Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייס סטאר 2014 CVT- סיכום שנה.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא היתרון היחידי,הרכב מאוד חיסכוני,מאובזר מאוד,חדש כמו שרשמת,ואחזקה לא יקרה,להרבה אנשים זה מתאים.

האיביזה מהירה וזריזה יותר,אבל פחות חיסכונית ולא מאובזרת,והבעיה העיקרית שאני לא סומך על אמינות הגיר שלה.

התנהגות והגה מתקשר באמת לא ממש מעניין אותי כרגע.

שים לב שרכבים הזולים נמכרים טוב וזאת הסיבה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מדבר מהפוזיציה של זה שכן חושב שרכב משומש עדיף על חדש, אבל צריך לדייק:

קודם כל היתרונות הגדולים של הספייס הם גם במחיר (לדגם מאובזר), גם בעובדה שזה רכב חדש, ובנוסף יש 3 שנות אחריות. (בסיאט רק 2). אגב, סיאט לא באמת נמכרת ב-80. רק דגם ערום נמכר בסכום הזה. אם אתה רוצה צבע, ומגנזיום, ומערכת שמע, ומצלמה וכו' - תוסיף. דוד שלי קנה, יצא לו 90+.

דבר שני - TSI + DSG7 זה השילוב עם פוטנציאל התקלות הכי גדול שקיים. הייתי בוחר בו לא בגלל שהוא חוסך בדלק אלא בגלל איך שהוא נוסע כשהוא עובד, וכשהוא עובד, אז הוא עובד טוב.

חבר טוב שלי איש קבע שקיבל עכשיו את האטרז'. הייתה לו ריו. אין שום דבר שהוא העדיף בריו מאשר באטרז'. פשוט אין. הריו הקודמת והאקסנט לפניה שניהם רכבים נחותים כמו שהאטרז' נחות. לפחות האטרז' יחסוך קצת דלק. רס"ן שמועתי התחיל להפיץ שהאוטו שובק מנוע? שישבוק. יש אחריות והיבואן יטפל בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן דווקא ממך הייתי מצפה לקצת פחות נחרצות.

יש הרבה סיבות שהרכבים הזולים החדשים נמכרים טוב, ואני לא חושב שמי מהסיבות שפירטת הן אקוטיות.

מההבנה שלי את השוק, אחריות יצרן, מינימום התעסקות, ושופוני - הן הרבה יותר משמעותיות. בכלליות ניכר כי ההחלטה הזו היא הרבה יותר פסיכולוגית מרציונלית, שים לב שהרבה (אם לא רוב) אנשים שלוקחים את ההחלטה שלך הם הרבה פחות שקולים ובקיאים בשוק, ולא באמת משוים ירידת ערך וחושבים שרכב חדש זה 0 שקלים בתחזוקה כאילו אחריות יצרן מכסה טיפולים, ועוד כל מיני טיעונים שפשוט שגויים מבחינה כלכלית (יש ספציפית מגיב בשרשור הזה שאומר כל מיני דברים שלא מחזיקים מים).

קיצר 'מאוד מאובזר' ו'אחזקה לא יקרה' זו זריית חול בעיניים, כי אלו דברים שאולי נכונים על הנייר אבל באופן השוואתי לא ממש, ואלו לא ה-שיקולים שאמורים להנחות אותך לטובת החדש. לצורך העניין אם נדבר נקודתית: הרכב של אשתי לא פחות מאובזר, זול יותר לתחזוקה (כשמשקללים הכל: טיפולים, בלתמים, וירידת ערך) ועלה כמה עשרות אלפי שקלים פחות.

ושלא תבין לא נכון - אני עדיין חושב שעשית החלטה חכמה ושמח בשבילך שאתה מבסוט, כי זה הכי חשוב.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר רציף עדיף על הידני?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות כי זה סוג של גיר אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי מספר ימים ומספר נסיעות עם אטרז' מהניילון (אשתי קיבלה בליסינג) אני יכול לסכם את הרכב בשתי מלים:

"מכונת תפירה"

מתאים לאנשים שמתפתים לגימיקים כמו הנעה בלי מפתח, מולטימדיה בהרכבה מקומית ,חיישני תאורה, מצלמת רוורס ועוד כל מיני שטויות. כאלה שבשביל לחסוך כמה שקלים בחודש על דלק מוכנים לנסוע במכונת תפירה על גלגלים.

המנוע האנמי והעצל שרועד בסרק כמו בדיהטסו שרייד של שנות ה80 דיי מסכם את החוויה.

