Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצעות הטרייד אין שלהם ממש גרועות.

כאשר מנגד לובינסקי (107) הציעו לי על הרכב מחירון. KIA מציעים 25 אחוז מתחת למחירון! מבאס, כי הרכב ממש אחלה.

מה עוד שהם נותנים או טרייד אין או מימון. אי אפשר שניהם.

ככה שהפיקנטו תצטרך לחכות לפחות עד שאמכור את הרכב הקיים.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אסף תתחדש ידידי !

אני בימים אלו בודק על קטנה חסכונית וזו נראית לי האופציה הטובה מכולן.

מקווה שהיא תעמוד במבחן הזמן.

תוכל לספר לי באיזה מחיר קיבלת את הרכב ואילו הטבות ?

כמו כן אשמח לשמוע על עלויות כגון ביטוחים, אגרת רישוי וכו'..

תודה ידידי.

אבי בן-גירה.

מה המצב חבר ?

הרכב עצמו 61900 אגרת רישוי 1142 ש"ח

קיבלתי קודן, שלטי נוחות ומרימי שמשות.

אחלה של רכב! ממליץ בחום.

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי יום שלם במחיצת הפי(צי)קאנטו יש כמה תובנות:

הרכב טוב? כן!

הכי טוב בקטגוריה? בהחלט!

תמורה טובה להכי מעט כסף? בטוח!

אבל הקטנה לא חפה מבעיות , לא ברור לי איך כתבי רכב רציניים ומקצועיים (חלקם לפחות) לא מציינים בביקורות ש:

*לרכב אין זמזם אורות. שכחת אורות דולקים? תתכונן לדחוף או שכדאי מאוד שיהיו לך כבלים ברכב.

*חוטי חשמל מקוריים שמחוזקים לדופן עם איזולירבנד! :shock:

זה רציני? יושב איזה קוריאני ומחזק חוטי חשמל עם איזולירבנד? מה הבעיה לשים אזיקון או חבק מקורי איכותי?

הרי ברור שעוד כמה חודשים כבר לא יהיה שם איזולירבנד וכמה חודשים אחרי זה מכל הטלטלות החוט יתחיל לקצר.

*כפתור מחשב הדרך מחייב אותך להכניס את היד דרך גלגל ההגה תוך כדי נסיעה. מסוכן ביותר!

מעבר לזה, לנסיעה מתלווה המהום (לא מכני ולא רוח) החל מהשניה הראשונה של הנסיעה, למרות הצמיגים הטובים (קומהו אקסטה) אני די בטוח שזה רעש שמקורו בצמיגים, מעניין אם החלפת הרביעיה לרביעיה אחרת תפטור את הבעיה.

בנוסף, המושבים הקדמיים נוחים אבל לא תומכים בשיט.

ביקורת ממצה ומקיפה תתפרסם בימים הקרובים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב טוב? כן!

הכי טוב בקטגוריה? בהחלט!

אבל הקטנה לא חפה מבעיות , לא ברור לי איך כתבי רכב רציניים ומקצועיים (חלקם לפחות) לא מציינים בביקורות ש:

*לרכב אין זמזם אורות. שכחת אורות דולקים? תתכונן לדחוף או שכדאי מאוד שיהיו לך כבלים ברכב.

זה רציני? יושב איזה קוריאני ומחזק חוטי חשמל עם איזולירבנד? מה הבעיה לשים אזיקון או חבק מקורי איכותי?

הרי ברור שעוד כמה חודשים כבר לא יהיה שם איזולירבנד וכמה חודשים אחרי זה מכל הטלטלות החוט יתחיל לקצר.

*כפתור מחשב הדרך מחייב אותך להכניס את היד דרך גלגל ההגה תוך כדי נסיעה. מסוכן ביותר!

מעבר לזה, לנסיעה מתלווה המהום (לא מכני ולא רוח) החל מהשניה הראשונה של הנסיעה, למרות הצמיגים הטובים (קומהו אקסטה) אני די בטוח שזה רעש שמקורו בצמיגים, מעניין אם החלפת הרביעיה לרביעיה אחרת תפטור את הבעיה.

בסוכנות ראיתי את הקטע של החיווט אבל לדעתי זאת תוצאה של מערכת הקודן ומרימי השמשות ,

שניהם התקנה בארץ . מצד שמאל להגה למטה .

