Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסא בטיחות לרכב. מה לקנות?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אנחנו בחרנו את הנקסטפיט זיפ אייר המאוורר שזה אחלה. אבל אל תחשוב שזה קל ופשוט לפרק את הריפוד כדי לכבס. זה ממש לא "רוכסן אחד וגמרנו" כמו שיספרו לך בחנות.

מה לא היה פשוט? זה פחות או יותר "רוכסן אחד וגמרנו" אלה אם אתה רוצה ממש לפרק את הכסא ולהוציא גם את הריפור האחורי.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלקל שלנו היה חלק מהערכה של העגלה (פג פרגו) והוספתי מתאם איזופיקס לאוטו. היכולת לקחת בקליק ילד ישן מהאוטו ולהעביר אותו לעגלה (או להפך) מבלי להעיר אותו לדעתי חשובה מאוד. בהמשך, לאחר שרכשנו צ'יקו נקסטפיט לרכב העיקרי, הסלקל המשיך לשמש על תקן כיסא גיבוי ברכב הנוסף עד שהוחלף בעוד נקסטפיט (ושניהם פורקו בשעה טובה בסוף השבוע האחרון)...

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רכשנו סל קל, 

רכשנו כיסא בטיחות מגיל 0 של maxi-cosi מגיל 0 , והחל מ- 2.3 קילו. 

די מרוצים ממנו, 

את הריפוד לא מסובך לפרק וניתן לשטיפה במכונה. 

אם לא רכשת כיסא וציוד, הייתי ממליץ לך לבקר בשילב עודפים, נראה לי שנותר סניף אחד בקריית שדה התעופה. 

ישנם כיסאות בטיחות חדשים-חדשים מכל המותגים בחצי מחיר בסניפי העודפים (כסאות ככל הנראה מהחלפת תצוגה).

אני רכשתי את כיסא חדש-חדש שעוד נמכר בחנויות הרשת בהנחה של 50 אחוז -זה היה בשילב עודפים בראשון (הסניף נסגר)  

הם גם מקבלים שם שוברי מתנה של קבוצת פוקס אם יש לך כאלה מהעבודה זה הזמן להשתמש בהם, זה יכול להיות חסכון משמעותי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש את ה-graco 4ever shield - הילד מרוצה, אני מרוצה.

עדיף שלא להוציא אותו כל פעם, כי את החיבור באיזופיקס צריך לעשות כמו שצריך וזה לא משהו שכיף להתעסק איתו על בסיס יומיומי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.4.2021 בשעה 21:09, אורח לרגע כתב:

סל קל זה אחד הדברים השימושיים שיש. בעיקר אם הוא מתפרק מהעגלה.

קניתי סלקל והוא עד היום זרוק בבוידעם

Cybex aton XL

שים לב, סלקל הוא אינו כסא בטיחות גם אם תוסיף 900 מתאמים ותושבות.

בתאריך 18.4.2021 בשעה 23:53, f31 כתב:

בלי סלקל או כסא מתאים מגיל 0 לא יתנו להוציא את התינוק מביה"ח.

יצאנו עם עגלה +אמבטיה.

לפותח האשכול, אני יכול להמליץ לך כיוון שעשיתי מחקר מקיף בנושא כשנולד היורש.

לרכב של אשתי רכשתי כסא בטיחות Cybex Eternis  משולב עם בוסטר עד 50 ק"ג [2200 ש"ח]

התינוק מאוד מרוצה ממנו והאפליקציה יעילה

(הרכב מצפצף והטלפון זועק ואפילו פותח גוגל עם מפה שמציג היכן הרכב במקרה שהתינוק נשכח)

כשקיבלתי רכב מהעבודה התלבטתי

לאחר העברת הכסא מרכב לרכב פעם אחת,

קניתי כסא נוסף, את ה-Graco Size4me 65 [750 ש"ח] 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Mr.Hybrid כתב:

יצאנו עם עגלה +אמבטיה.

זאת אפשרות גם, העיקר לא על הידיים. 

הנחתי שפות"ש יגיע עם רכב :lol:.

הרצתי חיפוש בגוגל על הכיסאות שהצעתם פה מגיל 0 עד לסדיר והבנתי למה הם בהתחלה לא כ"כ מתאימים לרכבים קטנים...

עריכה אחרונה על ידי f31

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.
למדתי עכשיו שיש חוק שיצא שמכריח לשים מערכת בטיחות להגנה מפני שכחה. ומראה שסייבקס היחידים שמציעים את זה בכסאות שלהם.

מה דעתכם על הנושא הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Nakamichi כתב:

למדתי עכשיו שיש חוק שיצא שמכריח לשים מערכת בטיחות להגנה מפני שכחה. ומראה שסייבקס היחידים שמציעים את זה בכסאות שלהם.

א. לא שמעתי על החוק הזה.

ב. יש ברשותי כסא בטיחות היקר ביותר של Cybex ולידיעה - המערכת אינה פועלת ברכבים משנת 2009 ומטה.

ג. בכללי אני מרוצה מהמותג, קניתי גם עגלה בשם mios מאותו יצרן. 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק לכתבה בנושא:

https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/SJsb00S7Q00

איך המערכת פועלת בעצם? זה לא חיישן בתוך הכסא?

