Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם - נועם שליט רץ לכנסת

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 4539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי כנסת אומנם מרוויחים יפה לעומת השכר הממוצע. אבל יש המון המון אנשים שמרוויחים טוב יותר ואני לא מדבר רק על בכירים מאוד או עצמאיים. גם שליט כנראה הרוויח מצויין בעבודתו בישקר - אחת החברות שמשקיעות יותר בכח אדם בארץ.

בקשר לריצה שלו - כמובן שאין קשר למי שיחרר את בנו, הבעיה היחידה שאני רואה היא שלא ברור לי מה הוא בדיוק מביא לפוליטיקה?

לא שמעתי ממנו דעות משמעותיות, או דברים אחרים שיגרמו לי לבחור דווקא במפלגה אליה הוא שייך.

עוד בן אדם אייכותי שנקלע לאור הזרקורים הריגעי. בעוד 10 שנים אני בספק אם משהו יזכור את שמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תרענן את ההגדרות שלך. או שהחיים במדינת ישראל הפכו אותך ליותר מדי ציני?

אפשר לתרום למדינה גם כשמקבלים על זה כסף. ראה ערך כל מי שמשרת בצבא, לצורך העניין. "מחפש עבודה בכנסת" זו אמירה לא מתאימה - הרי מי שיאפשר לו להכנס לכנסת הוא בסופו של דבר הציבור...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא רץ מוקדם מידי, אני חושב שחלק מכם מסיקים מסקנות מוקדם מידי.

עוד לא שמעתם את האג'נדה שלו, לא שמעתם את הערך מוסף שהוא יכול להביא לפוליטיקה ולחברה.

הוא לא אמר "אני מפורסם, יאללה נלך לפוליטיקה" - הוא היה פעיל בפוליטיקה עוד לפני 15 שנים, ולדעתי אחרי שהוא ראה את הפוליטיקאים האחרים, הוא החליט שהוא רוצה לעשות משהו.

חכו עד שתשמעו מה יש לו להציע ומה הוא רוצה לעשות - ואז תוכלו לגבש דעה/עמדה לגביו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דיסוננס מאוד גדול בעיניי. אחרי שבנו הוחזר מהשבי הוא ביקש בתוקף "תנו לנו שקט על מנת לתת למשפחה להשתקם". עכשיו תוך תקופת זמן קצרה מאוד, הוא מתעקש לצאת מדלת אמותיו ולחשוף את משפחתו לתוהו-ובוהו נוסף של תשומת לב מהתקשורת ומהאזרחים. מיותר.

[כאן נמחקה הערה פוליטית/אידיאולוגית. נא לשמור את הדיון לגבי נועם שליט בלבד]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לדעתי זה לא בהכרח דבר שלילי. הבנאדם, לאחרונה קיבל את בנו אחרי שחזר מהשבי לאחר זמן רב. ובגלל זה אני לא חושב שהוא עושה זאת מתוך תעוות בצע ומתוך הרצון להרוויח. אני דווקא חושב שיש סיכוי שסופסוף יהיה אדם הגון בכנסת שבאמת יעשה (או ישתדל לעשות) שינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל כשאתה משרת קבע בצבא, אתה לא מקבל משכורת?

כשאתה עובד בשביל גורם ממשלתי או ציבורי כזה או אחר, אתה לא מרוויח מזה כסף?

יודע מה - כשאתה עובד בחברה כזו או אחרת ומקבל ממנה משכורת - אתה לא תורם לחברה?

יש אנשים שלא מחפשים ג'ובים אלא פועלים מתוך אידיאולוגיה. אני לא יודע אם נועם שליט הוא כזה, אבל אני יכול לנחש שמרבית הסיכויים שהוא כן. בטח יותר מרבים אחרים.

רוני, אני ממש מתקשה להבין את הטיעון שלך.

כשאתה משרת בצבא קבע אתה לא תורם לחברה, אלא עושה עסקת חליפין של שירות תמורת כסף.

כשאתה רץ לכנסת אתה תורם בראש ובראשונה לעצמך - ולראיה מספרם הרב של האנשים שמוכנים לעשות הכל תמורת כיסא בכנסת.

