Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

Just now, יבגניפ כתב:

מה זה קשור, אלוהים אדירים?!

אתה גם טועה. יש בארץ בממוצע אלפי נפגעים הולכי רגל בתאונות דרכים בשנה. רובם המוחלט בערים, ותל אביב לא מככבת בהקשר הזה. 

אין כרגע גם מלמחה בחוץ. אז למה לא שולחים את חיילי גולני שיחלקו דוחות בתל אביב? לפי הגישה שלך, זה הוכחה שאין בעיה. 

וזו גם לא הנקודה. הנקודה היא שאתה כרגיל מודד לגיטימיות של מעשים לפי מה שאתה בעצמך תעשה או לא.

אתה זה שמדבר בלי קשר

לא ראיתי את ראש הממשלה מספר שהוא נתן הנחייה לחיילים לחלק דוחות על מסכות

כן ראיתי אותו מדבר על אכיפה ועל הגברת אכיפה והגברה של ההגברה של ההגברה של האכיפה

אז איפה האכיפה ?

אתה חושב שיש לו בעיה לדעת איזה מקומות בארץ יכולים להכניס כמות כזאת של קהל ? הוא יודע 

למה אף אחד לא הולך לאכוף שם ?

אני לא מודד לגיטימיות של שום דבר, אתה צריך לעבוד על הבנת הנקרא ואז אולי תבין מה כותבים כאן

אני אומר שזה כנראה לא מספיק מעניין את ראש הממשלה ושר הבריאות לכן לא אוכפים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שום חוק שמסמיך חיילים לתפקד כשוטרים או פקחים.

וזה שראש הממשלה מדבר - נו, אז דיבר. בין אמר ובין עשה ת"ק פרסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

לא ראיתי את ראש הממשלה מספר שהוא נתן הנחייה לחיילים לחלק דוחות על מסכות

אני כל פעם שוכח עם מי אני מדבר.

נכון, הוא לא נתן הנחיה. לפי הגישה שלך זה אומר שקורונה זו לא בעיה באמת. למה הוא לא נתן הנחיה?

באמת, הרטוריקה לא מאוד מורכבת. בערך ברמה של בית ספר תיכון.

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

אני לא מודד לגיטימיות של שום דבר, אתה צריך לעבוד על הבנת הנקרא ואז אולי תבין מה כותבים כאן

אני אומר שזה כנראה לא מספיק מעניין את ראש הממשלה ושר הבריאות לכן לא אוכפים את זה

הפוסטים שלך רדודים ברמה כזו, שאפשר להחליף אותך בבוט ואף אחד לא ישים לב להבדל.

זה שאתה לא מבין מה עונים לך, או לא מבין מה אותה כותב - לא מעיד עלי. 

בוודאי שאתה מודד לגיטימיות. כל הזמן. אתה פשוט לא שם לב לזה. זה דורש רמת מודעות עצמית טיפ טיפה יותר גבוהה ממה שיש לך.

כתבת "במקום ללכת לחפש ברוטשילד רכב שחנה על המדרכה כי אין חניה בחוץ שיבוא בכל אחד מהברים, ימצא בנאדם בלי מסכה ויתן לו דוח 500 שח".

הסברתי לך: אין כאן "במקום". יש סביב רוטשילד מלא חניה. ויש כאן שתי בעיות מקבילות. עם שתיהן צריך להתמודד.

באמת לא מסובך.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Transporter כתב:

אז מה כן מעניין אותו?

לפני 35 דקות, Transporter כתב:

ההבדל הוא שפקחי חניה לא אוכפים פריצות לבתים

אם אומרים שכרגע אין מספיק פקחים לאכוף גם וגם אז שיתעסקו רק באכיפת מסכות

יש לי הרגשה שאם חו"ח היו פורצים לך לבית, היית מגיע להגיש תלונה במשטרה, והיו אומרים לך "אין לנו כוח אדם עכשיו לטיפול בפריצות, הכל הופנה לקורונה, תחזור עוד חודשיים", התגובה שלך הייתה הפוכה לגמרי

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Blaz00r כתב:

אז מה כן מעניין אותו?

מה שכתב דיוויד. ובעיקר לגרום לדחיית המשפט ולשמור על כס המלכות.

• רעיון גרוע 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

מה שכתב דיוויד. ובעיקר לגרום לדחיית המשפט ולשמור על כס המלכות.

מעדיף אותו עוד 20 שנה ראש ממשלה מלסבול את יאיר לפיד.

שימשיך עם הנאומים המתבכיינים שלו מהאופוזיציה.

