Jump to content

kalda01

 • פרסום הודעות

  1,202
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות kalda01

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  יבנה
 • תחביבים
  ספורט ומוזיקה
 • מקצוע
  מהנדס תוכנה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אתה אכן צודק. כשהתקשרתי לסוכנות לוודא שבאמת הרכב הגיע לארץ אמרו לי שהאוניה אמורה להגיע רק ב 25 לחודש...שבוע אחרי שההודעה נשלחה. הסבירו שנוהגים להתריע שבוע לפני כניסת האוניה כדי שיהיה מספיק זמן ללקוחות שמארגנים מימון לטפל בפרוצדורה. יש הגיון לשלם כמה ימים לפני הגעת האוניה כדי שביום שהרכב יורד לאדמה אפשר מיד להכין אותו למסירה.
 2. עשינו הזמנה אצל קאיה לפני ראש השנה לרכב שלא היה קיים במלאי בארץ בהזמנה כתוב שיש לשלם את מלוא מחיר הרכב תוך 7 ימים מהמועד שהיבואן מודיע שניתן להכין את הרכב למסירה. היום היבואן שלח הודעה שהרכב יגיע לארץ ב 25 לאוקטובר ושאפשר להתחיל להסדיר את התשלום. השאלה שלי אם ה7 ימים נספרים מהיום או מה 25 לחודש ?
 3. אז השמאי שאני הבאתי אמור לשלוח חשבונית לחברה של הפוגע ? זה לא קשור אלי ?
 4. הביטוח של הנהג הפוגע שילם את יתרת שווי הרכב תוך פחות מחודש. השאלה היחידה היא מי משלם את עלות השמאי ? סכום של כ 1700 שקל.
 5. כלומר אי אפשר כנראה לקבוע נסיעת מבחן בזמן הסגר
 6. זה דורש אבל אישור כל שהוא שצריך להציג לשוטר במידה ויש מחסום על הדרך? אני לא צריך להראות לך כלום...טענת טענה אז תגבה אותה..או אל תגבה...ממש לא משנה לי...
 7. סתם שאלה עקרונית, האם בימי חול המועד מותר לצאת לעבודה בסקטור הפרטי נניח בהיי טק היכן שאין קבלת קהל ?
 8. אני בשמחה אעשה שיעורי בית על סמך נתונים רשמיים. תעלה פה בבקשה מסמך רשמי של משרד הבריאות שמגבה את הטענה שלך...מה שאני כתבתי מבוסס על נתונים רשמיים. https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral
 9. אחרי סוכות אני צופה שמתוך כמות המאומתים היומית יהיו מעל 80% בערים חרדיות. מעניין לראות כמה זמן הציבור הרחב שמציית להנחיות יושב בבית ולא מתפרנס יהיה מוכן לשאת על גבו את ההפקרות החרדית, ובמיוחד שאצלם הקיצבאות דופקות כמו שעון שוויצרי יש באתר משרד הבריאות נתוני תפוסה בכל בתי החולים בארץ. אז למה לפזר פה נתוני סרק? יש אולי 3 בתי חולים עם אחוז תפוסה מעל 90. הרוב סביב 70 אחוז. תנחשו איפה מעל 90% ? הדסה, מעייני הישועה ושערי צדק.
 10. אז ניתן להם להשתולל בסוכות, והסגר ימשך פה עד חנוכה....מעניין עד מתי הציבור יהיה מוכן לספוג עונש קולקטיבי.
 11. אם אפשר לחוקק מהיום למחר חוקי דיקטטורה אז אפשר גם לכלול בחוקי החירום האלה מתן סמכויות לפקחים עירוניים, חוץ מזה שפקח שמסתובב בשטח יכול להזעיק ניידת כשיש צורך גם ללא סמכות. דבר שני להרוס סוכות ענק גם למשטרה אין סמכות אבל לעירייה יש גם יש סמכויות הריסה של מבנים לא חוקיים
 12. אז בגלל שבמגזר מסויים יש צפיפות דיור, זה מצדיק ציפצוף על ההנחיות? סוכות של אלף איש? באמת? לדעתי כל רשות או ישוב שמצליחים להביא את המקום לצבע ירוק, צריך לתת להם לפתוח הכל כולל הכל. ואז הרשות גם תדאג לאכוף את ההנחיות ולא המשטרה. זה יתן תמריץ לרשות מקומית להיות בסדר. מצד שני עיר שנשארת אדומה...לסגור אותה הרמטית....אין יוצא ואין בא. בקיצור תוכנית הרמזור. אנחנו נראה אחרי סוכות שלא 40% מהמאומתים הם חרדים אלא 80%. נראה כמה זמן הציבור הכללי יהיה מוכן להיות בסגר כאשר ישארו 10 ערים חרדיות אדומות וכל הארץ תהייה ירוק בוהק.
 13. גם בניו יורק הם פורקי עול ומצפצפים אבל שם סוגרים את השכונות שלהם ולא את כל העיר...ככה צריך לעשות גם פה. היתה חתונה חרדית לא חוקית עם מאות משתתפים בקווינס, בא השריף פיזר את כולם הביתה, והאולם איבד את הרשיון לערוך ארועים. פשוט וקל. לא קנס 5000 לבעל האולם שזה בדיחה. דרך אגב, במגזר הערבי תוך שבוע התחלואה ירדה לחצי. נגמרה עונת החתונות כנראה.
 14. יש להניח שיוציאו כבר מישהו למסדרון עבור האדון הזה
 15. תודה רבה...שמרתי את ההנחיות שרלוונטיות להיום...מעניין שבעניין טיסות אין התייחסות לאזרחים זרים...יוצא מזה שמדינת ישראל כלאה פה אזרחים זרים עד תום הסגר במידה ולא רכשו כרטיס טיסה עד ה 25 לספטמבר...
×
×
 • Create New...