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש קשר בין מרימי השמשות או הקודנית לתפס של חגורת הבטיחות.

אני לא יודע אם מדובר במכונית הכי טוב בקטגוריה, אבל היא בהחלט נמצאת אי שם בטופ. היא עולה בערך חצי ממה שעולה קיה סול וזה מורגש כשבוחנים את איכות תא הנוסעים (וגם כשבוחנים פרמטרים נוספים, אבל אני לא רוצה להרוס לכם את הסקירה המלאה שהבטיח בגירה :-P ).

Image1.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שצביקה הראה, מדובר בכבל שצמוד לתפס חגורות הבטיחות, הכבל החשמלי של הסנסור של חגורת הבטיחות שאחראי על הדלקות/כיבוי הנורה בלוח השעונים.

חדי העין שיגדילו את התמונה יזהו שהכבל תפוס עם חבקים מקוריים ורק ב 15 ס"מ האחרונים שלו, החלטה תמוהה גרמה לנטוש את שיטת החבקים המוכרת ולעבור לאיזולירבנד. כל שנשאר להודות עליו שהאיזולירבנד שחור! :lol:

שבועיים אחרי שיעלם האיזולירבנד והחוט יווברץ בקצץ הסמבה, תתחילו לחוות נצנוצים של נורת החגורה בלוח השעונים.

אם אני מנהל טכני בקאיה, אני מעביר חוזר לכל הסוכנויות שלפני שחרור רכב ללקוח יש לחזק הכבל עם 2 אזיקונים.

צביקה, אם לא הכי טובה, מי לדעתך מתחרה בה בכבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, מה שאתה מתאר מתחבר טוב עם מה שאמר Fitch קודם ("בפתיחתי את תא המנוע הופתעתי לגלות צינורות יניקה רכים ודקים הדומים לחומר הסיליקוני שעושים ממנו אביזרים למטבח, רק פחות קשיח, זה נראה ומרגיש נורא זול ולא עמיד.")

אי אפשר להוציא רכב גם מאובזר יותר מכל רכב בקטגוריה, גם זול מרובם בכ6K. וגם שתהיה לו איכות הרכבה של בנטלי. איפשהו צריך להתפשר לא? :lol:

למרות שאני לא שולל ריקול בעתיד בגלל האיזולירבנד הזה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב טוב? כן!

הכי טוב בקטגוריה? בהחלט!

דווקא הנושא של הרעש הוזכר באחד המבחנים

מה שכן מטריד במעט זו רמת הוויברציות/המהום שהמנוע הזה מייצר בעיקר בעת האצה חזקה ובמהירויות של מעל ל-100 קמ"ש
המקור שלו לא מגיע מהצמיגים אלא שילוב של מנוע+תושבת+רזוננס כלשהו מהפלסטיקה כנראה.

גם ביונדאי וגם בקיה אין זמזם וזאת בשל הסיבה שהאורות כבים לאחר זמן מסויים כאשר הרכב ננעל (אם אני לא טועה)

בכל דגמי קיה, כפתור מחשב הדרך ממוקם בצורה כזו שלא תרצה להתעסק איתו, זו מחשבה שבאה עקרונית ממקום של בטיחות, אך כנראה שעדיף להחזיר את הכפתור למקום יותר נגיש.

בהחלט ניכר שחסר כיסוי לחיווט, כשאני ראיתי את הרכב לראשונה הייתי בטוח שפשוט הכיסוי הוסר בשביל התקנה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לצינורות, בדקתי את זה ברכב המבחן, זו רק עטיפה של צינור הפלסטיק הסטנדרטי שאנו מכירים משאר הרכבים- אדראבא, זה מעיין כיסוי מגן שלהבדיל מהחוטים, תפוס באזיקונים ממתכת ופלסטיק.

ואני מסכים עם בגירה, לדעתי ולאחר אין ספור השוואות, נסיעות, קריאה וכדומה, זהו הרכב האיכותי בקטגורייה הזו עד עכשיו. צביקה מה לדעתך יותר? כי אם יש משהו שמשתווה אז המחיר והאחריות מקנים לקיה את ההובלה.

אכן הכפתור של מחשב הדרך ממוקם כל כך גרוע בצורה שגרמה לי להרר מה קרה למעצב הדגול (ולא בציניות) בעניין זה, המיקום לדעתי דווקא לא מראה על חשיבה יתרה.

