Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, kalda01 כתב:

ובמיוחד שאצלם הקיצבאות דופקות כמו שעון שוויצרי

זה לא רק הקיצבה אלא גם הסטטוס בביטוח לאומי, פטורים ממס הכנסה, פטור מתשלום מיסי עיריה, תעריף מוזל בתחבורה ציבורית, תעריף מוזל במים וחשמל.  אי אפשר בכלל לכמת את ההוצאה (תשלום) עבור המחיה שלהם מאחר וזה נמצא בתתי סעיפים בתקציב המדינה. ייקח המון זמן עד שהעם הזה יבין את הנזק הכלכלי הישיר והעקיף מהתנהגותם של אלו.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, DareDevil כתב:

זה לא רק הקיצבה אלא גם הסטטוס בביטוח לאומי, פטורים ממס הכנסה, פטור מתשלום מיסי עיריה, תעריף מוזל בתחבורה ציבורית, תעריף מוזל במים וחשמל.  אי אפשר בכלל לכמת את ההוצאה (תשלום) עבור המחיה שלהם מאחר וזה נמצא בתתי סעיפים בתקציב המדינה. ייקח המון זמן עד שהעם הזה יבין את הנזק הכלכלי הישיר והעקיף מהתנהגותם של אלו.

איפה קראת שיש לחרדים פטור מלא מתשלום מיסי עירייה ?

אשמח גם לראות את מסמך רשמי שבו כתוב שיש להם תעריף מוזל בחברת החשמל בבבקשה

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, kalda01 כתב:

יש באתר משרד הבריאות נתוני תפוסה בכל בתי החולים בארץ.  אז למה לפזר פה נתוני סרק?  יש אולי 3 בתי חולים עם אחוז תפוסה מעל 90.  הרוב סביב 70 אחוז.

תנחשו איפה מעל 90% ?    הדסה, מעייני הישועה ושערי צדק.

אין קשר בין נתוני תפוסה לנתוני עומס במיון. לפני שאתה מאשים אתי בפיזור "נתוני סרק", תעשה שיעורי בית.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, khalil כתב:

בקשר ל2, תאשים את הממשלה וכל ההיסטרים, בתי החולים אמרו שהם לא רוצים לעצור את הפעולות האלקטיביות, אבל הממשלה החליעה, ואנשים ימותו ושוב יטענו שזה הקורונה, למרות שזה ההיסטריה סביב הקורונה שהרגה אנשים.

מחלקות "רגילות' נסגרות ומוסבות למחלקות קורונה. אפילו מנהל איכילוב אמר שהוא הסב חלק ממחלקת טיפול נמרץ לטיפול נמרץ קורונה אז על איזה טיפולים אלקטיביים אתה מדבר?

פשוט לבתי החולים לא אכפת שימותו חולי לב או כליות כי עליהם לא מרויחים ובית החולים נשען על ההכנסות מהניתוחים האלקטיביים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driverאני מקווה שהפסקה האחרונה שלך צינית.

ושיהיה ברור, פעילות אלקטיבית היא פעילות מצילת חיים ותפקוד. כריתת גוש ממאיר מצילה חיים, החלפת מפרק חוסכת נכות. העובדה שהחולה צגיע דרך המרפאה ולא דרך המיון אינה מפחיתה מחשיבות הפעילות, ובהחלט מיטיבה עם החברה ככלל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

נראה לי למישהו פה מתאימה האוניברסיטה הפתוחה.

היות והמסלול שלי הוא יותר מחקרי,גם בשנה האחרונה וגם בהמשך בתקווה שמישהו ירצה אותי היא פחות מתאימה.

לפני שעתיים, David32 כתב:

דווקא קראתי פה אתמול בחדשות שהסטודנטים מתלוננים ו"מפגינים" (יעני כמה חברה הכינו שלט ועמדו איתו... לא כמו בארץ) על זה שאין שיעורים פיזיים (או אין מספיק, לא הבנתי).

המסגרת חסרה להם, או הלהיות ביחד.

צריך לחזק את ההולנדית שלי.

ככה זה כשאת באה למצוא חתן ומגלה שאת תקועה בבית מול המחשב 🤔

לפני שעה, EliC25 כתב:

יש תביעה ייצוגית נגד האוניברסיטאות שגבו שכר לימוד רגיל אף על פי שההוצאות והתמורה לא רגילות.

הגבתי לאנשים האלה שזה מה יש ואם לא בא להם שימשכו את שכר הלימוד ויחפשו את עצמם במקום אחר.

יש בשכר הלימוד סעיף של איזה 600 שקל בשנה הוצאות אבטחה ועל זה הם בוכים,לך תבין...

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, ניקו פ. כתב:

אין קשר בין נתוני תפוסה לנתוני עומס במיון. לפני שאתה מאשים אתי בפיזור "נתוני סרק", תעשה שיעורי בית.

