Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

noam23, זה הדגם הכי מפואר. שים לב לפנסי הלדים והסאנרוף. אבזור כזה לא תוכל להביא גם אם תרצה.

אפשר להגיע קרוב - תצבע ידיות ומראות בצבע רכב, תמצא חישוק קל של חברת מותג כזאת או אחרת ב14 או 15 אינץ', ובמידת הצורך - תגדיל צמיג ל 175/50/15 (בהצלחה למצוא את המידה הזאת .. יש בדיוק דגם אחד ב tires4u.co.il)

עדיין יהיה חסר לך סאנרוף, פנסי ערפל, יהיו פנסים רגילים במקום הלדים האלה בסגנון אאודי, ובלי וינקרים במראות (שים לב - גם זה קיים בתמונה)

אבל המראה יהיה ממש קרוב לתמונה.

הכי חשוב למצוא חישוקים שייראו טוב עליה כמו הדמוי-GTI האלה :twisted:

יש עוד דבר אחד שנראה לי שיש בדגם המפואר, מתחת לדלתות יש איזה פס פלסטיק בולט שנמתח ממש מגלגל קדמי לאחורי ?, לא ראיתי שזה קיים בגרסה הישראלית, או שאני מדמיין ??

כאן למשל ניתן לראות אותו:

25529-600x400m3.jpg

אבל בתמונה הזו, לא ניתן לראות:

25504-600x400m3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממליץ לראות את הצבעים בקטלוג הבינלאומי, ולא בקטלוג באתר הישראלי

קישור

החברה הזמינה טיטניום:-)

הטיטניום בארץ נקרא "כסף אפרפר" שביקשתי שיכתוב בהזמנה טיטניום הנציג אמר שזה השם של טיטניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הטיטניום לא נקרא כסף אפרפר, אמי רכשה פיקנטו בצבע כסף אפרפר אותה קיבלנו לפני כמה ימים וצבעה אפור, לעומת זאת ראיתי בסוכנות פיקנטו בצבע "מוקה" והיא דווקא נראית בצבע טיטניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי!!!

טוב הייתי עכשיו בסוכנות בבאר שבע, הזמנתי פיקנטו ידנית שחורה, זמן אספקה סוף יוני.

כמו כן הסוכן ישר הציע לי את חבילת שלטי הנוחות והקודן כמתנה.

לגבי חיישני רוורס, שאלתי והוא אמר שהוא לא יכול לתת מתנה, הסברתי לו שיש כאלו שקיבלו, הוא אמר שבמידה ואראה לו טופס הזמנה של מישהו שקיבל, הוא יתן לי גם, אז אם מישהו שעשה הזמנה יכול לצלם ולשלוח לי בפרטי אני יותר מאשמח.

בדיוק בזמן ההזמנה נכנסה אחת לבנה שהגיעה עבור לקוח, אז צילמתי כמה תמונות:

picanto1.JPG

picanto2.JPG

picanto3.JPG

צילמתי לכם את הפנס שנראה כמו הפנסי ערפל (הסוכן ראה, ואוו הפתיעו איזה יופי, גם בגרסה הזולה... הסברתי לו שזה לא פנסי ערפל, רק נראה כמו)

צילמתי את הקודן, שאגב משתלב יפה מאוד, וגם את שלטי הנוחות.

אז שוב, אם למישהו יש צילום הזמנה שבה הוא קיבל גם חיישני רוורס מתנה זה יעזור לי מאוד!

תודה.

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הטיטניום לא נקרא כסף אפרפר, אמי רכשה פיקנטו בצבע כסף אפרפר אותה קיבלנו לפני כמה ימים וצבעה אפור, לעומת זאת ראיתי בסוכנות פיקנטו בצבע "מוקה" והיא דווקא נראית בצבע טיטניום.

אתה יכול להעלות תמונה? הזמנתי את הרכב ואני אשמח לדעת איך נראה הצבע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה צורפה, התמונה לא כל כך איכותית, הצבע אפילו נראה יותר טוב במציאות, השילוב בין הידיות דמוי ניקל והגריל הקדמי ובין הצבע הכהה נראה מצוין.

2011-05-16_15-23-55_462.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בתמונות עסקינן, יש כמה סוכנויות שיש להם שחור בתצוגה - מישהו שמבקר שם יכול בבקשה לצלם אותה מכמה כיוונים?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהיבואן הישראלי הצליח להעלים כמעט 100% מהסקס אפיל של הרכב...

Kia-picanto-2011-new.jpg

phpPvx7RI.JPG

(ועוד מדובר בגירסה הישראלית היקרה יותר...).

הגזמת, תמונה ש80% ערוך במחשב לעומת תמונה שצולמה בפלאפון?

הרכב לא איבד כ"כ הרבה מהסקס אפיל שלו...לטעמי חבל על הג'נטים השמרניים (אבל מיוחדים בדרכם) אבל בעיקר על הפנס הקדמי נטול הלדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה שהגיעו לסוכנות בפתח תקווה

ירוק, אפור, חום, שחור

והצהוב שבתצוגה

אין מה להגיד הצהוב נראה פי 1000 יותר טוב :-D

את החיישני חנייה ראינו שהם מתקינים בסוכנות, כל השאר בא כבר "מוכן מראש".

IMG_20110518_113013.jpg

IMG_20110518_113032.jpg

IMG_20110518_113200.jpg

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...