Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, EliC25 כתב:

אה שכחתי

יש הטוענים שאכלנו ואגיו

20200925_201330.jpg

עוד רגע תקבל הרצאת אורח שהנתח לא איכותי ואם קילו עולה פחות מ500 שקל אתה ביטוח לאומי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

בסה"כ פיקוד העורף מאפשר לתלמידי הישיבות להתנהג כמו שצה"ל מתנהג בבסיסים שלו.

אבל זה מסווג אז אסור לספר על הדבקות הענק שמתקיימות בצבא, 

אסור לספר שהצבא אסר על חיילים להיבדק.

בצבא זה מאוד תלוי מפקדים, יש מפקדים שברגע שבנאדם היה במגע עם חולה או מרגיש לא טוב נזרק הביתה ודואגים לו לבדיקה.

יש גם מפקדים שמבחינתם זה "פייק מחלה" בכלל וההתפרצות בהתאם.

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

אה שכחתי

יש הטוענים שאכלנו ואגיו

20200925_201330.jpg

בתאבון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוח, האנטישמיות... ממש להתמוגג.

אחנו כחילונים לא מבינים את זה, אבל אלו פשוט אנשים שמגיל אפס לומדים שכל מה שקורה בעולם קורה בגלל הקדוש ברוך הוא, ובאמת ובתמים מאמינים שהעולם ייחרב אם הם לא יעשו את כל מה שהם עושים שם. הם באמת לא מבינים את הלוגיקה מאחורי ההנחיות ובאמת מאמינים שהגדויילים שלהם מבינים את העולם טוב יותר מכל מיני רופאים ומדענים.

ועכשיו, לך תבנה מדינה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשלול להם את האזרחות. אבל זה לא יקרה. גם כי עדיין יש המוני אזרחים תמימים שלא מוכנים לחצות את הגבול הדמיוני ולהבין שאלו הם לא שותפים - לא לציונות, לא מדינה כמדינה, לא לכלום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו קלות מגיעים לשלילת אזרחות כשמדובר בדוסים הא?

מה לגבי ערבים שהתקהלו בחתונות בניגוד להנחיות, גם להם נשלול אזרחות?

וה"מפגינים שארגנו מסיבה בחוף תל אביב בראש השנה, בניגוד להנחיות, מה איתם?

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי איך הכנסת לי, גדיק6. אני נופל מהכיסא. אגלה לך סוד קטן: מבחינת הנזק המתמשך, החרדים עקפו את הערבים בסיבוב כבר מזמן. ויותר מזה, יש להם גם הרבה, הרבה, הרבה יותר לגיטימציה לעשות את הנזק הזה, בזכות אנשים פה שכל ביקורת על החרדים נהפכת בראש שלהם ל״אנטישמיות! היטלר!״. 

אני לא מציע לשלול את האזרחות לכל עבריין באשר הוא (נראה לי זו הפעם הראשונהה שבכלל הצעתי את זה מאז גיל 16 בערך). אני מציע לחשוב עם מי אפשר לבנות עתיד כלשהו כאן שיאפשר לנו לחיות במדינה בערך מערבית בערך מתקדמת ועם מי לא. עם המפגינים ממודיעין עלית אי אפשר. 

עריכה: כן תדבר הגיון. בכל זאת. הם אחים. ואז מה אם אצל האחים חולים בקורונה פי 2 או 3 יותר מאשר אצל הערבים או החוגגים מתל אביב? מה זה עוד כמה אלפי נדבקים בין אחים? מה זה כבר השתתפות בכח העבודה ובכלכלה? השתלטות על ערים? איפה כבר הבעיה הגדולה בזה שבערך כל ראשי הערים בישראל מתנגדים לשכונות לחרדים בשטחם יותר ממה שחלקם מתנגדים למעבר של ערבים, כי החרדים לא בדיוק מצטיינים בתרומה שלהם לערים? לא נו. אסור לדבר על זה. אחים. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגלה לי סודות כשתוכל להביא נתונים שיגבו אותם, עד אז תחסוך ממני משפטים בסגנון "סמוך עליי אח שלי, אני יודע".

ואני לא יודע איפה אתה חי, אבל לגיטימציה לחרדים?   כמות השנאה שמופנית אליהם היא עצומה, בין אם זה בתקשורת ובין אם זה בשיח החילוני, צריך רק לפתוח את האוזניים ולהקשיב. אם כבר אז עדיף לך לטעון שיש להם נציגים בכנסת שפשוט מחזיקים את הממשלה בביצים, זה אולי יותר מחובר למציאות.

גם לגבי הערבים אגב אפשר לטעון את אותו הדבר - כל ביקורת עליהם זה גזענות ופאשיזם.

בשורה התחתונה - זה שאתה לא מציע לשלול אזרחות לכל "עבריין" שהפר את הנחיות הסגר אלא רק לחרדים (שאת כל המיליון ומשהו חרדים אתה כמובן מכליל תחת קבוצה אחת) זאת הבעיה.

אני גם לא חושב שאפשר לבנות עתיד עם חלקים מסויימים בחברה, אבל אני לא מציע לשלול מהם אזרחות או לתת להם למות מקורונה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

אוח, האנטישמיות... ממש להתמוגג.

אחנו כחילונים לא מבינים את זה, אבל אלו פשוט אנשים שמגיל אפס לומדים שכל מה שקורה בעולם קורה בגלל הקדוש ברוך הוא, ובאמת ובתמים מאמינים שהעולם ייחרב אם הם לא יעשו את כל מה שהם עושים שם. הם באמת לא מבינים את הלוגיקה מאחורי ההנחיות ובאמת מאמינים שהגדויילים שלהם מבינים את העולם טוב יותר מכל מיני רופאים ומדענים.

