Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

בינתיים לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, DareDevil כתב:

אשמח לשמוע חוויות מהחיסון.

יש בעולם כבר כמה עשרות אלפים שחוסנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, EliC25 כתב:

יש בעולם כבר כמה עשרות אלפים שחוסנו

בעולם הרבה חוסנו אבל בארץ מתחילים רק בשבוע הקרוב ולכן החוויה תהיה שונה - האקט עצמו של חדירת המחט לזרוע - היא אותה הדבר אבל עד שמגיעים לזה יכול להיות אחר משאר העולם ועל זה אני רוצה לקרוא.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שזוכר בעבר אמרתי כאן שאם נקבל קנס אני או כל אחד אחר שמייצג את אחד העסקים שלי

נלך לבית משפט ונבקש תשובות על העדר אכיפה במקומות שידוע לכולם שיש שם הפרת הנחיות בהיקף גדול ומסוכן.

שמעתי היום את שחר תורג'מן מדבר על זה שלא מתכוונים לסגור את המסחר אלא אם יהיה סגר גדול וכולל (ולא תוכניות טיפשיות נקודתיות)

מסתבר שהוא אומר בדיוק את מה שאני אמרתי בחודש יוני

הם לקחו סוללת עורכי דין ומתכוונים להשאר פתוחים, וכל אחד מהעסקים שמאוגדים תחתם שיקבל קנס הם ידרשו מהמדינה להסביר למה אף אחד לא עושה כלום עם מחדלי דובאי, הר הבית וכו'

אני במקומו הייתי מוסיף גם את הקניונים אבל הוא מייצג כנראה קניונים אז הוא התעלם מזה.

בכל מקרה

במדינה שמאפשרת לאנשים לטוס למדינה אדומה ולחזור ללא צורך בבידוד,  

מדינה שמאפשרת לקיים תפילות המוניות בהר הבית

קניונים פתוחים וכו'

לא תוכל לדרוש מבעלי עסקים לשלם קנס על זה שפתחו חנות כשהיה אסור, או על חתונה שנכחו בה 50 איש במקום 30

מי שיכול אחורה יראה שאני כתבתי את דעתי לפני חצי שנה והיום סוף סוף אנשי עסקים גדולים ומשופשפים ממני משכילים לעשות את זה ולדרוש צדק בבית משפט על הנזק הגדול שנגרם לנו.

חבל שלקח להם כל כך הרבה זמן והם נזכרו לעשות את זה שניה לפני שהכל נגמר

סתם מצחיק אותי להזכר בתגובות של אנשים כאן שחשבו שאני מדבר שטויות ופתאום רואים טייקונים עושים בדיוק מה שאני כתבתי לפני כמה חודשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מסכים.

כל ההנחיות האלה, אין בהן שום הגיון ברגע שהן סלקטיביות ומתעדפות מגזרים מסויימים.

טיסה לדובאי כן, וחדר כושר לא?

נעליים לא, וארבעת המינים לסוכה כן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב חדר כושר

אם מפיק מזמין אותי לעבוד בדובאי באירוע של קהל ישראלי שמתערבב שם במסעדות וברים ומסיבות עם חולים  אני יכול ללכת לעבוד שם

אבל להפיק אירוע שאני מרוויח בו פי 20 יותר בארץ עם אותו קהל אסור לי

מה ההגיון ?

בא משרד הבריאות (לא בעלי עסקים!)  ומתריע שדובאי מסוכנת וסותמים לו את הפה. לוקח כמה שבועות עד שבאמת יחייבו בידוד

בינתיים אנחנו נכנסים כאן לעוד סגר שנותן עוד פגיעה אנושה לכלכלה

אני לא מאמין ששופט יחייב בעל עסק לשלם

ולכן יהיו הרבה בעלי עסקים שלא יסגרו את העסק

וזאת הסיבה שאתם רואים שעדיין מתקיימים אירועים בארץ ומה שמראים בחדשות זה אפילו לא אחוז אחד ממה שקורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Transporter כתב:

הוא מייצג המון עסקים

ואם אתה מחלק את השכר טירחה במספר הימים שהעסק עבד זה כלום

רק שזה יכול להיות כמהדוחות ליום וצו סגירה שאם תפר אותו תשב גם במעצר.

