Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני חושב שזום זאת החברה הראשונה שתקרוס אחרי שהטימטום הזה ייגמר.

לאנשים ייעשה פשוט רע מלראות את התוכנה הזאת שוב

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Coresh כתב:

האם ידוע על הנחיות או הגבלות כלשהן על קבלת חיסון שפעת בסמיכות לחיסון קורונה? למשל אם עושים את השפעת ראשון, האם יש זמן מסויים שצריך להמתין עד שאפשר להתחסן נגד קורונה? 

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

אם אני זוכר נכון לפחות שבועיים

@Transporter זוכר נכון

חוץ מזה, אדם נחשב מחוסן לקורונה רק שבוע אחרי מנת החיסון השניה (למרות שהנוגדנים מתחילים להופיע כשבועיים אחרי הראשונה).

ודרך אגב, טרנספורטר, יעילות החיסון לקורוה רק סביב 90-95% והזמן שיקח לחסן את האוכלוסיה הוא חודשים, כך שהחגיגה שלך מוקדמת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי את ההנחיה על 14 יום בין חיסון קורונה לחיסונים אחרים באתר של משרד הבריאות, בסעיף 8 של פרק הקורונה כאן:

ציטוט

8 .מתן התרכיבים יחד עם תרכיבים אחרים

אין מידע על מתן התרכיבים בו-זמנית עם תרכיבים אחרים. בשלב זה, אין לקבוע תור למתן תרכיבים נגד נגיף קורונה החדש בו זמנית עם תרכיבים אחרים. מומלץ לתת תרכיבים אחרים לפחות 14 ימים לפני מתן החיסון או אחריו כדי למנוע ייחוס מוטעה של אירועים חריגים בסמיכות למתן החיסון. אך ניתן לשקול מתן חיסונים מומלצים אחרים כאשר יש התוויה מקצועית לכך. יש ליידע את המטופל על העיתוי הצפוי של אירועים חריגים פוטנציאליים בסמיכות לקבלת החיסון עבור כל תרכיב.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בזמן שמאיימים לתת דוחות ללקוחות שלי כי הם התכנסו 35 איש בחוץ במקום 30

ככה נראה היום שידור חי מבית חולים שיבא

עם האנשים שאמורים לדעת את ההנחיות יותר טוב מכולנו

אפס שמירת מרחק

אפס הקפדה על 20 בפנים 10 בחוץ

ריקודים אחד עם השני

עברי לידר בסבבה שלו בלי מסכה כאילו הוא כבר מחוסן

וכל זה בזמן שחנות בקניון מכניסה 10 אנשים כדי שחס  וחלילה  לא יקרה מצב ששני אנשים עומדים אחד ליד השני במרחק קטן מ-20 מטר

לפני שבוע כשהיה שיעור ספורט לכמות יורת קטנה של עובדים ממשרד הבריאות כולם צלבו אותם

מה קרה שפתאום זה בסדר לשדר את זה בפריים טיים ?

אני לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם היו רואים אותה כמות של אנשים במרפסת של איש עסקים עשיר ובמקום עברי לידר היה חס ושלום אייל גולן

עכשיו אתם מבינים למה בעלי עסקים לא מוכנים לסגור את העסק יותר?

כשבית המשפט יתן לעברי לידר ומנכל שיבא קנס, יוכל לבוא בטענות לבעל חנות בגודל של נייק שמכניסה יותר מ-10 איש

VideoCapture_20201220-141417.jpg

לפני כשעה, yor2 כתב:

חכה..סבלנות

היום הוא רק קרא לעצור את כל הטיסות

שבוע הבא הוא "יחשף לנתונים המדאיגים"

בתחילת ינואר הוא יתן הוראה לבצע את זה עד סוף החודש.

אני לא מצליח להבין למה היום כשאנחנו מנוסים ומבינים מה קורה עם כל אלה שבאים מחול

למה לא  נותנים קנסות גם לאותו שר שבלי לחשוב בכלל אומר "אין שום סיבה לסגור את השמיים" ?

אם אני הולך בלי מסכה או מפר בידוד אני מסכן כמה אנשים.

השר הזה מסכן באופן ישיר מאות אלפי אנשים

למה זה בסדר?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא חופף,

מנסה להזמין תור לחיסון ל*שפעת*, אבל דרך האפליקציה של מכבי כתוב בכל הארץ ש"אין תורים פנויים". שבוע שעבר בדקתי וספציפית בגבעתיים היו תורים פנויים במשך כל השבוע בכל שעות היום (ממש עשרות תורים פנויים ביום). אז האפליקציה/אתר לא עובדים, והמוקד הטלפוני של מכבי כמובן קרס בגלל חיסוני הקורונה. מה נסגר איתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שבועות אשתי ליוותה את אביה לחיסון שפעת במרפאה בה הוא מטופל, ביקשה להתחסן ולא היתה בעיה. גם בני פשוט ניגש למרפאה וחוסן במקןם. "כללית" בחיפה.

אולי נסה לגשת למרפאה שלך בשעות העבודה של האחות.

לגבי חיסוני הקורונה - השבוע הם עדיין במתכונת הרצה, ייקח עוד שבוע - שבועיים עד שיכנסו למסלול בקצב מלא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מה, יצא שאלי קיבל את החיסון לפני ספריאל? באמת?

ב. מה אתם אומרים, המוטציה בבריטניה זה סתם שטות שהתקשורת מנפחת בשביל כותרת ופחד, או שיש ממה לחשוש?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, David32 כתב:

ב. מה אתם אומרים, המוטציה בבריטניה זה סתם שטות שהתקשורת מנפחת בשביל כותרת ופחד, או שיש ממה לחשוש?

השאלה האם למדו את הלקח מהמוטציה הזאת? 

תחשוב מה שמשמעות האמתית של מוטציה כזאת:

1) כנראה שיש מוטציות בנגיף הזה בהסתברות מסויימת 

2) רוב המוטציות כנראה דועכות ונעלמות ואין להם משמעות 

3) אחרי 76 מיליון נדבקים - פתאום יש מוטציה שכן יש לה משמעות , היא מדבקת יותר מהגרסה הרגילה, לכן היא בולטת יותר ורואים אותה.

4) העולם המערבי השתלט על כל החיסונים לשנה הקרובה.

5) יש כנראה לפחות 5 מילארד אנשים בעולם שלא יקבלו את החיסון בשנה הקרובה.  

6) אם הקורונה תמשיך להתפשט בעולם השלישי שנותר ללא חיסונים, כמה צריכים להידבק שם על מנת שיהיו עוד מוטציות משמעותיות? 

בקיצור, אם המוטציה מלונדון , או מוטצית החורפנים מפחידה או לא מפחידה , זה לא הסיפור. 

הסיפור הוא האם קיימת אפשרות שהקורונה תעבור מוטציה אלימה ומדבקת יותר ושהחיסון לא אפקטיבי עבורה?

האם העולם המערבי (אירופה וארה"ב) צריכים לדאוג לחיסונים לכל העולם על מנת להגן על עצמו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...