Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

איפה קראת שיש לחרדים פטור מלא מתשלום מיסי עירייה ?

בעיריית ירושלים:

https://www.jerusalem.muni.il/he/residents/arnona/arnonadiscounts/apartmentsdiscounts/civilservice/

ללא תלות במבחן הכנסה.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driverאני לא מכיר את הסיפור שלך, את האפשרויות הטיפוליות ואת המסגרת בה טופלת. אבל, כן, יש רצון לקצר אשפוזים מכמה סיבות. חלק זו מצוקת מקום, חלק זה חסכון בעלויות, חלק זה חסכון בסיבוכים.

בארה"ב, שבה פחות מצוקת אשפוז, אבל עלויות אסטרונומיות, יש תהליך של "הענשת" בתי חולים במצבים מסויימים בהם החולה חוזר לאשפוז בתוך תקופה מוגדרת אחרי שחרור.

יש לא מעט רצון להעביר בירורים וטיפולים לקהילה. הקשר בין צוותי בית החולים לבין הצוותים בקהילה אינו פשוט, ובודאי שמתן טיפול בקהילה לפעמים מורכב לוגיסטית. לא לכל אחד יש תמיכה מספקת בבית, ולא תמיד קל לספק את השירות בבית המטופל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, malcishua כתב:

בעיריית ירושלים:

https://www.jerusalem.muni.il/he/residents/arnona/arnonadiscounts/apartmentsdiscounts/civilservice/

ללא תלות במבחן הכנסה.

כנס לעיריית בני ברק, תגלה הרבה דברים נפלאים. http://www.bnei-brak.muni.il/Residents/Arnona/Pages/הנחיות-הנחה-לארנונה.aspx

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, kalda01 כתב:

אני בשמחה אעשה שיעורי בית על סמך נתונים רשמיים. תעלה פה  בבקשה מסמך רשמי של משרד הבריאות שמגבה את הטענה שלך...מה שאני כתבתי מבוסס על נתונים רשמיים.

https://datadashboard.health.gov.il/COVID-19/general?utm_source=go.gov.il&utm_medium=referral

תראה לי שהמיונים לא עמוסים, לא קישור עמום לנתוני תחלואה בקורונה. תראה לי תמונה של הנתון שמיונים במרכז לא עמוסים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ragnar כתב:

שמעתם שהמצב של טראמפ לא מזהיר?

זה יכול לשנות לחלוטין את מערכת הבחירות בארצות הברית

כתבתי על זה אתמול בערב... עזוב, יש רק חרדים/ערבים/ביבי בראש, לא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר. אגב, אם היו נפתחים פה בשרשור קצת יותר לתהליכים גלובליים, שלא לומר אנושיים-אוניברסליים, לדיון היה סיכוי לעלות ברמה.

מה שהיה הוא שיהיה ואין חדש תחת השמש. :-)

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים זוג קיבל 4 קנסות קורונה ומקימים יחסי מין בחוף 😐

מה רוצים מהם מלונות סגורים ילדים בבית ואסור להשאיר תנכדים אצל סבא וסבתה 

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q4/Article-112d97852dde471027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

יחסי מין.jpg

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Potato כתב:

מותר.

זה דורש אבל אישור כל שהוא שצריך להציג לשוטר במידה ויש מחסום על הדרך?

לפני 14 דקות, ניקו פ. כתב:

תראה לי שהמיונים לא עמוסים, לא קישור עמום לנתוני תחלואה בקורונה. תראה לי תמונה של הנתון שמיונים במרכז לא עמוסים.

אני לא צריך להראות לך כלום...טענת טענה אז תגבה אותה..או אל תגבה...ממש לא משנה לי...

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא צינית.

דיברתי לא מזמן עם חבר שהוא מנהל מחלקה בבית חולים והשיחה התגלגלה לנושא הכלכלי ובתי חולים.