אני בשמחה אעשה שיעורי בית על סמך נתונים רשמיים. תעלה פה  בבקשה מסמך רשמי של משרד הבריאות שמגבה את הטענה שלך...מה שאני כתבתי מבוסס על נתונים רשמיים.

https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

עריכה אחרונה על ידי kalda01

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

ככה זה כשאת באה למצוא חתן ומגלה שאת תקועה בבית מול המחשב 🤔

תראה, לא אמרתי שבחורה אמרה את זה, אבל כן... האמת אחת המרואיינות המרכזיות הייתה בחורה, שהתלוננה שהיא קמה לבד, רואה הרצאות לבד, עושה שיעורים לבד והולכת לישון לבד.

בסך הכול - מובן.

גם בוא, זאת מסגרת חברתית, גם כמגאי שלנו רוצה ללכת לאוני' למצוא צ'יקיטה, אנשים רוצים להיות ביחד, מעטים אלה שמתאים להם הלבד הזה.

אם כבר, הסטודנטים הילדים האלה - רובם לא בדיוק שומרים על הנחיות, מסיבות, על האש בפארק כולם ביחד, בלי מרחק בלי מסיכות בלי כלום.

----

ניקו - 🤣😂🤣

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, מרק10 כתב:

איפה קראת שיש לחרדים פטור מלא מתשלום מיסי עירייה ?

https://www.kolzchut.org.il/he/הנחה_בארנונה_לבעלי_הכנסה_נמוכה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

תראה, לא אמרתי שבחורה אמרה את זה, אבל כן... האמת אחת המרואיינות המרכזיות הייתה בחורה, שהתלוננה שהיא קמה לבד, רואה הרצאות לבד, עושה שיעורים לבד והולכת לישון לבד.

בסך הכול - מובן.

גם בוא, זאת מסגרת חברתית, גם כמגאי שלנו רוצה ללכת לאוני' למצוא צ'יקיטה, אנשים רוצים להיות ביחד, מעטים אלה שמתאים להם הלבד הזה.

אם כבר, הסטודנטים הילדים האלה - רובם לא בדיוק שומרים על הנחיות, מסיבות, על האש בפארק כולם ביחד, בלי מרחק בלי מסיכות בלי כלום.

----

ניקו - 🤣😂🤣

אנשים באו לעשות תואר בשביל החוויה,אז הוציאו להם את החוויה מהתואר והם מיללים.

שיחזרו לאמא ואבא לרבוץ על הספה לראות נטפליקס ויחזרו כשיהיה חיסון.

מה היא רוצה? לקבל הודעת בוקר טוב עם שמש ופרחים מהדיקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת חשמל

https://www.kolzchut.org.il/he/הנחה_בחשבון_חשמל_למקבלי_הבטחת_הכנסה

לפני 43 דקות, מרק10 כתב:

אשמח גם לראות את מסמך רשמי שבו כתוב שיש להם תעריף מוזל בחברת החשמל בבבקשה

נ.ב. אני יודע שתבוא עליי שרשמתי "פטור". זה לא יפתור את הבעיה שאנחנו מאבדים כסף כי רק להם יש את הנתונים בשביל לקבל הנחות כאלו.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, DareDevil כתב:

חברת חשמל

https://www.kolzchut.org.il/he/הנחה_בחשבון_חשמל_למקבלי_הבטחת_הכנסה

נ.ב. אני יודע שתבוא עליי שרשמתי "פטור". זה לא יפתור את הבעיה שאנחנו מאבדים כסף כי רק להם יש את הנתונים בשביל לקבל הנחות כאלו.

זה לא ייחודי לחרדים אלא לכול אזרח שמקבל הבטחת הכנסה מביטוח לאומי ועם 4 ילדים ועוד כמה כוכביות..

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, sperial כתב:

@Night Driverאני מקווה שהפסקה האחרונה שלך צינית.

ושיהיה ברור, פעילות אלקטיבית היא פעילות מצילת חיים ותפקוד. כריתת גוש ממאיר מצילה חיים, החלפת מפרק חוסכת נכות. העובדה שהחולה צגיע דרך המרפאה ולא דרך המיון אינה מפחיתה מחשיבות הפעילות, ובהחלט מיטיבה עם החברה ככלל.

ממש לא צינית.

דיברתי לא מזמן עם חבר שהוא מנהל מחלקה בבית חולים והשיחה התגלגלה לנושא הכלכלי ובתי חולים.

הוא מכיר את ההיסטוריה שלי ואמר שהיום אין מצב שהייתי מאושפז 3 שבועות כדי לחסוך ניתוח ושהייתי יוצא אחרי 4 ימים לשיקום עם פלטינות ונכות יותר גדולה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, kalda01 כתב:

סתם שאלה עקרונית, האם בימי חול המועד מותר לצאת לעבודה בסקטור הפרטי נניח בהיי טק היכן שאין קבלת קהל ?

מותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...