בנוגע לחוטים, שוב לא מראה על חשיבה יתרה. טוב ניחה שאלה יהיו הבעיות ברכב.

ולדעתי הרעש זה בגלל שהגלגלים הם גלגלים "ירוקים" ולכן יש את ההמהום הזה שאתה מתאר שגם אני הרגשתי בו אך הוא באמת זניח ולדעתי עם שיפשוש הצמיגים הוא ירד וגם אם לא שוב, ניחה.

גם אצלי במשפחה הוזמנה אחת צהובה מטאלית עם איבזור טיפה יותר נדיב מההצעה המקורית.

הגעה סוף מאי, על הכביש אמצע יוני.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ביקורת לאחר נסיעת מבחן (בתור חובבן ולא מבקר מקצועי)

נסעתי בצהריים עם הC4 של אשתי לסוכנות ממנה הזמנתי בבוקר, לנסות לעשות נסיעת מבחן (על הדגם האוטומט, כי זה מה שיש להם).

הגעתי, עליתי לרכב והנעתי, הרכב מרגיש שקט, בלחיצה על הגז הוא מגיב היטב וגם סוחב היטב, היינו שלושה מבוגרים ברכב (משקל כולל של 300 קילו בערך) נסעתי במהירות 120 והרכב נוסע נהדר.

חיזק לי את ההחלטה לרכוש את הרכב.

למען האמת כשעליתי לC4 בחזרה, התבאסתי קצת, לא יודע להסביר למה...

נ.ב.

מישהו השיג טופס הזמנה שבו הוא קיבל חיישני רוורס מתנה, שנוכל גם אנחנו לקבל...

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הנושא של הרעש הוזכר באחד המבחנים

הנושא של הרעש זה כבר המשך ההודעה שלי ולכן לא מסומן בכוכבית.

מה שכן מטריד במעט זו רמת הוויברציות/המהום שהמנוע הזה מייצר בעיקר בעת האצה חזקה ובמהירויות של מעל ל-100 קמ"ש

המקור שלו לא מגיע מהצמיגים אלא שילוב של מנוע+תושבת+רזוננס כלשהו מהפלסטיקה כנראה.

למרות שאני מבין בדיוק על איזה זמזום אתה מדבר, יש שם המהום תמידי (בכל מהירות) שאני מאמין שבהחלפת צמיגים יעלם.

גם ביונדאי וגם בקיה אין זמזם וזאת בשל הסיבה שהאורות כבים לאחר זמן מסויים כאשר הרכב ננעל (אם אני לא טועה)

יצאתי מהרכב, נעלתי, לא שמתי לב ששכחתי אורות. כשיצאתי מהשווארמה ראיתי שהאורות (חניה) עדיין דולקים.

מבאס שעל קשקוש כזה שעולה אולי חצי דולר לקוח יצתרך להתחיל לדחוף רכב מודל 2011.

בכל דגמי קיה, כפתור מחשב הדרך ממוקם בצורה כזו שלא תרצה להתעסק איתו, זו מחשבה שבאה עקרונית ממקום של בטיחות, אך כנראה שעדיף להחזיר את הכפתור למקום יותר נגיש.

מה רע בכפתור בקצה של ידית המגבים?

בהחלט ניכר שחסר כיסוי לחיווט, כשאני ראיתי את הרכב לראשונה הייתי בטוח שפשוט הכיסוי הוסר בשביל התקנה כלשהי.

בהחלט אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הציטוט המדובר:

"שבעיקר נשמע זהו רעש כביש מכיוון הצמיגים (צמיגים ירוקים) ואותו המהום מהמנוע"

לא הבנתי מה הכוונה בצמיגים ירוקים. ירוקים = חדשים או ירוקים = צמיגים מיוחדים למצמום צריכת הדלק. בביקורת של מגזין אוטו נכתב שמנוע 1.0 דווקא שקט יותר בשיוט בינעירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אף אחד לא יחטוף בראש, כל הסוכנויות נותנות את אותן האביזרים, הם פשוט עושים קונצים, או במטרה לייאש או במטרה להוציא אותך עם הרגשה שהתאמצו בשבילך ובאו לקראתך (הקודם מבין השניים)

אם אתה חושש, אתה יכול להעביר את הטופס בה"פ

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...