Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום כש...

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה?!

מה כתבת פה?...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוסי, אתה לא נחשב. אתה אדם מכוכב אחר :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה יודע מי זה ערוסי לפנים ומכיר הודעות שלו. ובכלל, חושד שלמשתמשמֵרכזה או אחר יש ניק נוסף רק בשביל הדאחקה.

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה זוכר לטובה את "ידידכם השוטר" ואת "אמא של חובש" ומחכה לקאמבק.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנשים מהפורום כתובים אצלך בפלאפון לפי היוזר שלהם ולא לפי השם האמיתי שלהם... :shock:

אתה יודע שלפנייך עומד מישהו שמכור לקארזפורום כש...

מישהו בפאב צועק לך "קונדסון!" (מקרה אמיתי, שמות המעורבים יישארו שמורים במערכת) :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל, כשאחד ברחוב אומר לך "אחי" ואתה אוטומטית עונה לו "אם אני אחיך, דבר איתי בערב בבית".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אותו משקל:

כשאתה מקבל מכתב מגורם רשמי עם הכותרת "דרישה לתשלום חוב"

אתה מיד לוקח מארקר,מוחק וכותב

"כותרת נערכה,דרישה? אף אחד לא עובד אצלך"...

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכל פעם שמישהו אומר לך "אני רוצה להביא ***שקר כלשהו***" ישר עולה לך בראש המילה "לקנות" באותיות אדומות וגדולות בדימיון

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
כשאתה שוקל ברצינות להעביר את CF לדף הביתה שלך, כי ממילא זה הדבר היחיד שאתה גולש בו מהלפטופ.

שמעתי על ללכת הבית, אבל על דף הבייתה עדיין לא..:lol:

-כשבא לך לקטר על משהו ברכב אז אתה שולף מהזיכרון את השירשור המתאים מלפני שנה (תראו מי הקפיץ את "הנדסת אנוש-או על מה לעזאזל הם חשבו").

-כשכל יום אתה סורק את כל הפורום למצוא כותרות מצחיקות ולצחוק עליהם בצורה כזו שרק חברי הפורום יבינו.

-כשנמאס לך לראות כל יום שירשור חדש בנושא "תפסו אותי על מהירות האור, האם אקבל שלילה או רק מעצר אצל ג'אבה ההאט".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...