Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייס סטאר 2014 CVT- סיכום שנה.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז יש תקלה ראשונה,נורית כרית אוויר דולקת,בגלל הדיבורית יש קצת מרווח בצג של כרית אוויר שנמצא בגג,יוליאן מפרק,מוציא את הכבל כשהרכב דלוק והופ,חגיגי.

הרכב במוסך.

IMG-20150802-WA0009.jpg

IMG-20150802-WA0012.jpg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא,רק נורית חיווי בדשבורד,אישתי הייתה במוסך איפסו את התקלה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז יש תקלה ראשונה,נורית כרית אוויר דולקת,בגלל הדיבורית יש קצת מרווח בצג של כרית אוויר שנמצא בגג,יוליאן מפרק,מוציא את הכבל כשהרכב דלוק והופ,חגיגי.

הרכב במוסך.

זו לא תקלה של הרכב, זו טעות אנוש.

הנורה נדלקה בגלל שהצג פורק כשהרכב היה מונע, זה הכל.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה מצויינת...

ובשורות אפילו יותר.

מזל טוב לך! האבהות היא דבר נפלא (אפילו שהיא דלה בשינה)

רק ברכות ודברים טובים!

טל

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם של אחלה רכב

אני עובד בתחנת דלק ליד רכסים.

הרכב הזה להיט בקרב החרדים

פעם כל מכונית שנייה שלהם הייתה סוזוקי בלנו.

היום הצעירים שביניהם באים תמיד עם ספייסטארים.

כששואלים אותם למה הם אומרים שבנסיעה מחיפה לירושלים האוטו לא יורד מ 1-20.

אותי לימדו שעם המון אנשים קונים כנראה שהם לא טועים.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שאפשר לשפר כמו בידוד,כיסאות תומכים יותר ומתלים יותר מאוזנים,אבל את הדבר העיקרי שקונים כאלה רכבים היא מקיימת,היא חיסכונית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור. אגב שאלה, בליסינג מקבלים את אותה רמת אבזור של היבואן? כי ב-68K מדובר בעסקה משתלמת מאוד למי שמחפש רכב בסיסי וחסכוני, בעיקר לנסיעות עירוניות.

עריכה אחרונה על ידי shimib1977
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן,

נהניתי לקרוא את הסיכום שלך עם הרכב.

מעציב אותי לחשוב שיש אנשים שמתנים את היותו של אדם חובב רכב - ברכב בו הוא נוהג.

חובב רכב או חובב מוטוריקה - אפשר גם להנות על רכב מיני בין אם זה ללמוד על רכב שכזה כיצד לטפל בו, לתחזק אותו, לטפח אותו ובין אם זה ללמוד כיצד לנהוג בו.

למען האמת, קטגוריית המיני הרבה יותר מהנות לנהיגה מרוב הרכבים שאני מכיר וזה הודות לכך שהן מרגישות "על הקצה" בתחום המהירות החוקית לכביש.

אני חושב שלספייס סטאר יש המון יתרונות

מחיר, עלות תחזוקה ואחזקה, חסכון בדלק, אבזור נדיב וסביבת נהג טובה.

החסרונות שלה הן בעיקר הגודל הפיסי שמגביל את שימוש הרכב לנהג בודד או זוג צעיר או משפחה עם מעט מאוד מקום לאבזור אבל זה מראש לא רכב שאמור לשרת יותר ממטרות שכאלו.

בעיני, העובדה שהרכב הזה מצוייד בתיבת CVT הופכת אותו, בעיניי - למוביל קטגוריה.

זו תיבת הילוכים גאונית לנסיעת פקקים ושיוט נוח - ובארץ ישרוייל, ארץ הקויידש - פקקים זה בשגרת היום יום של רובנו ולעומת זאת ברכב כמו הספייסטאר לנסוע יותר מהר ממהירות שיוט - זה כמו לעשות ג'ימקנה - עדיף לנהוג רגוע.

בידוד הרעשים - שמע, לי, היעדר בידוד רעשים מוחלט בפג'ו 107 ידנית שנסעתי עליה שבועיים - לא הציק במיוחד ואם ממש היה מציק אפשר גם לבודד קצת - אני יותר מבטוח שהמצב בספייס סטאר טוב יותר, זה לא כל כך נורא כמו שעושים את זה - אנשים אוהבים להגזים כאן, ברמות.

