Jump to content

caravelle

 • הודעות

  139
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

4,427 צפו בפרופיל

הנקודות של caravelle

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

13

מוניטין

 1. את המחלקת צבע לא מכיר, עשיתי תיקון pdr עם פוליש ממש מוצלח שם, שכל האחרים אמרו שלא ניתן בכלל לעשות pdr. זה היה לפני 4 שנים הייתי מאוד מרוצה מהשירות. שווה לבוא לראות עבודות שלהם.
 2. פעם בחודשיים משתמש ב iron x הרגיל או שאני רואה שהגאנטים מלאים באבק בלמים אז מוסיף גם.
 3. אני משתמש בcarpro iron x snow foam עם מהמקציף של הגרינק עושה עבדוה מצויינת. קניתי אצל היבואן בארץ. מתאים גם למקציף ידני.
 4. ממליץ לכבס עם חומץ ונוזל כביסה, אם תרצה לפרק יותר את הלכלוך אתה יכול להשפירץ apc מדולל לפני הכביסה.
 5. תחזור למקום שעשית בו את הציפוי, אם אפשר לקרוא לזה ציפוי, תבקש ממנו לשים מים על הרכב, אפילו מבקבוק ותשאל אותו למה אין בידינג. אל תיישם שום דבר על הרכב לפני שאתה מקבל תשובות לכל השאלות שנשאלו פה.
 6. בטוח שיש חברות מצוינות שלא שומעים עליהם, אבל לשלם מחיר כפול מחברה מוכרת ולהיות שפן נסיונות של חברה בלי הרבה מידע לא רואה בזה שום היגיון. המלצתי לך ללכת לקחת עוד הצעות מחיר שתבין איפה אתה עומד. לרכב חדש לא הייתי רץ לעושות ציפוי, חכה כמה זמן עד שהרכב יהיה עם פחות ברק ונזקים ללכה ואז תחדש את הלכה ותגן עליה עם ציפוי נאנו.
 7. לדעתי המחיר כפול לחברה לא ידוע. היית לוקח עוד הצעות מחיר לציפוי מחברות ידועות עם אחריות.
 8. כן יש פתרונות זולים ונוחים לביצוע הם מספיקים ל2 3 שטיפות גג. יש לקארפרו את ההידרו לייט שאתה מרסס כל עוד הרכב רטוב ושוטף עם גרניק, הוא נותנים הגנה קלה הידרופוביה למים מצוינת וטיפה ברק. הרכב שלך לבן אז ברק מציפוי ננו או ברק מאוטם פשוט לא נראה לי שתשים לב. לא חייב קארפרו לכל החברות יש מוצר מקביל.
 9. לפי דעתי האישית ציפוי נאנו לא יתן לך פתרון מושלם כנגד השמש החזקה, רק יקטין את הנזק שיבוא כתוצאה מעוד גורמים שמשפיעים על הלקה. אם אתה רוצה פתרון מושלם אז רק ppf, שגם הוא לא הכי מושלם, שיש חברות שהציפוי שלהם מצהיב עם הזמן. לשאלתך ציפוי נאנו חייב לדאוג לשטיפה עדינה עם שמפו עדין, עם שיטת שני הדליים שלא לפגוע בציפוי נאנו. אם אתה מתכוון לשטוף במכוני שטיפה הציפוי נאנו לא יחזיק שתי שטיפות. במכוני שטיפה משפריצים חומצות ושמפו עם חומצה ובנוסף לזה לוקחים מטאטא עם חול ומשפשפים את הצבע. כל התהליך הזה הם עושים בשביל להוציא כמה שיותר מהר מכוניות נקיות כביכול. ציפוי נאנו לא יכול לעמוד מול חומצות כאלה חזקות וכמובן הלקה של הרכב נפגעת ונהרסת עם הזמן. פתרון זול לשמירת הצבע הוא שטיפה