Jump to content

kalda01

 • פרסום הודעות

  1,216
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות kalda01

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  יבנה
 • תחביבים
  ספורט ומוזיקה
 • מקצוע
  מהנדס תוכנה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני מבין שפונקציית הקישוריות FULL LINK מנוטרלת על ידי היבואן האם יש אפשרות לחבר את מערכת המדייה ברכב אל נקודה חמה בטלפון ? אצלנו ברכב יש אפליקציית WAZE שאמורה לעבוד דרך סים מובנה אלא שהסים הזה לא פעיל עוד מהבעלים המקורי ואין לי עניין לשלם 20 שקל בחודש על הפעלת הסים הזה.
 2. מישהו יודע האם יש הבדל במבנה מושב הנהג בין דגם LX ל EX ?
 3. האם מישהו שרכש את הרכב הזה נתקל בבעייה שמערכת המולטימדיה נתקעת על מצלמת הרוורס גם בנסיעה קדימה ?
 4. איזה מנוע יציעו בארץ לקליאו ?
 5. מתי מגיע לארץ מישהו יודע ?
 6. אם היבואן מבטיח מחיר מחירון כחלק מתנאי העיסקה עבור הרכב הישן כפוף לבדיקה, זה בעצם אומר שאחרי הבדיקה ינסו להוריד את שווי הרכב ואז השאלה אם יש עדיין אפשרות לבטל את העיסקה אם לא מקובל עלי ? אין לי בעייה למסור להם את הרכב לפני קבלת החדש אבל אני רוצה לוודא שכל תנאי העיסקה ידועים לפני ביצוע תשלום משמעותי מעבר למקדמה
 7. כן, זה הדבר הראשון שבדקתי...מעניין אם יש פה בעלי סלטוס ששותפים לתחושה שהרכב פחות סלחני לכביש שאינו חלק
 8. החלפנו אחרי 8 שנים ניסאן קשקאי בדגם החדש של קיה - סלטוס. אשתי נוהגת ברכב, וטוענת שבנהיגה בעיר מרגישים הרבה יותר כל שיבוש בכביש יחסית למה שהיתה רגילה בקשקאי. באופן כללי אומרת שהנסיעה בעיר יותר קופצנית. האם יש בזה הגיון או שיש בעייה כלשהיא בבולמי הזעעזועים?
 9. הרכב הגיע עם המערכת הזאת מותקנת על ידי היבואן כלול במחיר הרכב. יש מפתח חכם ואין קודן וחברת הביטוח לא דורשת מיגון נוסף. האם יש איזה יתרון או תועלת בתשלום 28 ש"ח כל חודש עבור השרות הזה ?
 10. תודה....אני אחפש בספר הרכב שנמצא אונליין איפה שהוא....ספר פיזי כבר לא נותנים בימנו מסתבר
 11. רכב שנת 2016 בימים האחרונים בעיקר בנסיעה איטית נשמעת חריקה מידי פעם כאשר הכביש לא חלק. מה זה יכול להיות?
 12. האם מערכת הבקרה לסטיה מנתיב אמורה לפעול באופן אוטומטי תמיד ? אצלי ברכב אני לא רואה שיש התרעה או אזהרה על סטיה מנתיב.
 13. תודה....הוייז בנתיים התחיל לעבוד אחרי שהגדרתי מחדש את הנקודה החמה. הסאונד באמת השתפר אחרי קצת משחק עם הגדרות האיקולייזר. אנדרואיד אוטו מותקן וברגע שחיברתי כבל USB עלה לי מסך בטלפון כדי לבחור אם לשתף קבצים או תמונות או רק טעינה. עוד לפני שהספקתי לבחור כבר הופיע על המסך ברכב שהחיבור נכשל. מה בעקרון צריך להגדיר בטלפון כדי שמסך הטלפון יופיע על מסך הרכב ? עוד שאלה, יש בתפריט אייקון של "נתוני רכב" אבל לחיצה עליו נותנת הודעת שגיאה "הבקר אינו מוכן עדיין לפעולה".....זה משהו שאמור לעבוד ? אחרי קצת נסיונות עם אפליקציית אנדרואיד אוטו החיבור הצליח. נראה שעובד טוב עם גגול
 14. היום מסרו לנו את הרכב וכמובן שב5 דקות הסבר בסוכנות לא ניתן להבין כלום כמו שצריך. כמה בעיות/שאלות אם יש מישהו שמכיר כבר את הרכב הזה: 1. אחרי חיבור לנקודה חמה עדיין הוייז המובנה טוען שאין חיבור אינטרנט..מה ניתן לעשות? 2. הרדיו נשמע כמו ורנזיסטור מלפני 50 שנה....זו תקלה ? 3. איזה אפליקצייה צריך להתקין באנדרואיד כדי שמסך הטלפון יופיע על מסך הרכב ?
 15. אתה אכן צודק. כשהתקשרתי לסוכנות לוודא שבאמת הרכב הגיע לארץ אמרו לי שהאוניה אמורה להגיע רק ב 25 לחודש...שבוע אחרי שההודעה נשלחה. הסבירו שנוהגים להתריע שבוע לפני כניסת האוניה כדי שיהיה מספיק זמן ללקוחות שמארגנים מימון לטפל בפרוצדורה. יש הגיון לשלם כמה ימים לפני הגעת האוניה כדי שביום שהרכב יורד לאדמה אפשר מיד להכין אותו למסירה.
×
×
 • תוכן חדש...