Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

ראיתי בדיוק טקסט של סתיו שפיר על נפתלי בנט, שאמר שהוא לא מאמין ב"האחר הוא אני", אלא ב"העצמת זהויות". ושהוא רוצה שכל ילד בישראל יפתח סידור. יש שם עוד הרבה דברים, כמו אלו של בצלאל סמוטריץ': "לציבור הדתי, שפעילותו הערכית מובילה את עם ישראל כולו, מגיע לקבל תקציב חינוך מועדף. מגיע לעם ישראל שנקבל יותר", שקשה לתאר כמה הם מפחידים. כשפשיסט כמו בנט, שחושב שיש טובים וטובים יותר, הוא שר החינוך, אני חושב שכל הורה במדינת ישראל צריך לדאוג.

אני רואה יותר ויותר מכרים שלי שעוברים לגור בחו"ל. בריחת מוחות אדירה. הם עוברים לחו"ל כי הם ויתרו. זה לא שהם לא חושבים שעם ישראל יכול יותר. ברור לגמרי שאנחנו מסוגלים ליותר - אבל אנחנו הורסים את עצמנו מבפנים. אם זה הכלכלה, הבטחון או החינוך. כל חלקה טובה הולכת ומושחתת. בקצב הזה מה יהיה פה עוד 20 שנה? איך בדיוק יחזיקו את עצמן ההתנחלויות שבנט כל כך אוהב? איזה מנוף לכלכלה יהוו כל אותם יראי שמיים? האם לאט לאט נהפוך להיות כמו איראן?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי פה לפני שנה וחצי - שנתיים שבנט והאחים היהודים רוצים להחזיר את כולנו בתשובה ולהקים פה מדינת דת.

והנה, הם עושים בדיוק את זה, על ידי אינדוקטרינציה של "ערכים" יהודיים ימניים.

בהחלט מפחיד. שוב, בפעם המאה, אני לא מופתע שדתיים הצביעו להם. חבל שגם חילוניים הצביעו להם, רק כי הם שונאים ערבים אפילו יותר ממנהיגי הליכוד (או לפחות מציגים את עצמם כך).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אנחנו הורסים את עצמנו מבפנים. אם זה הכלכלה, הבטחון או החינוך. כל חלקה טובה הולכת ומושחתת.

אם רוצים לעצור את ההידרדרות, צריך לשנות את שיטת הבחירות , שנותנת כוח רב למפלגות די קטנות, ומעלימה את היצוג של הרוב.

גם בזה בן גוריון צדק.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הזאת הולכת ומסתמנת כקיצונית, כאוטית ומושחתת ביותר שהיו לנו בשנים האחרונות. אני יכול להבין איך בהתחלה כל מצביעי ביבי/בנט שמחו וצהלו על הניצחון (טוב, בעצם אני לא יכול, אבל לצורך הדיון נניח שכן), רק שאני תוהה האם עכשיו הם מבינים את גודל הטעות, או שהם עדיין שוגים באשליות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, זו שאלה רטורית?

מבחינתם הטעות היחידה היא שהממשלה לא ימנית מספיק, מה שקרה זה היות ועכשיו את הסמולן התורן בממשלה שיכול לקחת את האשמה, אז התקשורת היא בעצם האשם הבלעדי בכל תחלואות המדינה.

בחבורה הקרובה שלי, יש חבר אחד שבבירור רוצה להשאר בארץ, והשאר נעים בין "לא סגורים על זה" עד "לא רוצים ושוקלים איך/לאן לעזוב". ולא מדובר בקוטלי קנים, כולנו אקדמאים מצטיינים ואף אחד מאיתנו לא חי מהיד לפה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, בנט מבלבל את המוח בעיתונים ואתם חושבים שאשכרה משהו במשרד החינוך זז? הרמ"ט של בנט מזמין כתבות במאקו, נו אז? הפקידים במשרד החינוך עובדים? שטויות במיץ. צריך שלושים שנה כדי להזיז שם משהו. בבחירות הבאות יבוא שר חינוך חילוני ואז תגידו שזה בסדר ששודדים מאיתנו 40 מיליארד שקל בשביל חינוך מחורבן.

מעניין שאת הכתבות של בנט שהוא אומר שצריך פחות מפקחים שלא עושים כלום, לא הזכרתם.

אני פשוט לא מבין את זה, כשיש חילונים בשלטון ששודדים מיליארדים בשביל "תרבות" זה בסדר, אבל כשיש דתיים ששודדים מיליארדים זה לא בסדר. הכל תלוי את מי שואלים.

