Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקטסתי - או נמצא מחליף לקיה ריו (דיסקו קנה קקטוס דיזל - ומייד מכר)

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסיף את הפיקאסו. רק שיתמחרו אותם כמו שצריך גאד דאמט.

הפיקאסו דווקא מתומחרת יופי, ודאי בגירסה הקצרה ומדובר באמת באוטו יוצא דופן בכל הנוגע בתמורה למחיר בשוק המקומי ( מחיר של קורולה, כן קורולה ), נו אז מה ? נראה אותך משכנע מישהו לבחור אוטו כזה במקום נניח טוסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על האיביזה לאחר מתיחת הפנים, לפני כן הקופרה עלתה יותר.

וב208 , דובר פה על דגם חזק יותר, לא 1.2 עם 110 כ"ס (שד"א לפי דעתי ( אחרי נהיגה בקקטוס טורבו), לא מהווה הבדל מספיק משמעותי).

הדגם הבא אחרי 110 כס הוא עם מנוע 1.6thp עם 165 כס - וזה באמת מיותר לאור העובדה שיש את הgti. האיביזה החדשה לא נמכרת כמעט ברמת גימור fr כי היא לא משתלמת ( מתומחרת 15 אלף יותר ) . אם ה208 3 דלתות תגיע במחיר של 80-85 - זה שובר שוק לצעירים. ולובינסקי יחזקו מאוד את המותג מבחינת מיצוב בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמע אפשר להביא 208XS ( יש רמת גימור כזו ) במחיר של 85K עם מנוע ה 1.2 ו 110 כ"ס. האמת ? נשמע מעולה.

אולי מהסיבה הפשוטה שאין כזה רכב?

לא קיימת גרסה של 208 עם מנוע 1.2 ו130 כ"ס.

ההבדל היחיד בין המנועים עם ההספק השונה הוא תוכנה.

אני עם דניאל, 208 מחוזקת היא יופי של GTI לעניים. טוב, נשתמש בביטוי יפה יותר, בתקציב מבוקר.

תתחדש (גם פה). בהחלט המון תמורה לכסף. מבחינתי לא הייתי מצליח להסיע שם ילדים בשל החלונות האחוריים שלא נפתחים. אפילו לא את הכלבה שלנו...

מתי בכלל אתה פותח חלונות אחוריים?

בקיץ אני מניח שלא.

בכביש מהיר (למעשה במהירות מעל 30 קמ"ש), הרעש בלתי נסבל.

בעיר, נושמים פיח.

לא פותח חלונות כמעט בכלל, כל השנה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בקיץ הילדים שלי פותחים כל תחילת נסיעה, לפחות 2-4 דקות עד שאנחנו יוצאים מהיישוב.

ובכל זאת, אם יגיע האוטומטי והמכלול יראה לי, הוא יהיה ברשימת המועמדים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות פנים אני אכניס כשאצלם והן יצאו טובות.

לגבי איפה קניתי וכמה עלה:

את הרכב רכשתי בסוכנות של לובינסקי בת"א, ברח' תובל (בית צרפת).

מי שטיפל בי לאורך כל הדרך היה גיא - מנהל הסוכנות.

באישורו, זה הסלולרי שלו 058-5734610. פליז - אל תחרפנו אותו. תגיד שיואב מקארספורום רשם את הטלפון שלו באתר.

המחיר - 99,900 ₪ + אגרת רישוי שהיא קצת פחות מ 1500 שקלים. זה היה מחיר המבצע שלהם בתחילת החודש / סוף החודש שעבר, למרות שבפעול העסקה נסגרה סופית מחוץ לימי המבצע. קיבלתי אישורם לנקוב במחיר כאן. המחיר הוא לקקטוס דיזל. המחיר הוא ללא טרייד אין.

שוב, בבקשה, אם החלטתם להתקשר אליו תהיו עניינים.

עד עכשיו, יומיים עם האוטו, והוא שותה סולר כמו משוגע. בנסיעה בפקקים לדרום ת"א וחזרה הוא עושה 25 ק"מ לליטר. בשבת אקח אותו לנסיעה ארוכה לצפון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! רק עכשיו ראיתי את השירשור והתבאסתי שעד העמוד 7 עדיין אין תמונות הפנים שהכריע את שילוב הצבעים..

לגבי הצריכת דלק, נשמע מרשים ביותר. אם סיטרואן עלו על נוסחה איך לייצר רכב דיזל שלא נופל מהברידי בפקקים, אז למה שלא יפיצו את המנוע הזה גם לדגמים אחרים וישדכו לו תיבה אוטומטית יפנית כמו שיש לפיקאסו דיזל. נדמה לי שהם יסתכנו להפוך לאחד המותגים הנמכרים ביותר במקרה כזה, לא?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוסחה פשוטה, דיזל מודרני ידני.

באירופה הבינו אותה מזמן, בארץ הקודש עדיין חיים מאגדות אורבניות דוגמת "דיזל זה לכאלה שנוסעים מעל 1M ק"מ בשנה" וכו..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בכלל אתה פותח חלונות אחוריים?

בקיץ אני מניח שלא. דווקא כן. שהרכב חנה בשמש; בערב כשנעים; כשילדים רוצים קצת אוויר מהבחוץ; כשהכלבה שלנו רוצה לנשום.

בכביש מהיר (למעשה במהירות מעל 30 קמ"ש), הרעש בלתי נסבל. לא יודע איך זה אצלך, אצלנו זה מתחיל בערך ב-70 קמ"ש.

בעיר, נושמים פיח. תלוי עיר... תלוי יום.

לא פותח חלונות כמעט בכלל, כל השנה.

מזל שאנחנו שונים...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...