Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: איך נפלו גיבורים - או איך התחדשתי ב- BYD SEAL כפולת מנועים

הלוחש למכוניות

פוסטים מומלצים

אני פולני - חיובי אצלי זה להטיל שליליות על אחר. 

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 21.5.2024 בשעה 16:16, lanosforce כתב:

רוצה לעשות ניסוי מעניין? תפתח CMD במחשב שלך ותעשה פינג לFBI.COM - אתה תראה שאתה נשלח - למחשב שלך! ל127.0.0.1 - עכשיו תשאל את עצמך - למה זה? ואם הם טרחו עד כדי כך שהם הכריחו כל יצרן מערכת הפעלה כלשהיא - לא לחשוף את הכתובת רשת שלהם - מה עוד הממשלות עושות לנו בלי שנדע - וזה עוד הממשלות - לא האקרים. 

מאוד פשוט, הכתובת שלהם זה fbi.gov ולא com.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 שעות, FlicK כתב:

מאוד פשוט, הכתובת שלהם זה fbi.gov ולא com.

למה לקלקל קונספירציות?

בכל מקרה, זה *לא* מערכת ההפעלה.

image.thumb.png.c7b12b86621a5f0ca391365da89d6d1b.png

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכי למה שיציעו הנחה משמעותית? יש להם מלאי, לאחרים אין, ולך יש פחות אלטרנטיבות באותו המחיר. 
הם בעמדה טובה מבחינתם. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Yondalar כתב:

היום הייתי בסוכנות ולא הציעו לי הנחה משמעותית.

אם מישהו יודע איך ניתן לקבל הנחה כזאת, אשמח לשמוע.

מהנסיון שלי, את ההנחות האמיתיות מקבלים רק אם הסוכן רואה את הכסף בעיניים. אין להם רצון לתת לך הנחה משמעותית, אם הם יודעים שלא בטוח תרכוש, אלא תלך הביתה לחשוב על זה, לספר לכולם ואז בסוף לא בטוח שבכלל תקנה.

הם תמיד נשבעים באמא שלהם שאסור להם לתת עוד הנחה, אבל כשהם רואים את העסקה עומדת להחתם, אתה יכול לומר שאם יתנו לך מחיר X , אתה בטוח קונה עכשיו, מהנסיון שלי, הם תמיד פתאום הולכים לדבר עם מישהו ואז חוזרים עם הנחה מאוד משמעותית.

אם תשכנע את הסוכן שאתה בטוח עכשיו שולף את כרטיס האשראי, או את פנקס הצ'קים ולא יוצא החוצה לחשוב על זה, אלא בטוח רוכש על המקום אם יתנו לך מחיר מספיק טוב, אז תראה את ההנחות הגדולות באמת וגם תוכל לבקש על כל מה שיצעו לך, עוד הנחה.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, zaf כתב:

וכי למה שיציעו הנחה משמעותית? יש להם מלאי, לאחרים אין, ולך יש פחות אלטרנטיבות באותו המחיר. 
הם בעמדה טובה מבחינתם. 

טענו פה בשרשור שהם נותנים הנחות משמעותיות.

לפני שעה, bobi כתב:

מהנסיון שלי, את ההנחות האמיתיות מקבלים רק אם הסוכן רואה את הכסף בעיניים. אין להם רצון לתת לך הנחה משמעותית, אם הם יודעים שלא בטוח תרכוש, אלא תלך הביתה לחשוב על זה, לספר לכולם ואז בסוף לא בטוח שבכלל תקנה.

זה בדיוק מה שעשיתי, כי באתי מראש במטרה לקנות, אבל זה לא עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@הלוחש למכוניות - אהבתי מאוד את ההסבר איך הגעת לבחור את הרכב! סע בדרכים טובות

גם אני מתעניין בכמה דברים: נוחות תפעול יומיומית וכן טווח אפקטיבי - בעיקר כאשר חם ונוסעים עם המשפחה לאילת. אני מעדיף תצורת suv ואמנם יש את ה-tang ל-byd אבל הטווח הרשמי 400 ק״מ שזה לא קרוב להיות מספק לדידי -  אני מניח שבמציאות ה-tang יעשה אולי 300 ק״מ שזה אומר להיתקע בדרך לאילת מהמרכז. 

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...