Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

גדי, בדיוק הפוך.

בדיוק בגלל שהבית הלבן זו לא תוכנית ריאליטי אלא המציאות, הציבור צריך לדעת מה קורה שם.

מסיבות העיתונאים בבית הלבן מתקיימות על בסיס יומי במשך עשרות שנים (אני לא יודע אם ברצף, אבל הן התקיימו במתכונת כזו או אחרת עוד מסוף המאה ה-19). זה רק חלק מהביצוע של עקרונות השקיפות במשטר דמוקרטי - הציבור בחר במנהיג, אז המנהיג צריך להראות לציבור שהוא פועל לטובתו, יום יום.

חלק משמעותי מהרעיון של העברת העדכונים בע"פ היא האפשרות של העיתונאים להגיב בזמן אמת ולשאול שאלות. אחרת, ספייסי יכול לקשקש מה שבא לו על דף נייר (או בטוויטר) ולך דבר ללמפה - כמו שטראמפ עושה.

הטענה ש"גם ככה כלי התקשורת ידווחו את מה שנראה להם" היא עוד מאותו קשקוש של "פייק ניוז" שטראמפ מאכיל אותך בו, כאילו כוווולם מושחתים ורק הוא טהור ודובר אמת. בפועל, מסיבות העיתונאים מצולמות ומדווחות במלואן ואם מישהו משקר כאן - מישהו אחר ישים לב. בין אם זה הדובר או העיתונאים.

וכמובן - אני מסכים איתך ב-100% שלא יזיק שפוליטיקאים יתחילו לעבוד במקום לזיין ת'שכל בטוויטר. תגיד את זה לטראמפ.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כי הבית הלבן זאת תכנית ריאליטי, וחייבים להישאר מעודכנים 24/7, נכון?

אני לא מעודכן אם מסיבות העיתונאים בבית הלבן מתקיימות על בסיס יומי, אבל אני ממש לא רואה סיבה לכך שיקיימו יותר ממסיבת עיתונאים אחת בשבוע (אלא אם ארה"ב נתונה תחת מתקפה של זומבים מהירח).

ובינינו, מה זה משנה אם הבית הלבן יעביר את העדכונים בכתב או בעל פה? הרי גם ככה כלי התקשורת ידווחו את מה שנראה להם ומסתדר להם טוב עם שטיפת המוח (ע"ע "אג'נדה").

אגב, לא יזיק אם פוליטיקאים יתחילו לעבוד באמת, במקום לזיין את השכל בפייסבוק, או בטוויטר או בכל מדיה אחרת (וזה נכון שבעתיים לפוליטיקאים בארץ).

פספסת לגמרי את הנקודה.

לו טראמפ היה יוצא בהצהרה שלדעתו אין טעם בעדכון יומי, והוא מעדיף שעובדיו ישקיעו אנרגיה בעבודה אמיתית, וכל שאר הדברים שכתבת אתה, ולכן הוא עובר לעדכונים כתובים / כל שבועיים וכו׳ - מילא. לא בהכרח מסכים עם זה, אבל הטיעון לגיטימי.

אבל ״לא אפשרי שהאנשים שלי יעמדו על הפודיום כל יום וידווחו בידוק מושלם״ -

זה פשוט נלעג. הבדיחה שהנציגים שלו עושים מעצמם על הפודיום בכל הזדמנות היא ממש לא כורח המציאות. העובדה היא שטראמפ - כמו תמיד - לא רואה את הכשלים האישיים שלו (או של נציגיו) אלא מחפש אותם במערכת עצמה. פשוט עצוב בעיני שכך מתנהל נשיא ארה״ב.

וכמו שרוני כתב, זה מגוחך במיוחד (גישת ה״לעבוד במקום לבזבז זמן על לדבר״) אם לוקחים בחשבון שהנשיא עצמו הספיק לצייץ כ-35K(!) טוויטים ב-8 שנים שהוא חבר בטוויטר. רוצה לחשב כמה זה יוצא ליום?