להגיד למה להם מותר לא יתפוס. החוק קבע מה מותר ומה אסור וזה כמו להגיד למה בקטע כביש מסויים מותר 70 ו 100 מטר משם 100.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא למה להם מותר

ההסבר הרבה יותר אמיתי ונכון מזה

והדוגמא שנתת כרגיל לא קשורה לכלום והמקרה הנ"ל יותר בכיוון של למה לאזרח אחד מותר לנסוע בכביש 140 והשוטר מעביר אותו בלי דוח ולי נותנים דוח על 112

כמו שאמרתי עומדים מאחורי המהלך הזה אנשים קצת יותר מצליחים ומבוססים ממני וכנראה מכל מי שנמצא כאן. הם יודעים מה הם עושים ופונים לעורכי דין שיודעים איך להדריך אותם. אני רק אומר שאני אמרתי כבר לפני חצי שנה שככה צריך לנהוג.

עדיין לא ראיתי את הבעלים של איקאה עצור וגם לא את מנכל קניוני עופר וכו'

יכולים לתת דוחות

מותר ללכת לבית משפט לערער עליהם

עובדתית בערך 50% מהדוחות עד היום בוטלו בבית משפט

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Transporter כתב:

אני רק אומר שאני אמרתי כבר לפני חצי שנה

שעוד רגע פותחים את כל האולמות וגני האירועים, והמופעים חוזרים?

אה זה היה קצת לפני. וגם אז, זה לווה ב"אמרתי לכם", בתוספות הרגילות ברמה של "תראו איזה אדיר אני".

בלי קשר להערצה עצמית הרגילה שלך, אני בהחלט יכול להבין את בעלי העסקים שיסרבו לשתף פעולה עם עוד סגר אם יהיה. אם יהיה להם קייס משכנע בבית המשפט אני לא יודע, אבל מניח שבדיוק כמו עם החרדים זה יהיה חסר משמעות אם אף אחד פשוט לא ישתף פעולה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Night Driver כתב:

להגיד למה להם מותר לא יתפוס. החוק קבע מה מותר ומה אסור וזה כמו להגיד למה בקטע כביש מסויים מותר 70 ו 100 מטר משם 100.

זה יותר כמו שיגידו שלנסוע 100 קמ"ש בקיה אסור, אבל 180 במרצדס מותר, כי "מרצדס זה רכב בטיחותי יותר מקיה", כשבפועל המחוקק לא רוצה לפגוע בבעלי מרצדסים.

ככה כל התקנות וההגבלות האלה תפורות. כדי לא לעצבן בעלי השפעה מסויימים חס וחלילה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

שעוד רגע פותחים את כל האולמות וגני האירועים, והמופעים חוזרים?

אה זה היה קצת לפני. וגם אז, זה לווה ב"אמרתי לכם", בתוספות הרגילות ברמה של "תראו איזה אדיר אני".

בלי קשר להערצה עצמית הרגילה שלך, אני בהחלט יכול להבין את בעלי העסקים שיסרבו לשתף פעולה עם עוד סגר אם יהיה. אם יהיה להם קייס משכנע בבית המשפט אני לא יודע, אבל מניח שבדיוק כמו עם החרדים זה יהיה חסר משמעות אם אף אחד פשוט לא ישתף פעולה. 

1. כשאמרתי שיפתחו גני אירועים באמת פתחו הכל אחרי חודש גם אירועים וגם מופעים

2. גם היום מתקיימות חתונות בכמויות שאתה אפילו לא מסוגל לדמיין. כל עוד אין סגר שכולל את כל המשק, חתונות ימשיכו להתקיים. מצטער לאכזב אותך.

3. כל הרעיון של לפתוח את העסקים כל עוד נתבג וכו' ממשיך לעבוד זה משהו שכתבתי כאן לפני חצי שנה והממשלה כמו אז גם היום ממשיכה לתת לבעלי העסקים סיבות לעשות את זה כי היא עושה אפליה ברורה מהרגע שהתחיל המשבר ועד היום

לפני שעה, vadim6385 כתב:

זה יותר כמו שיגידו שלנסוע 100 קמ"ש בקיה אסור, אבל 180 במרצדס מותר, כי "מרצדס זה רכב בטיחותי יותר מקיה", כשבפועל המחוקק לא רוצה לפגוע בבעלי מרצדסים.

ככה כל התקנות וההגבלות האלה תפורות. כדי לא לעצבן בעלי השפעה מסויימים חס וחלילה.

בדיוק

כמו אז גם היום יש פה אנשים שמנסים להציג את זה כאילו בעלי העסקים מבקשים משהו לא הגיוני

אבל זה מאוד הגיוני ונמאס לאנשים להפסיד כסף בזמן שהמדינה דואגת שעסקים בדובאי יתפרנסו על הגב שלנו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאין היגיון בתקנות אבל אלה התקנות. אתה יכול ללכת לבגץ להילים בהן אבל אתה לא יכול לעשות דין לעצמך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...