Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עוקב אחריי התרד הזה כבר שבוע אפשר לדעת מי ניצח ????:-D

HU :JVC KD-AVX77AMP:JL-AUDIO 300\2V2

AMP: Jl AUDIO 1000/1COMP:FOCAL -K2P 165

CAPACITOR:CONECTION AUDISON BSF08 SUB:JL AUDIO 13w7ae

PROCESSOR:JBL MS-8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני עוקב אחריי התרד הזה כבר שבוע אפשר לדעת מי ניצח ????:-D

עצם זה שהגענו למצב הזה אומר שכולנו הפסדנו.

אבל כולנו גם יכולים להרוויח מזה פורום שיחזור להיות נעים בו.

בייחוד עם הפורום המסחרי יהיה מסחרי וכאן נתעסק כמה שיותר בעיוני ונתמקד לענות

על שאלות מקצועיות בצורה מקצועית ומתומצתת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היא המערכת החדשה ועל מה מדובר פה???? הסתבכבתי זה לא אמור להיות שרשור לגבי התקנת רכיבים ?

שמו פשוט שמרים לוופרים, עוד קצת והם יתפחו למיד באסים.

אח"כ זה עוד שבועיים של אפיה בתנור, ואז אתה מקבל סופר אלמנט.

EASY EASY.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קצת ג'לטין כדי שהוא יחזיק ולא יכנס לקליפינג באותם תדרים שהוא יעבוד בהם על פי הוודוו..:)

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לשפוך שמן למדורה, אני נרשמתי לפורום לפני קצת יותר משנה, והפורום הזה פתח בפני מידע נרחב מאוד.

מצד שני אני תמיד ידעתי ותמיד היו ההודעות העוקצניות שדי עניינו אותי שה"פורום הוא לא כמו פעם" , ושקרו מקרים שבאמת היו מסריחים אשר גרמו לאנשים פשוט לא להתכתב ובכלל לא לגלוש בפורום.

אני לא לצד אף אחד, ההיכרות היחידה שלי עם אנשים שכשורים לפורום הייתה רק ב2 מפגשי מרכז שנחכתי בהם. היתר על גבי הפורום.

אני יודע שכמעט כל מי שהיה קשור איכשהו לשרשור ייראה ויקרא את ההודעה שלי.

בקשר להבנת התחביב (אליו נכנסתי באמת בערך כחודש לאחר הצטרפותי לפורום) אני נחשב לעומת אחרים לכלום. הידע והניסיון שלי מתבססים על למידה מהפורום (הרוב הגדול!), ידע מהבית (אח ואבא), וכמה רכבים של חברים שאפשר לספור על עשר אצבעות. אבל להבין מה שהלך פה אני הבנתי. פשוט חיכיתי לשיוציאו את זה. בתור חבר פורום ואדם אובייקטיבי אשר נמצא כאן במשך שנה, אין מה להגיד שמוצרי סיז וסלסטרה (בקשר למגברים במיוחד בחודשים האחרונים), היו המוצעים כמעט היחידים, הראשונים והמוצגים כהכי טובים BY-FAR. זאת התמונה שאני קיבלתי. הצגת "הפרוייקטים" של ישראל שבעייני בהתחלה היו מוצגים באמת כמדהימים וברמת-על,ולאחר מכן לאחר ידע שהצטבר אני לא הבנתי למה הוא הבן אדם היחיד שיודע לאטום רכב או לקדוח על פלטה כי רק הוא יודע לעשות את העבודה כמו שצריך?

ייצא לי להכיר אותו בפגש אחד, הוא היה הבן אדם שהתלהבתי ממנו כשיצאתי מהמפגש. החברים שלי שמעו על ההונדה עם התאומים מאחורה ורק ראו תמונה. ניראה לי שאני התלהבתי יותר ממנו וניסיתי לספר כמה הסאונד באוטו הזה הולך להיות מטורף, עם המצברים, המגברים וכל הבלאגן.

אני מקווה שכל העניין שקרה פה לאורך כל השנים, ייתמתן וה"פורום של פעם" יחזור לעצמו. בתור אחד שסאונד ממלא את חייו אני מצפה וממש רוצה ללמוד ובאמת שמעריך כל מה שאנשים נותנים פה וזאת למען התחום והתחביב.הרי לא פעם או פעמיים שאני קראתי מה"גדולים של הפורום" שככה זה מתפתח, האודיופיליה גדלה לאט לאט ובלעדייכם מעניין כמה רחוק נצליח להגיע.

green monster - אני מת ללחוץ לך את היד. אני פשוט אוהב בן אדם שרוצה להראות אמת שלמה ונלחם אליה לא משנה נגד מי הוא יצטרך לצאת.

