Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני מוסיף שאם הייתה ל208 גרסת 3 דלתות ידנית/אוטומטית עם מנוע ה 110/130 כס - זו הייתה הצלחה ויורשת ה 206xs.

גרסה ידנית עם 130 כ"ס ל208 נשמע כל כך טוב. שיגיע עם 5 דלתות, מצידי עם דלת הזזה של מיניוואן. הרכב הזה כל כך מתבקש שלא ברור לי למה הוא לא כבר נחת.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למען הבטיחות לילדים:-D

אמיתי לא נפתחים?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי לא הייתי מצליח להסיע שם ילדים בשל החלונות האחוריים שלא נפתחים

לא מכיר אף מכונית מודרנית שניתן ליסוע עם חלונות אחוריים פתוחים בלי שאתה יוצא מדעתך מהרעש.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבור שיחד עם מבחר דגמים אטרקטיביים שיש ל PSA להציע בכל סגמנט, הרבה מההצלחה בחודשים האחרונים צריך לייחס גם לתמחור האגרסיבי של הדגמים השונים.

הכל טוב, הכל יפה, המכוניות ראויות, המחירים אטרקטיביים, הפירסום מסיבי, מה לא, ועדיין ולמעט ה 208 האוטומטית שנמכרת בכמויות נאות ( גם אם רק קצת יותר משליש ממכירות האיביזה למשל ), כל השאר די מדשדשות. ובאמת שקשה לשים את האצבע על הסיבה, למעט אולי מוצאן הגאלי של המכוניות הללו. קחו 308, קחו 2008, קחו פיקאסו ארוך וקצר, קחו קקטוס אפילו ( למרות המכשלה של גיר ידני בלבד ) שימו עליהן סמל של טויוטה או יונדאי או כאלו, ותזמינו מהר משטרה, כי תורים ארוכים מנשוא הם תמיד מתכון למהומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של אהדה כלפי רכבים צרפתיים, כמו אהדה לרכבים טובים. ללובינסקי יש כרגע שני אסים אמיתיים - 208GTI וקקטוס. גם יתר ההיצע, בגדול, תחרותי.

מוסיף את הפיקאסו. רק שיתמחרו אותם כמו שצריך גאד דאמט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא נמכרות בגלל המוניטין הצרפתי, ובעיקר הנחיתות שלו אל מול היפניות/קוריאנית, ואל מול מוניטין ה"יוקרה העממית" של ואג.

אבל אם ההיצע המעניין של פג'ו / סיטרואן יוכיח את עצמו גם כאמין, אולי הם יחזירו תהילת עבר. הלוואי! הרבה ערך מוסף יש שם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסה ידנית עם 130 כ"ס ל208 נשמע כל כך טוב. שיגיע עם 5 דלתות, מצידי עם דלת הזזה של מיניוואן. הרכב הזה כל כך מתבקש שלא ברור לי למה הוא לא כבר נחת.

ה 2008 נמכרת באירופה בגרסת GT line עם 130 כ״ס וכמובן כל מיני קישוטים בתא הנוסעים. היא לא מגיעה לארץ אבל אולי זה רומז לגרסה כזאת ל 208 בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אף מכונית מודרנית שניתן ליסוע עם חלונות אחוריים פתוחים בלי שאתה יוצא מדעתך מהרעש.

זה רק במהירות גבוהה וגם לאו דווקא

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שנציגת היבואן מסתובבת בשרשור הזה ואשמח לקבל ממנה תגובה מדוע הוחלט לא להביא את גרסת ה 3 דלתות של ה208. קודם כל היא נראית מעולה. דבר שני - אם אופל הצליחו למכור כמויות יפות של קורסה 3 דלתות עם מנוע 1.2 עלוב ואבזור מחפיר - ה 208 תיתן פייט רציני לאיביזה שכרגע מתפקדת כסופרמיני היחידה לצעירים ( ולו בעיקר בגלל העובדה שהיא היחידה עם תצורת 3 דלתות ). גרסת ה 5 דלתות של האיביזה "רוכבת" על העיצוב הצעיר של ה 3 דלתות. לדעתי זה פספוס רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי נראה מעולה

הרכב או הנציגה או שניהם:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מהסיבה הפשוטה שאין כזה רכב?

לא קיימת גרסה של 208 עם מנוע 1.2 ו130 כ"ס. יש את ה208 xy שהיה נחמד לראותה כאן, רק שבתמחור שהיא היתה מקבלת, כנראה שהרוב השפוי היה רוכש gti.

אם כבר גרסה שלובינסקי צריכים להוסיף ל208 , אז זו הgti bps.

נ.ב : דוגמה מצויינת לכך שגרסה ידנית שכזו, לא תימכר במספרים גבוהים, היא האיביזה FR (נכמרו יותר קופרות מFR).

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך. אני רואה הרבה יותר איביזה FR מאשר קופרות ( במאות מונים ). לפי בדיקת מחיר בבריטניה, נראה שהגרסה הידנית זולה בכאלף פאונד מהאוטומטית והמחיר עבור 3 דלתות כמעט זהה. משמע אפשר להביא 208XS ( יש רמת גימור כזו ) במחיר של 85K עם מנוע ה 1.2 ו 110 כ"ס. האמת ? נשמע מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על האיביזה לאחר מתיחת הפנים, לפני כן הקופרה עלתה יותר.

וב208 , דובר פה על דגם חזק יותר, לא 1.2 עם 110 כ"ס (שד"א לפי דעתי ( אחרי נהיגה בקקטוס טורבו), לא מהווה הבדל מספיק משמעותי).

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על האיביזה לאחר מתיחת הפנים, לפני כן הקופרה עלתה יותר.

וב208 , דובר פה על דגם חזק יותר, לא 1.2 עם 110 כ"ס (שד"א לפי דעתי ( אחרי נהיגה בקקטוס טורבו), לא מהווה הבדל מספיק משמעותי).

דיברתי על דגם חזק יותר כי הוא הוזכר בתגובה לפני. גם 110 כ"ס ידנית נשמעת מעולה.

לגבי המכירות הנמוכות למרות התמחור האגרסיבי. אז באופן יחסי אני חושב שהמכירות עלו. בנוסף מוניטין מאבדים ברגע, לבנות מוניטין לוקח זמן. אם הדור הנוכחי של פג'ו סיטרואן יתפקד, ויגלה אמינות טובה יחד עם שאר התכונות הטובות שכבר אפשר לראות בדור הזה אני חושב שגם האנשים יפנימו ויקנו יותר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...