Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, BarryG כתב:

אתה מבין שבמינוף של פי 3, וירידה של 30%, אתה נמחק?

אם אתה קנית בשיא

מה שאמרתי לפני דקה שאסור לעשות

אז איך ידועים שלא קונים בשיא ?

אתה קונה כשהמדד יורד 10%

ואם יורד עוד 10% אתה קונה עוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Transporter כתב:

21321321.png

אני חרדי כידוע לכמה כאן בעצמי. מודה שאני שייך לזרם המיינסטירם יותר ששומר על כל ההנחיות כפי שהורו רבותינו.

משהו אחד מרתיח אותי . זה שזרמים מסויימים אצל החסידים החליטו רשמית לא לשמור את ההנחיותץ ניחא. איפה המשטרה?!?!!!

אני נוכחתי במקום כזה משטרה באה הסתכלה ויצאה. מנגד באותה העיר אנשים קיבלו קנסות למה?

פורסם שהשבת היה טיש המשטרה נכנסה התעמתה עם האחראי ובסוף עזבה בלי פיזור ובלי דוחות. תגידו  אתם מפגרים?

אגב הבגר בדיחה לא מוצלחת בעיר שלי  לפחות לא מורגש שום סגר ואנשים יצאו חופשי לערים אחרות בערב החג (אני לא גר בעיר חרדית)

לפני 34 דקות, Transporter כתב:

21321321.png

אני חרדי כידוע לכמה כאן בעצמי. מודה שאני שייך לזרם המיינסטירם יותר ששומר על כל ההנחיות כפי שהורו רבותינו.

משהו אחד מרתיח אותי . זה שזרמים מסויימים אצל החסידים החליטו רשמית לא לשמור את ההנחיותץ ניחא. איפה המשטרה?!?!!!

אני נוכחתי במקום כזה משטרה באה הסתכלה ויצאה. מנגד באותה העיר אנשים קיבלו קנסות למה?

פורסם שהשבת היה טיש המשטרה נכנסה התעמתה עם האחראי ובסוף עזבה בלי פיזור ובלי דוחות. תגידו  אתם מפגרים?

אגב הבגר בדיחה לא מוצלחת בעיר שלי  לפחות לא מורגש שום סגר ואנשים יצאו חופשי לערים אחרות בערב החג (אני לא גר בעיר חרדית)

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yd b-4 כתב:

בשביל שהמשטרה תאכוף

או תאכוף יותר

צריך שיהיה פה ראש ממשלה שדופק על השולחן ודורש את זה

בפועל יש לנו סמרטוט שמפחד מדרעי

לפני 7 דקות, BarryG כתב:

לא קשור לשיא, אתה נמחק אם המדד יורד 30% ממחיר הרכישה שלך. פלוס יש עלויות מינוף.

בוא נתפלל

עד היום הכל היה טוב. אני שם מ 2013

בדקתי בשבילך עכשיו

בשיא של הקורונה החוזה ירד 31%

בפועל התעודה הממונפת ירד 78%

כנראה היה לחץ קונים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, BarryG כתב:

לא קשור לשיא, אתה נמחק אם המדד יורד 30% ממחיר הרכישה שלך. פלוס יש עלויות מינוף.

אתה נמחק על הנייר, אבל לא נמחק בפועל אלא אם כן אתה מממש את ההפסד ויוצא. נשארת רק עם חוב. לא נשמע שזה מה שיעשה @Transporter, כי הוא כתב שבמקרה כזה אדרבה יכניס עוד כסף

במידה ויש מרווח נשימה - עושה שכל בהחלט

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, avargel כתב:

אתה נמחק על הנייר, אבל לא נמחק בפועל אלא אם כן אתה מממש את ההפסד ויוצא. נשארת רק עם חוב. לא נשמע שזה מה שיעשה @Transporter, כי הוא כתב שבמקרה כזה אדרבה יכניס עוד כסף

נכון

ובלי גם כשהמדד היה אמור לרדת פי 3 מ 30% הוא לא ירד

כנראה היהלחץ קונים חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

אין קשר לחוב, תעודות סל לא מתמנפות עם חוב. עם זאת, בתנודות קיצוניות מאוד, לא בלתי סביר לשמוע על תעודות שנמחקות:

https://www.nasdaq.com/articles/etf-closures-outnumber-launches-2020-04-20

לפני 56 דקות, Transporter כתב:

נכון

ובלי גם כשהמדד היה אמור לרדת פי 3 מ 30% הוא לא ירד

כנראה היהלחץ קונים חזק

יותר סביר שבגלל שהתעודות מתמנפות באמצעות אופציות/פרוורדים הערך שלהם לא ירד פי 3 מהמדד בגלל עליה בסטיית התקן המגולמת, לאור העליה בסטיית התקן בשוק. אתה שוב מראה שאתה לא יודע איך המכשיר בו אתה משקיע עובד.

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Potato כתב:

אין צורך ללכת לקמפוס,לומד בזמן הפנוי שלי בלי כל מיני מרצים הזויים שדורשים נוכחות חובה,כל ההרצאות מוקלטות ואני יכול לבחור לראות אותה מתי שבא לי ובאיזה קצב שבא לי וללכת לעבודה בבוקר וללמוד אחרי הצהריים/ערב במקום לבזבז ימים שלמים על להסתובב בין כיתות ולתפוס מקום באודיטוריום.

זה נקרא האוניברסיטה הפתוחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

נו, עכשיו אתה יודע באיזה תחושה חייהאזרח הנורמטיבי רוב הזמן. 

וברצינות, במדינת ישראל, האזרחים הטובים והצייתנים משלמים על חוסר האכיפה כלפי מי שבאמת צריך.

האם אי פעם יהיו כאן מנהיגים שישנו את זה? להערכתי לא, והמצב רק יחמיר. 

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, עדי-אל כתב:

זה נקרא האוניברסיטה הפתוחה

מסתבר שלא רק.

מקווה שגם אחרי הקורונה יאפשרו למידה בצורה כזו.

לי זה כבר יהיה פחות רלוונטי,אבל יעזור להמון סטודנטים אחרים.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זו הכותרת המפגרת בטמקא?

https://m.ynet.co.il/articles/58083860

זה די ברור שבכיפור בדקו פחות מבדרך כלל, שלישי ורביעי פיצו על זה (גבוה מבדרך כלל), אז חמישי היה נורמלי (ירידה ביחס לשלישי רביעי) ושישי שבת שוב בודקים פחות, איך מזה הם מגיעים לכותרת השטותית הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידה באחוז הבדיקות החיוביות, לא בכמות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, flytomars כתב:

מה זו הכותרת המפגרת בטמקא?

https://m.ynet.co.il/articles/58083860

זה די ברור שבכיפור בדקו פחות מבדרך כלל, שלישי ורביעי פיצו על זה (גבוה מבדרך כלל), אז חמישי היה נורמלי (ירידה ביחס לשלישי רביעי) ושישי שבת שוב בודקים פחות, איך מזה הם מגיעים לכותרת השטותית הזו?

אל תהיה גרביל, לא מתייחסים לכמות האנשים שנבדקו אלא לכמות הבדיקות שמתוכם יצאו חיוביות

זה קצת טריקי כי הגיוני שאם תבדוק המון גם תגלה המון, אבל באופן יחסי כבר מס' ימים ברצף יש ירידה עדינה מסוימת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...