Jump to content

Michael_N

 • הודעות

  976
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Haifa

צפיות אחרונות בפרופיל

2,767 צפו בפרופיל

הנקודות של Michael_N

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

9

מוניטין

 1. תודה ולאד. הכוונה לנתונים בינוניים התייחסה ל-C באחיזה ברטוב ו-E בהתנגדות גלגול. יש צמיג שלא נמצא ברשימה שהיית ממליץ עליו? הייתי שמח לשמוע על דגמים שלא הגעתי אליהם.
 2. היי, הגיעה העת להחליף צמיגים. עד היום הייתי עם מידות דיי סטנדרטיות כך שהכרתי את הדגמים שמשווקים. כרגע עם קיה ספורטאז' עם המידה הנ"ל וגיליתי שהדגמים המוכרים חלקם שונים וחלקם כלל לא קיימים. אשמח לעזרתכם, מעוניין בצמיג כביש בלבד בעדיפות לנוח ושקט (לא חצי חצי / כביש-שטח קל), סביב 650-700 ש"ח לצמיג. עד עכשיו נתקלתי ב: Goodyear EfficientGrip SUV - נתונים בינוניים. Goodyear Eagle F1 (Asymm) SUV - ללא מדבקת נתונים EU. Hankook K415 Hankook K117 אם יש דגם מומלץ אחר אשמח לשמוע, המישלין פריימסי סביב 1000 ש"ח לצמיג לצערי. תודה מראש.
 3. מישהו מצא פתרון לג'ריקנים שלא תופסים מקום? ראיתי באליאקספרס ג'ריקנים רכים / מתקפלים אבל נראה שהם לא יציבים ולא מתאימים לשאיבת מים לגרניק. רוצה לעבור לגרניק של בוש עם שאיבה מג'ריקן אבל אין לי מקום לאחסן 2 של 20 ליטר (ולא רוצה לעלות ברגל פעמיים למלא מים...).
 4. סליחה על השאלה, למה לא לעשות מרצ'נדייז עם הלוגו של הפורום? אין סמלון יותר מזוהה בפורום מאשר הלוגו עצמו שלדעתי כולם יכולים לזהות ממרחקים. אם הייתי רואה מישהו עם מרצ'נדייז שמכיל את אחת מהתמונות הנ"ל - לא הייתי מזהה שמדובר בקארספורום (עם כמה שהעיצובים יפים, שאפו למעצבים).
 5. לא מצליח לצערי להבין את העניין של מצב חניה. * אם חיברתי לפיוז שנותן מתח אחרי סוויץ' - איך המצלמה תעבוד? * אם חיברתי לפיוז שנותן מתח גם כשהרכב כבוי - איך המצלמה יודעת לעבור למצב חניה? * אם אני רוצה שהמצלמה תצלם רק במידה שמישהו נכנס ברכב - איך מגדירים את ההגדרות הרלוונטיות? (G sensor parking mode מופעל, כל השאר לא). למשל לא מעוניין שחיישן התנועה יהיה מופעל ויקליט כל אזרח שעובר ברחוב.
 6. @FiS כרגיל - תודה רבה. כדי להפעיל את האופציה ל-G Sensor בחניה, רק האופציה הזו צריכה לפעול או גם אופציות אחרות? כיביתי לדוגמה את האופציה של Parking Mode. מעוניין שרק במידה ותהיה מכה - לקבל צילום. לא מעוניין שזה יצלם כל הזמן / חיישן תנועה וכו'.
 7. תודה רבה fis. כמה שאלות לאחר התקנה... * יש הגדרות מומלצות ל119 v3? ראיתי שיש הגדרות שלא קיימות בספרון (HDR) לעומת כאלה שקיימות בספרון אבל לא במצלמה (WDR). * בקיט חניה הגדרתי מינימום של 12.2v. כדאי לרדת ל-12v כדי שהמצלמה תפעל יותר זמן או שאין ממש שוני? התקנתי לפיוז של המצת שנותן מתח רק אחרי סוויץ'. מצב החניה יעבוד כשהרכב כבוי? * כדי להפעיל את אופציית Parking G sensor עוד אופציה צריכה לפעול? מעוניין שרק כאשר תהיה פגיעה ברכב זה יצולם. לא שההקלטה תמשיך 24 שעות כשהרכב כבוי כמו בפארקינג מוד.
 8. האם אפשרי לחבר את המצלמה למטען usb בשקע הביתי בבית כדי לבצע הגדרות וכל מיני דברים? בנוסף, על איזו רמת רגישות מומלץ להפעיל את מצב חניה?
 9. היי, למישהו יש נסיון עם המגבת הנ"ל? מחפש מגבת ייבוש ומתלבט בין ה-SILK / Wooly או כל מגבת שניתן להשיג בארץ. ובהזדמנות זו - צריך לטפל במגבת לאחר השימוש או שפשוט לתת להתייבש?
 10. יוגב, רשמת באחת התגובות שאתה לא אוהב מוצרים שדורשים שטיפה בלחץ מים לאחר השימוש כי זה לא זמין לך. לפי הסרטון שהעלית על הג'יאון, נדרש לחץ מים לאחר היישום. האם יש עוד דרך לעבוד איתו? ואיך הוא בהשוואה ל-PW?
 11. שאלה בנושא ה-119 V3. במידה ואני מחבר את המצלמה עם התושבת GPS, האם ניתן להגדיר שהוידאו יציג את מהירות הנסיעה אבל במידת הצורך למחוק את המהירות מסרטון ספציפי שצולם? כלומר מהירות מוצגת קבוע אבל במידת הצורך למחוק מהירות מסרטון ספציפי.
×
×
 • תוכן חדש...