Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אירוע סיטרואן בלובינסקי הפיל קורבנות תמימים. בסיום האירוע נכנסתי לריו, וברמזור נעמד לידי רועי מנהל המותג שאירח אותנו.

חייך אלי וזרק "נו, אתה עוד תיסע הרבה זמן עם הריו?" ולא ידע שהתפרץ לדלת פתוחה. אישרתי לו למסור את הטלפון שלי לאיש מכירות, וכך ביום ראשון קיבלתי טלפון והעסקה החלה להתגלגל. עברנו כמה מהמורות בדרך, וזה הזמן לומר בהגינות שאלמלא רועי לא הייתי נוסע היום עם קקטוס.

הקקטוס המכונה צוברי מונע דיזל blueHDI עם מיכל אוריאה. כבר בקילומטרים הראשונים אני מגלה כמה אני גרופי של מומנט, ולצוברי יש הרבה ממנו.

הצבע לבן, מהמון סיבות, אבל מה שהכריע את הכף סופית היה שילוב הצבעים הפנימי ברכב - אפור עם נגיעות של סגול עדין. יפהפה לטעמי.

הרכב נמסר לידי אחה"צ היום בסוכנות בת"א.

3 ק"מ על השעון ומיכל דלק מלא בסולר קצת יותר מרבע מיכל.

קיבלתי הסברים על הרכב והמערכות. גיא, מנהל הסוכנות לא שיחרר אותי עד שלא חיברנו את הסלולרי שלי למערכת, ועד שלא עבר איתי על כל דבר שאפשר ברכב. ורק אח"כ שלח אותי לשלום.

בשורה התחתונה, למרות שהיו עליות ומורדות בעסקה, כמו בכל עסקה, הם ידעו לפתור את הבעיות באלגנטיות.

התהליך כולו היה מבחינתי נהדר.

בהמשך אעדכן בשרשור הזה את כל החוויות כמו שעשיתי עם הריו היוצאת.

בינתיים אני משתעשע בצביעת הקורה האחורית עם פלסטידיפ שחור. הוא בא בלבן במקור.

20160717_160525.jpg

20160717_160511 - Copy.jpg

20160717_160511.jpg

20160717_160525 - Copy.jpg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שששששש.....מחר אני במוסך עם הסיד של אמא שלי לטיפול תקופתי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! שם יפה לאוטו, צוברי :wink:

מבין שלושת הגרסאות המיובאות כרגע הדיזל, בעיניי, הכי כיפית - נכון שהטורבו בנזין מרגישה טיפה קלילה יותר, אבל המומנט הזה על האין-משקל הזה זה פשוט כיף גס וטהור. תהנה!

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יא זלמי, תכין את עצמך להרבה מאוד מבטים של "מה זה?? כמה עולה??", זו לא עוד ריו אלמונית

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו צריכים לקבל אחת במשפחה כזו בימים הקרובים. כסופה עם באמפים חומים. מונעת דיזל.

תתחדש!

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אם כבר להתפרע עם רכב ייחודי, אני הייתי מתפרע עד הסוף גם בצבע ייחודי והולך על הירוק הזרחני שלהם בשילוב חום.

בכל מקרה הרכב הכי מדליק וקולי בשוק. ממש יציאה מוצלחת מאד מזה שנים טובות של סיטרואן אפילו הייתי משווה רעיונית לדה שבו הנפלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...