Jump to content

banji man

 • פרסום הודעות

  952
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

banji man שיחק אותה בתאריך מאי 10

התכנים של banji man היו האהובים ביותר!

מוניטין

101 טוב

אודות banji man

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

4,351 צפו בפרופיל
 1. מי ישלם את התיקון על מיכל הדלק? ממש לא תקין שהמוכר לא דיווח על התקלה מראש. לגבי השמן, האם בדקת במשטח ישר לאחר 10-15 דקות? רצוי שהשמן יהיה על המקסימום. חשוב לבדוק מדי פעם ולוודא שאין צריכת שמן כפי שכבר הומלץ פה.
 2. לדעתי השדרוג הטוב ביותר לרכב ובסכום סביר יחסית מגיע בהחלפת הצמיגים. שווה יותר מכל מולטימדיה, מדבקות או השחרת חלונות. מה מותקן כרגע על הרכב? כמה ק"מ הצמיגים כבר עברו? אם אפשר, תצלם תמונה של הצמיגים ונוכל לתת לך עצה האם כדאי להחליף.
 3. סביר להניח שמוסך מורשה לא יבצע בדיקה לפני קניה. זה לא התחום שלהם. בדיקה מבצעים במכונים הרלוונטיים. במוסך המורשה ניתן לבקש היסטורית טיפולים (במידה וטופל שם), חיבור הרכב למחשב לביצוע סריקת תקלות, פרוק הגלגלים לטובת בדיקת בלמים ואולי גם נסיעת מבחן עם יועץ שרות. חוץ מהיסטורית הטיפולים כל הדברים בתשלום כמובן. אני לא חושב שתוכל לקבל יותר מזה.
 4. לדעתי יש דמיון בחלק האחורי של סוזוקי סוויפט ובמוו סדרה 1.
 5. הרשימה למעלה היא שלי [emoji846] לגבי המנוע, תבדוק ברשיון שנפח המנוע הוא 1969 סמ"ק. זהו נפח המנוע של מנועי וולוו.
 6. בבקשה: עמוס במזוודות במהלך טיול משפחתי. לשם השוואה, אותן המזוודות בCX5. הרכב הזה בהחלט על הכוונת שלי. אני מאוד מתחבר לסטיישן. פתרון מצוין להכניס את האופניים מאחור ולוותר על הגגון.
 7. תודה על השיתוף. האם יש אפשרות לתפעול ידני של הגיר ולנעול אותו בהילוך מסוים? שכשאני נוהג ברכב חלש יחסית אני לוקח שליטה על הגיר בעליות ארוכות ומחזיק את המנוע בתחום היעיל שלו. במנועים אטמוספרים המשמעות היא להחזיק את המנוע בקצה העליון של הסל'ד לאורך כל העליה. זה נשמע רע לנוסעים ברכב, המנוע ממש צועק אבל לפעמים זאת הדרך היחידה לשמור על הקצב.
 8. אני משתמש בצילון אלקטרוסטטי. הוא מונח על הספסל האחורי. אני שולף ומצמיד אותו לחלון תוך מספר שניות במידה ויש שמש (לא בנהיגה). https://www.autodepot.co.il/8265461.html
 9. אני זוכר טוב מאוד את המחסור בהילוך אחד ואפילו שניים לפני כ10 שנים. בזמנו הייתי עם I30 אוטומטית עם 4 הילוכים ופאביה ידנית עם 5 הילוכים. סל"ד הרבה מעבר ל3000 כבר באזור ה100-110 קמ"ש. כנראה שבנוסף בידוד הרעשים היה ברמה נמוכה. נסיעות בין עירוניות היו מעייפות ורועשות. 6 הילוכים זה כבר עולם אחר. ממש Game Changer מהבחינה הזאת.
 10. אפשרות לשייט במהירויות כביש 6 בסל"ד נמוך מאוד. הרכב שקט יותר לפי הניסיון שלי.
 11. אם כבר ריבוי מסכים. יש למישהו ניסיון עם מראות הצד הוירטואליות של ה e-tron? מדובר בפיתוח מוצלח שנראה בעוד רכבים או גימיק בלבד?
 12. אומנם זה נראה מיושן מאוד ולא נוצץ או יוקרתי, אבל מערכת המיזוג של האיביזה 2014 שלי, הייתה הכי קלה ופשוטה להפעלה. תענוג!
 13. תודה לכולם! התקשרו שוב לקבל תשובה סופית וסירבתי בנימוס.
 14. תודה על התשובות. אחריות של היבואן. לא צד שלישי. מקרר ברמה הזאת עולה באזור ה 5K-6K שקל.
 15. מקפיץ עבור שאלה דומה. מקרר אמנה בן 10. קיבלתי עכשיו הצעה לביטוח ל5 שנים בעלות של 1400 שקל. השתתפות עצמית של 150 שקל לביקור. היה מבוטח בעבר. הוחלף כרטיס בקרה ראשי. הביטוח החזיר את עצמו. כבר כמה שנים ללא ביטוח וללא תקלות. סה"כ מרוצים מהמקרר. לפני ההצעה של הביטוח, קבענו שבפעם הבאה שהוא מתקלקל אנחנו מעיפים אותו וקונים חדש. מתלבטים לגבי הביטוח. אשמח לדעות נוספות.
×
×
 • Create New...