Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מתעדכן (מערכת חדשה)

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נגעת בבעייתיות שיש לאלמנט כפי שהוצג ע"י ניר, אלא הלכת והבאת דוגמאות מאלמנטים אחרים, ולכן לא הצלחת להפריך את טיעוניו של ניר. בהודעה זו לא רק שחיזקת את הודעתי הקודמת, אלא שאת הודעתך הנוטפת ארס המציגה את ניר כ"לא מבין כלום ובעל חוסר ידע" גובלת בטמטום וחוצפה.

רנזי,

אני יודע בדיוק למה סרול התכוון אבל כמה שהוא טועה כאן - אני לא חושב שהוא מבין לגמרי את מה שהוא כתב בציטוט שהעלית.

כמובן, אני אסביר.

כמעט כל מידבאס שתיקח ינגן הרבה מעבר לתחום שהצהיר עליו היצרן - אבל אתה רק חושב שהאלמנט עושה את זה טוב.

בזמנו - שני ערוצי הגברה בסאן דאון אצלי פשוט הפסיקו לפעול והטוויטרים מן הסתם לא פעלו (טוויטרים של אימג'ן).

עשיתי ניסוי ונתתי למידבאסים לנגן בלי הגבלה של LPF -

רזי - הם ניגנו עד אזור ה12K הרץ! -> בדוק עם TRURTA - בפירוש יכלת לשמוע מצילתיים וקלי נקישה מטרק של נורה ג'ונס.

אבל בין זה לבין לאמר שהם ניגנו את זה טוב - שנות אור של הבדל - זה שאתה שומע מידע שמשתחזר בתדרים האלה זה דבר אחד אבל איך המידע הזה משתחזר? זה דבר אחר.

לא היה לי שם לא עומק, לא הפרדה בין כלים ולא פירוט. בית שימוש היסטרי ליתר דיוק אבל לפחות יכלתי לשמוע משהו ולא רק מידבאס עמום.

הדברים היחידיים שנשמרו לי שם זה פוקוס ובצורה מאוד לא ברורה ומפתיעה - גובה.

אז בניתי קרוס בסלופ 6 דציבל בנקודת חיתוך 5 ושם כבר עפתי לגמרי כשהסט היה נשמע יותר טוב ממה שהוא היה בהגברה אקטיבית - עם הנחתה לטוויטרים עם LADים.

אני זוכר את איתמר יושב לי ברכב המום - אתה יודע מה זה לראות את איתמר מופתע ממשהו? - נכון, זה נדיר.

אבל ככה האלמנטים האלה מתוכננים - זה צפוי!

ואתה רוצה לשמוע עוד משהו - אני חושב שלמידבאסים של HAT (מה לעשות, אני עובד עם ציוד של HAT אז אני מגיב על ציוד של HAT) הדבר הכי נכון לעשות איתם זה לתת להם לנגן עד 2K הרץ ומשם להכניס מידריינג' ובסט שני חלקים לתת להם לנגן עד 3K הרץ אבל לא לעבור בגודל את הL6.

גם אם תיקח את עקומת ההיענות של L8 - אתה תראה שהוא מתחיל להיות לא יציב רק ב2K הרץ אבל הרול אוף שלו בנפילה מוחלטת מגיע רק אחרי פיק שאתה רואה ב5K הרץ - עדיין, זה הנתונים האידיאליים של הרמקול הזה ומשם אפשר רק לקבל תוצאות פחות טובות - מהרגע שבו רמקול מתחיל להיות לא לינארי שם אתה צריך כבר לחתוך אותו.

לנסות לתקן את זה בעבודת איקולציה - בהצלחה - תחליף שיר, הלך עליך :-D

באמת כל הכבוד שלקחו כאן אלמנט 8 אינטש וגילו שהוא מסוגל עדיין להפיק מידע בתדר הרבה יותר גבוה ממה שהיצרן הצהיר - בין זה לבין לנגן את התחום הזה נכון ובין זה לבין לא לשרוף לאלמנט את הסליל זה כבר סיפור אחר.

וופר זה וופר

מידריינג' זה מידריינג'

טוויטר זה טוויטר

ופול ריינג' זה משהו מאוד לא ברור וצריך לדעת איזה פול ריינג', איזה קוטר ועד כמה באמת ניתן למתוח את תחום התדר שלו.

וגם בתוך טוויטרים - יש לך ריבונים, יש לך פיאזו, יש לך שופרים ואין ספור תצורות - ולפעמים חלקם דווקא מתגלים יותר טובים כמידריינג'ים (ריבונים ושופרים) או כרמקולים עם טווח רחב

וגם אותם רמקולים - אני מבטיח, חלקם הגדול יכולים לנגן תחום רחב יותר ממה שהוצהר עליהם - אתם רואים דביל אחד שהולך ועושה את זה? אני לא...

