Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייס סטאר 2014 CVT- סיכום שנה.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקירה מעולה !!

שקלתי לקחת את הספייס סטאר בעצמי אבל משומה לא נכנסתי לסוכנות, אולי פעם הבאה או הדגם המחליף שיבוא :)

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין אותי לנסות את הגיר הרציף של הספייסטאר רק כדי להבין את ההתלהבות שלך יוליאן, יצא לי לנהוג במספר מכוניות רציפות אבל כולן גדולות יחסית וכבדות ואצלהן העסק פשוט לא התחבר לי(הרגיש לי שצריך לשחק עם הדוושת גז באופן שהוא שונה לגמרי מאוטומט פלנטרי ולהתאמץ הרבה יותר כדי להגיע לאותה מהירות).

חוץ מזה הרכב הוא בסך הכל רכב קטן פשוט וחסכוני, וזה מה שחיפשת ולכן אני חושב שהיא הקניה הנכונה לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה !!

שקלתי לקחת את הספייס סטאר בעצמי אבל משומה לא נכנסתי לסוכנות, אולי פעם הבאה או הדגם המחליף שיבוא :)

הספייס הידנית פחות אטרקטיבית,היא מאובזרת פחות והעיקר ההבדל הוא במנוע,שם יש 1.0 ליטר.

מעניין אותי לנסות את הגיר הרציף של הספייסטאר רק כדי להבין את ההתלהבות שלך יוליאן, יצא לי לנהוג במספר מכוניות רציפות אבל כולן גדולות יחסית וכבדות ואצלהן העסק פשוט לא התחבר לי(הרגיש לי שצריך לשחק עם הדוושת גז באופן שהוא שונה לגמרי מאוטומט פלנטרי ולהתאמץ הרבה יותר כדי להגיע לאותה מהירות).

חוץ מזה הרכב הוא בסך הכל רכב קטן פשוט וחסכוני, וזה מה שחיפשת ולכן אני חושב שהיא הקניה הנכונה לך.

לא יודע איך זה במשפחתיות,אבל בימים הראשונים היה קצת מוזר,כשהרכב מאיץ המוח מחכה להעברת הילוכים וזה לא קורה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה נכון הרכב הזה לאיש קבע,שם דלק לא משחק תפקיד,ותור איש קבע בעבר בעצמי שם מה שנקרא מרביצים גז,קיקים זה זה נורמלי לחלוטין כך שהם כניראה סובלים מרעש ואת צריכת הדלק לא ממש מעריכים.

מצד שני זה לא שהאקסנט 1.4 הייתה זריזה.

כל אנשי הקבע שקיבלו אטרז' ירדו מ :

אקסנט 1.4 עד 2010 / i25

קיה ריו 1.4 עד 2011 / קיה ריו דור חדש

מזדה 2 סדאן 1.5

וכו'...

אשתי קצינה בקבע וכפועל יוצא מכך חוג החברים הקרוב כולל קצינים רבים עם רכב צמוד .

כולם אומרים שמדובר בצניחה מכל הבחינות (אז מה אם יש מולטימדיה ומגנזיום והנעה בלי מפתח ועוד כל מיני שיט מיותר)

אלו רכבים שנוסעים עשרות אלפי קילומטרים בשנה והאטרז רק מחמירה את החוויה.

לצערי אישתי היתה מעורבת לאחרונה ב2 תאונות דרכים עם הקיה ריו הצבאית, כך שהגעתי למוסך עמוס באטרז'ים צבאיות מפורקות אחרי תאונה (וגם כמה קיות ואקסנטים)

וגם צברתי היכרות עם בעל המוסך שטוען שהרכבים האלו מחפירים מבחינת בטיחות, הרכבים מתפרקים בתאונה ואנשים נפגעים פיזית הרבה יותר מאשר ברכבים הקודמים.

לטענתו : "צריך לזרוק לכלא את מי שקיבל את ההחלטה לבחור באטרז' במכרז צה"ל "

אנחנו ממשיכים עם הקיה ריו (200 אלף ק"מ) וחוששים מהיום שיצלצל הטלפון ומן העבר השני יבשרו שהגיע זמן האטרז.

דרך אגב, שכחת לציין את אופי הנהיגה שלך לצד נתוני צריכת הדלק, כי נגיעה רגועה במהירות מתחת לממוצע שעיקרה בין עירונית יכולה להביא נתונים כאלה כמעט בכל סופר מיני.

לגבי הערות לגבי GTI, כסף לדירה וכו'. הלכת רחוק מדי, יש כל כך הרבה רכבים יותר טובים בתווך...

לטעמי ב80 אלף ש"ח+פשרה על תא מטען קטן אפשר להצליח הרבה יותר .

לדוג : טויוטה יאריס 2013 .

לגבי פילטר המזגן - לא ממליץ לחסוך, 130 ש"ח בשנה לא יהרוג אף אחד.

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כול הכבוד יש אירגון EURONCAP שבודק ולא מוסך מה בטיחות של הרכב

הוא בדק את הספייס סטאר ב 2013 והיא קיבלה 4,האטרג לא נבחנה אבל כיוון שהיא בעצם מבוססת על ספייס סטאר סביר להניח שגם היא תקבל 4.

למשל אם תסתכל בIIHS הספייס סטאר קיבלה ציון טוב מאשר ה I25 כך שהקביעה שלו מבוססת על מה?

לגבי שזאת החלטה גרועה בשביל האנשי קבע מסכים.

