Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם אמרות טפשיות של בת הזוג ?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלוואי שהיה אפשר לעשות את זה מאנונימי, אבל אני אתגבר 😁

תשמעו, יש לי בעיה. 

אני יוצא עם בת זוגי קרוב לשנה, אני מאוד אוהב אותנו וטוב לנו ביחד וכל המילים היפות. 

היא לא גאונת הדור אבל היא בהחלט גם לא מטומטמת. 

היא אקדמאית( אמנם ממכללה, ולא בהנדסה - עשתה סיעוד) ועובדת בבית חולים שנתיים. היא במקום טוב באמצע מבחינת השכלה. 

אבל יש לי בעיה אחת וזה שלפעמים היא מוציאה דברים כל כך אידיוטיים מהפה שלה שאני לא מבין איך אני אוכל במרוצת השנים לחיות איתה. 

הנה 3 נבחרים מהזמן האחרון: 

- נסענו לקניון וזרקתי לה שהיא צריכה לעשות טיפול לרכב עוד מעט (80k) - תגובתה: "אני לא מטפלת, סבא שלי כל החיים טיפל ובסוף גנבו לו את הרכב. סבתא שלי לא טיפלה והאוטו החזיק מדהים" 

- אנחנו מחפשים לעבור לגור דירה. בגדול, גם אני לא בעד תיווך, אבל אם המחיר מאוד נמוך, והתוספת של המתווך במחיר הכולל עדיין בגבול העליון - אז אין לי בעיה. 

היא בתגובה, שמתווך תמיד מעלה את המחיר והוא לא מוכנה לשלם למתווך.(גם אחרי עשר הסברים למה מה שחשוב זה המחיר הסופי ולא איך העוגה מתחלק )

- כחלק מקידום היחסים בינינו, הגיע הזמן לבצע בדיקות למחלות מין. התחילה להגיד לי שלא צריך כי לא נעים לה מהרופאה....  באמת האי נעימות מהרופאה יותר חשובה מהבריאות שלנו? 

שלא ישמע רע, אבל כשיש לי בחירה בחיים - בדרכ אני מעדיף שלא להתעסק עם אנשים מטומטמים. אם מישהו שהוא לא היא היה מגיב לי ככה בחוסר חשיבה, הוא מזמן לא היה בחיים שלי. 

מה עושים? אני שואל בשיא הרצינות, 

אני לא חושב שהיא מטומטמת בכלל - אבל מאיפה לעזעזל מגיעות התגובות האלה? 

מישהו חווה בעבר או בהווה משהו כזה? אני לא יודע איך לאכול את זה וזה מתחיל מאוד להפריע לי.

כל מילה תעזור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא שום דבר אידיוטי בתשובות שלה.

ברכבים וטיפולים היא לא מבינה ( לא היחידה, כן?).

היא מסרבת למסור את הרכב לטיפול גם אחרי ההסברים?

מתווך מבחינתה הוצאה מיותרת, כל עוד אפשר למצוא דירה לבד - אני איתה.

לא נעים לה ללכת לרופאת המשפחה ולבקש בדיקות למחלות מין - זה מוזר רק כי היא גם קשורה לרפואה. אבל זאת באמת סיטואציה לא נוחה.

כתבת משפט מוזר " אני מאוד אוהב אותנו ".

לכל אחד/ת יש יתרונות וחסרונות, כל אחד גדל בבית אחר.

צריך להסתכל על היתרונות , צריך להכיל את האחר שחושב אחרת, שלפעמים לא מבין בחלק מתחומי החיים ולהיות סבלני.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, nimrod7676 כתב:

- נסענו לקניון וזרקתי לה שהיא צריכה לעשות טיפול לרכב עוד מעט (80k) - תגובתה: "אני לא מטפלת, סבא שלי כל החיים טיפל ובסוף גנבו לו את הרכב. סבתא שלי לא טיפלה והאוטו החזיק מדהים" 

תשובה - "למזלך בן זוגך האהוב גם תותח ברכבים ולכן יטפל ברכב שלך בשבילך"

- אנחנו מחפשים לעבור לגור דירה. בגדול, גם אני לא בעד תיווך, אבל אם המחיר מאוד נמוך, והתוספת של המתווך במחיר הכולל עדיין בגבול העליון - אז אין לי בעיה. 

היא בתגובה, שמתווך תמיד מעלה את המחיר והוא לא מוכנה לשלם למתווך.(גם אחרי עשר הסברים למה מה שחשוב זה המחיר הסופי ולא איך העוגה מתחלק )

"בגלל שאת אוהבת אותי ואני אותך, נתפשר ונלך לראות גם וגם.