בקיצור - סרול, נסחפת קצת, זה קורה (בעיקר לי) - תחזור לתלם.

ניר - אתה יכול להעלות כאן כמה תמונות של רמקולי פולריינג'\סורס פוינט\1WAY נדירים כמו שאתה יודע?

ובבקשה - אל תעלה תמונה של סיז 8 אינטש או L8 :-D

אמיר משה - תבדיל בין ביקורת שלילית לביקורת עויינת - זו הבעיה כאן.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תסלחו לי על תגובה נוספת אבל אני רוצה לחדד כאן ולהעלות משהו מעניין.

מה שאנחנו רואים כאן אצל סרול ואוהד (שנגרר לזה) זו תופעה הפוכה לחבר פורום אחר.

חבר פורום שלדעתי לא נתנו מספיק קרדיט למידע שהוא היה מזרים לנו למרות שבכל פעם שהוא היה עושה את זה - לא היה קשור לנושא שעליו באמת דובר.

אני מדבר על חבר פורום בשם דיפורס.

ה"בעיה" של דיפורס היא שהוא פשוט לא ידע מתי להניח לגרף ההיענות ולנתונים של הרמקול (או מגבר) לנפשם.

הוא לא הצליח להבדיל בין מדעים מדוייקים וסטריליים, לבין מציאות עגומה וכואבת של רכב.

אבל זו לא ממש בעיה כי הוא נשאר בתחומי הפעולה בהם רמקולים ומגברים עובדים - אפשר להגיע כאן לתוצאות מעולות ולעשות צחוק מהרבה אנשים אחרים.

לעומת זאת,

בשרשיר הזה יש לנו תופעה הפוכה בה חבר פורום לא יודע מתי כן להתייחס לגרף היענות ונתוני רמקול ולהשאר בתחומי המציאות העגומה.

הכל וורוד, הכל טוב הכל יפה רק חבל שזה לא קורה על כוכב הלכת הנכון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

אתה צודק אך פיספסת את הנקודה (ואני לא באמת מעוניין להיכנס עימך לויכוח, מאחר וויכוח בין 2 פולנים לא יתסיים בצורה יפה...). הנקודה כאן היא ממש לא ההתיחסות לגרפים כאלו או אחרים. הנקודה כאן היא נטו שיווקית על מנת למכור אלמנט כזה או אחר. המטרה כאן היא להציג אלמנט מסויים בתור מה שהוא לא, ובנוסף להציג חבר פורום מסויים בתור מה שהוא לא. סרול עושה את האחד, ואוהד עושה את השני - בהתאמה.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזי,

טוב לראות אותך בפורום אחרי מליון שנה.

זה גם מצחיק, פתאום כל חברי הפורום הותיקים נכנסים ואומרים את אותו הדבר, אז כנראה שהדג באמת מסריח מהראש.

הנקודה היא שמכפישים ומזלזלים בכל מה שהוא לא סלסטרה וסיז, ובכל התקנה שהיא לא של ישראל ג'וניור, וכל האמצעים כשרים.

ומה כביכול התירוץ? שבעבר היו תופעות עדר בפורום.

בושה.

היו בפורום בפורום שלל תופעות עדר ואופנות חולפות, ממורל, פוקאל JBL, סאבים של קיקר,HAT וכו'.

ההבדל, שאלו דברים שהיו בתור אופנה חולפת.

היום, כל שרשור הוא הלל ושבח על הדברים שציינתי למעלה.

ואפשר להכפיש חברות היי-אנד, אפשר להכפיש בתי עסק ויבואנים ואפשר להכפיש מתקיני על שרמתם לא מתקרבת למה שיש בכלל בארץ.

מביאים לפה התקנות ברמת קטלוג מחו"ל, וקוטלים אותם.

בהנתן צו קריאה, מגוייסים לכאן חברי להקת העורבים, בSMS, ה"פ, טלפונים וכו', רק בכדי להגיד אנטי, כאשר זה לא לרוחם.

יש לך כאן יבואן, שעושה את הכל מתחת לפני השטח, מוכר ציוד שאף אחד לא יודע כמה הוא עולה(הרי אין מחירון רשמי שמפורסם), הכל נעשה בשושו, מתחת לדפי הפורום, וחבורתו מפמפמת את זה לכל הבא בתור.