את ה 21.5 השגתי עם מזגן כאשר נסעתי כ 100-110,בחזור נסעתי גם מעט באזור ה 120-130,לא בדיוק מתחת לממוצע אלא ממוצע אני חושב.

לכן אין שום סופר מיני שתגיע לצריכה שלה,היא יותר חיסכונית מהפנדה שהייתה לי כשהיא לעצמה חיסכונית.

ב2014 לא הייתה יאריס בת שנה ב 80 אלף,רק היום מודל 2013 נמכר במחיר הזה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזרוק לכלא את מי שהחליט להעלות שוב את מס הקניה על רכבים ולבטל את מתווה ההורדה (וכ"פיצוי" נתן לנו את המיסוי הירוק שחיסל את אופציית הדיזל השפוי, והוסיף מיסוי שמייקר רכבים גדולים יותר ובטוחים יותר), אבל מה לעשות שהציבור בוחר בו שוב ושוב ושוב?

לגבי הבחירה באטרז' - אני חושב שהיא הבחירה המתבקשת. מבחינת חסכון בדלק הצבא יחסוך (מאות) אלפי ליטרים. יש לאוטו בגאז', והוא יחסית גדול. נכון שהוסיפו "שיט מיותר" אבל זה מה שהתמודד במכרז וזה מה שזכה (ואני מאוד הערכתי את הצבא שבחר באסטרה DTI ובמגאן דור 1 עם תיבות ידניות ובלי פינוקים בתחילת שנות האלפיים, אבל מאז שהרגילו את הצבא לאוטומט עם המעבר לליסינג אי אפשר לחזור "אחורה"). קיה ריו הנוכחית אוטו יותר טוב? בהחלט ייתכן, אבל מה לעשות, הוא לא זכה במכרז.

רק מזכיר שב- 2006 הצבא רכש גם יונדאי גטס עם כרית אויר אחת ובלי ABS, ואלו אביזרי בטיחות שבטויוטה סטארלט משנת 96 יש (ABS ו-2 כריות אויר).

לדעתי - כל עוד האוטו עבר תקינה אירופית, והוא מורשה לשיווק בארץ - אין מה להלין על הבחירה בו וענייני בטיחות צריכים להיות על סמך סטטיסטיקות רפואיות וביטוחיות מפורטות ולא על סמך תחושת בטן של מנהל מוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אייל פה למשל רשום שהריו זה רכב בין המסוכנים בארהב:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3651251,00.html

מה אותו מנהל יכול לומר על זה? (לא הכול מובן איך הגיעו למסקה הזאת שם)

אגב אבא שלי נהג מאוד רגוע ובאותו מסלול נסעתי מהר יותר,הצריכה שלנו הייתה די דומה עם יתרון קל לרכב שלי,ולו יש 107 רובוט.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית חשוב לציין שגם הריו והאקסנט לא קרובים להיות פאר היצירה אבל הם רכבים סבירים ולגיטימיים לקטגוריה הזו (B+)

האמרה שציטטתי היתה אנקדוטה של הלך הרוח בנושא... ברור שזה לא קרוב ללהיות מדעי :)

המטרה היתה להפריך את העובדה שאנשים מסתכלים על זה כלשים דלק ולנסוע, לא משנה איזה רכב.

לדעתי האישית זה זלזול בציבור משרתי הקבע (עד דרגת סגן אלוף) שלא מספיק שנאלצים להסתפק ברכב מקטגוריה נמוכה יותר בהשוואה לסטנדרט באזרחות (מיני מוארכת ולא קומפקטית) אלא גם בוחרים להם בפינצטה את תחתית הקטגוריה.

אגב לא פירטת לגבי רעידות בסרק (נפוץ במנועי 3 צילינדרים עוד משנות ה80) , רוב בעלי הרכבים מתלוננים על כך בלי סוף .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות רעידות,רשמתי אותם גם בסיקור הראשוני,אבל אתייחס בהחלט,הם מורגשות בעמידה אם כי פחות למשל מב107.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לקחתי אתמול ספייס סטאר כרכב חלופי במצב מכני לא מי יודע מה (בחרתי דווקא בגלל שאתה טוען שהיא חסכונית), הגיר הרציף נורא מעצבן ומלבד המזגן החזק אני די סובל מהרכב - אין תחושת נינוחות, אני מרגיש כאילו אני "עובד בנהיגה". הרכב לא גרוע, הוא פשוט לא שווה יותר מ-60K ש"ח (לדעתי האישית) ביחס להיצע של שוק המשומשות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שופט את הרכב על סמך התנסות עם רכב חליפי שאתה טוען בעצמך שהוא במצב מכאני

לא מי יודע מה?

אני מסכים שלא מדובר ברכב מושלם, הוא רחוק מכך. לי באופן אישי בעיקר הפריעו הרעידות

של הרכב, נותן תחושה של נסיעה בגרוטאה (אפילו יחסית לפונטו ישנה). דווקא לגיר הרציף לא היו

לי טענות, אולי כי התרגלתי לגירים רציפים (I25 ואז קרוסאובר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרציף מוזר בהתחלה,אבל הוא חלק מאוד בנסיעה,אני מת עליו.

מה הפריע לך בו?

המיצובישי לא נוחה כמו האוקטביה שיש לך לכן אני חושב אתה מרגיש ככה.

אגב לחבר החליפו לגאנט מגנזיום בספייס סטאר,וכמובן שברו את החיישן לחץ צמיגים-נזק של 700 שקל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...