אח"כ נוכל גם להשוות וללמוד האם מתווכים באמת מעלים את המחיר. "

- כחלק מקידום היחסים בינינו, הגיע הזמן לבצע בדיקות למחלות מין. התחילה להגיד לי שלא צריך כי לא נעים לה מהרופאה....  באמת האי נעימות מהרופאה יותר חשובה מהבריאות שלנו? 

מברר האם היא במקרה חושבת שמדובר ברופאה מסויימת שהיא תפגוש ולכן אי הנעימות. מסביר לה שיש קליניקות למחלות מין ששם אפשר להיבדק אנונימית. 

עדיין לא רוצה? תרענן קורות חיים. 

נ.ב 

לא חושב שיש לזה קשר לגאונות או להשכלה. 

זה יותר עניין של אופי וראש פתוח.

לטעמי ראש פתוח היא תכונה הכרחית בבת הזוג, אין קשר להשכלה. 

החיים לצד עקשן/עקשנית יכולים להיות קשים ומתסכלים. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh
  • אהבתי 9

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולך לא יוצאים לפעמים דברים אדיוטיים מהפה?

אני יודע שלי כן. 

אני לא מכיר מישהו שלא בורח לו אף פעם שטות אדיוטית יותר או פחות. 

מה עושים? וואלה לא יודע. 

בלי להכיר אותך ואותה, אין לי אפשרות לענות. זו שאלה פילוסופית במקרה הטוב.

מאחל לכם בהצלחה.

• אהבתי 4

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר פה בפליטות פה, אלא בהשקפת עולם של אדם מוגבל שגם לא מוכן לנהל דיון רציונלי או ללמוד דברים חדשים.

אילו היית אם חד-הורית עניה והיא הייתה הגבר היחידי בשכונה שמתעניין בך, הייתי מבין את הדילמה וממליץ לחרוק שיניים ולהמשיך. אבל במצב הנוכחי, הייתי חותך בהקדם האפשרי לפני שיתווספו נכסים משותפים או ילדים למשוואה. זה האמ-אמא של הדגלים האדומים, וזה שאתה מעלה את השאלה לסדר היום אומר שאתה מבין את חשיבותם. מכאן ואילך עם הגיל והעמקת הקשר זה רק ילך ויחמיר, אבל זו בעיה שלה ואין סיבה שתהיה חלק מזה.

אף אחד לא מושלם ולא צריך להיות גאון הדור כדי להיות אדם טוב, אבל שמירה על ראש פתוח ונכונות לקבל החלטות משותפות זה הבסיס של הבסיס.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מושלם ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות. 

תשאל את עצמך שאלה היפותטית האם יהיה לך יותר טוב איתה או בלעדיה. 

לדעתי התשובה לשאלה הזו אמורה לתת לך תשובה לשאלתך מה לעשות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר, אם לא היית חושב שהיא מטומטמת לא היית רושם את מה שרשמת, בטח לא בצורה הזו.

אם זה מה שאתה חושב עליה, תחתוך. 

אם אתה לא רואה את זה ככה, אתם תסתדרו יופי טופי.

סורי, אבל אין מצב לחשוב ולהתבא ככה על בת זוג ולצפות לחיים מאושרים.

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

טיפול לאוטו ומתווך דירות זה סתם שטויות, אולי אתה פשוט לא מצליח להסביר לה את זה בצורה ברורה. מקסימום היא צריכה ללמוד בדרך הקשה. על זה לא שורפים קשר.

העניין של הבדיקות, כבר יותר מהותי. תנסה להבין מה הסיבה האמיתית וכמובן תראה לה שגם אתה הולך להיבדק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Derish כתב:

לא מדובר פה בפליטות פה, אלא בהשקפת עולם של אדם מוגבל שגם לא מוכן לנהל דיון רציונלי או ללמוד דברים חדשים.

ואתה יכול לקבוע את זה בתוך כמה שניות, מקריאת פוסט באיזה פורום נידח שאף אחד לא שמע עליו?

התשובה הקצרה היא לא...

אתה לא יכול לדעת מאיפה הדברים נובעים. 

רוצה לנתח טיפה? יאללה. 

לפני שעה, nimrod7676 כתב:

"אני לא מטפלת, סבא שלי כל החיים טיפל ובסוף גנבו לו את הרכב. סבתא שלי לא טיפלה והאוטו החזיק מדהים" 

אמונה טפלה\כשל המהמר\שילוב.

חוסר ידיעה מי כן טיפל... (באוטו של סבתא).

זה לא אומר שיש פה אטימות ממסדית מובנית.