יש לך כאן מתקין, שהתחיל את ה"קריירה" שלו לפני יומיים, מבצע עבודות שהם נסיון העתקה של אחר, מוכר ציוד במחירי עלות ופחות מכך רק כדי שיתקינו אצלו, משתף פעולה עם כל החבורה הנ"ל, וכל האמצעים כשרים.

ובנוסף, יש לך את החבורה הקבועה, שתעשה הכל בכדי שזה ימשיך לקרות, ימליצו לך גם על סאבים בתור טוויטרים, העיקר שה"עמוד התווך" של הפורום, ימשיך למכור את הציוד שלו, במחירים מצויינים שאף אחד לא יודע מה הם.

מה זה משנה וופר או טוויטר או סאב, זה הכל מתאים, ממש פול-ריינג' להמונים.

העיקר הצליחו להגרום להחלטה שסלסטרה FA הוא יותר טוב מסאן-דאון, למרות שהם זהים ברמתם, ולמעשה הפכו אותו לבחירה המושלמת של מגבר 4 ערוצים, למרות שיש עוד שלל אופציות.

הצליחו להחליט שסלסטרה RA הוא אפילו יותר טוב מטרו-טק בילט, למרות שזה בכלל הפוך.

ופתאום מגברים כמו TRU זאת פשרה? עצוב..

והפכו מתקין לשוחט השחטן, אפילו שלא הגיעו אליו מעולם לקבל הצעת מחיר, או שאפילו לא הרימו טלפון.

פשוט ניזונים מרס"ן שמועתי, כי "עמודי התווך" של הפורום, אמרו כך.

ממש מכתירים כאן מלחים.

אבל אל תכתוב פה כלום, כי זה פוגע במכירות, אתה רוצה משהו, תתקשר, ככה אפשר להחריש את מה שקורה פה.

אבל הכלבים נובחים, והשיירה עוברת.

מה לעשות, לפעמים בא הזאב ומבריח את הכלבים, ולכן, עם כל הכבוד לעצימת העיניים, צריך לשים לכם את האמת בפנים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים,

בגלל מספר לא רב של חברי פורום, הפורום הפך למקום מגעיל ונטול הגינות, דבר שהביא רבים מחברי הפורום הותיקים (ואני ביניהם) לנטישה.

הצעתי היא - לא להתייחס לאותם הילדים, "מתקיני העל", "הגורויים הגדולים", ואולי בכך נחזיר את הפורום למה שהיה בזמנו, שהיה כיף לקרוא שרשורים ולהתייעץ מבלי לקבל תגובות איטרסנטיות שנועדו לקרום הנאת ליקוק ת*ת לחלק מאוד קטן מהגורמים כאן בפורום.

שתהיה לכולנו שנה טובה ופוריה.

רזי.

ניר חברי משכבר הימים - מה שלומך ?

שים לב למה שכתבתי. אני ממליץ שמעתה נאמץ זאת כבר מהיום. אין לי ספק שהפורום יחזור עד מהרה להפוך למה שהוא היה.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזי

למה שאני לא אהנה להתווכח איתך - אתה יודע שאתה איש יקר ונדיר.

יש אנשים שאני נהנה להתווכח איתם עד סוף הימים - ניר הוא ללא ספק אחד מהם ואתה גם - למרות שדווקא אנחנו מסכימים על המון דברים כן?

הפורום לא יחזור לעצמו עד שלא נראה כאן שובם של ספונסרים.

עד שלא נראה כאן מחירונים מוסדרים.

עד שלא נראה כאן הרבה מהוותיקים חוזרים ונותנים פייט רציני לכתיבת שטויות.

אם חברים כמוך, ניר, עופר (דותן ורטומן), OOGEE, גורל, צביקה, אליקו, סטס S3T, דיוויד, AVE, בובי2000, מרק10, יוסי שירוקו, יוסי אלפיין ועוד רבים וטובים תיעלמו - לא יהיה כאן מי שיבלום את שטפון השטויות ואת שאר תופעות הלוואי שהולכות כאן.

עד שלא נראה כאן תשובות מבוקרות של אנשים שיש להם אינטרסים לעבודה בתחום (כולל אליקו, כולל כל אחד)

אנחנו נמשיך לרדת למטה.

תחזירו את הוותיקים לפורום לצורך בקרה.

תחזירו את המנהלים להתערב לצורך בקרה.

מה שהולך כאן זו אנרכיה שכבר מזמן איבדה את המעצורים וזה פשוט בלתי אפשרי להמשיך ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזי,

כשמאבדים את היושרה (אינטגריטי) בגלל חוסר כנות.

כשאי אפשר להמליץ על ציוד X מבלי להיות מותקף או מבלי להיות תוקף.

