Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

oecd מציעים לממשלת ישראל לצמצם מימון ישיבות וכו'.

נציג אוכלי החינם בכנסת בתגובה: הגוים לא מבינים! שרדנו שואות בזכות לימוד תורה! והם חושבים שיש כאן בעיה בגלל מלשינים מבפנים!!

אי אפשר להמציא את זה מרוב שזה הזוי. 

ואני באמת מת להכנס לראש שלהם, ולהצליח להבין על מה לעזאזל הם חושבים, ומה הם יעשו כשהילדים שלהם יתחילו למות מרעב, כי לא יהיה כבר מי שיממן אותם.

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4789

• SlowRide

4632

• פינדר

3649

• m3x7r3m3

2926

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

שרדנו שואות בזכות לימוד תורה!

Top Secret' maps reveal the massive Allied effort behind D-Day | National  Geographic

(נורמנדי מוסרת ד"ש)

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, יבגניפ כתב:

אני באמת מת להכנס לראש שלהם, ולהצליח להבין על מה לעזאזל הם חושבים, ומה הם יעשו כשהילדים שלהם יתחילו למות מרעב, כי לא יהיה כבר מי שיממן אותם.

יבוא המשיח. בעזרת השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, יבגניפ כתב:

נציג אוכלי החינם בכנסת בתגובה: הגוים לא מבינים! שרדנו שואות בזכות לימוד תורה! והם חושבים שיש כאן בעיה בגלל מלשינים מבפנים!!

ואני באמת מת להכנס לראש שלהם, ולהצליח להבין על מה לעזאזל הם חושבים, ומה הם יעשו כשהילדים שלהם יתחילו למות מרעב, כי לא יהיה כבר מי שיממן אותם.

הם בסך הכל בוחנים כמה אפשר למתוח את הגבול תכלס. הם מכירים טוב מאד ביד שמאכילה אותם. כל הדיבורים על לימוד תורה זה בשביל המצביעי, שיושבים ולומדים תורה. מי שיושב בראש ומחובר לעטין לא מאמין למעשיות האלה יותר ממך.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יבגניפ כתב:

איפה ראית את התגובה שציטטת?

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, פינדר כתב:

אין מילים כמה עצוב המצב שהגענו 

אם אני לא  טועה גפני הסכים להכניס ליבה בתמורה לתקציבים, אז זה בסוף כן אומר משהו 

עריכה אחרונה על ידי D1winner

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 שעות, Gosser1860 כתב:

Top Secret' maps reveal the massive Allied effort behind D-Day | National  Geographic

(נורמנדי מוסרת ד"ש)

וגם בזכותם שרדנו:

KNIGHTSBRIDGE WAR CEMETERY, ACROMA - CWGC

undefined

לשים לב שיש שם ובאחרים כאלה גם כמה גויים שמעולם לא למדו תורה.  נראה לי שזכותם גדולה משל לומדי התורה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 47 דקות, D1winner כתב:

אם אני לא  טועה גפני הסכים להכניס ליבה בתמורה לתקציבים, אז זה בסוף כן אומר משהו 

זה אומר מה שכולם יודעים, התורה זה רק תירוץ בשביל שימשיכו להצביע לו.

בסוף אותו אלוהים נמצא אצל כולנו בארנק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Gosser1860 כתב:

(נורמנדי מוסרת ד"ש)

זה קושי שאנשים לא מבינים או לא רוצים או לא מעוניינים להבין.

מי שחווה צבא יודע במה מדובר.

כשהם יצטרכו להתגייס כי אשכרה יש מלחמה אמיתית ולא סבבי לחימה שרק חי"א משתתף בו. אולי יכנס משהו לראש. עד אז אלוהים גדול.

מה שמצחיק, הרוב מחזיקים בדרכון נוסף אז הם ישר יקפצו "לבקר" את המשפחה בחו"ל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים. אין להם זכויות. רק מיסים וחובות. חצופים  התאבון גדל להם.

ח"כ מיהדות התורה: "אנחנו במדינה בלי זכויות. כל מה שיש לנו זה מיסים וחובות" (ynet.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, yor2 כתב:

אתם מבינים. אין להם זכויות. רק מיסים וחובות. חצופים  התאבון גדל להם.

ח"כ מיהדות התורה: "אנחנו במדינה בלי זכויות. כל מה שיש לנו זה מיסים וחובות" (ynet.co.il)

צודקים

כל מה שיש להם זה המיסים שלנו, והם בהחלט מצליחים להכניס את המדינה לחובות עם ההסכמים הקואליציוניים שלהם.

וגם הרבה זכויות אין להם. אין זכות להביע דעה, להטיל ספק, לאכול בהרבה מקומות, לצרוך תזונה דלת נתרן, זכות לשמוע שירת נשים וכו'.

אני מצביע לו. פוליטיקאי שאומר אמת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...