ועכשיו, לך תבנה מדינה.

וכשאני קורא את זה אתה יודע מה אני רואה? תמונת מראה של המפגינים בבלפור.

עכשיו אני לא עדין כמו גדי כאן, מבחינתי לכל אלה שחושבים שאיזה זכות שלהם (להתפלל, להפגין וכו') - את כל אלה לזרוק לכלא, שידביקו שם אחד את השני בקורונה.

ואלה שמבקשים לבצע הפיכה כדי שתציל אותם מהביבי שיקבלו עוד קצת כלא, ילמדו שהפיכה זה מחוץ לתחום הדמוקרטיה, דמוקרטיה מתגוננת וזה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

תגלה לי סודות כשתוכל להביא נתונים שיגבו אותם, עד אז תחסוך ממני משפטים בסגנון "סמוך עליי אח שלי, אני יודע".

הועלו כאן רק בימים האחרונים אינספור כתבות על התנהלות המגזר החרדי בקורונה (סוד גדול: גם בברוקלין). בשרשור הפוליטי הועלו אינספור כתבות על אי השתלובתם של החרדים בכלכלה הישראלית, על מאבק על זהותן של ערים כמו ערד. אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3 כתב לפני מספר שנים על המאבק בבית שמש ואני חושב שיש סיכוי טוב שגם השפיע על הדיעה שלי בנושא.

אי אפשר בכל הודעה שמכילה את המילה ״חרדים״ לכתוב דוקטורט על (העדר) תרומתם לישראל.

לפני 13 דקות, gadik6 כתב:

גם לגבי הערבים אגב אפשר לטעון את אותו הדבר - כל ביקורת עליהם זה גזענות ופאשיזם.

נכון אז מה?

לפני 13 דקות, gadik6 כתב:

בשורה התחתונה - זה שאתה לא מציע לשלול אזרחות לכל "עבריין" שהפר את הנחיות הסגר אלא רק לחרדים (שאת כל המיליון ומשהו חרדים אתה כמובן מכליל תחת קבוצה אחת) זאת הבעיה.

לא, הבעיה היא שלמרות שאתה קורא את מה שאני כותב ומבין שנקודת האפס בדעות שלי היא לא ההודעה האחרונה, אתה עדיין בוחר לטעון את זה. כמובן שגם לא ביקשתי לשלול את האזרחות לכל החרדים. כמובן שגם לא ביקשתי לשלול את האזרחות *רק* בגלל עברה אחת. אלא בגלל העדר הסכמה בסיסית על למה יש חוק במדינה וחוסר האמונה שלי בזה שזה ישתנה אצל אנשים שבאופן מופגן לא רואים במדינה אלא ברבנים את מקור הסמכות, ובשאר האזרחים את המשתרים שלהם.

דוגמא אחרת? אם מישהו ינהג ב90 קמש בעיר, אני לא אבקש לשלול לו את האזרחות. אם הוא יגיד שמבחינתו הדבר היחיד שקובע לו באיזו מהירות לנסוע בעיר זה הרב הגדול מקס וורשטפן, אז אולי, רק אולי, יהיה לנו קצת קשה לתחזק משהו מתפקד ביחד. ואולי, רק אולי, אפשר לשאול למה אנחנו חולקים מדינת לאום.

לפני 18 דקות, gadik6 כתב:

אני גם לא חושב שאפשר לבנות עתיד עם חלקים שונים בחברה, אבל אני לא מציע לשלול מהם אזרחות או לתת להם למות מקורונה.

לגיטימי לגמרי. כל אחד שואל את עצמו את השאלות שהוא שואל.

ישראל לא מתפקדת כרגע לא במקרה. לא בכמות המלשבים לצבא. לא בנטל המס. לא ביחס לקורונה. לא במיליון ואחד דבריםאחרים .וכל אחד יכול לחשוב על איזה פתרון שבא לו. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG-20200930-WA0001.thumb.jpg.f6e43810e7664a983efce3e711f688c8.jpg

גם שההסתברות למות מהמחלה היא רק 0.6% ,  יש מקרים כאלה.

אבא ו-2 ילדיו. 

http://www.ezori.net/articles/evelmodiinnews/9655/

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אפילו חברי הטוב מ3מ3מ3

את המילים הללו אני אנצור בליבי לנצח

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אלא בגלל העדר הסכמה בסיסית על למה יש חוק במדינה וחוסר האמונה שלי בזה שזה ישתנה אצל אנשים שבאופן מופגן לא רואים במדינה אלא ברבנים את מקור הסמכות, ובשאר האזרחים את המשתרים שלהם.

הכי מצחיק הוא שאם אני מחליף את המילה "ברבנים" במילה "בפרקליטות" ואני קולע 1:1 לסקטור אחר, לא פחות מסוכן לדעתי למדינה ולדמוקרטיה.

ולי יש אפילו הוכחות מהעבר לכך.

וכדי שלא יהיו טעויות - מבחינתי לא אלה ולא אלה (וגם לא חלק גדול מהערבים שלא רואים במדינה את מקור הסמכות באותו אופן מופגן) אינם צריכים להיות אזרחים שווי זכויות, לכל היותר תושבים, אבל לא כאלה שזכאים להחליט על גורל המדינה.

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...