כשמאבדים את יכולת העמידה על מידתיות נכונה.

כשמאבדים את האחיזה במציאות או יותר גרוע כשיוצרים מציאות חדשה.

זה גועל נפש.

זה קרה כאן עם כל אותם חברי פורום שלא הפסיקו לטעון שJBL1000 זה מגבר שמגיע עם כתר (למגברי JBL דווקא יש מגברים שמגיעים עם כתר אבל זה ממש לא האחד הזה).

זה קרה כאן כשהיו מריבות בין מוראל נאמן למקור או פוקל נאמן למקור.

זה קרה כאן כשHAT פרץ לראשונה ועשה שלום בית בין מוראל לפוקאל.

זה קרה כאן לאחרונה כשהתחלנו לראות כל המלצה ראשונה ושניה על סיז או סלסטרה וכל המלצה שלישית פתאום הרץ או אודיסון.

אבל כשאי אפשר אפילו לאמר משהו אחד על ציוד מסויים מבלי להיות מותקף במרגמות.

כשכל המלצה שאנחנו רואים לאחרונה זה רק מותג אחד ויחיד והמותג הזה פתאום הופך למשהו שהוא לא.

זה כבר אובדן של כל אותם דברים אשר רשמתי מעלה.

הבעיה היחידה היא שאתה לא יכול להתעלם כמו שאתה הצעת כי אותן המלצות נופלות על אנשים "תמימים" שלא יודעים על אופציות אחרות בגלל שאי אפשר לדחוף מילה אחת על ה"אני מאמין" שלי אם הוא לא מתאים לרוח התקופה.

מצב כזה לא צריך להתקיים - וכשנוצר מצב כזה זה אומר שיש אנרכיה, זה אומר שאין חוקים ברורים שמסוגלים למנוע מצב שכזה. אין ספק - זה גועל נפש.

להתעלם מאנרכיה רזי - היא רק תגדל.

אם אי אפשר לפתור את זה בדרכים של פרגון.

אם אי אפשר לפתור את זה בצורה של הידברות.

אפשר לפתור את זה בצורה יותר אגרסיבית והיא לתקוף חזרה

לתקוף חברי פורום שמשמיצים ציוד בלי לדעת איך ולמה.

לא לתת יכולת התבטאות לבעלי אינטרסים שמראים על מגמתיות מובהקת לציוד שלהם בין אם הם ספונסרים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממשיכים לחפור תחת אותו טיעון

אני אומנם לא מומחה ורמת הידע שלי לא משתווה לגדולי הפורום

אבל!

ישראל סרול מעולם לא איכזב אותי בשום עצה ועזרה שביקשתי ממנו!

במפגשי דרום הוא עוזר ותורם המון לחברי הפורום בכל שאלה עצה ועזרה שמבקשים ממנו

מענין שעד היום לא נשמעו לעברו שום טענות או מילים רעות!

ובקשר לרמיזות לגבי ישראל ג'וניור אתם יכולים להמשיך והכפיש את שמו אבל כל אדם שעשה איתו עסקים

בין אם זה קניית מוצרים או התקנה יצא מרוצה!

הוא מעולם לא איכזב אף לקוח! תמיד השקיע מעל ומעבר לתשלום ולא סירב לאף אדם!

שני הבחורים האלה הם אנשים מקסימים שתמיד נותנים ועוזרים

הוכחה אחת לכך שהפלאפון שלהם לא מפסיק לצלצל באף שעה ביממה!

תמיד אנשים מתקשרים ומתייעצים איתם ואם רמת הידע והנכונות שלהם לא הייתה אז גם הפלאפון שלהם לא היה מצלצל!

לפי דעתי הכל מבוסס כאן על קינאה ושנאת חינם כלפי אנשים שמצליחים כי הם באמת תורמים ועוזרים!

ואם כל מי שאי פעם נעזר על ידם יגיב בשירשור מספר העמודים יכפיל את עצמו בן רגע!

זה שרמת הידע שלכם גבוהה לא נותנת לכם את הזכות להתנשא מעל הדור הצעיר יותר

שבולט בשטח!

אין מה לעשות זמנכם עבר ועכשיו הגיע הזמן לדם חדש לדור צעיר שמוביל את הזרם!

ולסיום משפט קטן:

השונאים הכי גדולים שלך אלה בעצם המעריצים הכי גדולים שלך!

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד

סייג לחוכמה שתיקה.

דם חדש? תגיד לי - איזה דם? איזה חדש? איזה דור צעיר?