עדינה עם חומרים עדינים שמפו יעודי לרכב, לחנות כמה שיותר בצל ולא מתחת לעצים, פעם בכמה חודשים ליישם אוטם צבע או אם אתה רוצה להשקיע ציפוי נאנו. פעם ב3-5 שנים לעשות פלסטלינה ופוליש עדין להחזרת הברק. אז מה בכלל נותן ציפוי נאנו? נאנו נותן שטיפה קלה, הידרופוביה למים לתקופה ארוכה, האוטו מתלכלך פחות והגנה קלה מקרני השמש. אין פתרונות קסם אם אתה תכוון להשקיע בציפוי 2500 שקל תדע שאתה חייב לדאוג לשמור על הציפוי עם חומרים יעודיים.
 10. מציע לך להמשיך לעבוד במצב הקיים עד שהמכונה תלך לעלומה, בנתיים להזמין מעלי את החיבורים הרצויים וללמוד לעבוד איתם, עד שהמכונה תלך לעלומה ואז תקנה מכונה חזקה ותשתדרג לאקדח מקצועי של mtm . זה מה שעשיתי, גם אני התחלתי עם מכונה 120 באר, שעבדה 5-6 שנים ואז שידרגתי ל160 באר ואקדח mtm.
 11. כן אם תוסיף למקציף עם שמפו apc גם מחברה אחרת תקבל שמפו אגרסיבי יותר, רק להיזהר עם הדילול כי apc בדילול נמוך יכול לעשות נזק לגומיות ולפסטיק.
 12. כן, יש אוטמים שמשפריצים כל עוד הצבע רטוב ואז אתה שוטף את האיזור עם מים ונוצר לך הגנה לפרק זמן לא גדול נראה לי עד חודשיים. מוצר מומלץ מאוד למי שאין לו כוח לכל התהליך שעשית והוא רוצה לתת הגנה מהירה לצבע. אני משתמש בו לג'אנטים, משתמש ב hydro lite של קארפרו, לכל החברות יש מוצר מקביל עם אותם תכונות. לגבי הפלסטלינה, לפי מה שאני יודע פלסטלינה לא מחטא את הצבע מווקסים, דרוש תהליך חיטוי לפני יישום אוטם או ציפוי קרמי.
 13. כיף לראות כזאת השקעה, ככה הצבע נשמר להרבה שנים בלי מזהמים וברק גבוה. ממליץ לך להוסיף הגנה לג'אנטים, תיישם אוטם על רטוב ממש נוח ומהיר, ככה גם הניקוי הבא יהיה קל ומהיר יותר. גם השמפו לרכב שהשתמשת בא עם ווקס הוא מיועד יותר לשטיפות שבועיות. לפי הטיפול שעשית ממליץ שמפו ללא תוספות וקס או ברק כדי שהאוטם יתחבר לצבע באופן אופטימלי.
 14. יש את אפקס בקרית ביאליק תקפוץ לשם יש להם הרבה מוצרים וחברות. ממליץ לך לפני שאתה בא לעשות רשימה מה אתה צריך, לפעמיים הולכים לאיבוד וקונים תכשירים שלא באמת צריכים.
 15. Carpro זמינות מוצרים מעולה ויש אפשרות לרכוש מחצי ליטר עד 4 ליטר כמעט כל מוצר שלהם, אחת החברות הטובה לדיטיילינג. יש גם חנות אינטרנטית שמוכרת את רוב המוצרים שלהם עם משלוח מהיר nanocar.co.il. kochexperts.co.il Koch יבואן התחלף לפי מה שאני יודע, מוצרים מעולים מיוצרים בגרמניה, התנסתי בכמה מוצרים שלהם. Gyeon כמו קארפרו חברה בין הטובות לדיטיילינג מלאי מוצרים לא גדול וקשה יותר למצוא בארץ. המלאי הכי גדול של המוצרים שלהם ראיתי אצל אבי חלקי חילוף ברחובות. מאיזה איזור אתה? נוכל להמליץ לך על חנות שתמצא שם כל מה שאתה מחפש.
×
×
 • תוכן חדש...