Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם הבנזין טורבו חסכונית מאד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

גם הבנזין האטמוספרי.

מצאה חן בעיני אישתי, מחכה לגרסה האוטומטית שלדעתי מתאימה יותר למכונית הזו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיש שוני בין ריפוד בגוון חום לבין ריפוד בגוון סגול.

חבילת הריפוד החום נקראת Habana Highlight Pack - הריפוד החום במרכז הכסא עשוי קטיפה בשלושה ממדים, עם בליטות אוחזות בבגדים. בליטות דומות לציפוי הדש-בורד. אותו ריפוד מופיע גם על משענות הידיים בדלתות. הקונטור של הכסאות הוא בגוון שחור.

חבילת הריפוד הסגול נקראת Purple Highlight Pack - זה הסגול כאן דווקא שמהווה את הקונטור, הוא חלק ומופיע גם על משענות הדלתות. הריפוד העיקרי על הכסאות בגוון אפור, חלק למדי וללא הבליטות המאפיינות.

בחו״ל ניתן להתאים את חבילת הריפוד לצבע חיצוני ולבאמפים בצורה אישית. לארץ יובאו חבילות סגורות, מה שמאד מקשה על מי שרוצה את חבילת הריפוד החומה, למשל, בצבע חיצוני ובאמפים שונים מהמבחר שיובא.

לזכותו של היבואן, אני חייב לציין, שיובאה חבילת הריפוד היקרה והעשירה הכוללת גם ידית הילוכים מעור. בחו״ל יש חבילות צנועות יותר שאינן כוללות, למשל, את מראה המזוודה על מכסה המגירה וללא משטח נגד החלקה שעליה, ללא קישוטי אלומיניום ועוד.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מציק לך, שידית הילוכים צמודה למושב? אני הייתי מתחרפן מזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. ידית ההילוכים ממוקמת מצויין, המשענת יד בין המושבים הקדמיים מחרפנת אותי ולכן היא במצב "ניצב" קבוע.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק הרשמית החדשה ש-PSA פרסמו (לפי שיטת המדידה החדשה והמציאותית יותר) היא 19.6 ק"מ לליטר.

מעיון שלי בפורומים אנגליים, צריכת הדלק המדווחת שם היא טובה יותר ונעה בין 55 ל-70 מיל לגלון אימפריאלי (יש חריגים לכאן ולכאן) שזה בין 19.6 ל-25 ק"מ לליטר.

אין לי כאן נתונים מדויקים על הגרסאות האחרות כי המחקר שלי התרכז בדיזל, אבל ממה שאני זוכר הבנזין כמובן שלא התקרב לנתונים האלו והטורבו-בנזין במיוחד רגיש מאוד לסגנון נהיגה (כפי שמוכר לי אישית עם הבראבו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזו המשענת המרכזית הפשוטה יותר. המשענת שאני ראיתי לקקטוס בחול היא מין משולש חלול באמצע והצד התחתון שלה באותו ריפוד כמו הכסאות כך שכשהיא מורמת, יש רצף של בד. יאללה, תתחיל לחפש באי ביי.3a7b0d3d706491ae0550fe832cac7d20.jpg

c1bb6ae24f01054c5d69d262e45d4678.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקטע עם טבלט באמצע הדשבורד ועוד אחד במקום שעונים?

לא יכלו לשים שעוני מחוגים ושקע סינגל דין כמו בלנסר?

פתאום מונדאו 3 (שגם שם הייתי צריך להילחם עם הדשבורד כדי לתקוע את הרדיו קלריון האהוב) מתחילה להיראות כמו אוטו הגיוני.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקטע עם הפלסטיק הזה על הדלתות, מה, לא יכלו לשים שם פח כמו בקורולה?

ומה הקטע עם העיצוב מזוודה על הדשבורד, מה, לא יכלו לשים שם פלסטיק כמו בלנטיס?

ומה הקטע עם הרצועות בדלתות, מה, לא יכלו לשים שם ידית כמו בפוקוס?

והחלונות האחוריים?

והג'נטים המוזרים?

...

הקקטוס לא רכב שגרתי, הוא לא מנסה להיות כמו כולם - ניכר שהמהנדסים/מעצבים שתכננו אותו ניסו ליישם רכב בלי להסתמך על המוצרים שיש כבר עכשיו בשוק, אלא על מה שנראה להם לנכון לאור המטרות/הגדרות שהציבו לעצמם.

יש כל מיני סיבות ל-למה להשתמש במסך במקום שעון רגיל: מחיר, מודולריות, אפשרות תכנון ועדכון, מראה (לאנשים מסוימים)... יש גם מספיק סיבות ללמה לא.

אני באופן אישי הייתי מעדיף לוח שעונים נורמלי על פני מסך אגב, אבל אני מקבל בהבנה ואפילו מעריך את התעוזה של סיטרואן שלא ללכת עם העדר ולנסות לייצר משהו כפי שהם רואים לנכון, ולא כפי שהלקוח הורגל לחשוב שנכון.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקטע עם טבלט באמצע הדשבורד ועוד אחד במקום שעונים?

לא יכלו לשים שעוני מחוגים ושקע סינגל דין כמו בלנסר?

פתאום מונדאו 3 (שגם שם הייתי צריך להילחם עם הדשבורד כדי לתקוע את הרדיו קלריון האהוב) מתחילה להיראות כמו אוטו הגיוני.

כנראה שזול יותר, פשוט יותר ובעיקר טרנדי יותר. קפוץ לסוכנות הקרובה של טסלה, תסתכל שם איך נראים הדשבורד והקונסולה המרכזית ואז תשאל שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקטע עם הפלסטיק הזה על הדלתות, מה, לא יכלו לשים שם פח כמו בקורולה?

ומה הקטע עם העיצוב מזוודה על הדשבורד, מה, לא יכלו לשים שם פלסטיק כמו בלנטיס?

ומה הקטע עם הרצועות בדלתות, מה, לא יכלו לשים שם ידית כמו בפוקוס?

והחלונות האחוריים?

והג'נטים המוזרים?

...

בדיוק.

הבעיה היא שסיטרואן, אם יתחילו להתחרות ברכבים כמו קורטוב, מזדה3 ואפילו פוקוס, הם יפסידו, לכן הם מעדיפים להתמקד ברכבים נישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...