Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, Pika007 כתב:

אבל חס וחסה לא להעביר ביקורת על הקבוצה הענקית שהיא החברה החרדית. זה סתם שהרוב מוציאים לכלל שם רע.

מעניין אותי מי ינסה להמשיך למכור לנו לוקשים על "שוליים" ועל "אוכלוסיה ממושמעת". לא, אני לא מאשים את החרדים בקורונה. אני כן מאשים אותם בתקיעת מקל ענק בגלגלים של כל מאמץ לצמצם את ההדבקה. בשלב זה אחוז החיוביים שם ואחוז החולים החרדים מכלל האוכלוסיה כבר מדבר בעד עצמו, זו לא מקריות.

שיפסיקו שם בממשלה הרופסת הזו לשקשק מפני כל לובש שחורים.

כי הם מסכנים הם חיים בבתים קטנים

זה לא בגלל שהם שמים זין ולא הולכים עם מסכות

זה בגלל שהם בבתים קטנים

כאילו שאם כל אחד מהם ישים מסכה זה לא ימנע את ההדבקות בבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

כי הם מסכנים הם חיים בבתים קטנים

זו לא הבעיה. הבעיה היא שהם ממשיכים להתכנס בכויללים, 30-40 איש בחדר קטנטן וסגור, שהכולל הוא סה"כ כ 1000-1500 איש. אתה לא סתם מגיע למצב שיש עשרות אלפי אנשים שממשיכים ללמוד באופן פיראטי, אנחנו לא מדברים פה על איזה אולם שפושטק אחד הפעיל ומקסימום הכיל 200-400 איש. זה שיטתי.

במידה ולא היו נמשכות ההתכנסויות האלו הרבה פחות אנשים היו מדביקים בתוך הבתים, והמספר הכולל בערים חרדיות היה הרבה פחות מחריד ממה שהוא כרגע.

המפגרים האלו (אלו שממשיכים להתכנס בצפצוף על ההנחיות ועל כל התנהגות זהירה) לא קולטים שהם הורגים את המשפחות והחברים שלהם במו ידיהם.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה הרבה יותר עמוקה מזה.

אלה אנשים שמגיל אפס לומדים לזלזל בכל דבר מדעי / מערבי / מודרני. הם מלגלגים על כל מי שטוען שכדה"א קיים מעל 500 ומשהו שנה, משוכנעים שהאבולוציה זה קשקוש מוחלט, ומאמינים שהכל גם ככה נקבע מלמעלה, ושה' יכול לעשות להם ניסים.

עכשיו יש איזו מחלה חדשה, לכאורה, שלרוב מתבטאת בצורה קלה (בטח בגילאים צעירים), ופתאום הממשלה החילונית מצפה מהם להפסיק לקיים את כל המצוות שהם חושבים שמקיימות את העולם, פשוטו כמשמעו, רק כי איזה פרופסור (שמאמין באבולוציה) מדבר על מקדם הדבקה? מה להם ולזה? כל זה קיים ביקום מקביל מבחינתם.

כל ההבנה שלהם את המציאות שונה לגמרי מכל מה שאנחנו מכירים; לא פלא שהם לא מצייתים להוראות האלו - הם פשוט לא מאמינים להן ולא מבינים את הסיבות מאחוריהן.

זה לא שונה משמעותית ממתנגדי חיסונים, ממה שנתקלתי מדובר באנשים שפשוט לא מבינים מה זה סטטיסטיקה ושמבחינתם ילד מחוסן אחד שמפתח תופעות לוואי זו אינדיקציה לקונספירציה. הם לא מצליחים להבין כמה מחלות החיסונים מונעים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Pika007 כתב:

זו לא הבעיה. הבעיה היא שהם ממשיכים להתכנס בכויללים, 30-40 איש בחדר קטנטן וסגור, שהכולל הוא סה"כ כ 1000-1500 איש. אתה לא סתם מגיע למצב שיש עשרות אלפי אנשים שממשיכים ללמוד באופן פיראטי, אנחנו לא מדברים פה על איזה אולם שפושטק אחד הפעיל ומקסימום הכיל 200-400 איש. זה שיטתי.

במידה ולא היו נמשכות ההתכנסויות האלו הרבה פחות אנשים היו מדביקים בתוך הבתים, והמספר הכולל בערים חרדיות היה הרבה פחות מחריד ממה שהוא כרגע.

המפגרים האלו (אלו שממשיכים להתכנס בצפצוף על ההנחיות ועל כל התנהגות זהירה) לא קולטים שהם הורגים את המשפחות והחברים שלהם במו ידיהם.

אני לא הייתי רציני

אני חושב שרובם מרשים לעצמם לעשות מה שבא להם בשם התורה

הם מבזים את התורה

ועושים דווקא רק כי הם יודעים שראש הממשלה פחדן  ולא יכול לעשות שום דבר

אני באמת מאמין שמי ששם מסכה מוגן 

בגלל זה אין לי בעיה לארח אנשים. כי מי שבא אליי שומר על עצמו בחוץ.

הם פשוט לא שמים מסכה

אז בבית הילד מדביק את האבא

כי שניהם בכל מקרה מסתובבים בחוץ בלי מסכה, אז נדבקים בחוץ

אם היו שומרים על הכללים בחוץ לא היו מדביקים בבית

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כששומרים על הכללים נדבקים.

להסתובב עם מסיכה לא מבטיח לך 100% הגנה,אפילו לא 80%.

בגלל זה אומרים לא לארח ולא להתארח,ככה את ה20% שנדבקת אתה שומר לעצמך ולא מפיץ בין עוד 8-7 אנשים שיושבים אצלך בדירה.

