תופעת העדר ולו פעם אחת. כיום פתאום כל שרשור

יש תופעת העדר ויש תופעה שמישהו יושב ואומר לכולם מה לעשות, וגם זה בדרך לא הכי טובה שאפשר.

יש לך מה לומר, בצורה צינית ומרומזת "איזה שרשור דביק", וזאת סתם דוגמא ראשונה שעולה לי בראש אבל יש עוד רבות מאוד,

תמיד יש לי מה לומר, השרשור הדביק לא היה מכוון למוצר אלא לאופן הכתיבה של ליאור, שלמען האמת עד היום אני יושב מול מילון השפה התנכית המדוברת ומנסה לפענח מה שהוא כותב.

מספיק לעבור על היסטורית ההודעות שלך.

גם אני עושה את זה לפעמים בשביל לזכור מה שאני כותב - כדי לא לסתור את עצמי.

חיילים??? בחיאת אליקו. בתקופה ההיא עם מישהו היה נגד המוצרים האלו חצי מהפורום היה יוצא עליו, אז זה היה תקין והיום זה פשוט

ראה תגובתי הראשונה.

מגעיל האא? גם אני יודע טוב טוב מה הולך מאחורי הקלעים וזה באמת לא נראה טוב אבל ככה להתחסד ולומר שלך אין ולא היתה יד

אני לא מתחסד- כמו שאמרתי - אני לא אומר לאפחד לקפוץ בשבילי על רגל אחת ולגונן עלי או על המוצרים שלי.

זה שביקרת אצלי ושמעת מה יש לי לומר, זה כי אני יודע שאתה מקושר ומחובר לאנשים המדוברים. אז אתה בעצמך יודע על מה אני מדבר כבר.

אתה חושב שאם הייתי רוצה לא הייתי מתאמץ להסתיר את זה?

יד, רגל צלעות וראש, אני תמיד אומר כל מה שאני חושב למי שצריך.

זה שאני אישית סיפרתי לך דברים כאלה ואחרים - זה כי רציתי שתדע - זה כי ידעתי שתשתמש בזה בעתיד.

אם כל זה היה שקר? מה אז? יוצא שאתה לא יודע כלום ממה שהולך.

ורגל בזה? תעשה לי טובה...

אני זוכר אצלך ברכב L8 עם טוויטרים של קלארוס (תזכיר לי איפה הם חתוכים????), אז זה היה בסדר? נשמע טוב? לא יודע, ניר

זה לא היה L8 בדלתות עם הטוויטר של הקלארוס כי ההתקנה הייתה זמנית.

זה היה וופר וויפה 8 אינצ' VIFA , ששמתי אותו ואת הטוויטר כמשהו זמני שבמקרה יצא שהתלהבנו מזה.

הוופרים עדיין פה אצלי בבית יושבים בקופסת קלקר.

זה שאנשים חשבו שזה L8 - אז בכיף, כי ה L8 הרבה יותר גדול מה VIFA ולא היה נכנס בטבעות הזמניות האלה גם אם הייתי רוצה.

GETS YOUR FACTS STRAIGHT.

שוב, העובדות מדברות בעד עצמן.

אפילו התפדחתי להשמיע את זה לאנשים שלא יחשבו שזה הסט שלי :)

לא יצא ולו פעם אחת כנגד הקונפיגורציה הזאת וגם אתה לדבריך לא סבלת וזה נשמע לך טוב.

לא סבלתי? מה יש לסבול, זה היה זמני, נשמע טוב? זה היה סבבה, לא יותר מזה.

אחרי הכל, הוופרים האלה עלו לי סה"כ 600 שקל חדשים לגמרי מהחברה :)

לא ציפיתי להמון מהם.

מוצרים ששוקת באגרסיביות בפורום שרשור אחר שרשור אבל אני הייתי בחנות אז כשפתחת מגבר כזה וניר הביע את דעתו על איכות

אתה מתכוון מוצרים ששילמתי על פרסומן כבנאדם הוגן מן השורה?

הבניה שלו ועדיף שלא אמשיך והדוגמאות עוד רבות.

מוצר לא נמדד רק באיכותו וברמתו אלא גם בשירות לאחר מכן ופה נכשלת אליקו, לא בגלל תחרות לא הוגנת לדבריך ושיווק אגרסיבי

עם באמצעות הפורום או כמו שאתה טוען דרך הודעות פרטיות.

כאיש של תודעת שירות - קשה לי באמת להצטייר אבל אני לא מסתיר את זה.

אני עובד במחסן שלי רוב היום, ולא תמיד זמין לאנשים.

לא הסתרתי גם את זה.

במחסן אני נמצא תמיד.

אלי

הקשקושים באדום.

אלי.

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, מאיפה אתה חושב שהתחלתי ברכב?

היה לי סט JBL, היה לי סט XTANT, מגברי CADENCE, מגברי ג'נסיס, מגברי סאנדאון, מגברי טרו, היה לי מגבר פיוניר, היה לי מורל סופרימו, 2 ו 3 חלקים, מוראל אילייט והייבריד.

היו לי מגברי זטק פרסטיג'

היו לי עוד אלוהים יודע כמה דברים מלפני שנים ברכב.

עוד לפני שהכרתי את הפורום.

אם תתן לי תקציב מוגבל וזמן, גם מ 2000 שקל אפשר להוציא תוצאה טובה.

כמו שעזרתי פה לעשרות אם לא מאות חברי פורום להגיע לתוצאות מעולות.

סאונד מושלם? למי יש סאונד מושלם?

ב IASCA ראית מישהו שקיבל הכל מאיות בציונים?

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל אליקו שאין קשר בין מה שכתבתי לתשובות שלך, מלבד אולי בתשובה האחרונה שלך.

זה שלך יש הרבה חברים תומכים ואוהבים לא אומר שאחרים צריכים לקנות חברים כאלו או לדרבן אותם באמצעות SMS-ים או הודעות

פרטיות. מצטער אבל זה פתאטי.

אלי

נ.ב. לפי מה שידוע לי לSROOL חסמו הודעות פרטיות, מעניין למי מהיבואנים שאינם ספונסים יש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אולי דיי? אני חושב שהנקודה הובהרה ואנשים שהיו צריכים להבין הבינו( או לפחות שראו)

זה ממש לא כיף לראות ריבים כאלה ואיך שאנשים טובים מדברים.

(אני לא בא מטעם אף אחד ולא רוצה להיות מעורב בזה)

צום קל לכולם.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן מי שלא רוצה להירטב לא יוצא מהבית כשיורד גשם.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה לא רואה קשר, זה כי אתה בוחר לראות את זה ככה:)

עניתי על כל משפט שלך בקונוטציה הנכונה.

ובנימה זו, יצאתי אל הבית כנסת.

נקשקש אחרי הצום :)

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד-אני אפילו לא מתכוון להגיב לך על המשפט המפגר הזה שרשמת בלי לחשוב ורק כדי לצבור עוד הודעה בפורום.(נשבע לך שלפעמים אני חושב ככה גם עליך)

לא על כל דבר צריך לענות או להגיב.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמר דן, הנקודה בהחלט הובנה, אפילו עם זה היה על קצה המזלג ובצורה ממש ממותנת מבחינתי,

יקראו חברי הפורום וישפטו.

בלי שום קשר לאמור לעיל,

גמר חתימה טובה וצום קל לכל חברי הפורום

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...