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, mm1987 כתב:

מה לא היה פשוט? זה פחות או יותר "רוכסן אחד וגמרנו" אלה אם אתה רוצה ממש לפרק את הכסא ולהוציא גם את הריפור האחורי.

קודם כל אם אתה רוצה לנקות - כדאי להוציא את הריפוד האחורי, כיוון שהוא מאוורר ועיקר הלכלוך נמצא שם ונופל בין הרצועות המאווררות.

דבר שני, גם אם אתה רוצה רק להוציא את הריפוד של התחת אתה צריך להוציא את הרוכסן ואז את הריפוד שנמצא תפוס מסביב ללשונית הכתומה.

חוץ מזה יש את ריפוד הגב המאוורר, יש את ריפוד התופסן של בין הרגליים עם הטריק שלו עם הלשונית, יש את הריפוד של הרצועות

אפשר לראות דוגמה כאן:

בהתחלה היא מסירה את הריפוד של הרצועות, ואז של התופסן, אחרי זה את האינסרט של התינוקות הקטנים, אז את הריפוד של משענת הראש, אחרי זה את הריפודים הנוספים של הרצועות, ואז את הריפוד המרכזי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה רוצה לנקות - כדאי להוציא את הריפוד האחורי, כיוון שהוא מאוורר ועיקר הלכלוך נמצא שם ונופל בין הרצועות המאווררות.
דבר שני, גם אם אתה רוצה רק להוציא את הריפוד של התחת אתה צריך להוציא את הרוכסן ואז את הריפוד שנמצא תפוס מסביב ללשונית הכתומה.
חוץ מזה יש את ריפוד הגב המאוורר, יש את ריפוד התופסן של בין הרגליים עם הטריק שלו עם הלשונית, יש את הריפוד של הרצועות

אפשר לראות דוגמה כאן:

בהתחלה היא מסירה את הריפוד של הרצועות, ואז של התופסן, אחרי זה את האינסרט של התינוקות הקטנים, אז את הריפוד של משענת הראש, אחרי זה את הריפודים הנוספים של הרצועות, ואז את הריפוד המרכזי.

אתה סתם גורם לזה להשמע ארוך ומייגע, אחרי פעמיים שעושים את זה לוקח 3 דקות מקסימום לפרק הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב איך אני גורם לזה להשמע, צירפתי סרטון, קל ופשוט לראות את השלבים עצמם.

זה לא לוקח שנה, אבל בוא, זה ממש לא "רוכסן אחד וזהו" - וזה ה"שקר" שמספרים לך בחנות, והמלצתי היא להתעלם מהשקר הזה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות: מוכר ציוד לתינוקות וכסאות בטיחות.

אני חייב לציין כי 80% מההודעות מוכיחים כי משתתפי הפורום הינם מעורבים ומקצועיים.

לשאלת פות"ש:

בכללי, צ'יקו וגרקו, לטעמי, נותנים את שביל הזהב של החבילה המשתלמת, הנוחה והבטוחה ביותר, ללא סירבול מיותר, בדגש על גרקו, וזה נכון לרוב הדגמים שלהם.

אני מוכר גם כסא של SAFTY 1ST דגם אדוונס 70, עם יתרונות של איזורי ספיגה יחודיים ומסגרת פלדה - משמעותי בעיקר בתאונות קשות והתהפכויות לא עלינו, תוקף ישן במחיר טוב, לא יודע אם מותר לי לפרסם כאן. אפשר בה"פ.

לפני 14 שעות, Nakamichi כתב:

תודה לכולם.

ההתקן יהיה ברכב.

מעבר לכך, האיכות של סייבקס לא מהגבוהות ממש, לעניות דעתי.

בתאריך 18.4.2021 בשעה 23:53, f31 כתב:

בנוסף למה שרשמו בלי סלקל או כסא מתאים מגיל 0 לא יתנו להוציא את התינוק מביה"ח.

גם נכון, אבל לא באמת תפסיד את התינוק אם תסרב להביא סלקל.

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב איך אני גורם לזה להשמע, צירפתי סרטון, קל ופשוט לראות את השלבים עצמם.

זה לא לוקח שנה, אבל בוא, זה ממש לא "רוכסן אחד וזהו" - וזה ה"שקר" שמספרים לך בחנות, והמלצתי היא להתעלם מהשקר הזה
אם זה מה שאומרים בחנות אז בהחלט אפשר להתעלם, אבל בוא, 4 תיקתקים ו4 סקוצ'ים בנוסף לרוכסן האחד הזה זה ממש שטויות, לפחות לי.
אפילו בסרטון היא סיימה את זה בפחות משתי דקות.

פירקתי מספר מושבי בטיחות ללא רוכסן, והתהליך לקח לי הרבה יותר זמן (וגם קצת עצבים על המהנדס). אולי זה רק המושבים שנפלתי עליהם [emoji1745].

לסיכום, לדעתי זה ממש מפשט את תהליך הפירוק ובהחלט שווה את התוספת (המאוד קטנה) למחיר ביחס לדגם ללא הרוכסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...