לפני כשעה, pooh-bear כתב:

זו בעיה הרבה יותר עמוקה מזה.

אלה אנשים שמגיל אפס לומדים לזלזל בכל דבר מדעי / מערבי / מודרני. הם מלגלגים על כל מי שטוען שכדה"א קיים מעל 500 ומשהו שנה, משוכנעים שהאבולוציה זה קשקוש מוחלט, ומאמינים שהכל גם ככה נקבע מלמעלה, ושה' יכול לעשות להם ניסים.

עכשיו יש איזו מחלה חדשה, לכאורה, שלרוב מתבטאת בצורה קלה (בטח בגילאים צעירים), ופתאום הממשלה החילונית מצפה מהם להפסיק לקיים את כל המצוות שהם חושבים שמקיימות את העולם, פשוטו כמשמעו, רק כי איזה פרופסור (שמאמין באבולוציה) מדבר על מקדם הדבקה? מה להם ולזה? כל זה קיים ביקום מקביל מבחינתם.

כל ההבנה שלהם את המציאות שונה לגמרי מכל מה שאנחנו מכירים; לא פלא שהם לא מצייתים להוראות האלו - הם פשוט לא מאמינים להן ולא מבינים את הסיבות מאחוריהן.

זה לא שונה משמעותית ממתנגדי חיסונים, ממה שנתקלתי מדובר באנשים שפשוט לא מבינים מה זה סטטיסטיקה ושמבחינתם ילד מחוסן אחד שמפתח תופעות לוואי זו אינדיקציה לקונספירציה. הם לא מצליחים להבין כמה מחלות החיסונים מונעים.

ואת הסיבה ללהגיע לבית חולים בשביל ללדת הם כן מבינים?

למה שהיא לא תלד באמבטיה תוך כדי שאיזה רב גדול משגיח עליה שהיא צורחת את חייה?

כשנוח להם רפואה מודרנית זה סבבה פתאום וכשלא נוח להם היא על הפין שלהם.

מזל שיש את האפשרות לבחור וWORST CASE היא תמיד שם להציל להם את הטוסיק.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשים אותך. מה זה משנה.

איך אתה מול מצלמה פוטייטו?

• מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר מחפשים מישהו שיגיד שהפגנות מדבקות, יעריץ את הוד קיסריותו ואשתו הפסיכולוגית, וישמח לקחת אחריות על עצמו.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

אני באמת מאמין שמי ששם מסכה מוגן 

בפעם ה-1500 בשרשור הזה: אתה טועה!!

מי שעוטה מסכה מגן על סביבתו. אבל אם בסביבה לא עוטים מסכה ההגנה עליו מינימלית. לכן כל כך חשוב שכולם יעטו מסכות.

הדרך שבה אדם יכול להגן על עצמו היא לשמור מרחק מאחרים (2 מ' ומעלה, כל המרבה הרבה זה משובח) ולהמנע מפגישות לא חיוניות עם אחרים, אפילו אם הם טרנספורטר.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

בפעם ה-1500 בשרשור הזה: אתה טועה!!

מי שעוטה מסכה מגן על סביבתו. אבל אם בסביבה לא עוטים מסכה ההגנה עליו מינימלית. לכן כל כך חשוב שכולם יעטו מסכות.

הדרך שבה אדם יכול להגן על עצמו היא לשמור מרחק מאחרים (2 מ' ומעלה, כל המרבה הרבה זה משובח) ולהמנע מפגישות לא חיוניות עם אחרים, אפילו אם הם טרנספורטר.

גם אתה טועה,  אף אדם לא יכול להגן עצמו  ב-100%. 

מסיכה מקטינה את הסיכון ב X אחוזים.

מרחק של 2 מטר מקטין ב Y אחוזים.

הישארות בבית בלי לצאת מקטינה ב Z אחוזים.

וכל המטרה היא שבממוצע כולם יצליחו להגן על עצמם באחוזים כאלה שמקדם ההדבקה יהיה מתחת ל-1. 

ואז כולם יהיו מוגנים כי לא יהיה הרבה חולים בחוץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, pooh-bear כתב:

בעיקר מחפשים מישהו שיגיד שהפגנות מדבקות, יעריץ את הוד קיסריותו ואשתו הפסיכולוגית, וישמח לקחת אחריות על עצמו.

התגובות שלך לרוב בסדר,איך אתה מתדרדר לדמגוגיה בשקל הזו?

לפני 3 דקות, korola כתב:

גם אתה טועה,  אף אדם לא יכול להגן עצמו  ב-100%. 

מסיכה מקטינה את הסיכון ב X אחוזים.

מרחק של 2 מטר מקטין ב Y אחוזים.

הישארות בבית בלי לצאת מקטינה ב Z אחוזים.

וכל המטרה היא שבממוצע כולם יצליחו להגן על עצמם באחוזים כאלה שמקדם ההדבקה יהיה מתחת ל-1. 

ואז כולם יהיו מוגנים כי לא יהיה הרבה חולים בחוץ. 

אבל הנקודה שהוא ניסה להעביר אחרת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה, מעולם לא טענתי להגנה שלמה. טענתי שהאמצעים היעילים ביותר הם ריחוק חברתי ומסכה שנעטית נכון על ידי מי שנמצא בסביבתך. המסכה שעליך נותנת מיגון של 10%, זו שעל שכנך מגנה עליך ב-80%. שילוב של שתיהן כ-95%. (סדרי גודל. מחקרים שונים נותנים מספרים קצת שונים). כדי לקבל הגנה שלמה אתה צריך בידוד שלם, לא דבר מעשי.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...