שמתווך תמיד מעלה את המחיר והוא לא מוכנה לשלם למתווך.(גם אחרי עשר הסברים למה מה שחשוב זה המחיר הסופי ולא איך העוגה מתחלק )

גם אני לא מוכן לשלם למתווך, ברמת העיקרון. אני די אנטי. 

יהיה לך קשה להוכיח לה אחרת. 

זו אמירה מטומטמת לדעתך?

(וזה בלי להיכנס לנקודה של אם הנכס היה ללא תיווך, ייתכן שהוא היה מוצע במחיר נמוך יותר).

התחילה להגיד לי שלא צריך כי לא נעים לה מהרופאה....  באמת האי נעימות מהרופאה יותר חשובה מהבריאות שלנו? 

במה אמרת שהיא עובדת?...

הייתכן שהיא מכירה את הרופאה אישית? 

נעזוב את זה. 

לכל אחד יש דברים שהוא יותר פתוח אליהם וכאלה שפחות. 

נעזוב גם את זה. 

רק אחרי שנה אתם רוצים לבדוק, נעזוב גם את זה. 

כמו שהציעו פה, יש עוד מרפאות, נעזוב גם את זה. 

פה אני שואל, מה הסירוב האמיתי? פה יש משהו אחר ברקע. או כמו שאומרים בפרסומת לשקדי מרק, "לפעמים המרק הוא רק תירוץ".

מאיפה לעזעזל מגיעות התגובות האלה? 

edutopia on Twitter: "“Good teaching is more a giving of right questions  than a giving of right answers.” -Josef Albers, artist and teacher  https://t.co/vGeEcEKLEl" / Twitter

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש לי בעיה אחת וזה שלפעמים היא מוציאה דברים כל כך אידיוטיים מהפה שלה שאני לא מבין איך אני אוכל במרוצת השנים לחיות איתה. 

לא הכרתי אדם שלא פולט מידי פעם שטויות כאלה ואחרות, משלל סיבות. כדי לענות על החלק השני (עד כמה שניתן במדיום הזה), אתה צריך לשאול את עצמך איך מתנהלת התקשורת ביניכם אחרי שנאמר משהו שאתה לא מסכים איתו או שהוא אינו נכון עובדתית.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר בכל מערכת זוגית יש התחשבות והתפשרות

אשתי עושה דברים שמחרפנים אותי, ממש יכולים להוציא אותי מדעתי, אחרי למעלה מ 15 שנה ביחד זה לא משתנה, אז אני מקבל ומבליג, גם אם מדי פעם אני מתעצבן

כנ"ל היא, יש דברים שאני עושה (או לא עושה) ומחרפנים אותה, לכל אחד יש חוזקות וחולשות

אם המשפטים האלה מגיעים בהבזקים ולא כל הזמן, הייתי לומד לחיות איתם.

מסכים איתה לגמרי לגבי המתווך, יש דברים שלא משנה כמה תסביר אותם, אם למישהו יש אנטי, אז יש אנטי

לי אישית יש אנטי, וגם אם רציונלית אני יודע שייתכן שמתווך יעזור לי, יהיה לי מאוד מאוד מאוד קשה להביא את עצמי להשתמש בו, כי זה נתפס בעיני כמקצוע מיותר

לגבי הבדיקות, תנסה לחקור לעומק ממה האי נוחות נובעת, אולי יש היסטוריה של משהו שמונע ממנה, אולי הכרות, יכולות להיות כל מיני סיבות

צריך להבין מה מסתתר שם ולהתגבר עליו (או למצוא פתרון אחר)

אבל, בסופו של דבר, אתה צריך לחיות איתה, ואתה ורק אתה צריכים להחליט על מה אתה מוכן להתפשר ועל מה לא.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Night Driver כתב:

נמרוד, אל תשאל איזה חירבון דפקתי.

Toby Maguire Meme Generator - Imgflip

• מצחיק 4
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי מישהו עם בעיה מקבילה. 

היה לו קבעון בראש איך אנשים צריכים להתנהג בסיטואציות מסויימות, ואם הם לא פעלו בצורה זו, הם היו חוטפים במקרה הטוב קיטורים מאחורי הגב, או ריבים ופיצוץ מערכת היחסים.

לאורך שנות הכרותינו, אותו אדם הספיק לאבד יותר חברים מאשר אי פעם היו לי.

לעיתים תכופות אנשים לא פועלים בצורה שכלתנית והגיונית, גם אתה. יש מדעים שלמים שעוסקים בזה :-)

חוסר יכולת להבליג על חסרונות של אחרים ישאיר אותך לבד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...