• מצחיק 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

תפקודה של מדינת ישראל ויחסה לחוק.

אנקדוטה קשורה לשרשור - אם כבר מדינת ישראל, חוק וסימפטומים -

יצא לי לבלות הבוקר בחוף פלמחים, יחד עם שאר עם ישראל. גדוש עד אפס מקום!

בכל האתר תלויים שלטי "תו סגול" עם הוראה ברורה לשאת מסיכה, בפועל, מתוך אלפי האנשים שהיו שם, הייתי היחיד (!) שהסתובב עם מסיכה + אשתי.

אלפים, כן?

בקיצור, מחזיקים יפה במוניטין של "עם קשה עורף" בשילוב ברדק.

באופן אירוני, דווקא קבוצת הזקנים שהתיישבה על ידינו שמרה יפה מאוד על מרחק של 2 מטר בין החברים, בלי להתערבב עם השאר. אמנם בלי מסיכות אבל עדיין אפקטיבי.

תכל'ס, הכול אותו דבר - אותו אי-רצון לאכוף ***לא-משנה-מה*** בשילוב של קלות פליטת חוקים על ***לא-משנה-מה*** הוא גישה רוחבית - בדיוק כמו שלל הרכבים שחנו "בצד הדרך" וחסמו את הכביש בלי שום חשש מדוחות. סתם עוד מקום בארץ שבו מאות אלפי שקלים בדמות מיסים/קנסות היו מונחים על הרצפה - ואף אחד לא אסף.

• רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לתצפת על רוכבי אופניים וקורקינטים בתל אביב. חלק עם רגליים על הכידון. חלק עם כוס קפה ביד אחת וטלפון ביד השניה. חלק מסיעים איזה 4 ילדים. וכולם מתחרים אחד בשני מי עובר על יותר חוקי תעבורה מעבר לזה. עכשיו, זה לא שיש פה איזה רווח. זה לא שללכת עם מסיכה, או לעצור את האופניים, לסיים את השיחה ואז לרכב, זה קשה או שיש לזה עלות. אבל עדיין.

אני לא יודע באמת להסביר את זה, הרי בסוף רוב האנשים בארץ לא עבריינים במובן הפלילי של המושג. אבל יש כאן איזה אובססיה לעגול פינת, עם התלהבות אינסופית מ"החוצפה הישראלית" ובלבול בינה ובין חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. ועכשיו עם המסכות זה עוד סממן לזה. 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך לקרוא לזה בעברית? אולי דאווין? רצון לא ״לאבד פנים״/להתפדח מול מכרים? אמונה באינוינסיביליות של החיים ו״לי זה לא יקרה״? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלזול, ולא מעט אי הבנה וטפשות לשמם. לא נראה לי שש כאן איזו כוונה, אלא חוסר תשומת לב.

אני חוזר לאותם מבוגרים בני 80 ומעלה שמסתובבים עם מסכים שקופים וללא מסיכות, שאינם מבינים שאינם מוגנים כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

זה כמו לתצפת על רוכבי אופניים וקורקינטים בתל אביב. חלק עם רגליים על הכידון. חלק עם כוס קפה ביד אחת וטלפון ביד השניה. חלק מסיעים איזה 4 ילדים. וכולם מתחרים אחד בשני מי עובר על יותר חוקי תעבורה מעבר לזה. עכשיו, זה לא שיש פה איזה רווח. זה לא שללכת עם מסיכה, או לעצור את האופניים, לסיים את השיחה ואז לרכב, זה קשה או שיש לזה עלות. אבל עדיין.

בירושלים אני עומד ברמזור אדום עם האופניים החשמליות והאחרים נוסעים באדום וצועקים לי "אתה הורס לכולנו" - הייתי בשוק. מה אני אמור לענות לאחד כזה?

• מבאס 2

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום בצד השני?  אני גם רוצה לעבור צד! 

3 ימים רצופים  יש ירידה משמעותית בכמות המאובחנים החדשה.

נראה שניצחנו את הקורונה, אפשר להמשיך בהקלות, לא צריך מסיכות , צאו לבלות.

תפתחו את השמים לתיירות נכנסת..  יאללה מסיבה !!! 

image.thumb.png.45745752e9ea363b2b15072911bd8ef7.pngimage.png.ec095b8be4096be4e1a3a66e006edada.png

יש רק משהו שלילי פעוט.. שמשום מה 3 ימים בודקים פחות כל יום. 

מישהו עושה את זה בכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. שישבת. וסביר שמספר הבדיקות להיום עוד יתוקנו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...