Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

השותפים ממשיכים לתת בראש

וטור דומה למה שפרסם yor2 קראתי גם ב-Jpost.

'צטער על קצת פוליטיזציה, נראה שקשה לברוח מזה.

מאחל לכולנו לגלות שזו תחלית הגאולה, ויפול האסימון למאסה קריטית של ישראלים, גם ליכודניקים, שהשותפים הטבעים הם הרבה דברים, אבל פטריוטים ישראלים הם לא.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ לי אישית לא מפריע נדבקים לא נדבקים. שיעשו מה שהם רוצים. המבאס הוא שמדובר באותה מערכת בריאות. עכשיו רגע, לפני כל ה"אנטישמי" ו"גזען", אנחנו מדברים על אנשים שמראש תכננו לעבור על החוקים (התקהלות וכו') ואז בפועל עברו עליהם ועכשיו קרוביהם או הם עצמם הולכים לגדוש (ביחס לגודלם באוכלוסיה) את מערכת הבריאות. זה איך שאומרים בשפת הקודש- פיזדץ.

@avargel שמע, דווקא בגלל הצפיפות הייתי מצפה להרבה יותר הקפדה על ההנחיות. בטח אחרי הגל הראשון שגבה מחיר לא פשוט מהמגזר החרדי. אבל זה מתחבר מאוד למה ש @David32 כתב לפני כמה זמן, בגדול לאנשים לא באמת איכפת מחיים של אנשים אחרים. לא משנה אם זה חרדי, ערבי, חילוני או אחר. אף אחד לא רוצה להפסיק עם אורחות חייו, גם במחיר (מודע או לא) של חייו של אחר.

• אהבתי 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, Potato כתב:

חוץ מתרבות פנאי ותיירות הרוב המוחלט עובדים.

אין קבלת קהל,אבל לא הורידו הפעם את המצבות עובדים במשרדים.

ממש לא. יש 1200000 מובטלים. המון אנשים לא יכולים לצאת לעבודה כל עוד עוד אין מסגרת לילדים. בתקופה של חגים זה יחסית גמיש ואנשים עוד הצליחו להסתדר, אבל מה לדעתך יקרה אחרי סוכות אם ימשיכו במתכונת סגר הנוכחית?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, farkash7 כתב:

מהנסיון שלי מסכות וחלונות פתוחים כנראה מנעו הדבקה, אבל אני זה מקרה אחד. לא בדקתי עוד מקרים.
יש מצב גם שאחי לא היה ממש מדבק, ההפך מסופר ספרדר אם יש דבר כזה בכל.
מה זה בכלל סופר ספרדר? מה הופך אדם להיות סופר ספרדר? אולי מתכוונים לאנשים שיורקים כשהם מדברים?

https://twitter.com/amsterdamski2/status/1311583660076863488?s=20

עריכה אחרונה על ידי Monopusto

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור

תואר שני בזום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראו בערוץ 2 חולים בני 40+

מתוך עשרות אלפי חולים פעילים
הראו 3 חולים בני 40
נכון שזה טוב כדי שכל אלה שמזלזלים ילחצו
רק חבל שזה משודר בשישי ורוב אלה שמזלזלים שומרי שבת

מצד שני, די עם הפחד.
מעטים מתים
רובם ממש לא בני 40, אולי פי 2, כמעט פי 3
ואחד הבני 40 האלה סובל מהשמנת יתר קשה.לא כרס של אחד שאכל קצת הרבה מקדונלדס החודש

אני כן בעד לשים מסכה ומארח אצלי רק מי שמסתובב עם מסכה ושומר על עצמו
אבל נגד הפחדה

צהל אומר שזה ימשך לפחות עד סןף 2021
אבל זה אותו צהל שלא מסוגל להתקשר לאנשים לשאול עם מי הם נפגשו בשבוע האחרון, אז אולי עדיף שיתמקד בחיסול מחבלים ולא ברפואה.

חבל שיש כמה וכמה בדיקות קורונה לאיתור מהיר ואנחנו נשארים מאחורה ולא מסתערים.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Transporter כתב:

הראו 3 חולים בני 40

מה אתה רוצה, שיעברו אחד אחד?

הראו גם בן 26, הראו גם בת 74 שמחלימה.

