Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, Transporter כתב:

מה שיש היום זה פיילוט

שבוע הבא תהיה יכולת לחסן הרבה יותר

לא קשור לפיילוט.. אם בשאיפה אתה רוצה להגיע ל 60,000 עד 100,000 מתחסנים ליום. 

אז אתה לא צריך מערכת קביעת תורים שמסוגלת לקבוע מיליון תורים ביום. 

ברור שבימים הראשונים יהיה עומס,  אבל תוך שבועיים יתחילו לעשות הגרלות וחלוקת תלושים למי שמגיע להתחסן. 

ואחרי שימות הקשיש הראשון אחרי שקיבל חיסון (לא אמרתי שהוא ימות בגלל החיסון ) ,  פתאום תחנות החיסון יהיו ריקות.

מזמן לא עדכנתי את אקסל המקדם שלי (לא הרגשתי צורך),  בכלל משרד הבריאות הפסיק לפרסם את מספר החולים הקשה החדשים כל יום, בכל מקרה שימו לב איך לא רק מספר המאובחנים כל יום עולה. אלא גם מקדם ההדבקה השבועי עולה.

אני לא אומר שהמוטציה החדשה מלונדון כבר בארץ, אבל אם היא הייתה כבר בארץ, או יותר נכון שהיא תגיע לארץ,

זאת התמונה שצפוייה להשתקף,  מקדם ההדבקה יעלה ככל שהתפוצה של המוטציה תתרחב.

כי המוטציה יותר מדבקת ומשפיעה על מקדם ההדבקה. 

image.png.20f29021d511ee69003303b244bde73b.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני חושב שככל שיעבור הזמן יותר אנשים ילכו להתחסן

דבר שני זה לא באמת מעניין מי ימות ולמה

ברגע שיהיה חיסון נגיש ויחסנו את כל מי שבסיכון לא  יצטרכו לרדוף אחרי אזרחים לבוא להתחסן

מי שלא רוצה להתחסן לא צריך

עדיף שיעשו  סלקציה בכניסה למקומות עם התקהלות

אבל בלי קשר מי שלא רוצה שלא יבוא. שיקח אחריות על החיים שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korolaמערכת זימון התורים קורסת כיוון שעדיין לא נפתחו תורים, ןכיוון שיש לא מעט אנשים מחוץ לקבוצות המועדפות שמנסים לקבוע תורים.

יכול לומר לך שאשתי קבעה בקלות רבה תור לחיסון באתר "כללית", אם כי רק לעוד 3 שבועות - אבל ברור שזה כיוון שבינתיים נפתחים באיזור שלנו רק שני אתרים. ככל שיוזרמו יותר חיסונים יפתחו עוד אתרים והתורים יתקצרו.

גם התלונות של ראש מועצת שלומי על כך שאין (בינתיים) מוקד חיסונים בעירו מצביעות על אי הבנת המצב. נכון לעכשיו יש איזה מינימום חיסונים לשבוע לאתר כדי למנוע השמדת חיסונים שתוקפם פג. ככל שההגבלות יוסרו יהיה אפשר לפתוח יותר אתרים "קטנים".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בעבודה פעם בשנה עושים מבצע חיסון שפעת - מגיעה אחות מקופת חולים, ומי שרוצה, נרשם ומתחסן.

די ברור שיש גם עניין כלכלי בזה - עובד לא חייב להטריח את עצמו לקופת חולים בשביל חיסון, תוך רבע שעה מתחסן וחוזר לעיסוקיו, ויש פחות עובדים שמוציאים ימי מחלה, או יותר גרוע - באים חולים למשרד, ומדביקים אחרים.

אולי יעשו אצלנו דבר כזה גם עם חיסוני קורונה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שיש חיסון שיכול לשמור על החיים שלך לא צריך סגר וכל השטויות האלה שהתירוץ שלהם היה "אין פתרון לקורונה"

תכף יהיה פתרון

ומי שיושב בבית ולא הולך להתחסן "כי הממשלה עושה ניסויים בבני אדם" שידבק וימות. זה לא כזה הפסד למדינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אתה יכול גם לפנות למתאמים האלה ולכן זו פרצה. הם עובדי קופות החולים ולא אנשי המנגנון הדתי.

היום גם הרבה חילונים לא משרתים בצבא והקמת שכונות מקימים לכולם. אני דווקא בעד שיקימו להם שכונות נפרדות שיוכלו לחיות איך שהם רוצים ואני אוכל לחיות איך שאני רוצה בלי שנציק אחד לשני.

