Jump to content

eviatar99

 • הודעות

  215
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של eviatar99

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. אכן, יש הלימה בין רכבי התא"ל לרכבי האלופים (זאת לא תופעה חדשה, בעבר רכבי הרס"ן וסא"ל היו זהים).
 2. בנושא רכבי האלופים, חל שינוי בשנים האחרונות. במקום שני רכבים לאלופים הזכאים, 'חום' ו'לבן' (בדרך כלל אלופי פיקוד וראשי אגפים מבצעיים), ניתן לנד קרוזר בעל מספר צהוב (קרי, רכב 'לבן'). לאלה שאינם נופלים תחת ההגדרה הזאת, ניתנות סקודה סופרב/יונדאי סונטה ובמקרים מסויימים טויטה ראב 4/סאן יאנג רקסטון וקיה סורנטו.
 3. זה נשמע קטנוני על רקע התמונות שלא מצליחות לשקף באופן סביר את הפגם. אבל גם במציאות זה בהחלט דבר שניתן לחיות איתו. מסכים עם כולכם, בכל זאת אולי אנסה לברר מול היבואן מה עלה בגורלו טרם המסירה בשביל הראש השקט.
 4. חברי הפורום היקרים, היום הגעתי עם אבי למרכז המסירות של אחת מהיבואניות. ברשותכם לא אחשוף כרגע את פרטי היבואן בשל העובדה כי בזמן כתיבת שורות אלה טרם מוצה ההליך למול היבואן ואין בכוונתי לעשות שיימינג או להוציא את דיבתו של מאן דהוא ללא עוול בכפו. לאחר מסירת הרכב שעברה חלק (דאגתי לבדוק את הרכב לעומק, אבל כפי שתראו בהמשך כנראה שפספסתי) וההגעה הביתה, הבחנתי לצערי בפגם/עיוות בצבע בדלת הנהג, ספק צביעה בעייתית, ספק שכבת לכה לא תקינה וספק פגיעה שקרתה בארץ ותוקנה באופן רשלני (נראה ממש כמו טפטוף של צבע/לכה. בעצה אחת עם נציג המסירות שבנו למרכז המסירות על מנת שיתעד את הפגם, הרכב נלקח למוסך היבואן הצמוד ופחח המוסך ניסה לשפר את המצב עם פוליש אך ללא הואיל. הובטח לנו שהמידע יועבר לגורמים הרלוונטיים בשורות היבואן וכי ייצרו עמנו קשר בהקדם. בהזדמנות זאת אציין לחיוב את נציג המסירות ושאר בעלי התפקידים במוסך היבואן שלמרות הסיטואציה הלא נעימה גילו אכפתיות ושירותיות מעל המצופה. אין ספק כי החוויה פגמה בהליך קבלת הרכב, בתור חבר פורום וותיק (לא פעיל אך קורא תדירות) הייתי עד ללא מעט סיפורי בלהות אודות רכבים חדשים מיבואנים שונים וגם לא מעט מהיבואן הספציפי המדובר. יחד עם זאת, אני ריאלי, ברור לי שהרכב לא יוחלף (אני גם לא דורש זאת, בסך הכל מדובר ברכב אותו רצינו ואנחנו מרוצים מהקנייה), סביר שזה יסתיים בהצעה למתן הטבה מסוימת בדמות טיפול ראשון חינם או צביעת הדלת/החלפתה, דבר שאיני מעוניין לעשות מטעמים מובנים של התעסקות ברכב חדש. הדבר היחיד שמטריד את מנוחתי הוא מה גרם לאותו עיוות מסתורי, האם מדובר בפגיעה שהתרחשה בארץ בבונדד או בתהליך העברת הרכב למרכז המסירה, ואם כן, כיצד תוקנה בכזאת רשלנות, או לחילופין האם ייתכן שיצרן מכובד וגדול מוציא משערי מפעלו רכב כזה? ישנן כמה נורות אזהרה שיש בהן אולי לשפוך אור על המקרה (ואולי מדובר סתם בחוכמה בדיעבד): הרכב עמד לפחות 10 ימים במרכז המסירה בשל העובדה שאבי שהה בחו"ל וביקש להמתין עם מסירת הרכב, הרכב נשטף באופן רשלני בצורה שלא מכבדת מסירה ללקוח, אולי בשביל לטשטש ראיות? (נמסרו לי שלושה רכבים בעבר באותו המקום כך שיש לי בסיס להשוואה) נציג המסירות התנגד בתוקף לרעיון שהרכב נפגע בארץ וטען כי להערכתו מדובר בפגם בייצור (ברור לי שלא חלה חובת גילוי נאות מצד היבואן במקרים כאלה בהם הנזק לא עולה על 5 אחוז מערך הרכב), ובכל זאת, חברי הפורום היקרים. כיצד אתם הייתם מתנהלים במקרה כזה, מה הייתם דורשים מהיבואן ומה היה מענה מצידו שהיה מספק אתכם, ובנוסף, אפילו שהתמונות לא בטוח ממחישות במדויק את הבעיה (קשה מאוד לתפוס את העניין במצלמה סלולארית במיוחד לאחר הפגיעה באיכות על ידי יו טיוב, נסו להתמקד בהשתקפות בסרטון המצורף), אדגיש שמדובר בפגם כזה שניתן לחוש בהעברה קלה על היד על הדלת כמו איזו שכבה מיותרת ולא בשריטה, כיפוף או מכה. מה דעתכם המקצועית על פגם מסוג מזה, נפוץ, קורה, מקובל? [video=youtube_share;WLyaNO5z4fA]
