Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתמודדים עם מתנחלי הנתיב השמאלי?

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהניסיון שלי מדובר לרוב בכל מיני אסטרונאוטים, אנשים לא מחוברים, שכנראה לא נועדו להיות נהגים, וגם לא היו עולים להגה אם היה מדובר בכלי מסובך יותר לתפעול (למשל - גיר ידני).

זה מעצבן מאוד, ובעבר הייתי גם אוהב לעשות להם דווקא, לעקוף אותם ואז להאט ממש עד שלא הייתה להם ברירה לעבור נתיב. אבל זה דבר מטומטם ומסוכן כשלעצמו ואני לא ממליץ עליו לאף אחד.

לצערנו, הברירה היחידה שיש היא לעקוף מימין. הרבה פעמים יוצא לי לראות 3-4 רכבים שיוצאים לעקיפה מימין בגלל איזה חייזר שתקוע בשמאלי, והעקיפה הקבוצתית הזאת מוציאה את התנועה מאיזון ומהווה סכנה לנהגים.

הלוואי שמשטרת ישראל הייתה שמה יותר דגש על אכיפה של התופעה הזו. זאת באמת ביריונות כביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוג עוד יותר גרוע: אלה שעוברים לנתיב השתלבות שמאלי רק כדי לגלות שהוא מסתיים אחרי 50 מ'. רואה את זה הרבה ב"פז - חכמולוגים שעוברים לשמאלי בלי סיבה, או כדי לעקוף על נתיב ההשתלבות.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי טוב שהם פשוט שמו בקרת שיוט על מהירות מסוימת והפכו לזומבים.

מבחינתם הנתיב השמאלי פנוי אז שום דבר לא יפריע להם להוריד את הרגל מהגז ולתת לרכב לנסוע לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, el-chanan כתב:

יש צד שני לקטע הזה: גרועים לא פחות אלו המטורפים שמהבהבים לי כשאני בנתיב השמאלי במהירות של 100-110 כשהימני איטי בצורה משמעותית. מה אתה מהבהב, אידיוט? אתה לא רואה שהכביש מלא? אני אמור להוריד ארבעים קמ"ש ולזחול בנתיב הימני כי אתה נוסע כמו מטורף על מאה ארבעים קמ"ש? כשהנתיב הימני יתפנה אני אעבור אליו בלי קשר להבהובים שלך.

ברכב החדש שלי יש כבר מראה נגד סינוור, עוזר להתעלם מהטיפשים הללו.

אלו גם מרגיזים.

אני עוקף בקצב סביר, שכבודו ימתין בסבלנות ואם לא טוב לו שישתה מים קרים.

אני לא אגביר את המהירות שלי בשבילו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו גורם התסכול מספר אחד כאשר אתה נוסע ברכב ספורטיבי/מהיר.

תמיד אתה נתקע בשמאלי אחרי יונדאי/קיה/סוזוקי קרוסאובר.

מסכים לחלוטין, עם אלו שכתבו, שכאשר אתה נוסע ברכב איטי הבעיה כלל לא קיימת.

כי אתה כמעט ולא מחפש את השמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהומור :אני מאוד מבין את המתנחלים בשמאלי 

כי בנתיב הימני יש אלפי בורות בכביש זה בדוק :בנתיבים הימניים כמויות מכשולים  לא יודע להסביר את זה 

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שמאז שהתחלתי להתייחס לנהגים אחרים כקונוסים ולנסיעה כג׳ימקהאנה העצבים שלי ירדו משמעותית. 

אם אי אפשר, אז פשוט ממתין ועוקף מימין. 

ככה אני לא חותך אותם ולא מחנך אותם, פשוט עובר הלאה. 

• אהבתי 7

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ידני כתב:

בהומור :אני מאוד מבין את המתנחלים בשמאלי 

כי בנתיב הימני יש אלפי בורות בכביש זה בדוק :בנתיבים הימניים כמויות מכשולים  לא יודע להסביר את זה 

כי נוסעים שם רכבים כבדים.משאיות וכאלה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בהומור--בהרבה כבישים פרבריים הנתיב הימני הוא פשוט בלתי ניתן לנסיעה אם אין לך סיטרואן C5.

סתם דוגמא, מי שמכיר הירידה בבגין צפונה אחרי קרית משה--כבר עשור שיש שם בורות ביוב שקועים זוועתיים שגורמים לי לדחף עז לבצע רצח המוני במשרדי העירייה, פלוס ליסוע בנתיב המרכזי או השמאלי.

כמובן שלכביש 6 זה פחות רלוונטי העניין הזה.😝

עריכה אחרונה על ידי אליה
  • אהבתי 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, אליה כתב:

לא רק בהומור--בהרבה כבישים פרבריים הנתיב הימני הוא פשוט בלתי ניתן לנסיעה אם אין לך סיטרואן C5.

סתם דוגמא, מי שמכיר הירידה בבגין צפונה אחרי קרית משה--כבר עשור שיש שם בורות ביוב שקועים זוועתיים שגורמים לי לדחף עז לבצע רצח המוני במשרדי העירייה, פלוס ליסוע בנתיב המרכזי או השמאלי.

כמובן שלכביש 6 זה פחות רלוונטי העניין הזה.😝

לא אשכח את הנהג הגאון בקו 32 עם גלגלים ימניים בשוליים בגלל הביובים חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ידני כתב:

אני מאוד מבין את המתנחלים בשמאלי 

כי בנתיב הימני יש אלפי בורות בכביש

צחוק צחוק, אבל לפני יומיים נסעתי בלילה על כביש החוף לכיוון חיפה, ונכנסתי שם לבור שחשבתי שהלך לי הגלגל (האוטו מונמך אז בורות גומרים אותו). אחריו בכל קטע חשוך פשוט עברתי לשמאלי, כי עם כל הכבוד, למנוע נזק לאוטו מנצח את העקרון שלי של תמיד לנסוע בימני..

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...