לחילוניים אין חוק שפוטר אותם. אני גם בעד חיה ותן לחיות. אבל אין סיבה לעוד לופ על זה שהחרדים במאסות שלהם ימותו מרעב תוך יום אם אתה ואני נפסיק לשלם מיסים. לצערי אין לי איך לשכנע אותך או אף אחד אחר שלא רואה את זה, שמדובר בנזק מתשמך למדינה , שאי אפשר לפתור בגישה ליברלית שמימלא גם לא מחייבת אותם. כמובן שהבעיה שלי היא לא עם משה החרדי שקם היום בבוקר ויצא לעבודה. הבעיה שלי היא איתם ככח פוליטי לפני הכל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

בינתיים מוכרז שהחיסון לא איבד את יעילותו, לי נראה שההכרזה טיפה מוקדמת, המוטציה החדשה מוכרת רק כחודש והחיסון החל להנתן רק לאחרונה. אם המוטציה עמידה לחיסון הרי שהלחץ ימצידט יגדיל את אחוזי המוטציה החדשה באוכלוסיה.

המוטציה התגלתה ב-20.9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vadim6385הלוגיסטיקה של חיסוני שפעת הרבה יותר פשוטה מזו של חיסוני הקורונה, אני לא מצפה לביצוע חיסונים שלא במרפאות מרכזיות לפני שיהיו חיסונים שאינם מבוססי mRNA, בגלל מגבלות ההובלה והשמירה על החיסונים הקיימים.

@BarryGלא משנה האם זה חודש או שלושה. מה שחשוב הוא שמחקרי החיסונים "נסגרו" לפני שהזן הפך נפוץ, ולכן עדיין לא ידועה יעילות החיסון נגדו, גם אם תאורטית הוא אמור להיות יעיל.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

@BarryGלא משנה האם זה חודש או שלושה. מה שחשוב הוא שמחקרי החיסונים "נסגרו" לפני שהזן הפך נפוץ, ולכן עדיין לא ידועה יעילות החיסון נגדו, גם אם תאורטית הוא אמור להיות יעיל.

מסכים, רק הערתי לגבי הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטציה התגלתה ב-20.9
ב 20.12 כבר מאוחר מדי לעלות לדיון החלטה לנסות לסגור את השמיים מכמה מדינות בודדות , כדי לחסום את המוטציה "החדשה"

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לסגור את השמים" זו בעיה קשה, התחבורה האוירית חיונית ואין למנוע מאזרח או תושב ישראל לשוב לביתו. אבל לחייב בידוד זה בהחלט סביר, ואפשר לעכב את התפשטות הנגיפים המיובאים. הבעיה היא, כרגיל אצלנו, תגובה איטית והרבה שיקולים זרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, BarryG כתב:

המוטציה התגלתה ב-20.9

תמיד מגלים מוטציות,  אבל לרוב הם מתנהגות בדיוק כמו הוירוס הרגיל, או פחות טוב ממנו ולכן לא שומעים עליהם.

לוקח כמה חודשים עד שרואים את ההשפעה של המוטציה. 

אני הבנתי שיש 17 שינויים בין הגנום המקורי לגנום של המוטציה , אבל רק אחד מהם הוא הקובע והפך את המוטציה הזאת למדבקת יותר. 

Most significant is an N501Y mutation

https://www.bmj.com/content/371/bmj.m4857

ידועים כבר אלפי מקרים של מוטציות..  אבל זאת הראשונה שיש השפעה. 

SARS-CoV-2 is an RNA virus, and mutations arise naturally as the virus replicates. Many thousands of mutations have already arisen, but only a very small minority are likely to be important and to change the virus in an appreciable way. COG-UK says that there are currently around 4000 mutations in the spike protein.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר מכניסים אנשים לבידוד שחוזרים מאנגליה.

ומיום רביעי כל החוזרים מכל מדינה יעברו למלוניות.

זרים לא יורשו להכנס לישראל רק אזרחים.

N12 - בניגוד להנחיות: המבודדים שחזרו מבריטניה מפגינים מחוץ... (mako.co.il)

נכנסים לבידוד 1.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אחרי שנה שהחרא הזה כאן

נתבג לא מאשרים לחברות תעופה להגדיל את כמות הטיסות

כי שוב זה יגרום להפרה של הנחיות אחרי שקבעו כמות טיסות שמותר להכניס במקביל

עצוב שלקח שנה עד שדברים התחילו לזוז פה כמו שצריך ומנסים להקפיד פה על משהו

בידוד כפוי במלונית נקודה . ומי שחושב שזה גטו יכול להשאר באנגליה עד פברואר

לפני 14 דקות, yor2 כתב:

טרנספורטר מכניסים אנשים לבידוד שחוזרים מאנגליה.

ומיום רביעי כל החוזרים מכל מדינה יעברו למלוניות.

זרים לא יורשו להכנס לישראל רק אזרחים.

N12 - בניגוד להנחיות: המבודדים שחזרו מבריטניה מפגינים מחוץ... (mako.co.il)

נכנסים לבידוד 1.jpg

סוף סוף החלטה נורמלית

מעניין את התחת מה הם מפגינים ומה הם רוצים

שישבו במלונית עד שיקבלו בדיקות שליליות

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מנת חיסון ראשונה. נראה איזו תגובה תהיה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...