כשאתה עובד בשירות הממשלתי אתה ממש לא תורם לחברה אלא עובד אצל המעסיק הטוב ביותר שיכולת להשיג, כמובן שאם אתה בכיר מספיק ומוכשר מספיק - אתה מנצל את משרתך בשירות הממשלתי כדי להשיג משרה מפתה ש"שכרה בצידה" בשוק הפרטי...

לאמור לעיל ישנו רק יוצא מן הכלל אחד - אתה באמת תורם לחברה אם במקום משרה מפתה שיש לך בשוק הפרטי, בחרת במשרה עם משכורת צנומה בצבא/בשירות המדינה.

אם נחזור לנושא השרשור המקורי - קשה לי להתעלם מההרגשה החמוצה שנועם שליט מעלה בי, לדעתי מדובר באופורטוניסט אנטי אלקטורלי - האיש רק יגרום נזק למפלגה שהוא ירוץ במסגרתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אומר, אין לי בעיה עם נועם שליט כאישיות, כן יש בעיה עם התזמון הזה שהוא קיבל את ההחלטה להכנס לפוליטיקה.

הוא ועוד איך אופורטוניסט, הוא מנצל את גלי האהדה שזה מהציבור בעקבות חטיפת בנו וזה ממש לא לעניין לטעמי.

אז מה, בחטיפה הבאה יגיע מתמודד לנשיאות המדינה?

שב קצת, תנוח, תצא מאור הזרקורים, תוריד פרופיל ותתמקד במשפחה שלך, הפוליטיקה לא בורחת לאף מקום.

כן ישר או לא ישר, ההיסטוריה מלמדת שרוב מי שנכנס לפוליטיקה ״התעקם״ כדי להתאים את עצמו לתבנית החדשה.

מנועם שליט תבוא הישועה?

אולי כן ואולי לא, הייתי שמח לגלות שכן, אבל בעוד כמה שנים, לא היום.

היום הוא משאיר טעם כל כך רע שגם אם הייתי מצביע למפלגת העבודה הוא לא היה מקבל את הקול שלי, אני פשוט לא מתחבר לאנשים כאלה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן הוציא לי את המילים מהפה פשוט.

אני לא אוהב את ההתנהגות שלו, בניגוד להתנהגות אשתו, מי שבדק לעומק את כל המחאה להחזרת בנו יכל לראות שבני הזוג מתנהגים שונה אחד מהשני.

מלבד זאת, אני חושב שזאת יריקה בפרצוף של ישקר. החברה תרמה המון המון המון המון כסף במהלך כל המחאה להחזרת גלעד שליט, ולבסוף הבחור התפטר מישקר כאשר בנו חזר.

הבוז לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקר עצוב.

במקום לשמור על המשפחה שלו ובפרט על גלעד, במקום שקט, הוא דוחף אותה לאור הזרקורים - שהוא הדבר האחרון שגלעד צריך בתהליך שיקום.

כנראה שחסרה לו תשומת הלב הציבורית

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצדיע לאנשים שעושים את הצעד ונכנסים כדי לשנות ולהשפיע מבפנים. נועם שליט ויאיר לפיד הם שניים כאלה, כל הכבוד להם.

יש בינהם הבדל מהותי:

האחד התפטר ממשרות מכניסות כדי להיבחר וגם אם יבחר - שכרו ייקטן בהשוואה למה שהוא הרוויח עד היום.

לשני קרתה טרגדיה שהביאה אותו לחשיפה ציבורית, חשיפה שהוא כל-כך התאהב בה, עד שאיננו מסוגל להפרד ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה עובד בשירות הממשלתי אתה ממש לא תורם לחברה אלא עובד אצל המעסיק הטוב ביותר שיכולת להשיג, כמובן שאם אתה בכיר מספיק ומוכשר מספיק - אתה מנצל את משרתך בשירות הממשלתי כדי להשיג משרה מפתה ש"שכרה בצידה" בשוק הפרטי...

זו הכללה גסה וככזו, לא נכונה.

יחימוביץ', גוז'נסקי, בגין, ארדן, חנין, בשארה, טיבי, אטיאס, כחלון... יש עוד הרבה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...