Jump to content

Yondalar

 • הודעות

  549
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Yondalar

 1. לא הבנתי. אם יש חיישן בגלגל רזרבי - איך הוא משדר למחשב הרכב? איך המחשב יודע שבוצעה החלפה לגלגל הרזרבי ולמה הוא לא ממשיך לקבל נתונים מכל 5 הגלגלים במקרה כזה?
 2. אפשר לקבל תמונה של הרכב מבפנים - מושבים ודשבורד? כל הסרטונים והביקורות הם על הדגם המאובזר...
 3. החשמלאי מוכן להתקין את זה בצורה מסודרת בתוך קופסה בארגז תריס, אז רציתי להביא את זה מהר, אבל לא נורא - נזמין. אני חושב שזה לתאורה, אבל לא לתריסים.
 4. מצוין, תודה. אתה יודע אם מוכרים את המודול הזה גם בחנויות חשמל?
 5. אצלי זה קצת שונה, כי אני רוצה אפשרות לשלוט על התריס ידנית משני מקומות שונים (אנשים מבוגרים שאפליקציות פחות בשבילם). מה גם שיש לי הכנה לקופסאות בשני מיקומים ויש גם קופסה עם 3 מפסקים כשהמתגים החכמים שראיתי הם מקסימום לתריס כפול. @misterb בטוח שאפשר לשים את המודול גם בארגז תריס? במקרה כזה מחברים את החיווט הקיים בארגז אליו ומוציאים ממנו חיווט חדש לתריס?
 6. מעולה. אז עדיף כרגע להגיד לחשמלאי להתקין מפסקי קפיץ או מפסקים רגילים (את המודול אני אתקין רק בסוף)? עם איזה סוג יותר נוח להשתמש עם המודול הזה?
 7. נראה טוב. אפשר לעבוד איתו גם בלי קשר לwifi ואפליקציה? זאת אומרת שאני יכול, נניח, לחבר מודול כזה בתוך ארגז תריס (לא יהיה מקום בכל הקופסאות כי יש כאלו עם 3 מפסקי תריס בקופסה) ואז להתקין 2 מפסקי קפיץ (או רגיל) בשני מקומות שונים ולתכנת אותו כך שלחיצה אחת מעלה/מורידה את התריס עד הסוף ולחיצה נוספת במהלך העליה/ירידה עוצרת?
 8. הכינו לי תשתית לתריסים חשמליים ובחלק מהתריסים ביקשנו שתהיה אפשרות להפעיל אותם משני מקומות. לצורך כך הכינו קופסאות בקיר בשני המיקומים שביקשנו, חיווטו ביניהן ומשם לתריס. עד כאן הכל רגיל, אלא שעכשיו מתברר לי שבמקרה כזה צריך להתקין מפסקי קפיץ, כדי למנוע מצב של התנגשות בין 2 המפסקים (נניח שאחד על למטה ולוחצים את השני למעלה). זה מצב לא רצוי מבחינתנו, כי זה אומר להישאר עם אצבע על המפסק בכל מהלך הירידה או העליה של התריס. יש דרך להתגבר על הבעיה הזאת, בלי להיכנס לדברים מסובכים של בית חכם הדורשים שינוי תשתית מקיף? כמובן, שאנחנו יכולים לוותר על מיקום אחד, אבל גם זה לא אידאלי, במיוחד אחרי שכבר השקענו ויש 2 קופסאות וכל התשתית מוכנה.
 9. Yondalar

  עזרה בבחירת סטרימר

  קניתי להורים את ה- GOtv. מהתרשמות ראשונית עובד טוב, אבל השימושים שלהם מאוד בסיסיים בכל מקרה. יש חיבור רשת, usb, Micro SD.
 10. יש למישהו תמונה של האיוניק 5 בדגם הזול עם חישוקי ה19"?
 11. דיברתי איתם - אם הבנתי נכון, אפשר לקנות כרטיס לכיוון אחד. מחיר של 2 כרטיסים כאלו (הלוך חזור) במקרה שלי הוא יקר יותר ממחיר של כרטיס חופשי יומי למשל, אבל כזה ניתן לטעון רק ברב קו. אפשר לרכוש רב קו אנונימי ולהטעין עליו. בכרטיס חד פעמי ורב קו אנונימי אין הנחות.
 12. למה כזה קריטי שיהיה רב קו, אם כבר יש את אפליקציות התשלום? איך משלמים עם הרב קו - הערך הצבור הרגיל? אילו הנחות צפויות ברב קו? אני לא חושב שאנחנו נכללים בקטגוריה שמזכה בהנחה.
 13. הוחלט לשלב את אחד מהבילויים של החופש הגדול עם נסיעה ברכבת (הלוך חזור). מה הפרוצדורה הכי נוחה לעשות את זה, כאשר רק לאחד מבני המשפחה יש רב קו?
 14. Yondalar

  עזרה בבחירת סטרימר

  אני מתכוון שבכל סטרימר עם אדרואיד טיוי הגלישה בכרום תהיה אותו דבר. מהירות תפעול זה משהו אחר - יש הבדל בין המעבדים.
 15. Yondalar

  עזרה בבחירת סטרימר

  התכוונתי מבחינת גלישה בכרום..
 16. Yondalar

  עזרה בבחירת סטרימר

  איזה הבדל אתה מצפה לראות בין כל המכשירים עם אנדרואיד טיוי?
 17. אם ממש מודאגים, אז אפשר לכבות את ה- NFC ולהפעיל כשרוצים לשלם, לא? אני מבין שזה עדיין לא קיים בכל המקומות, אבל זה מוסיף גמישות מסויימת.
 18. המטרה העיקרית שלי בתשלום בנייד היא האופציה להסתובב בלי הכרטיס הפיזי. אני אכניס כל כרטיס לאפליקציה שלו ובעת הצורך אחליף בהגדרות את אפליקציית ברירת המחדל. איך אתה מקבל דיווח על כל חיוב?
 19. למה אתם צריכים להיכנס כל כך הרבה פעמים לאפליקציה עצמה? או שזה בשביל מעקב שוטף ולא קשור לתשלום בנייד?
 20. איך מחליפים בין האפליקציות בשעת התשלום?
 21. מניח שכבר לא מעט משתמשים באופציה הזאת. האם יש הבדלים מהותיים בין האפליקציות השונות? איך אתם משתמשים בכרטיסים ממנפיקים שונים?
 22. Yondalar

  עזרה בבחירת סטרימר

  בסגנון של ה-mecool יש גם את זה: https://ksp.co.il/mob/item/133884
 23. הצלחתי, תודה. משום מה אתמול הוא כתב שהתכונה OK Google לא זמינה עבור השפה הזו, אבל היום הוא פתאום מאפשר להפעיל Hey Google.
 24. אפשר להפעיל OK Google בטלפון ששפת המשתמש שלו בעברית?
×
×
 • תוכן חדש...