בקרוב נוסעים לנופש באילת, אני שוקל ברצינות לוותר על החוויה המפוקפקת ,להוציא (הרבה) כסף על דלק ולנסוע ב GTI.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל המנוע עצל לעומת איזה רכב gti? פיקנטו?

העניין שההבדל הוא לא כמה שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטראז' מזעזעת, גם בסיבובים היא נזרקת, אין אפילו תאי אחסון בדלתות מאחור, איכות הפלסטיקה נמוכה מאוד, הכול מרגיש זול ומשדר זול, לא נעים לנסוע ברכב, אי אפשר להכנס לסיבוב מהר, הרכב מרעיש מאוד (בידוד גרוע), הביצועים על הפנים, וצריכת הדלק לפי מה שאני רואה בצבא לא מי יודע מה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן,

אין ספק שזה מציל את הארנק של הרבה מאוד ישראלים טובים.

אבל על מנוע של סובארו b4 אני אומר בגלוי שהוא עצל, שני ליטר.

יש לי עוד רכב, גם מיצובישי, עם מנוע 1.5 ליטר, לנסר בקיצור. נתוני הזינוק של הרכב הזה דומים מאוד לזה של האטרז `

זה לא מנוע עצל, זה פשוטו כמשמעו מנוע חלש, אנמי.

בדומה לאייל שיש לו רכב ליסינג, אני חשבתי בזמנו על רכב קטן ולהפוך את המיצובישי לרכב הראשי, אבל אחרי נסיעה ארוכה שבה הרגשתי שאני מתאמץ להאיץ שלא לדבר על לעקוף, שרעשי הנסיעה והנוחות שהיא סהכ בסדר גמור בלנסר ואני עדיין יוצא מהרכב עייף, ירדתי מהרעיון.

נסיעה על האטרז` לעבודה וחזרה, למכולת או ביקורי משפחה בסופי שבוע, סבבה.

להגיע עם זה לאילת כשיש חלופה נוחה יותר וחזקה יותר, פאק דה מאני!

אני מבין את אייל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר ה1.5 כמו הסובארו 1.5 עצלים,לנסר צריך לקנות עם ה 1.8.

אם יש חלופה אין בעיה,אבל המנועים של המתחרות דומים,אני מדבר על המיקרה,פיקנטו,הספייס אפילו מעט זריזה יותר,אבל כשקונים רכב חדש בכזה מחיר שמיועד לחיסכון מקבלים מנוע שלא יאיץ כמו הקורולה,או שזה מתאים או שלא.

אייל כניראה עוד לא נסע על מנועי ה1.0 של המיני,אחריהם הספייס הייתה כמו gti.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבים נראים כמו דרגשים של סובארו טנדר, הבלמים האחורים הם תופיים , אבל הרכב ״מאובזר מאוד״ :roll:

סליחה על ההתנשאות, אבל זה עוד רכב לישראלי הממוצע שמוכן להקריב הרבה כדי ״לקרוע את הניילונים״ ולנהוג ברכב חדש.

רכב שחוץ מצריכת הדלק הנמוכה, נראה שאין לו שום יתרון...

למי שקנה כזה ומבסוט, שיהיה לו לבריאות :shock:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן

אל תשים לב לביקורות הרעות שחלקם הוא ברמה של השמצות. לכולנו יש מגבלות כלכליות, ואם הבנתי נכון את מצבך כזוג צעיר, כשקנית את הרכב עשית בחירה מעולה מהצד הכלכלי. תמשיך כך, ובשלב מסוים המצב ישתפר ותוכל להוציא יותר על רכב, אם תרצה. בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושבים נראים כמו דרגשים של סובארו טנדר, הבלמים האחורים הם תופיים , אבל הרכב ״מאובזר מאוד״ :roll:

סליחה על ההתנשאות, אבל זה עוד רכב לישראלי הממוצע שמוכן להקריב הרבה כדי ״לקרוע את הניילונים״ ולנהוג ברכב חדש.

רכב שחוץ מצריכת הדלק הנמוכה, נראה שאין לו שום יתרון...

למי שקנה כזה ומבסוט, שיהיה לו לבריאות :shock:

אני ישראלי ממוצע,רובנו כאלה לא? או שמעל הממוצע קונים יונדאי i20?

הישראלי הממוצע מקריב דברים מסומים,שקט,התנהגות כביש,מושבים אבל מקבל רכב חדש,מאובזר מאוד,אחריות וחיסכון לי זה מתאים.

מצחיק שאתה אומר שהספייס זה לממוצע בעוד שאתה נוהג על מזדה 3 אקטיב כמו שאלפי נהגים ממוצעים נוהגים עליה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...