Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המבצע של חבר?? הרכב שלי אמור "להגיע לארץ" ב25/5 אז אם יש מידע קונקרטי אשמח להעביר את הרכב שלי לחבר פורום (ההזמנה שלי כוללת מרמי שמשות קודנית חישנים ומגני רוח) אחר אם שווה לחכות.

איזה צבע???

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המבצע של חבר יגיע לקראת סוף יולי.

לדעתי לא שווה לחכות לו משתי סיבות:

קודם כל, אם המבצע יהיה על הדגם הידני ההנחה תהיה כ- 2000 ש"ח. אבל כנראה שבמבצע תהיה רק הנחה על הדגם המאובזר-אוטומטי עם הנחה של כ-3000 ש"ח.

דבר שני, הזמנות שמתבצעות היום הן למשלוח של סוף ספטמבר, מי שיזמין רכבים בסוף יולי יראה אותם כנראה רק בסוף נובמר במקרה הטוב. לפי מה שהבנתי מהסוכן (הייתי היום שוב בסוכנות לצורך נסיעת מבחן) התכנון היה להזמין 1000 רכבים באונייה (כלומר, כל חודש) אבל בגלל מצבור הזמנות גדול בשוק האירופאי קיה מגבילה את המשלוח לישראל לבערך 300 רכבים לחודש.

קודם כל אני מקווה שאתה צודק וזה יגיע בסוף יולי ויותר מזה אני כמעט בטוח שיהיה מבצע גם על הידנית, זה יכניס להם עוד המוןןןן הזמנות חדשות.

דבר שני הציעו לי 8 אלף פחות מהמחירון לטרייד אין על הקורולה 98 שלי, אני מעדיף לקנות דרך חבר + למכור את הרכב שלי במחיר שפוי + לקבל את המימון בלי ריבית ולחסוך לפחות 10 אלף שקל במצטבר. במידה ויהיו הזמנות רק לנומבר אפשר לקחת רכב מהשכרה לחודשיים ולהפרד מכ2-3 אלף שקל אבל עדיין להרוויח סכום נעה יחסית למצב שלי היום.

מה גם שהצבע שאני רוצה (שחור) נגמר וצריך להתפשר על כסוף או מוקה ששניהם לא משהו בעיניי

בכל מקרה ברכות לקונים הטריים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...