גו'ניור הוא בן אדם מקסים בעיניי ומעולם לא טענתי נגדו את התלונות שניר טוען - אם כי, לצערי זה גם נכון כי ההתקנות שלו הם מודל התקנות שמבוססות על עבודות של יוסי.

מצד שני - ממי עוד יש לו ללמוד? בינינו - חוץ מיוסי כמעט ולא נשאר כאן אף מתקין נורמלי שרואים את העבודות שלו בפומבי. יש כמה, אבל הם לא בפורום.

הוא מנסה להתקיים ולהתפרנס אבל מה שעושה לו כרגע את הנזק זה דווקא העובדה שעושים ליוסי לינץ' על כל התקנה מופתית שהוא מעלה במקום לאמר תודה לאל שיש עדיין אחד כזה בארץ.

-----------

לגביי סרול הכעס כאן ומדהים שאתה לא קולט את זה, שהוא שיווק לך וופר בתור מידבאס שהוא גם מידריינג' מופלא.

מדהים שאתה לא קולט את זה עדיין.

והדבר שהכי מרגיז אותי לגבי סרול אם כבר אני מוציא את זה החוצה הוא שמאז שאני מכיר אותו - לא שמעתי אצלו ברכב, באף אחד מהרכבים שהיו לו - מערכת אחת שלמה פועלת ומכוונת.

לא מדבר על מכוונת היטב - לפחות פועלת ומכוונת.

ואני מקבל ממנו ביקורות פעם אחר פעם ולא מתעלם ממה שהוא אומר לי אבל מצד שני איך אפשר בכלל להתייחס ברצינות לביקורת שאני מקבל ממישהו שמעולם לא ראיתי אצלו מערכת אחת עובדת מההתחלה ועד הסוף?

אני כבר מחכה אין סוף זמן שהמערכת ברכב שלו תפעל - אתה יודע בשביל מה? בשביל לראות שהוא באמת יודע מה הוא אומר.

עשרות על גבי עשרות של אנשים נכנסים אליי לרכבים התגובות הטובות שאני שומע הן:

מושלם (שזה ממש לא)

מדהים

מעולה

נהדר

איזה יופי

התגובות הרעות שאני שומע:

נמוך לי מידי

אין מספיק עוצמה

משום מה רק מסרול אני שומע תגובות כמו "זה לא מתחבר לי", "אתה בטוח שאין לך כאן איזו פאזה הפוכה", "המידבאסים שלך מוגזמים" (בזמן שהם מכוונים עם RTA בכלל)

וכל זה בזמן שהוא כבר שנתיים לא מסיים את המערכת שלו וגם לפני זה לא היתה לו מערכת אחת תחרותית שעומדת על שתי רגליים.

אתה רציני?!

די - שיסיים כבר את המערכת שלו כי אני באמת רוצה לראות סוף סוף למה הוא מסוגל - ואני באמת אומר את זה בשיא הכנות.

למפגש דרום האחרון באתי כי הייתי בטוח שמעבר לרק לדבר איתו סוף סוף יצא לי להתרשם בפועל מהידע שלו באודיו - זה לא קרה לצערי אבל אני אמשיך לחכות.

הסיבה השניה היתה לפגוש את ELI I שהוא יקר לי, שים בצד את כל מה שקשור לאודיו, אני מאוד אוהב את הבן אדם ומתגעגע אליו במפגשים.

ובבקשה בבקשה בבקשה אל תבין אותי לא נכון - אני מאוד מכבד את סרול ומאוד אוהב להפגש איתו ולהתווכח איתו אבל הגיע הזמן לשים דברים במקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים,

בגלל מספר לא רב של חברי פורום, הפורום הפך למקום מגעיל ונטול הגינות, דבר שהביא רבים מחברי הפורום הותיקים (ואני ביניהם) לנטישה.

הצעתי היא - לא להתייחס לאותם הילדים, "מתקיני העל", "הגורויים הגדולים", ואולי בכך נחזיר את הפורום למה שהיה בזמנו, שהיה כיף לקרוא שרשורים ולהתייעץ מבלי לקבל תגובות איטרסנטיות שנועדו לקרום הנאת ליקוק ת*ת לחלק מאוד קטן מהגורמים כאן בפורום.

שתהיה לכולנו שנה טובה ופוריה.

רזי.

אוצו נוסו לכל עבר חברים יקרים והישמרו לנפשותיכם הטהורות! רודולף (רודי) ויליאם לואיס ג'וליאני השלישי הגיע לכאן כרוח סערה ובאקדחים שלופים ,לעשות סדר בעיירה.מנוי וגמור עימו לנער היטב את הפורום ולסלק את הפושעים הנתעבים ממאורותיהם כשסמל השברולט המוזהב תלוי על חזהו הנפוח מגאווה.

