Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ האיירבאמפ הם פלסטיק שחור כמו פגושים.

הצבע השחור בחלק העליון של הרכב, איפה שאני רוצה לצבוע בשחור הוא מבריק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם המטרה היא שבילים, אני משער שדאסטר בחירה עדיפה בהרבה. הדאסטר גם גדול יותר, משמעותית. בגרסה מרובעת הנעה, גם מקבלים יכולות שטח ממש.

נהגתי עם הקקטוס בשבילי בן שמן, ללא ספק שהיא נעימה בהן יותר ממשפחתיות נורמטיביות, בגלל הכיול הרך וטיפה יתרון גובה. גם המומנט הנדיב עוזר (שם בשלישי, והרכב נוסע כמו אוטומט, כל זמן שאתה לא עוצר, גם בבנזין טורבו...). יותר מזה או לעשות את זה יותר מהר, דאסטר. ללא ספק.

מעולה! תודה על המידע.

דיסקו לשאלתך, אני עוסק במקצוע שכולל נסיעות מרובות (דרוש חסכון בדלק) ולפעמים דורש נסיעה בשבילים, או לטפס על מדרכות (אתרי בניה).

ובסופי שבוע אוהב לטייל בשטח קליל (שבילי קק"ל וכו').

לבינתיים עושה את זה על מגאן 2, אבל אחרי שדפקתי את הממיר הקטליטי במעבר מכשול לא מוצלח אני החלטתי שצריך לעלות בגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שתהיה לקקטוס בעיה עם זה.

מהצד השני יש לך את הדאסטר, שלהערכתי בגירסה הפשוטה של מנוע 1.2 ליטר בנזין, ללא טורבו וללא 4X4 יתן מענה מצויין.

הדאסטר דיזל מתחיל ב 123.0 אש"ח לדעתי, והוא בא כבר עם 4X4 ויכולות שטח אמיתיות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפלסטיק העליון מבריק, ממליץ שתרכוש יחד עם הפלסטידיפ השחור את הפינישר הבוהק שלהם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי ועדיין ממתין לקקטוס דיזל לבנה. שקלנו לקנות דאסטר שנהנה מיתרון גודל וכמובן יכולת שטח. אבל מעבר למחיר הקניה הקקטוס גם אמורה להיות משמעותית יותר חסכונית - 20 לעומת 16 ק"מ לליטר "אמיתיים" וככל הנראה גם תשרוד תאונה יותר טוב. גם הסלון נעים יותר אבל זה גם קשור להעדפות אישיות.

לפי דעתי הרכב הוא סופרמיני פלוס (או משפחתית חמש דלתות מינוס), לקרוא לו "קרוסאובר" זה לא ממש נכון.

אם נקבל את הרכב כפי שמתחכנן אני כנראה יאתגר אותו שבוע הבא בדרך לחניון הלילה במכתש רמון, מסלול שגם הבראבו עברה בשלום (במהירות זחילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שתהיה לקקטוס בעיה עם זה.

מהצד השני יש לך את הדאסטר, שלהערכתי בגירסה הפשוטה של מנוע 1.2 ליטר בנזין, ללא טורבו וללא 4X4 יתן מענה מצויין.

הדאסטר דיזל מתחיל ב 123.0 אש"ח לדעתי, והוא בא כבר עם 4X4 ויכולות שטח אמיתיות.

אין דבר כזה דאסטר בלי טורבו

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה פעם דאסטר 1.2 ליטר 2X4 ללא טורבו?

נייט

יש 1.2TCe.ו 1.5dCi

בעולם קיים גם ב 1.6 ו 2.0 אטמוספרי, לעולם לא הגיע לארץ

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי ועדיין ממתין לקקטוס דיזל לבנה

שיהיה בשעה טובה!

בינתיים, בוא תצטרף אלינו למועדון.

https://www.facebook.com/groups/ILCitroenCactusClub/

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיקטוסים עליך.

אם תרצה להחליף שם משתמש, פנה להנהלת הפורום בצינורות המקובלים דרך השרשור בפורום תמיכה טכנית.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך לא יצא לשוק מגוון של airbump תחליפיים בכל מיני דוגמאות

ותתחדש

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אל תצבע בפלסטידיפ, הרכב יותר יפה במצב הנוכחי

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...