אי אפשר להראות את כולם, זאת כתבה, יש 10 דקות לדחוף מידע...

לפני 2 דקות, Transporter כתב:

ואחד הבני 40 האלה סובל מהשמנת יתר קשה.לא כרס של אחד שאכל קצת הרבה מקדונלדס החודש

אתה עדיין מסרב להבין את הקטע של מחלות רקע והגדרה של השמנת יתר. 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו טראמפ... אם ירדימו אותו כמו ג'ונסון זאת תהיה חתיכת כאפה מצלצלת למערכת הבחירות בארה"ב (לכאן או לכאן). רגע, אני בשרשור הנכון?

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי פרסומי עיתונות לפחות 1500 חרדים נדבקו בגלל התעקשות להשאר בבית המדרש. זה מספר עצום, שכלל לא קשור לצפיפות בבתים אלא להתנהלות שמזלזלת בהנחיות.
הבעיה שיש המון אנשים שחושבים שזה שקר
ו 400 נדבקים בישיבה שקר
ו40% חיוביים שקר

ואריה דרעי אומר שהוא נכשל בלהראות לציבור כמה החרדים מקפידים

העיקר שהכותל צולם ריק לכמה שעות

מדינה פח זבל
פעם באמת כל דבר שקרה פה גם אם בדרום או בצפון היה מבאס אותי

היום שיפלו פה טילים מבחינתי לא מעניין אותי. רק שידאגו להזהיר אותנו שנוכל תקנות כרטיס ולטוס מפה לפני .

ככה או ככה אנחנו לא חיים פה

אתה עדיין מסרב להבין את הקטע של מחלות רקע והגדרה של השמנת יתר. 
כל המטרה של זה להפחיד את מי שמזלזל
שבוע שעבר עשו בחדשות קיר עם השמות של המתים ובגילאים
רובם מעל 80

אז יש כמה בני 40
מתוך על 150,000 נדבקים
10 בני 40 במצב קשה? בסדר..
בכל כלל יש יוצא מן הכלל

ועכשיו טראמפ... אם ירדימו אותו כמו ג'ונסון זאת תהיה חתיכת כאפה מצלצלת למערכת הבחירות בארה"ב (לכאן או לכאן). רגע, אני בשרשור הנכון?
זאת תהיה כאפה לכסף שלנו שמושקע בבורסה

רק פה אם ראש הממשלה ידבק כל המדדים יזנקו [emoji28]
סוף סוף יהיה אופק כלכלי למדינה [emoji28]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, בגל הראשון היו אייטמים על בת 97 ו92, בגל הזה על בן 82.
היו בני עשרים שמתו משפעת ובקושי הוזכרו בחדשות, פה בנצרת, מטרפולין של רבע מליון, עם 40 מיטות קורונה ורופאים שמספרים סיפורי פרדי קרוגר.
אם מגפה הרבה יותר רצינית כמו סכרת היתה מקבלת במה, היו מאריכים חיי הרבה יותר אנשים, משפרים את איכות חייהם, וחוסכים הון עתק בהוצאות בריאות.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, khalil כתב:

עדיין, בגל הראשון היו אייטמים על בת 97 ו92, בגל הזה על בן 82.
היו בני עשרים שמתו משפעת ובקושי הוזכרו בחדשות, פה בנצרת, מטרפולין של רבע מליון, עם 40 מיטות קורונה ורופאים שמספרים סיפורי פרדי קרוגר.
אם מגפה הרבה יותר רצינית כמו סכרת היתה מקבלת במה, היו מאריכים חיי הרבה יותר אנשים, משפרים את איכות חייהם, וחוסכים הון עתק בהוצאות בריאות.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

1. תבקר קצת בחדר מיון. העומס עצום ובהחלט שונה מכל מחלה אחרת שהייתה פה, כולל שפעת. גם כמות הצעירים שבסיכון וגם העומסים על המערכת. באופן כללי יש יותר נסתר מגלוי בנגיף הזה ומן הראוי שנשמור על צניעות כשמתעסקים איתו.

2. אתה צודק בטריליארד אחוזים לגבי סוכרת ואפשר להכניס פנימה את העישון כשני המובילים הגדולים. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...