חזרת אלינו כסופרמן במעופו כששמעת את קריאות העזרה של החלשים,החלמאים והנידכאים אבל טול קורה מבין עיניך ותפנים-בעצם "נטישתך" את הפורום ,כהגדרתך,רק עשית מצווה ענקית לזאטוטים רפי השכל כאן הנשלטים על ידי כוחות האופל המכוונים אותם לקניית מוצרים מסויימים.

שפתך אינפורמטיבית,קולחת ומרגשת ובעלת מנעד אינסופי ומדהים של תיאורי אברי גוף מוצנעים ובאיווחת לשונך החדה כתער הפשטת אותם לעין כל למען יראו וייראו.

פיך המפיק "פנינים ומרגליות" לרוב רק מוסיפות שמן ובנזין למדורה (מדורה? שריפת הכרמל!) שמתלקחת כאן במלוא עוזה ללא כל נסיון משירותי כיבוי למיניהם לכבותה כי היא משרתת כאן אנשי גייס חמישי רכובים על סוסים טרויאנים.

ואחרי שחבר מרעיך יסיימו להריע הינך יותר ממוזמן לחזור-כלאחר כבוד!-אל תהום הנשייה ממנה זחלת אלינו ולהשאר שם לתמיד.

ובמטותא ממך,אם לא יקשה עליך, אטום אחריך את הגולל.תודה!

"דרך ארץ קודמת לתורה" חביבי (הלא חביב!) והתנהגותך הנלוזה מקבלת כפליים משמעות כשאת השמצותיך מלאות הארס הקלדת ביום הכי חשוב ליהדות! איך לא רעדו לך האצבעות בהקלידך משטמה וחירחורי מלחמה בכל אות ואות ודווקא ביום כיפור? :shock:

אז אם אין לך משהו קונקרטי להוסיף-ברוך צאתך לשלום חזרה לכור מחצבתך ולא להתראות!

------------------------------------------------------------------------------------------------

מתמיה ומרגיז כאחד עצימת העין המפורשת של המנהלים שנותנים יד חופשית להתלהמויות ולהשתלחויות חסרות הרסן כאן.

האם חזרנו לעידן ה"מקארתיזם" או שניר פשוט כה צדק בכותבו ש "הדג מסריח מהראש"?:arrow:

ממש איכסה פיכסה!!!

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור,

למי בדיוק אתה קורא זאטוט? לרזי? לניר? לאליקו? לסרול? לי???

תסביר את עצמך בבקשה.

אתה לא יודע מי זה רזי - אתה לא יודע את מי אתה תוקף - אתה באמת לא יודע.

לצערי - לעומת רזי - אתה עדיין בחיתוליך.

ואתה יודע עד כמה אני אוהב אותך ואתה יודע שדבר כזה אני לא אומר לך, לולא הייתי יודע מה אני אומר.

---- ליאור

נמאס לי לראות ציוד כמו HAT מורד לאשפתות.

חברה שזוכה בתחרויות סאונד בזה אחר זה בזמן שהיא צעירה משאר מתחרותיה בכמה עשורים.

נמאס לי לראות שבכדי למקור אלמנט - פתאום מותר לשבור חוקי פיסיקה.

נמאס לי לראות שכל איזושהיא תקופה יש גורם שדורס גורמים אחרים בפורום בצורה חסרת כבוד.

ולא - היחיד שאני לא תוקף כאן זה ג'וניור כי אני יודע שהוא חלק מהנסיבות ולא חלק מהגורם.

נמאס לי לקבל ביקורות מאנשים שמעולם לא שמעתי אצלם מערכת אחת נורמאלית.

נמאס לי לקבל השתלחויות מאנשים שעזרתי להם ואמרו לי תודה בדיוק כמו ניר, פעם אחר פעם.

אבל

אני לא אוותר ואני לא אלך מכאן ואני אלחם - הפעם אני מקווה שוותיקים יצטרפו לניר למאבק הזה כי כמות הגועל נפש שרואים כאן היא בלתי נסבלת.

וכמו שאתה מכיר אותי ליאור - אם רזי אומר שנמאס מהגועל נפש ואני מסכים איתו

אתה בוודאי יודע שאני לא מסכים איתו סתם כי מתחשק לי או סתם כי יש לי משהו נגד סיז או סלסטרה (ואין לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם פשוט ממשיכים וממשיכים לקדוח חורים מגעילים, דיי.

מה זה חיילים? מה אנחנו בעולם התחתון?

