Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום כש...

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשמישהו שואל אותך איך קוראים לך ואתה עונה לו:

"רגע,אתה מתכוון לשם או ל-USER NAME ?"

כשאתה נמצא בירח דבש בבית מלון של 500$ ללילה עם בריכה וחצר פרטית בחדר,ואתה אומר לאשתך (הטרייה) "מאמי,אני הולך רגע לבדוק משהו בקבלה" ובזמן הזה רץ לעמדת אינטרנט רק כדי להתעדכן מה קורה בפורום...

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמישהו שואל אותך איך קוראים לך ואתה עונה לו:

"רגע,אתה מתכוון לשם או ל-USER NAME ?"

כשאתה נמצא בירח דבש בבית מלון של 500$ ללילה עם בריכה וחצר פרטית בחדר,ואתה אומר לאשתך (הטרייה) "מאמי,אני הולך רגע לבדוק משהו בקבלה" ובזמן הזה רץ לעמדת אינטרנט רק כדי להתעדכן מה קורה בפורום...

נרקומן

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כשהבוס שלך אומר לך שצריך לפרק כמה (חיבורי אוויר) זכרים, והמחשבה הראשונה שעולה לך בראש זה 6 תימניות, ורק השנייה זה מועדון גייז.:shock::?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלבחורה שיושבת לידך בכיתה מתפוצץ עט זוהר, היא שואלת אותך איך להוריד את זה מהמכנסיים ואתה עונה "אני אשאל בפורום, מחר אגיד לך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...

כשאתה מספר בהתרגשות לחבר פורום וותיק שסופסוף קיבלת גישה לאוף-טופיק, והוא בתגובה טוען ש"הפורום הזה מתדרדר מרגע לרגע", ואתה לוקח את זה ללב. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבחורה קוראת לך "אדוני" ואתה ישר חושב על להקפיץ את השרשור "אתה יודע שאתה זקן כש...", ואתה מתפלא איך אתה זוכר את השרשור, כשההודעה האחרונה שלו היא מלפני יותר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאין לך משהו אחר לעשות בחמש וחצי בבוקר.....

ב-4:30. ב-5:30 יוצאים מהבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...