Jump to content

banji man

 • פרסום הודעות

  1,039
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

banji man שיחק אותה בתאריך מאי 10 2020

התכנים של banji man היו האהובים ביותר!

מוניטין

158 טוב

אודות banji man

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  דרום
 • איזה רכב יש לך?
  V40 + CX5
 • מקצוע
  הייטק

צפיות אחרונות בפרופיל

5,225 צפו בפרופיל
 1. לכל מי שמדווח שהמצלמות עובדות גם לאחר שנים רבות בשמש, קבלו טיפ חשוב. העובדה שהמצלמה נדלקת ומתחילה לצלם לא אומרת שהמצלמה תקינה ב100 אחוז. בצעו את הבדיקה הבאה: - הדליקו את המצלמה ע'י מצב switch on של הרכב למשך כשתי דקות. - כבו חזרה את ה switch - בדקו האם המצלמה כבית באופן מיידי או האם היא ממשיכה לעבוד במשך מספר שניות נוספות ע"י כוח הסוללה הפנימית או הקבל. - אם המצלמה המשיכה לעבוד, מצויין, בדקו האם הקובץ האחרון שצולם באמת נשמר בכרטיס הזיכרון של המצלמה. - במידה והמצלמה הפסיקה לעבוד באופן מידי והקובץ לא נשמר, הסוללה הפנימית או הקבל כנראה ואינם תקינים. למצלמה לא היה מקור אנרגיה זמין כדי לשמור
 2. טיפ נוסף, אם אתה צפוי לנסוע קילומטרים רבים על דרך העפר ויש לפניך רכב נוסף, מומלץ לשמור ממנו מרחק ולא לנסוע בתוך ענן האבק שהוא משאיר. חוץ מהטינופת שזה משאיר בכל הרכב זה גם מקצר את חיי פילטר האוויר של המנוע והמזגן.
 3. אני כבר שנים עם מצלמה איכותית של Thinkware עם קבל שעובדת ללא הפסקה גם בשמש במוד חניה. הזיווד החיצוני, הדבקים, האופטיקה והמעגל הפנימי תוכננו לעמוד בטמפרטורה גבוהה יחסית. הכל תלוי ביצרן ובדגם.
 4. להבדיל ממנועי בערה פנימית, ברכב חשמלי הבלאי של הסוללה מתחיל מיד לאחר תהליך הייצור ללא קשר אם הסוללה הייתה בשימוש או לא. בנוסף, אם הרכב לא אוחסן בתנאים נאותים מבחינת אחוז הטעינה וטמפרטורת הסביבה, הבלאי לסוללה יהיה מהיר יותר. יש מצב שטווח הנסיעה של הרכב הזה יהיה קצר יותר יחסית לרכב חדש, זהה, שיוצר שנה קדימה. מבחינת היבואן זה לא יעבור את הסף להחלפת סוללה ולא תוכל לבקש החלפה בזמן הקרוב. אני הייתי חושש אלא אם אתה מקבל הנחה מאוד משמעותית.
 5. בטסלה, בתנאים מסיימים (קיץ), הסוללה תרד מ90 אחוז טעינה ל20 אחוז תוך כחודשיים.
 6. קיט טיימינג הכולל רצעה מוחלפים בטיפול 120K בעלות כוללת של כחמשת אלפים שקל.
 7. אגב הילוכים וסל"ד, דבר נוסף שאולי היה אפשר ללמד גם בתאוריה וגם במעשי הוא ההבדל בין סוגי תיבות ההילוכים - חד מצמדי, דו מצמדי, פלנטרי ורציף. הרכב מתנהג שונה בכל תיבה. לחלק מהנהגים הלא מנוסים פעולת הגיר והמנוע במצבים מסוימים, מרגיש כמו תקלה או נזק שנגרם לרכב. בנוסף, לעיתים השימוש במוד הידני בתיבות האוטומטיות יכול להועיל בעליות וירידות ארוכות ועקיפות. אני לא מכיר הרבה נהגים שמשתמשים בזה. חבל.
 8. לפני שנים רבות הרכבים היו אנלוגיים לחלוטין, כל ידית וכפתור באמת ביצעו פעולה מכנית או חשמלית. היה ערך מוסף בידע טכני אודות מערכות הרכב השונות כדי לתפעל את הרכב בצורה מיטבית. מספר דוגמאות לדברים שעשינו פעם ואין בהם צורך היום: הפעלת צ'וק וחימום המנוע בלימה הדרגתית במשטחים רטובים תפעול הילוכים ידניים וקלא'ץ (קיים היום במידה מועטה מאוד) זינוק בעליה היום לרוב הרכבים יש טכנולוגית fly by wire. אין קשר אמיתי בין הנהג למערכות השונות. הכל עובר דרך מחשב שעושה את הכל בצורה מיטבית. לדעתי במקום מה שלימדו פעם צריך להוסיף ללימודים היום תכנים שקשורים לתפעול המערכות החדשות כגון: בקרת שיוט אד
 9. בנוסף, סיבה נוספת להעדיף את הדור האחרון עם מנועי VEA היא מעבר לגירים של אייסין. מנוע פורד 1.6 מגיע עם גיר דו מצמדי. השילוב של מנוע VEA וגיר אייסין פלנטרי הוא השילוב המומלץ.
 10. אין לי נסיון עם ה XC90 אבל לפי הסרטון הזה נראה שיש מספיק מקום.
 11. גם ל V40 יש את דגם הT5 עם 245 כ"ס. ההבדל בין ה T5 ל T4 לא מסתכם בתוכנה בלבד. זה נכון שאפשר להעלות את ההספק של הT4 ע"י תוכנה אבל הרכבים האלה רגישים לשינויים.
 12. הדגמים החדשים מאוד אמינים כולל ה T3 1.5. אם אתה חושש מנושא האמינות ומעוניין לשמור על הוצאות אחזקה נמוכות יחסית אז ה T3 הוא הדגם המומלץ עבורך.
 13. הבעיה היא לא ב100 אחוז מהרכבים. מדובר על אחוז נמוך מאוד של רכבים. מכיר מספר בעלי וולוו מהשנים המדוברות ללא שום בעיה של צריכת שמן. זה עדיין לא תעודת ביטוח והסיכון עדיין קיים. רכבים מהדור מהאחרון מבחינת המנוע והגיר שטופלו כהלכה ולפי מפרט וולוו, מציגים אמינות טובה.
 14. לגבי איבוד השמן, מצורף מסמך פורמלי של חברת וולוו. איבוד השמן אופייני רק לדגמי 2015 ו 2016. החל ממספר סידורי 1501327 של המנוע, טבעות האטימה עברו שדרוג במפעל. אצלי אין כל איבוד של שמן בין הטיפולים. oil.pdf
 15. המדחס הוחלף במוסך המרכזי בראשל"צ. הטיפולים השוטפים במוסך מאיר באר שבע.
×
×
 • תוכן חדש...