Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם אמרות טפשיות של בת הזוג ?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Derish כתב:

לא מדובר פה בפליטות פה, אלא בהשקפת עולם של אדם מוגבל שגם לא מוכן לנהל דיון רציונלי או ללמוד דברים חדשים.

אילו היית אם חד-הורית עניה והיא הייתה הגבר היחידי בשכונה שמתעניין בך, הייתי מבין את הדילמה וממליץ לחרוק שיניים ולהמשיך. אבל במצב הנוכחי, הייתי חותך בהקדם האפשרי לפני שיתווספו נכסים משותפים או ילדים למשוואה. זה האמ-אמא של הדגלים האדומים, וזה שאתה מעלה את השאלה לסדר היום אומר שאתה מבין את חשיבותם. מכאן ואילך עם הגיל והעמקת הקשר זה רק ילך ויחמיר, אבל זו בעיה שלה ואין סיבה שתהיה חלק מזה.

אף אחד לא מושלם ולא צריך להיות גאון הדור כדי להיות אדם טוב, אבל שמירה על ראש פתוח ונכונות לקבל החלטות משותפות זה הבסיס של הבסיס.

אולי זה קשור להעדפות אישיות, אבל אני עם דריש.

אחרי דברים ממש חשובים, כמו להיות עם אדם הוגן ומוסרי וריח גוף טוב (ורצוי ג׳ינגי׳ת), להיות עם מישהי שאתה חושב שהיא עמה, אומר שאין לך כבוד אליה.

ולהיות עם מישהי שאין לך כבוד אליה זה Big no no.

כלומר, זה לא כ״כ מה היא אומרת כמו איך שאתה מתאר אותה.

• רעיון טוב! 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדפוס שעולה לפחות משלושת הדוגמאות שניתנו הוא חוסר רציונאליות. אולי זה מה שאתה מרגיש (במודע או לא) שיהיה לך קשה להתמודד איתו. אם זה מחדש לך משהו, נסה לראות מעכשיו אם זה באמת הגורם מאחורי הסימפטומים. אם זה אכן זה, נסה לחשוב אם תוכל להתמודד עם צורת חשיבה כזו במהלך החיים, גם בסיטואציות לא פשוטות לא עלינו חס וחלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדעת מיעוט עם דריש...

תשמע, אי רציונליות זה דבר אחד. אני חווה את זה עד היום. הבעיה היא מה קורה עם זה. אם אין איזה פתח לדיאלוג / משא ומתן / הבלגה / ויתור זה סימן אזהרה. תנסה בשביל האיזון לזהות איפה אצלך התקיעות. אל תדאג, יש כאלה לכולם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדריש

לדעתי אחד ממדורי הגהנום זה להתעסק עם אנשים לא רציונאלים. 

זה לא הטיפול לאוטו, זה הרציונל, אין טעם להתפס לזה שהיא לא מבינה ברכבים כמו שאמרו כאן. אם זה היה הפוך והיית אומר לה למה לקנות את האיפור הזה שהוא פי 2 יותר יקר והיא הייתה מסבירה לך שהוא מחזיק פי 4 יותר זמן אני בטוח שהיית מקבל ושותק - סתם דוגמה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות עצמן שנותנת לא בעייתיות, אפילו מסכים איתה על המתווך - זה באמת מרגיז לשלם לו גם אם בטוטאל זה יוצא אותו הדבר. יש אנשים שאצלם זה עקרוני שלא משלמים להם ואתה צריך להכיל תפיסה כזאת ולא להביא את זה כדוגמא לאמרה טיפשית. זכותה לחשוב את זה וזכותך לחשוב אחרת. דיון לגיטימי. 

על הרכב מן הסתם יש פה משהו עובדתי שלא נכון, אין בעיה עם זה שחושבת ככה בתור מי שלא מבינה אבל השאלה כמו שאמרו אחרים פה זה איך היא מגיבה אחרי שמסבירים לה למה עובדתית זה שגוי. 

אם גם אחרי שמסבירים לה רציונלית למה טיפול זה חובה לרכב היא לא מקבלת את זה ומתעקשת להתבצר בעמדה שלה שזה מיותר על סמך מה שקרה לסבא שלה, פה זה כבר בעיה ויש פה משהו מטריד. 

אמרות לא רציונליות זה שונה מאנשים לא רציונליים, ככל שיש יותר סימנים לבנאדם שהוא נטו רגשי בלי רציונליות בסיסית ושהוא אטום לכל דיון בנושא ככה כנראה צריך לסיים את העסק מהר יותר כי זה ינזול בסוף לנושאים הרבה יותר מהותיים בעתיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, nimrod7676 כתב:

כל מילה תעזור 

חלק מהבגרות והשכלתנות מגיעים עם הגיל.

בן כמה אתה ובת כמה היא ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

נמרוד, אל תשאל איזה חירבון דפקתי.

• מצחיק 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי הלא מומחה בכלום. הרצון שלה זה לא להסכים איתך  ההסברים זה רק התרוץ למה

אם אתה רואה רצון בינכם והדברים יסתדרו טוב  אם אתה הולך להתנצח איתה כול החיים אז תחשוב אם זה מתאים לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה הלכתם עם זה קצת רחוק... מדוגמאות על מתווך וטיפול ברכב, כבר הסקתם שהיא הולכת למרר לו את החיים באטימות אינסופית. 

אז כניראה שזה לא המצב. לכולנו יש את השטויות שאנחנו מאמינים בהם, ההבדל היחיד שהסיבות שלה הם מאוד רגשיות, ואצל אחרים הם מבוססות על רציונאל מומצא ולא מבוסס. 

במבחן התוצאה, כולנו עושים את זה, כול מי שהיה שותף אי פעם בויכוח בפורום יודע את זה טוב מאוד. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, שמחתי לקבל נקודות מבט שונות ושמחתי לקבל חיזוקים. 

אני בקושי אגיב לשרשור הזה כי אני גם ככה מרגיש חוסר נעימות לדבר על זה לא באנונימיות, פשוט הייתי חייב לקבל פרספקטיבה לזה

אני ממש מודה לכולם ☺️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nimrod7676 כתב:

כחלק מקידום היחסים בינינו, הגיע הזמן לבצע בדיקות למחלות מין. התחילה להגיד לי שלא צריך כי לא נעים לה מהרופאה....  באמת האי נעימות מהרופאה יותר חשובה מהבריאות שלנו? 

תשמ'ע היא הדביקה אותך במחלה שבגללה פתחת את האשכול.

בדיקות למחלות מין עושים לפי שמתחילים להזדיין ולא אחרי אלא אם אתה חושד שנדבקת במשהו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, מרק10 כתב:

תשמ'ע היא הדביקה אותך במחלה שבגללה פתחת את האשכול.

בדיקות למחלות מין עושים לפי שמתחילים להזדיין ולא אחרי אלא אם אתה חושד שנדבקת במשהו.

אולי הוא עדיין לא מבעבס.

• רעיון טוב! 3

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...