Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

liorwohl קיבל את הפיקצ'ו שלו, אולי יוכל לעזור לנו להאיר קצת אור על הנושא הזה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האוטו לא שלי הוא של אמא שלי.

בנתיים לא שמנו לב שיש איזה מערכת נגד דרדור, כנראה שאין.

והסוכן אמר שהאורות נכבים אוטומטית כמכבים את האוטו.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לכל מי שהזמין את הידנית לשמור לעצמו במחשב את הקטלוג מתוך האתר הישראלי, ככה נוכל לאחר קבלת הרכב לבוא בדרישות, או שנתבע.

מי יודע, אולי ב3 שנים הראשונות נקבל טיפולים חינם על השקר הזה?

עריכה:

עכשיו קראתי בקטלוג:

"מרבית התמונות והפרטים המופיעים בקטלוג זה מתייחסים לדגמים המשווקים במקומות שונים בעולם ומתורגמים מהמקור הלועזי. ייתכנו הבדלים בין התיאור או התמונה המובאים

בקטלוג, לבין הדגמים המשווקים על ידי קיה מוטורס, הן מבחינת המפרט הטכני והן מבחינת האביזרים, הציוד והמערכות הנלווים. ייתכנו שינויים הנעשים מזמן לזמן על ידי היצרן. אין

בפרסום המובא כאן כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה באספקת דגמים שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בקטלוג זה. היצרן שומר לעצמו את הזכות

לבטל, להוסיף, לשנות ולשפר ללא הודעה מוקדמת."

השאלה האם מותר להם לעשות דבר כזה? יש עורך דין בפורום שיכול לייעץ בנושא?

(ולא כל אחד שחושב שהוא יודע את החוק, בלי לפגוע באף אחד)

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

עליך לשים לב היטב להכל מהתחלה לפני שאתה נחפז להסיק מסקנות, או לעשות דברים שלא יצלחו כי אין בהם ממש.

בקטלוג שהעלת יש פירוט של איבזור "בטיחות הנסיעה בכביש" ובטיחות מקיפה" בשניהם מפורט בצורה מלאה כל האיבזור הבטיחותי (היקפי ואקטיבי). אין כל זכר למערכת הזו.

כמו כן במפרט של הדגמים המופיע באתר האינטרנט של היבואן וזמין גם בכל הסוכנויות, אין כל רמז למערכת הזו כי היא פשוט לא קיימת בארץ (שוב וחבל כמו עוד כמה איבזורים ומערכות).

ולבסוף המשפט הבא מהווה "רשת הגנה" משפטית ליבואן, למקרה שהוא שכח משהו או לא עידכן וכדומה:

"אין בפרסום המובא כאן כדי לחייב את היצרן ו/או את החברה באספקת דגמים שיכללו את כל או חלק מהאביזרים, הציוד והמערכות המתוארים בקטלוג זה. היצרן שומר לעצמו את הזכות לבטל, להוסיף, לשנות ולשפר ללא הודעה מוקדמת." (אני לא משפטן אבל יש לי מושג או שניים בדיניי חוזים ובניסוחים משפטיים, זכותך כמובן להתעלם ממה שכתבתי ולהמשיך לחפש הצדקות).

המשך יום טוב ובהצלחה.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שניתן להזמין מראות מתקפלות מחו"ל האם שווה?

הן גם באות בצבע הרכב ככה שזה שדרוג סבבה לא? אמנם קצת יקר...

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשקיע שקל! אם ישברו מראה כזאת איפה תמצא חלק חלופי בארץ? תזמין סט נוסף מחו"ל? עזוב שטויות. אני אפילו ירדתי מהרעיון לצבוע את המראות בצבע הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם...

הצבעוניים מאוד הולמים אותה אך צעירים מדי בשבילי אז הלכתי על שחור.

המלצתי לאחי ללכת על הירוקה, כי הוא צעיר והיא מדהימה בירוק.

בברכה,

אסף בן עטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה

גם אצלי הפיקנטו בדרך

ואני כבר חושב לשדרג למערכת נורמלית

מישהו יודע מידות רמקולים?

אני מניח שמקדימה זה 4אינץ'

אבל האם בדלתות האחריות יש מקום ל5.25

או שזה גם 4 אינץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הHU לא נראה כי יש דרך להחליף, אך הנציגים בKIA חדרה הסכימו להתניע את רכב התצוגה כדי שאוכל להתרשם ממערכת השמע שלו.

סבירה +/-, אפשר להגיד שהאיכות דומה מאוד לרמקולים של150~ שקלים של פיוניר.

לא בדקתי מה הגודל שלהם, אך הם ממש לא נשמעים כמו 4". יותר בכיוון 6.5. ומאוד מגניב שיש הכנה מראש לטוויטרים במשולשים של הדלתות. (אפשר להזמין אותה בחו"ל עם טוויטרים במשולשים האלו ואותו הסטריאו בדיוק, אולי קיימת אפשרות להוסיף אותם בפשטות?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הHU לא נראה כי יש דרך להחליף, אך הנציגים בKIA חדרה הסכימו להתניע את רכב התצוגה כדי שאוכל להתרשם ממערכת השמע שלו.

לא בדקתי מה הגודל שלהם, אך הם ממש לא נשמעים כמו 4". יותר בכיוון 6.5. ומאוד מגניב שיש הכנה מראש לטוויטרים במשולשים של הדלתות. (אפשר להזמין אותה בחו"ל עם טוויטרים במשולשים האלו ואותו הסטריאו בדיוק, אולי קיימת אפשרות להוסיף אותם בפשטות?)

הכנה מראש לטוויטרים זה אומר שיש רק מיקום לשים אותם או גם חיווט?! אם אין אליהם חיווט זה סיפור רציני להריץ לשם חוטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צבע אתם ממליצים לפיקנטית? 8)

אני מאוד אהבתי את האדום... תדפדף שניים-שלוש דפים אחורה, צילמתי אחת אדומה בסוכנות.

ממליצה לך מאוד לראות את הצבע על האוטו, כי בקטלוג שלהם הצבעים נראים קצת שונה מאשר במציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני כבר חושב לשדרג למערכת נורמלית

מישהו יודע מידות רמקולים?

אני מניח שמקדימה זה 4אינץ'

אבל האם בדלתות האחריות יש מקום ל5.25

או שזה גם 4 אינץ?

בדשבורד יש 4". בדלתות האחוריות אני בספק שיש משהו גדול מ 5.25". בכל אופן מדובר באחת המערכות המובנות הגרועות ששמעתי אם לא הגרועה ביותר :|

לא בדקתי מה הגודל שלהם, אך הם ממש לא נשמעים כמו 4". יותר בכיוון 6.5.

אתה אפילו לא בכיוון :wink:

הכנה מראש לטוויטרים זה אומר שיש רק מיקום לשים אותם או גם חיווט?! אם אין אליהם חיווט זה סיפור רציני להריץ לשם חוטים.

גם אם אין חיווט זה עניין של מספר דקות למתקין מנוסה להשחיל חוטים. לא סיפור ולא נעליים.

איתמר.

* טיזר קטן, בימים הקרובים יפורסם מבחן דרכים של קארספורום על הפיקנטו האוטומטית (בינתיים). כדאי להמתין.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...