SROOL - לא ייצא לי לדבר איתך בכלל, אך אני עוקב אחרי ההודעות והידע שלך בכל זמן שהותי בפורום.

lanosforce - אתה בן אדם תותח !

BMW_525_89 - אתה פשוט אפס! אתה יצאת בן אדם כל כך קטן ועלוב בלי לשים לב בכלל, הכניסו את השם שלך לסיפור פה במקריות כי זה היה הקש ששבר את קש הגמל. ניסיתה להכניס את עצמך לסיפור כאילו אתה באמת קשרו איכשהו וניסת לגונן על משהו שראו כולם שהוא דבר שקר, המשכת לדבר שטויות בלי ביסוס ודיברת על "הכפשות" ועל כל מיני דברים דומים, וזאת לאחר התגובה שלך בשרשיר של ההתקנה אצל "אהובי-שי". מעניין איך לא שמת לב שאתה עושה מעצמך צחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב להשתמש בתארים כמו "אפס" - אני לא חושב שזה מגיע לאף אחד.

אוהד כבר מזמן היה צריך להיות או במעקב מתמיד או פשוט חסום לתקופה הודות לאופן ההתבטאות הפוגעת והמעליבה שלו כלפי חברי פורום רבים מאוד שחלקם גם מממנים את הפורום הזה או מנהלים אותו או מצעידים אותו קדימה (לפחות מנסים).

הוא עובד קשה מאוד בשביל המערכת שהוא הולך להתקין ברכב הזה וסה"כ אם תבחן טוב טוב - יש לו ציוד לא פחות ממעולה, לא הייתי מתבייש ולאמר יש לו ציוד לא פחות ממדהים.

יחידת ראש 7200 של אקליפס לדעתי תהפוך לאגדה בסופו של דבר. חבל שהמפעל איננו קיים יותר.

סט רפרנס של סיז - שמע, יש לסט הזה ריספקט מטורף - רמקולים שהצליחו להמיס אותי פעם אחת.

הגברה - סלסטרה RA - אני באמת התכוונתי לכך שאני מזיל ריר מהמגברים האלה.

סאב סיז - שמע - תביט בחתימה שלי...

בשביל כל מה שרשמתי למעלה צריך לעבוד קשה מאוד ואוהד רוצה בזה בדיוק כמו כל אחד אחר בפורום - תכבד את זה, תכבד גם אותו.

אני מקווה שנזכה לראות בסופו של דבר את ההתקנה הזו ושלמוע אותה וכן - אני בהחלט אשמח לראות שג'וניור מתקין אותה ועושה את זה על הצד הטוב ביותר, כמו שהוא יכול, כמו שהוא יודע.

רק חשוב להבין מה הפרופורציות של רכיבים כאלו, של שרשיר כזה ומה החשיבות של המתקין שיבצע את העבודה והחשיבות של היבואן שמכר את הציוד.

ברגע שהופכים את כל מה שהדגשתי לסוג של מונופול - אתה תקבל פורום עלוב עם חברים מאוד ממורמרים.

ובאמת - אל תקרא לעצמך "כלום" - אף פעם, לעולם!

---------- לאיזו תקופה אני באמת הכי מתגעגע בפורום? ---------------------

לתקופה שבא כמעט לכולנו היו סמלונים של חתולים :-D

לאליקו היה חתול שיורה

לי היה את סילבסטר זומם מזימות

לאיתמר היה את החתול האפור שלו

לNIVO היה חתול עם אזניות

לקוואטרו (האח הקטן של ניר) היה חתול עם קסדת אבטיח על הראש

ועוד ועוד... זו היתה תקופה מדהימה בפורום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת מי ניצח ????:-D

הוא ניצח:

attachment.php?attachmentid=260162&stc=1&d=1318493316

ובנימה אופטימית זו, אני מציע לכולם לקרוא ולהפנים את הודעתנו. התחלנו במדיניות אכיפה חדשה ונוקשה יותר ממה שהיה מקובל עד היום ולכן מומלץ לחשוב פעמיים לפני שליחת הודעה. שטויות, מידע לא מקצועי, צ'יטוטים והודעות נוטפות רעל וארס יטופלו בחומרה.

9437lock.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...