אכן קיימת תופעה בקרב בני האדם באופן כללי! ששומעים תוצאה יפה מרכיב כל שהוא ונוהגים להמליץ עליו ללא ניסיון שטח אמיתי אם רכיבים אחרים, אבל התופעה למיתב הבנתי היתה גם קיימת פעם על מגברי SUNDOWN ו HAT, היום הטרנד זז לכיוון הסלסטרה והסיז.

מה אתם רבים? אני מבין שכל אחד צריך לאכול, והשוק קטן ומאוד ספציפי אבל מה שקורה זה טיבעי.

מגיע מוצר שונה שקורץ במחיר וכמובן שהמוזניים נוטות עליו, במקום להצמד לחוקי הכלכלה והשיווק ולהיות יותר תחרותיים אתם מתחילים במסע השמצות.

זאת לא פעם ראשונה שאני נתקל בתופעה בזמן שהותי בפורום אבל כזה דבר לא ראיתי, ממש לא נעים לקרוא. :|

ולשנות את ההתנהגות הזאת זה בילתי אפשרי, כי לצערי עושה רושם שזה טבע הדברים.

לגבי ההשמעות ברכב של ELI היבואן של HAT במפגש צפרכז, אני שמעתי את המערכת שלו ונהנתי בדיוק כמו בהרבה רכבים אחרים ששמעתי, לכל אחד יש טעם אישי שונה! אז יש רכבים שנהנתי יותר לשמוע, אז מה?

מערכות ברמה גבוהה זה זה בעיני המתבונן או השומע. יש אוהבים רך יותר יש אוהבים מפורט יותר ועוד 1001 קריטריונים, גם סוגי המוסיקה משתנים.

תפסיקו, אנשים מבוגרים עושים מעצמם צחוק, אז ישראל עושה כמה פרוייקטים דומים ליוסי, אז מה ? יוסי עשה עליהם פטנטים?

בכל מקרה 99% מהדברים שתראה בארץ בחו"ל כבר עשו.

אז לא נלך ליוסי ולא נלך לישראל! כי הם לא מקוריים מספיק? טיעונים שטותיים.

דיי תפסיקו, תנעלו את החר* הזה.

מנהלים, לא מתיימר להבין מה יותר טוב פה, אבל אני מניח שחוקי הפורום צריכים עדכון. IMHO.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני

בתקופה שסאן דאון וHAT שווקו ההבדל היה שלא נאמרו כל כך הרבה שטויות כמו שנאמרות בזמן האחרון בגלל חברי פורום צעירים שלא מבינים ממש מה הם כותבים.

בתקופה שסאן דאון שווק הבלאגן העיקרי היה שמיתגו אותו וגם מגברים כמו סלסטרה FA ביחד עם מגברי JBL פשוטים שפשוט לא עומדים על אותו הדירוג וזה היה מגעיל ומטורף בדיוק כמו שעכשיו דוחפים לך את סלסטרה על חשבון של מותגים אחרים.

אין בעיה - אם סלסטרה באמת היו טובים יותר אבל מדובר במותגים שהתחרות בינם היא שוות ערך.

במצב שבו משאירים מקום לטעם אישי הכל טוב ויפה והכל בסדר ואם סלסטרה נמכר יותר אזי המותג יותר קולע לטעם של רוב האנשים אבל זה לא המצב.

המצב הוא שTRU הפכו באמת לפשרה בזמן שזה ממש לא קרוב למציאות.

HAT הפכו לדרעאק בזמן שהמותג גורף תחרויות זה אחר זה.

וחוקי פיסיקה מתחילים להשבר כאן ביחד עם מתקין על שחוטף סתירות בכל פעם שהוא עושה לנו טובה שהוא מפרסם עבודה שלו.

זה גועל נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובקשר לרמיזות לגבי ישראל ג'וניור אתם יכולים להמשיך והכפיש את שמו אבל כל אדם שעשה איתו עסקים

בין אם זה קניית מוצרים או התקנה יצא מרוצה!

הוא מעולם לא איכזב אף לקוח! תמיד השקיע מעל ומעבר לתשלום ולא סירב לאף אדם!

שני הבחורים האלה הם אנשים מקסימים שתמיד נותנים ועוזרים

הוכחה אחת לכך שהפלאפון שלהם לא מפסיק לצלצל באף שעה ביממה!

תמיד אנשים מתקשרים ומתייעצים איתם ואם רמת הידע והנכונות שלהם לא הייתה אז גם הפלאפון שלהם לא היה מצלצל!

