Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אבל חס וחסה לא להעביר ביקורת על הקבוצה הענקית שהיא החברה החרדית. זה סתם שהרוב מוציאים לכלל שם רע.

מעניין אותי מי ינסה להמשיך למכור לנו לוקשים על "שוליים" ועל "אוכלוסיה ממושמעת". לא, אני לא מאשים את החרדים בקורונה. אני כן מאשים אותם בתקיעת מקל ענק בגלגלים של כל מאמץ לצמצם את ההדבקה. בשלב זה אחוז החיוביים שם ואחוז החולים החרדים מכלל האוכלוסיה כבר מדבר בעד עצמו, זו לא מקריות.

שיפסיקו שם בממשלה הרופסת הזו לשקשק מפני כל לובש שחורים.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, MadCat_LE כתב:

בינתיים. אחרי שיתרגלו לרעיון, נוכל להתפצל ל-12 שבטים, או יותר.

לדעתי אם כבר התפצלות, אז לכל הפחות התפצלות ל-3 חלקים לפחות, החרדים לחלק אחד, הערבים והבדואים לחלק או שניים לפי בחירתם, והשאר.

משם אפשר להמשיך לדבר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

את המילים הללו אני אנצור בליבי לנצח

תשים את זה בחתימה ולא תשכח.

אני כבר רואה את הדרישה שלהם במימון הנזקים שלהם עצמם אחרי המגיפה כי הם נפגעו הכי הרבה מבין כל האוכלוסיות בארץ. ליצמן כבר פלט איזו אמירה על כך.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, MadCat_LE כתב:

שים לב למשפט הבא:

ציטוט

Kim Shin-woo, professor of internal medicine at Kyungpook National University School of Medicine in Daegu, sought comments from 5,762 recovered patients in South Korea and 16.7% of them participated in the survey, said Kwon.

כלומר החוקר ביקש תגובה מ-5762 מחלימים, והסטטיסטיקה שלו מבוססת על ה-16.7% שבחרו לענות לו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל יש הטיה מובנית במדגם שלו, מכיוון שמדובר רק באנשים שטרחו לענות לו ולהשתתף בסקר... לכן הוא לא באמת מייצג את אוכלוסיית המחלימים.

סתם לדוגמא, אולי לאנשים יש יותר מוטיבציה לענות לפניה אם יש להם מה לדווח? במקרה כזה יכול להיות שהרוב המוחלט של המחלימים שלא חזרו אליו פשוט לא חשו שום תופעות לוואי. אתה מבין איך הסטטיסטיקה האמיתית נראית במקרה כזה, נכון?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטטיסטיקה עדיין איומה 879 מתוך 5762 , אבל עדיין לא ברור האם אלו יהפכו למחלה כרונית שגוררים אותה כל החיים.

או שבסה"כ מדובר בתהליך ריפוי של שנה פלוס.

לדוגמא בכתבה שעשו על אפיק, כבר כמה חודשים אחרי שהוגדר שהחלים הוא עדיין חלש ,

אבל נראה שיפור עצום במצבו לעומת המצב שהוא שוחרר מבית החולים 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, pl7410 כתב:

ואתה מבין שאנשים שעוסקים בסטטיסטיקה - משלמים להם בדיוק בשביל להתגבר על זה?

אני אשמח לשמוע איך לדעתך אפשר ״להתגבר״ על ההטיה הספציפית הזאת.

עזוב את זה, מה לגבי תיקון של התוצאות כדי ש״סתם״ יתאימו להתפלגות של אוכלוסיית המחלימים (למשל מבחינה דמוגרפית)?   בכתבה מצוין בפירוש שהוא פנה ל-5762 מחלימים והסתמך על התשובות של ה-965 (16.7%) שחזרו אליו. מתוך ה-965 האלה 891 (שהם ה-91.1% המדוברים) דיווחו על תופעות לוואי. כלומר על פניו לא נערכו שום תיקונים סטטיסטיים. מה הסיכוי שהמדגם שלו מתפלג מבחינה דמוגרפית בדיוק כמו האוכלוסיה המקורית (5762)? או אפילו כמו אוכלוסיית המחלימים הכללית בקוריאה?

לפני 7 דקות, korola כתב:

הסטטיסטיקה עדיין איומה 879 מתוך 5762 , אבל עדיין לא ברור האם אלו יהפכו למחלה כרונית שגוררים אותה כל החיים.

או שבסה"כ מדובר בתהליך ריפוי של שנה פלוס.

באמת מעניין. בכתבה לא צויין אם מדובר במחלימים טריים או מהגל הראשון, וכמה זמן תופעות הלוואי נמשכו אחרי ההחלמה.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...