Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q3/Article-bd79ef890bad471027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

משטרה? מישהו?

אני כל יום מצליח להיות מופתע מחדש. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ניקו פ. כתב:

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q3/Article-bd79ef890bad471027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

משטרה? מישהו?

אני כל יום מצליח להיות מופתע מחדש. 

לא רוצים להיבדק ולא מוכנים להצהיר על בידוד זה טוב.

למה לי אין את הפריוילגיות האלה?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו, 17 חולי קורונה, זה לא באמת מדגדג למישהו. גם ככה הם "כועסים" על המדינה כי להם לא היה בסוף מתווה, אז גם הם וגם החברים שלהם לא ילכו להיבדק, ולא יספרו בשום סטטיסטיקה, אז בעצם זה לא קרה.

יש פה ניסוי בחיסון עדר, פשוט צריך להשתדל לא להגיע לבי"ח בחצי שנה - שנה הקרובות. אחרי זה יהיה בסדר (למי שלא יפשוט רגל עד אז).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה עסוקה בלמרר את חיי העובדים הפראיירים שנוסעים לעבודה במקום לאומן.

אני באמת לא מבין מה מטרת המחסומים האלו חוץ מהתעללות באזרחים.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Potato כתב:

למה לי אין את הפריוילגיות האלה?

אמרתי לך לטוס לאומן או לא אמרתי?

גם סמים, גם סקס, גם בלאגן בארץ.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין הממשלה מפחדת למנוע את המדגרה הבאה : סגירת בתי תפילה ישיבות ואוניברסיטאות עד להודעה חדשה . לא לחכות להמלצה רפה של איזה רב להתפלל בחוץ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, save כתב:

ועדיין הממשלה מפחדת למנוע את המשבר הבא : סגירת בתי תפילה וישיבות עד להודעה חדשה . לא לחכות להמלצה רפה של איזה רב להתפלל בחוץ .
יש לסגור את הישיבות גם בתום הפגרה , שזה עוד 5 שבועות.

וקונספירטורים היו אומרים: הממשלה לא מפחדת, היא יוצרת בכוונה את המשבר הבא. אחרת ח"ח יחזרו ההפגנות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, MadCat_LE כתב:

המשטרה עסוקה בלמרר את חיי העובדים הפראיירים שנוסעים לעבודה במקום לאומן.

אני באמת לא מבין מה מטרת המחסומים האלו חוץ מהתעללות באזרחים.

חכה, תכף יתחילו לגייס אותנו למילואים בנוסף כדי לתגבר. 

אין גנים, אחד ההורים לא יכול להמשיך לעבוד, ההורה השני נעלם לשבוע כדי להתלבש כמו צב נינג'ה ו"לתרום" למדינה ואחרי זה צריך לריב עם כל מיני קצינות ושלישים בוואטסאפ שיחזירו לו כסף על הדלק כשנאבקים לחיות עם משכורת אחת. תענוג לא נורמלי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, noknok כתב:

הקטע הכי מצחיק, שגם בעולם יש באלגן בין ממשלה לעם בנוגע לקורונה.

באנגליה

...

בצרפת

...

הצרות האלו (ציבור לא ממושמע, חוסר אמון בממשל וכו') הן ממש ממש לא רק שלנו.

בוקר טוב... אני כותב את זה כבר שבועיים, לא מעניין אף אחד כמעט. בינתיים המזרח הרחוק (סין/קוריאה) השתקם מזמן, התרגל לשגרה החדשה וחוזר אט אט לשגשוג, בעוד העולם המערבי מסתחרר בכאוס.

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Potato כתב:

למקרה שפספסתם:

https://fb.watch/P80sjFXkl/

קיבלתי בוואטספ, מגעילות חסרות בושה. יש שם בתגובות מישהו גאון ממש ואני מצטט:

ציטוט
אנחנו רגע לפני דיקטטורה, האנשים האלו לא מפגינים סתם.. לצערי הם רואים משהו שאתה לא רואה. ואני בדיוק כמוך עד לא מזמן הייתי מקלל אותם וקורא להם ״שמאלנים עוכרי ישראל״.
הקורונה היא משבר גלובלי יזום של תאגידים. אני חוקר את נושא הגלובליזציה שנים, מבטיח לך שזה הקייס. מישהו פה רוצה להרוס את כל הממשלות והכלכלות בעולם כדי לקנות אותן אח״כ ברבע מחיר.
לצערי הטלוויזיה גרמה לנו להיכנס לאדישות ולמיינד שגם אם יש אסונות בחוץ, אנחנו לא צריכים להתערב. המדינה כבר תדאג לזה ותשמור עלינו. אז זהו, שזה כבר לא המקרה..
המדינה פועלת נגדנו.
וזה כבר לא עניין של ביבי, זה עניין עולמי.
מספיק שתלך לטוויטר ותראה את כמות הרופאים והמדענים שמושתקים, את כמות ההפגנות שהולכות באירופה נגד הבלוף הגדול ביותר שידעה האנושות.
לא מצדיק את האישה הזאת שמדברת בצורה דוחה לחיילים שלנו, אבל אני חושב שהסיבה שהן כלכך פוחדות ומרגישות מאוימות היא יותר ממוצדקת.
משהו לא טוב קורה פה.
עובדים עלינו, ולצערי זאת כבר עובדה, לא דעה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני שעה, Potato כתב:

חשבתי הוא יציע לי מזרן מתנפח ללכת לים אחרי הסגר אבל לא, המנהל הסוטה הזה שלח לי מידות של בובות מין ועוד פרטיייי

Hi! I'm trying to make a living here

• מצחיק 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...