 5. באיזו סקודה? כי בסקודה פאביה (לא זאת שבסמלון, אלא הדגם הנוכחי ) יש גרסא מיושנת של mirrorlink שלא עובדת בשום צורה. מנצל את השרשור, האם ידוע למישהו אם ניתן לעדכן גרסא?
 6. מישהו יודע מהיכן ניתן להשיג פרטים על הרכב הנ"ל?
 7. לצערי החלטתי למכור את הפונטו האהובה בשל קבלת רכב מהעבודה (קצין בצה"ל), מדובר בפיאט פונטו EVO 1.4 שנתון 2010, (עלייה לכביש בדצמבר) ברמת האבזור "ספיריט" (גלגלי מגנזיום, סאן רוף, בקרי שליטה מההגה ודיבורית בלוטות' מובנית), יד שנייה ו - 69,000 קילומטר (עבר טיפול בסוף השבוע האחרון), ברשותי מזה שמונה חודשים, נקנה מבחור מבוגר וטופל במוסך מורשה פיאט. לא נצבע, תוקן או הוחלף אף חלק מרכב ולמעט שריטות קלות מצבו הקוסמטי והמכני של הרכב מצוין!, עבר בדיקה בעת קניית הרכב ללא אף ריג'קט!. מחיר נדרש - 41,000 ש"ח, גמיש חלקית. טלפון למעוניינים - 0546827321.
 8. נכתב בפורום הלא נכון, חוסר תשומת לב, אבקש להעביר לפורום מכירה ברשותכם
 9. לצערי החלטתי למכור את הפונטו האהובה בשל קבלת רכב מהעבודה (קצין בצה"ל), מדובר בפיאט פונטו EVO 1.4 שנתון 2010, (עלייה לכביש בדצמבר) ברמת האבזור "ספיריט" (גלגלי מגנזיום, סאן רוף, בקרי שליטה מההגה ודיבורית בלוטות' מובנית), יד שנייה ו - 69,000 קילומטר (עבר טיפול בסוף השבוע האחרון), ברשותי מזה שמונה חודשים, נקנה מבחור מבוגר וטופל במוסך מורשה פיאט. לא נצבע, תוקן או הוחלף אף חלק מרכב ולמעט שריטות קלות מצבו הקוסמטי והמכני של הרכב מצוין!, עבר בדיקה בעת קניית הרכב ללא אף ריג'קט!. מחיר נדרש - 42,000 ש"ח, גמיש חלקית. טלפון למעוניינים - 0546827321.
 10. סליחה על ההקפצה אני פשוט עדיין אובד עצות בעניין. לא מצאתי דרך להוספת שקע aux. האם לאחד מחבריי הפורום יש רעיון יצירתי?
 11. שלום חבריי הפורום היקרים, אנו מעמידים למכירה את הסקודה פאביה האהובה שלנו ולאור שביעות הרצון מחליפים אותה באחת חדשה, מדובר בסקודה פאביה באבזור ספורט (חישוקי מגנזיום, כסאות ספורט, ידית הילוכים והגה בתפירה מעור, בקרת אקלים, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים, גג לבן ועוד) ובעלת גיר ידני, יד ראשונה, ננהגה ע"י נהג אחד בלבד והוא אבי (בחור בשנות ה-50 לחייו) חודש עלייה לכביש: נובמבר 2010. קילומטרז' - 140,000. מחיר נדרש - 53,000 ש"ח. מספר טלפון - 0545868321, יעקב. מצ"ב תמונות -
 12. שלום חבריי הפורום היקרים, יש ברשותי פיאט פונטו איבו ממודל 2011, ברכב מותקנת מערכת מקורית הכוללת שליטה מההגה ודיבורתית בלוטות'מובנית, כפי הידוע לכם ידידינו האיטלקים לא טרחו לאבזר את הרכב בחיבור AUX וחיבור ה-USB אינו יעיל בעליל, מה גם שאיכות יחידת הראש היא לא מהטובות בהן נתקלתי וזאת בלשון המעטה ובהשוואה למערכות מקוריות אחרות. ברצוני לשדרג למערכת מולטימידה בעלת יכולת mirrolink לחיבור מכשיר האנדוראיד שברשותי מתוך תפיסה כי מערכות אלה יעילות יותר ממערכות המבוססות מערכת הפעלה "אנדרואיד". בנוסף, מצאתי מתאמי mirrorlink עליהם דובר בעבר בפורום אך לא ידועה לי מידת יעילותם. הדבר המהותי ביותר עבורי הוא רצוני לשמור על עיצובו המקורי של הפאנל שמידתו אינה שגרתית (קטן יותר מדאבל-דין רגיל). מצאתי ברחבי הרשת מערכות תואמות מקור אך נראה כי הינן מתוצרת סינית ירודה. אשמח לשמוע הצעותיכם בנושא. מצ"ב לינק לאחת מאותן המערכות.
 13. חבל שלא ניתן לרכוש גרסה ידנית ברמת אבזור גבוהה, מה יעשו בעלי הפאביה ספורט המעוניינים לשדרג?
 14. המחירים אינם כוללים עסקאות טרייד אין, יש למישהו מושג מה יהיה היחס ללקוח חוזר אשר חבר במועדון "חבר" (פאביה 2011)? האם יהיה ניתן לקבל מחיר דומה למחיר המבצע וגם עסקת טרייד אין?
×
×
 • תוכן חדש...