זה רכב שנותן פתרון כלכלי מצויין ושפוי למי שזקוק לכך ועוד יותר יפה מכך זה שאתה יודע מהם סדרי העדיפויות הנכונים לחיים טובים ותוך כדי זה אתה חובב רכב מושבע ופעיל בפורום הזה יותר מ90 אחוז ""חובבי הרכב"" האחרים כאן. אתה נכנסת לכאן בערך חמש שנים אחריי ואתה עוד מעט עוקף אותי בכמות ההודעות שרשמת כאן :-D

גם אותי פעם העליבו כשנכנסתי לבית התקנות לאודיו לרכב ואמרתי להם איזה רכיבים יש לי (שנת 2000 או 2001) ישר אמרו לי "אתה קורא לעצמך חובב אודיו?!? עם הציוד הזה???" הסמלון שלי היום בצבע ירוק, בתחום האודיו לרכב.

אתה חובב רכב מושבע! זה בדם שלך ואל תתן לאף אחד לאמר לך אחרת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש והרעידות באמת מעצבנים, אבל אפשר להתרגל אליהם. יוליאן, יתרון גדול מאוד ששכחת לציין זה שדה הראייה הפנטסטי לכל הכיוונים. בנסיעת מבחן הרגשתי כמעט באופנוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר כמובן לא חלום של חובבי הרכב וגם לא שלי,פשוט כרגע היא מציעה את מה שאני צריך,עונה לדרישות לכן אני מבסוט ממנה,יכולתי לקנות איזו גוליטה חדשה או איזו gti,אז היו אומרים פה ואוו איזה רכב,באמת יוליאן חובב רכבים,ותכלס הייתי נשאר לחיות אצל ההורים.:lol:

בעוד 11 שנים למשבר גיל ה40 חכו חכו אני אפתיע אותכם עם איזו אלפא ג'וליה.

לגבי הבידוד,לאבא שלי יש 107 והספייס פחות רועדת בצורה מוחשית ושקטה יותר לנסיעה.

מה שכן בכביש מפותל הפיגו טובה יותר.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני חובב קרוזריות. גדולות, מגושמות אבל נוחות ומפנקות.

אני חובב רכב לכל דבר ודבר.

נהיגה ספורטיבית היא לא מדד להיותך חובב רכב או לא, אולי אתה ואני לא חובבי נהיגה ספורטיבית. לא באופן פעיל בוודאי אבל אנחנו בהחלט חובבי רכב ומוטוריקה.

זו הפואנטה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילך נחות ומכוער ובשבילי יפה וחסכוני. כל אחד ומה שהוא רואה לנכון לתקצב את הרכב שלו. למיטב זכרוני יוליאן איש קבע ובנקל יכל לקחת כל רכב ב200 אלף ש"ח במימון ל 200 שנה והנחה רצינית דרך "חבר". כשאני הייתי ילד אבא שלי קנה סיאט פורה אדומה חדשה 1984 מהיבואן ולא פיז'ו 504 משומשת גם בגלל הנסועה והצורך האמיתי ברכב אל מול הצרכים שלנו לקנות ציוד חקלאי למושב (טרקטור, ספידר מרסס, קולטיוואטור, בניית דיר) וכו' וגם שיהיה רכב חדש שיסע בלי בעיות או תקלות ושלא יכאב בכיס יותר מידי.

אז הייתי ממליץ לך לנשום עמוק, ולחשוב טוב לפני שאתה כותב דברים שיכולים להעליב ולפגוע (גם אם לא הייתה כוונה).

כנראה שהייתי בוטה מדי. מתנצל אם מישהו נפגע, זו לא היתה הכוונה.

אני לא נכנס לאף אחד לכיס ובאופן אישי מאוד מעריך אדם שלא קופץ מעל הפופיק כדי להרשים אחרים. כוונתי היתה שבאותו סכום בדיוק, לא שקל אחד יותר, אפשר לקנות רכב נהדר, יפה וחסכוני בן 3-4. אני באופן אישי קונה רק רכב משומש למרות שיכול להרשות לעצמי לקנות רכב פרימיום מהניילונים. זה לא קדוש בעיני לנסוע ברכב חדש ואני לא מבין למה להתפשר בצורה מוחשית כ"כ על איכות ונוחות בשביל רכב חדש.

לטעמי לרכב הספציפי הזה יש בעיית פרופורציות חמורה. יש כמה רכבי מיני זולים וחסכוניים שדווקא די מוצלחים מבחינה עיצובית.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב זה כבר עניין אישי,פה אין מה לעשות.

לכול אחד מאיתנו העדפות אחרות,אני רציתי חדש,סופר מיני יד 2 חיסכונית כמו הספייס אין ולכן אין טעם להתפשר על רכב בן כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...