הוא מכיר את ההיסטוריה שלי ואמר שהיום אין מצב שהייתי מאושפז 3 שבועות כדי לחסוך ניתוח ושהייתי יוצא אחרי 4 ימים לשיקום עם פלטינות ונכות יותר גדולה.
בתי החולים מנהלים תפוסה והדרגה שמצריכה אשפוז משתנה לפי עומס.
בתי החולים בישראל הם עסק מפסיד, המטרה היא לנהל הפסדים, וזה התפוצץ לנו בפנים במשבר הנוכחי, כי גם מנהל בית החולים הכי ערכי שיש, יש לו משכורות של מאות או אלפי עובדים והחזקת בית חולים על הראש וזה משפיע מאוד על עצמאות החשיבה שלו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, kalda01 כתב:

זה דורש אבל אישור כל שהוא שצריך להציג לשוטר במידה ויש מחסום על הדרך?

אני נוסע כרטיס עובד...לאן עוד יש לי לסוע בראשון ב7:30.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, kalda01 כתב:

אני לא צריך להראות לך כלום...טענת טענה אז תגבה אותה..או אל תגבה...ממש לא משנה לי...

הופה, הנה זה בא. בקיצור אין לך מושג, אז אתה עובר להתקפה.

אתה הראשון שהאשים אותי שאני מביא נתוני סרק, כלומר טענת שאין עומסים חריגים במיון. עכשיו אין לך ההגינות להתנצל אפילו.

כשאני אומר לך "איך אתה יודע?" אתה בעצם הרגע הודאת שאתה לא יודע. אין לך שום מושג מה קורה במיון.

הנתונים בזמן אמת על העומסים במיון אינם חשופים ומסודרים לציבור מסיבות כאלו ואחרות (חלקן בירוקרטיה). מוזמן להגיע למלר"דים ולראות בעצמך מה קורה. לשאול את הצוות שם.

כרגע המיונים עמסים מאוד. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 4
  • מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, kalda01 כתב:

סתם שאלה עקרונית, האם בימי חול המועד מותר לצאת לעבודה בסקטור הפרטי נניח בהיי טק היכן שאין קבלת קהל ?

תלוי אם מקום העבודה קיבל אישור מיוחד או החרגה- אא"לט קראתי איפהשהו ש53% מהמשק קיבל אישור או החרגה.

מצד שני אם אסור לך, עדיין כמו שנאמר לעיל אף שוטר לא יעכב אותך אם תגיד לו שאתה נוסע לעבודה ביום ראשון בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון מאוד חביב, שמסביר בפשטות איך הנגיף גורם למחלה, למה כדאי להעביר אותה לאט ולא בהדבקה המונית וחיסוניות עדר מיידית, מסכם היטב כמה פשוט להתגונן מהנגיף.

כבונוס, יש תגובות מצחיקות, כמו זו:

image.png.dc7bcc890584a1254b66965093aa46d6.png

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סרטון ישן מתחילת המגיפה שמתעלם מהר של ראיות שהצטבר ששם סימן שאלה ענק סביב ההמלצות שלו.

שיטוח העקומה (כמו שמצוין בסרטון) מאריך את זמן החשיפה לוירוס, הטענה שהוא יקריס מערכות רפואיות ועדיף למשוך אותו לא מובנת מאליה בכלל! ובאיזה שלב אתה נמצא מבחינת תפוצה זה גם משהו לא ברור. הוא מתעלם לחלוטין (כי לא היה ידוע אז) משני דברים:

1. עקומת ההשפעה לפי גיל של הוירוס הזה היא מוטה מאוד, תמותה, או מקרים קשים בקבוצת גיל מתחת ל40 היא נדירה מאוד.

2. מצטברות הרבה ראיות של חסינות קיימת אצל חלק מהאוכלוסיה מחשיפה לוירוסי קורונה אחרים או מחסינות T-cell.

הוירוס מעמיס מאוד על המערכת הרפואית, לבקש מאנשים לשבת בבית לזמן ממושך בגלל וירוס זה מטומטם, מקורו בבורות וראיה מאוד פשטנית לחברה ולכלכלה, היה לנו חלון זמן כל האביב, הקיץ ותחילת הסתיו לתת לוירוס להתפזר באופן מבוקר וזרקנו את ההזדמנות לפח, ועכשיו מפנים אצבע מאשימה לאנשים שאחרי חצי שנה החליטו שנמאס להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...