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הבדיחה הזאת היא הרבה בגללו - הוא שמר בסוד כמוס את הפיטורים של קומי, גם מחלק משמעותי מהיועצים הקרובים שלו, וגילה למחלקת הדוברות שלו שהוא הולך לעשות את זה כמה שעות לפני שזה בוצע (שומר הראש שלו הלך למטה ה-FBI למסור את המכתב, כמה godfather מצידו) - קומי עצמו שמע על זה מהטלוויזיה בכלל וחשב שזו בדיחה.

עם כזו התנהלות, איך אפשר לצפות שהדוברים יציגו חזית אחידה? תוסיף את זה ל-general incompetence של ספייסי ולשקרנות האובססיבית המלווה בשביעות רצון עצמית של קליאן קונווי, ותבין למה כל אחד טען משהו אחר בשעות הראשונות אחרי ההודעה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה, ממש בוקר של טראמפ היום.

גם חשף מידע מסווג לרוסים.

גם קבע שהכותל לא בשליטה ישראלית.

נשיא של צחוקים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואף מילה על אנשי צוות ההכנה לביקור טראמפ, על כך שהכותל נמצא בגדה המערבית?

אם היה מדובר בביקור של אובמה, חובבי טראמפ בדיון הזה היו חוגגים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חובבי" טראמפ כנראה יודעים קריאה ביקורתית מהי.

מה זה, ממש בוקר של טראמפ היום.

גם חשף מידע מסווג לרוסים.

גם קבע שהכותל לא בשליטה ישראלית.

נשיא של צחוקים.

יבגני, מאיפה המידע על חשיפת המידע המסווג כביכול?

מקווה שלא מאותו המקור ממנו לקחת את ה"ידיעה" השנייה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא יודע מה היא קריאה ביקורתית. נשבע לך שבין שאר הדברים שבזבזתי עליהם זמן, למדתי גם קצת ביקורת ספרות וגישות שונות לטקסטים, ואפילו קורס אקדמי שלם על ספרות בקונטקסט היסטורי.

אתה עושה סלט.

הידיעה על הכותל היא אכן ידיעה. עכשיו בא הבהרה שמה עשו בקונסוליה לא מייצג את עמדת הבית הלבן. בסדר, אז אני חוזר בי. זה לא טראמפ קבע שהכותל לא בגבולות ישראל, זה הצוות של הקונסוליה בירושלים.

לגבי הדבר השני: שם זה כבר לא הקונסוליה עשתה משהו על דעת עצמה (נניח), ואני כתבתי על זה והקצנתי או ייחסתי עמדה לטראמפ.

אלא אם אתה חושב שכל כלי התקשורת בעולם משקרים, טראמפ חשף מידע מסווג. לא נורא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח חברי הכנסת שחשבו שטראמפ הוא "סוף רעיון המדינה הפלסטינית" נכנסו לדיכאון קליני.

הסרטון הבא מוגש בזאת כשירות לציבור:

https://www.youtube.com/watch?v=J46CgNDBUxY

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טקסט די קצר וקולע לגבי ההטיה של התקשורת כנגד דונלד טראמפ.

למי ש-4 דקות קריאה באנגלית זה עדיין אמלק בשבילו, הנה אמלק בנקודות:

* יש לא מעט אנשים שטוענים שהתקשורת מוטה כנגד טראמפ. הם צודקים.

* טראמפ הרוויח את ההטייה הזאת ב"יושר". הוא הפך את המדיה לאויב, המציא סיפורים, שיקר בראיונות, דיבר שוב ושוב על פייק ניוז, פגע במוניטין של עיתונאים והפך אותם לאויבים.

* טראמפ גם הפך אנשים בקהילת המודיעין של ארה"ב לאויבים: הוא תהה לגבי הפטריוטיות של סוכנויות ביון, התפאר מול סוכני CIA בניצחון הבחירות שלו ובגודל הקהל שהגיע להשבעה שלו ופיטר את ראש ה-FBI האהוב ע"י עובדיו (ואפילו לא בפניו - קומי ראה שהוא מפוטר בטלוויזיה).

