Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום כש...

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 2079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היית מכור היית מפרסם את הפוסט באוף טופיק.

שם זה הפורום האמיתי.

אני עדיין לא זכאי להצטרף לחבורת המכורים לסמים הקשים :lol: עוד חודשיים למנייק :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כמה ימים דיברתי בצ'אט של הפייסבוק עם חברי הטוב משכבר הימים. כל שאלה שלו הייתי עונה "כן...." או "לא....." והוא בתמורה שאל האם הפכתי לפקאצה. עניתי לו שזה בשביל שיהיה חמישה תווים. אחר כך נפל האסימון שאני בכלל בפייסבוק.

לא הבנתי חייבים 5 תווים מינימום בהודעה בפורום כדי לשלוח הודעה?

דרך אגב אם אני כבר שואל שאלה טכנית, מישהו יודע מה החישוב בכדי לקבל קסדת אופנוע אדומה מתחת לשם?

כמו כן איך מוסיפים הודעה קבועה מתחת הקו בתחתית ההודעות שיש לחלק מחברי הפורום ואיך מוסיפים מתחת לשם את ההודעה הקבועה על מיקום וכיוצ״ב? 

כמו כן ביקשתי לפני כשבוע לשנות את שם המשתמש (לקצר אותו) בשרשור שינוי שמות משתמש ולא עשו זאת עדיין. השרשור בכלל מטופל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן :)

אם לבקר פה 3 ביום זה מכור אז גמני מכור .

אני נכנס כמעט בכל הזדמנות. :loco:

לפי תאריך ההצטרפות שלכם לפורום וכמות ההודעות הנמוכה שלכם יחסית, נראה שאתם מכורים פאסיביים ולא אקטיביים :lol: (רק מי שבקהיליה יבין, אני ממש לא בקהיליה אבל יש לי חבר שכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרות זה כחברה שלך בתחרה ואתה אומר חכי 10 דקות יש פוסט מעניין באופ טופיק.

:screwy:

איזו קהילה?

ה-קהילה, שאנשים רוקדים בה על משאיות. :wink:

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני בפורום כל יום, נכנס מהעבודה, מהבית ולפעמים מהסלולרי. קורא המון אבל כמעט לא מגיב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי חייבים 5 תווים מינימום בהודעה בפורום כדי לשלוח הודעה? 

כן. 5

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...