Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 57 דקות, David32 כתב:

אז טרמאפ טוען שהוא ומלאניה חלו, והם ישבו בבידוד ביחד.

אין שום דבר טוב שיכול לצאת מזה. שום דבר.

אולי ייצא איזה טראמפ ג'וניור נוסף,מה רע?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו גם הודיעו שהרב קניבסקי בן 92 נדבק בקורונה .

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכרזה של משרד הבריאות מותר מעבר לקילומטר, וגם מותרת השהיה בבית של אחר לצורך זה.

ואני מוסיף - בלי קשר למותר ואסור - הקפד על אמצאי המיגון, מסכות לשניכם, ואם אפשר אז לשמור 2 מ'.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

לפי הכרזה של משרד הבריאות מותר מעבר לקילומטר, וגם מותרת השהיה בבית של אחר לצורך זה.

ואני מוסיף - בלי קשר למותר ואסור - הקפד על אמצאי המיגון, מסכות לשניכם, ואם אפשר אז לשמור 2 מ'.

ברור ששומרים על ריחוק ומסכות במחיצת אדם בסיכון...אין שאלה בכלל.

על פי ההנחיות שמפורסמות פה זה בכלל לא ברור:

https://www.gov.il/he/Departments/Guides/ramzor-cites-guidelines?chapterIndex=1

מופיע המשפט הבא:

"יציאה מיישוב המגורים תתאפשר רק אם מדובר בצורך שלא ניתן לממש באותו יישוב (כגון יישוב קטן שאין בו בית מרקחת, או יציאה לעבודה חיונית לעובדים שמקום עבודתם מחוץ ליישוב מגוריהם)"

ומצד שני מופיע:

"בנוסף, ניתן לצאת ולחזור מעבר לקילומטר, רק בתוך ישוב המגורים, לאחת מהמטרות הבאות:

• הגעה של עובדים או חיילים שרשאים להגיע למקום העבודה.
  • הצטיידות במוצרים ושירותים חיוניים (כולל תרופות, מזון, אופטיקה, מוצרי היגיינה ורפואה, תחזוקת הבית ותקשורת).
  • סיוע לאנשים בעלי קושי או במצוקה.
  • יציאה של אנשים עם מוגבלות, שעקב מוגבלותם נדרשת יציאתם למרחב הציבורי גם למרחק גדול מקילומטר ממקום מגוריהם, יחד עם מלווה אחד."

אז מזה משתמע שניתן לסייע לקשיש רק בתוך גבולות הישוב או שאני לא מבין כבר עברית ?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה 2(ב) - שמופיעה אחרי כל האיסורים וההיתרים:

ציטוט

תק' (מס' 2) תשפ"א-2020

(ב)  יציאה של אדם לפעולה או למטרה המנויה בתקנת משנה (א), תהיה רק בתחום היישוב שבו נמצא מקום מגוריו של אותו אדם, זולת אם מקום ביצועה של הפעולה או המטרה הוא מחוץ ליישוב שבו נמצא מקום מגוריו, או שלא ניתן לקיימה ביישוב כאמור.

כהדיוט - שאינו משפטן - נראה לי שכן. הרי אתה לא יכול לסייע לאותו נזקק לסיוע אלא בביתו, גם אם הוא נמצא מחוץ לישוב שלך. 

מכל מקום, חיפוש של "תקנות קורונה" או משהו דומה יעזור, והפרסום באתר "נבו".

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל,מותר לי לסוע לרמי לוי בנשר או שאצטרך להיגזל ולהתרושש בשופרסל המקומי?

לפני 32 דקות, sperial כתב:

אני מוסיף - בלי קשר למותר ואסור - הקפד על אמצאי המיגון, מסכות לשניכם, ואם אפשר אז לשמור 2 מ'.

בשביל לשמור על מרחק של 2 מטר בתוך רכב תזדקק ל....טרנספורטר!

• מצחיק 1
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

תקנה 2(ב) - שמופיעה אחרי כל האיסורים וההיתרים:

כהדיוט - שאינו משפטן - נראה לי שכן. הרי אתה לא יכול לסייע לאותו נזקק לסיוע אלא בביתו, גם אם הוא נמצא מחוץ לישוב שלך. 

איפה מופיעה תקנה 2(ב) ?  אפשר לינק ??

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כל התקנות - אתה מדבר על מס' 13 ברשימה. התקנה לגבי סיוע לאדם היא 2 (א)(6)

שים לב שהתקנות האלה דינמיות מאד, כך שאם חשוב לך תעוד מה שנכון להיום שמור העתק על המחשב. יתכן שבשבוע הבא יהיו עדכונים ואז התקנות הישנות ירדו מהרשימה ויהיה יותר קשה לאתר אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

הנה כל התקנות - אתה מדבר על מס' 13 ברשימה. התקנה לגבי סיוע לאדם היא 2 (א)(6)

שים לב שהתקנות האלה דינמיות מאד, כך שאם חשוב לך תעוד מה שנכון להיום שמור העתק על המחשב. יתכן שבשבוע הבא יהיו עדכונים ואז התקנות הישנות ירדו מהרשימה ויהיה יותר קשה לאתר אותן.

תודה.  יוצא מזה שההנחיות שמופיעות באתר משרד הבריאות לא מכילות את כל הדקויות שמופיעות בצווי הקורונה

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בודאי שלא. אתה צריך להנגיש את הידע לציבור הרחב ולכן צריך להיות בלשון פשוטה, לא בלשון משפטית מורכבת, ולא עם הרבה מידע שאינו חיוני לציבור הרחב. 

והערת אגב - אין צורך לצטט הודעה שמעליך. ברירת המחדל היא שאתה מתיחס אליה. אפילו בהודעות קצת יותר מרוחקות אפשר להסתפק בתיוג הכותב או לצטט רק את הקטע הרלוונטי לתגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה...שמרתי את ההנחיות שרלוונטיות להיום...מעניין שבעניין טיסות אין התייחסות לאזרחים זרים...יוצא מזה שמדינת ישראל כלאה פה אזרחים זרים עד תום הסגר במידה ולא רכשו כרטיס טיסה עד ה 25 לספטמבר...

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vladclar כתב:

עכשיו גם הודיעו שהרב קניבסקי בן 92 נדבק בקורונה .

בטח הוא הפגין בבלפור...

• מצחיק 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...