Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספוטיפיי פתוח רשמית בישראל!

ALÞћÃ
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני משתמש בתוכנה שמשמיעה שירים מיוטיוב בפלאפון (גם בקע) ומורידה את השירים שבחרתי לסיפריה נפרדת ככה שלא אצתרך לחרוש את האינטרנט.

מה ההיתרונות של ספוטיפי על פני הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא עושה לך את כל העבודה לפייליסטים יומים. יש ערוצי רדיו. ממשק לדעתי ידידותי.

אין לי ניסיון עם ישומים אחרים, אפילו עם סטוטיפיי אין לי ניסיון. אבל אין ספק שזו אפליקציה נוחה למי שחדש בעולם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני משתמש בתוכנה שמשמיעה שירים מיוטיוב בפלאפון (גם בקע) ומורידה את השירים שבחרתי לסיפריה נפרדת ככה שלא אצתרך לחרוש את האינטרנט.

מה ההיתרונות של ספוטיפי על פני הנ"ל?

יש לי כבר שנה מנוי משפחתי באפל מיוזיק (אותו עקרון כמו ספוטיפיי) וזה עולם אחר מכל הקומבינות החינמיות. הרבה יותר נוח, בלי פרסומות בכלל וכמעט שלא נתקלתי בשיר שחיפשתי ולא היה קיים. אני לא טורח להוריד את השירים, הנפח תעבורה שזה לוקח לא משמעותי בשבילי (256kbps).

בינתיים ממה שהתרשמתי מספוטיפיי הוא יותר קליל ומהיר (ומינימליסטי) מאפל מיוזיק ועוד פיצ'ר נחמד זה שיש סנכרון בין האפליקציה לבין הממשק בפדפדן / אפליקציה במחשב, אפשר להתחיל לשמוע מהמחשב ולהמשיך מאותה נקודה בסמארטפון.

עתיד לנסוע לחול, בעל חשבון בספוטיפיי. מישהו יודע איך אפשרי להוריד את השירים לטובת השמעתם ברכב ללא אינטרנט?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

יש כפתור הורדה אחרי שנכנסים לפלייליסט / אלבום.

46847cfd7f19838b.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאן זה מוריד?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לשום מקום. פשוט בפעם הבאה שתנגן את השיר, במקום שהוא יירד מהענן של ספוטיפיי, יהיה לך קובץ מקומי בפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק יצרתי הבוקר חשבון בספוטיפיי. עד כה השתמשתי רק באפליקציות רדיו, אז אין לי נסיון. משהו אבל נראה לי לא תקין. כל עוד בחרתי אמנים רק מז'אנר אחד הפלייליסטים נראו לי הגיונייים. אחרי שהוספתי עוד ז'אנר נהיה ברדק ומשום מה הוא עשה לי שני פלייליסטים בעברית למרות שברתי יותר אמנים לועזיים ובפלייליסט הלועזי היחיד הוא עירבב בין הז'אנרים והוסיף לי גם הרבה מהז'אנר שלא בחרתי. זה פגם של גרסה חינמית או מה בעצם קרה פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי היום להירשם לחשבון פירמיום דרך פייפל. ספוטיפיי לא קיבל את פייפל. התקשרתי לפייפל והם אמרו שהבעיה בספוטיפיי.
יש שם איזה תסביך ; אפשר להזין אשראי בינלאומי ישירות (That's how I roll).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה במיקוד

תרשום 902010 תמיד זה עובד.

ניסיתי להוסיף כתובת דרך פייפל למיקוד הנ"ל. לא הצלחתי.

בנוסף כאשר אני משלם לספוטופיי, הם לא מבקשים כתובת, הם מבקשים שם וכרטיס אשראי של פייפל.

יש שם איזה תסביך ; אפשר להזין אשראי בינלאומי ישירות (That's how I roll).

מעונין דרך פייפל.

ניסיתי אחרי שעתיי (כלומר עכשיו), לא הצלחתי שוב לשלם. מקסימום אתפשר ואתן את כרטיס האשראי שלי לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...