לפי דעתי הכל מבוסס כאן על קינאה ושנאת חינם כלפי אנשים שמצליחים כי הם באמת תורמים ועוזרים!

ואם כל מי שאי פעם נעזר על ידם יגיב בשירשור מספר העמודים יכפיל את עצמו בן רגע!

זה שרמת הידע שלכם גבוהה לא נותנת לכם את הזכות להתנשא מעל הדור הצעיר יותר

שבולט בשטח!

אין מה לעשות זמנכם עבר ועכשיו הגיע הזמן לדם חדש לדור צעיר שמוביל את הזרם!

עכשיו אני גם בטוח שלקרוא אתה לא יודע, אחרת אני לא יודע איך הגעת לדברים שאתה כותב.

אם יש כאן מישהו שמכפיש זה אתה, ע"ע השרשור התקנה של אהובי שי.

קראת קדיש על הרכב, למרות שאתה בקושי התקנת טוויטר בחייך.

אף אחד לא מכפיש את ישראל ג'וניור בתור מתקין, פשוט צריך לומר את האמת.

זה לא הגיוני שכל שרשור התקנה שלו, גם אם זה התקנת וילון אחורי, יזכו ל4 עמודים של תגובות המלכה כאילו היה מדובר על עבודת אומנות בת 250 שעות עבודה.

ומאידך, כל שרשור של התקנה של יוסי, או כל מתקין אחר, זוכה לקטילה על כל פרט שולי, למרות שההתקנות בכמה רמות מול מה שישראל מבצע.

שלא נדבר על עבודות מיוחדות, ועל החדשנות של הדברים כל פעם מחדש.

כולם פה צריכים לברך על כך שבכלל יש כאן בעלי מקצוע כמו יוסי ואחרים שבכלל חולקים עם הפורום את הדברים הללו.

אחרת, המערכות פה היו נראות אחרת לגמרי.

העבודות של ישראל, הם נסיון העתקה ישירה וברורה של העבודות של יוסי, ורמת הגימור רחוקה מלהיות דומה.

ובכל זאת ההכפשות שלך ושל חבריך נעשו פה ללא הרף, במישרין ובעקיפין, על גבי הפורום ומחוצה לו, בה"פ ובטלפונים, במפגשים או בכל מקום שרק אפשר.

זאת ההכפשה, ולא שום דבר ממה שנכתב פה לאורך השרשור הארוך הזה.

תספר לי בבקשה מאיפה ישראל הביא את הרעיון לפלוקינג? לטבעות פלאש-מאונט? לשימוש בסופיות כבלים? לקדיחת חורים להעברת כבלים בפלטות? לשימוש אפילו בידיות של רולר צבע לביצוע איטום? בעבודה עם שולחן רוטור? בהדבקת לבד על פלטות בהתזה של דבק?

להמשיך? אני יכול לעשות זאת כל היום, כי את כל הדברים הללו, הפורום קיבל ממתקין אחד וזה יוסי.

וכל הדברים הללו, מועתקים בצורה ישירה, לפחות יש מורה טוב.

אבל מן הראוי לא לירוק בבאר שממנה אתה שותה.

ובטח שלא להכפיש בכל דרך, גם ע"י אנשים שמעולם לא היו או דיברו איתו.

ולגבי סרול, עצם העובדה שאתה משוכנע לאור המלצותיו של הגורו שהמלכת לך, שהוופר שלך הוא בעתם מידבאס, זאת רק ראיה קטנה מתוך ים של אחרות שזו האמת.

ואם אתה לא מצליח לראות את זה, אז מעבר לאי הבנה שלך, ולאי יכולת שלך להבחין בדברים הללו בשמיעה, אז כנראה שגם אתה לא רואה את הדברים הללו.

מעולם לא הייתה לי בעיה אישית מול סרול, והדבר היחידי שמפריע לי, זה שהפכתם את הפורום לדף הבית של היבואן , בו אתם יכולים לעשות כל העולה על רוחכם, וכל האמצעים כשרים.

וזה שאתה וחבריך קפצתם מיד בראש כאשר קיבלתם ממנו טלפונים וSMS וה"פ וכל אמצעי התקשורת, רק מחזק את הדבר.

והנסיון להפוך את זה עליי ועל אחרים שהגיבו פה, הוא עלוב ומגוחך.

דם חדש בפורום? הצחקת אותי, לולא אותם הותיקים שנמצאים כאן, ולולא מתקינים כמו יוסי, לא היית יודע מה זה במה,תמונה, בניות או כל דבר אחר.

ובתור מי שלא התקין מימיו אפילו בורג, אני במקומך הייתי נזהר בלשוני בכל הנוגע להתקנות.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...