גילוי נאות: הכותב אתאיסט שלא מאמין ביכולת הממשלה לחנך מיליון ילדים.

עריכה אחרונה על ידי Cassano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב חברי,

לאחר קריאת הפוסטים האחרונים שלכם, אני שמח שיש לי אזרחות אמריקאית, ושהלכתי לחדש אותה לפני כמה שבועות.

לא ספק אני אעבור לארה"ב בעוד כמה שנים.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את זה, כשיש חילונים בשלטון ששודדים מיליארדים בשביל "תרבות" זה בסדר, אבל כשיש דתיים ששודדים מיליארדים זה לא בסדר. הכל תלוי את מי שואלים.

גילוי נאות: הכותב אתאיסט שלא מאמין ביכולת הממשלה לחנך מיליון ילדים.

אני דווקא התחלתי את הקריירה שלי בשרשור הזה כנביא זעם נגד יאיר לפיד החילוני :)

הממשלה לא יכולה להפוך אולי מיליון ילדים למשכילים. לחנך היא יכולה ועוד איך, והיא עושה את זה בהצלחה.

למה ואיך אתה חושב שרוב מוחלט של בני ה-18 (בחינוך הממלכתי כמובן) הם בעלי מוטיבציה לשירות בצבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל ביניהם.

חלק ממה שמערכת חינוך עושה (בכל מדינה) זה ללמד ילדים מתמטיקה, שפות זרות וכישורים אחרים, שאמורים לתת להם בסיס ללימוד מקצוע כלשהו כמבוגרים. חלק אחר הוא הטמעה של "ערכים", בהתאם למה שמנהיגי אותה המדינה מאמינים בו. תקרא לזה "תעמולה", תקרא לזה "חינוך לערכים" - המהות לא משתה. יש סיבות מאוד ברורות לגדנ"ע, למסעות לפולין, לביקור של חיילים מהעבר שמעבירים מורקים ושיעורים על שואה כבר בבתי ספר יסודיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל הירש הולך להיות מפכ"ל.

את גל הירש הכרתי באופן אישי בכמה תפקידי פיקוד כשהיה בימי הצנחנים ושלדג.

מדובר בקצין ערכי אבל מאוד מאוד בעייתי - בעיקר ביכולת הפיקוד.

מדובר באחד המינויים ההזויים ששמעתי לאחרונה.

מצד שני, אם דני דנון שר המדע ועכשיו באו"ם, כנראה שיש דברים הזויים יותר.

אין ספק - הממשלה הזו מפתיעה כל פעם מחדש ביכולתה לדרדר את המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו הספקתי להדחיק את המינוי הזה לאו"ם, למה לעזאזל אתה מעלה דברים באוב? רבאק, תתחשב קצת באנשים..

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל ביניהם.

חלק ממה שמערכת חינוך עושה (בכל מדינה) זה ללמד ילדים מתמטיקה, שפות זרות וכישורים אחרים, שאמורים לתת להם בסיס ללימוד מקצוע כלשהו כמבוגרים. חלק אחר הוא הטמעה של "ערכים", בהתאם למה שמנהיגי אותה המדינה מאמינים בו. תקרא לזה "תעמולה", תקרא לזה "חינוך לערכים" - המהות לא משתה. יש סיבות מאוד ברורות לגדנ"ע, למסעות לפולין, לביקור של חיילים מהעבר שמעבירים מורקים ושיעורים על שואה כבר בבתי ספר יסודיים.

מה שאתה אומר רק מצדיק את טענתי - זה פשע שאדם אחד במשרד החינוך יחליט עבור כולם מה ללמוד. ולא משנה אם הוא חילוני או דתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אף פעם לא בן אדם אחד. אפילו במדינה כמו ברהמ לא רק סטלין קבע מה ילמדו בבתי הספר.

שמע, ככה זה עובד בגדול בכל מקום בעולם. מי שרוצה לחיות במדינה מערבית ליברלית, אפילו עוד עשר שנים, צריך לזכור את זה ולהבין שהשינויים הם לא רק דמוגרפיים, אלא נמצאים גם במערכת החינוך. זו אחת הסיבות העיקריות שבגללה לא הצלחתי להבין ואני עדיין לא מצליח להבין איך אנשים חילוניים, שרוצים להשאר כאלה ורוצים שילדיהם יהיו חילוניים, הצביעו בנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...