* לא מעט עובדים בבית הלבן מוטים כנגד טראמפ, והוכחה היא כל הדליפות שיוצאות משם. אנשים מודאגים לבטחון המדינה. הם רואים שטראמפ לא שומר עליהם ומפריע להם לעבוד. הוא אף פעם לא מודה בטעות, מתעצבן על העובדים בזמן שברור שהוא החוליה החלשה בשרשרת, מקטין ערכים של ידע, מדע וחקר, ומחליף ראשי מחלקות באנשים לא מוכשרים לתפקיד או אפילו בעלי הטיה כנגד המחלקה שהם מובילים.

* כל האנשים האלה מוטים כנגד טראמפ כי הוא משקר, כל הזמן.

* יותר מזה, טראמפ עצמו מוטה כנגד הנשיאות שלו. הוא יודע שהוא לא יכול לעשות את העבודה, וזה ברור כי הוא חסר בטחון עצמי, דורש תשבוחות כל הזמן, ואף אחד לא יכול לאשרר לו שהוא באמת ראוי לתפקיד - כי הוא לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשוק ממך בנצי! :-D

מעלה הילוך: מסתבר שבפברואר טראמפ ביקש מקומי להפסיק לחקור את מייקל פלין כי הוא "בחור טוב".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא ימשיך כך, עוד שנה הוא יהיה במקום אחר, למרות שכרגע הסיכויים לכך קלושים.

אבל גם ניקסון חשב כך, וב 9 לאוגוסט 74' סימן V באצבעותיו, עלה על המסוק ושחרר אנחת רווחה גדולה מהעם האמריקאי.

אני, שמחשיב עצמי כשייך למחנה הלאומי, חשדתי בו מהתחלה.

לא אוהב דברים שנראים ונשמעים יותר מידי טוב.

מי יודע עם איזה דילים ותוכניות יבוא לכאן ביום ב' שבוע הבא.

שרק לא נתגעגע לאובמה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשוק ממך בנצי! :-D

מעלה הילוך: מסתבר שבפברואר טראמפ ביקש מקומי להפסיק לחקור את מייקל פלין כי הוא "בחור טוב".

למה אתה בשוק? שכל השטויות הללו לא מעניינות אותי? לי אכפת ממיסים, הגירה והזכות להחזיק נשק.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע עם איזה דילים ותוכניות יבוא לכאן ביום ב' שבוע הבא.

שרק לא נתגעגע לאובמה.

ליושבים כאן אין יותר מדי מה לדאוג או להתגעגע. בלי קשר להאם מדיניותו של טראמפ טובה או רעה כשלעצמה, מי שחשב שהוא יבוא ופשוט יהפוך סדרי עולם, לכאן או לכאן, אפילו בתוך ארצו שלו, טעה. לפחות ככל הנראה ממה שראינו עד כה.

שלטון דמוקרטי הוא צורת השלטון הכי פחות יעילה בהיסטוריה. שליט דמוקרטי פרודוקטיבי עושה רפורמה אחת בכל הקדנציה.

אולי.

בקושי.

קל וחומר לעשות שינויים במזרח התיכון שרחוק מהעין והלב של טראמפ.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה בשוק? שכל השטויות הללו לא מעניינות אותי? לי אכפת ממיסים, הגירה והזכות להחזיק נשק.

זה דווקא היה שוק חיובי, שאשכרה קראת (לפחות כך נדמה) והתעניינת בצד השני. אבל כנראה שטעיתי וזה באמת לא מעניין אותך. מעניין אותך רק לשלם פחות מיסים (ומה זה משנה שזה בא על חשבון השירותים שהמדינה מספקת לך), הגירה (על אף שאתה מהגר - כמה דו פרצופי) והזכות להחזיק נשק (כמה שמרני מצידך. אני מדמיין אותך עם כובע בוקרים ואקדח בחגורה. די משעשע האמת. אה, ותזכורת - אף אחד עדיין לא מת מכדור שלא נורה כי לא היה למישהו מסביבו זכות להחזיק נשק).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...